Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tag Heuer

+22
dentistemr
bumblebee
Axiaziz
mertk
solestar
Tolga
ertay
teng
Relojero
MortingenStrasse
padcom
krytime
tag_ci
certus
onder
lakajahaga
egunns
forbidden
deka
vervito
TAGHeuer
Azizim
26 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
YazarMesaj
egunns

egunns

Tag Heuer - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Tag Heuer   Tag Heuer - Sayfa 4 Icon_minipostedCuma 18 Haz. - 9:14

bu kadar duru bir dizayn 44-45 mm çap ile tam bir hayalkırıklığı
certus

certus

MesajKonu: Geri: Tag Heuer   Tag Heuer - Sayfa 4 Icon_minipostedCuma 18 Haz. - 10:16

vervito demiş ki:
certus demiş ki:
Monaco ile Carrera ...

Tag Heuer - Sayfa 4 4518703616_8a3314815b_o

bu carrera'daki kırmızı kol niye fırlamış öyle oralara? Smile

Smile kırmızı kol 30 ila 60 saniye aralığını ölçüyor, beyaz olanı ise 0 ila 30 saniye aralığını...
aeedde

aeedde

MesajKonu: Geri: Tag Heuer   Tag Heuer - Sayfa 4 Icon_minipostedÇarş. 4 Ağus. - 3:38

Bir Tag Heuer fanatiği olarak bende aranıza katılmış bulunuyorum. Bu arada 2824-2 mekanizmayı çok küçümsemişsiniz ancak benim kullandığım carrera da bu mekanizmaya sahip ve ben oldukça memnunum, gayet stabil çalışıyor ve günlük 1 saniye bile sapma yapmıyor..
http://www.ebruliyemekler.com
teng

teng

MesajKonu: Geri: Tag Heuer   Tag Heuer - Sayfa 4 Icon_minipostedÇarş. 4 Ağus. - 4:08

Tag'ın bütün mekanizmaları hassas çalışıyor. Ama sizinki özellikle iyi çıkmış. Chrono Carreralar bile 3-4 saniye sapma yapıyor.
Sizdeki hangi Carrera ? eski model mi, yeni model bezeli kronoya benzeyen mi?
aeedde

aeedde

MesajKonu: Geri: Tag Heuer   Tag Heuer - Sayfa 4 Icon_minipostedÇarş. 4 Ağus. - 6:04

http://www.tagheuer.com/the-collection/carrera/men/automatic-watch/index.lbl?w=WV211B.BA0787

bendeki model bu, saati o kadar çok benimsemişimki, 4 ay önce eve hırsız girdiğinde çalınmıştı, sigortadan eksikde olsa büyük kısmını aldım, üzerinide tamamlayıp geçen hafta aynısını tekrar aldım Smile
teng

teng

MesajKonu: Geri: Tag Heuer   Tag Heuer - Sayfa 4 Icon_minipostedÇarş. 4 Ağus. - 6:28

aha işte bu... bende bumu yoksa Pontos Day Date mi diyordum tercihimi Pontos'tan yana yapmıştım.
aeedde

aeedde

MesajKonu: Geri: Tag Heuer   Tag Heuer - Sayfa 4 Icon_minipostedÇarş. 4 Ağus. - 6:47

Gerçekten klasik saat sevenler için çok güzel bir seçim ve 2824-2 mekanizmayı bana sevdirdi bu saat Smile
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Tag Heuer   Tag Heuer - Sayfa 4 Icon_minipostedÇarş. 4 Ağus. - 10:23

kadran tasarımı mükemmel olmasada (bana göre) müthiş konforlu bir saat, sanki bileği okşuyor.hovercraft gibi bilekte kayıyor...sadece bu özelliği için bile alınır
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Tag Heuer   Tag Heuer - Sayfa 4 Icon_minipostedÇarş. 4 Ağus. - 20:39

Hep diyorum dostlar, saatin capi onemli ama kasa yapisi, lug'larin oturumu, kasaya baglantisindaki yeri ve egimi, tum bunlar saate konfor veren unsurlar, carrera'yi ilk denedigimde verdigi rahatlik ve konfor duygusu beni cok sasirtmisti, hic beklemiyordum.
http://www.turksaatforumu.com
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Tag Heuer   Tag Heuer - Sayfa 4 Icon_minipostedPerş. 5 Ağus. - 5:00

watcher demiş ki:
Hep diyorum dostlar, saatin capi onemli ama kasa yapisi, lug'larin oturumu, kasaya baglantisindaki yeri ve egimi, tum bunlar saate konfor veren unsurlar, carrera'yi ilk denedigimde verdigi rahatlik ve konfor duygusu beni cok sasirtmisti, hic beklemiyordum.

+1
xedos

xedos

MesajKonu: Geri: Tag Heuer   Tag Heuer - Sayfa 4 Icon_minipostedC.tesi 25 Ara. - 11:32

hort konu.

tam da çok beğendiğim bir marka olan th hakkında aranırken bir de baktım sahibi olduğum çok çok beğendiğim aquaracer 500m modelinden bahsedilmiş. mekanizmasını merak ediyorum açıkçası ve "kalitesi" ne anlama geliyor onu sormak istiyorum.

bu tasarımın en hoşuma giden özelliği zerafeti. chrono olmayışı sayesinde çok sade bir model ama o sadelik su gibi akıp giden bir model yerine aynı zamanda çok elit durmasını da sağlıyor. bezel bunda büyük pay sahibi diye düşünüyorum. heralde tepe dediğiniz kısım benim çok beğendiğim bir dokuya sahip. anti refle kaplama bana nispeten yetersiz gelse de mekanizmayı çok güzel sergiliyor. keşke bu kadar derinde durmasaydı.

bu benim düğünümde alınan hediye saat. bana seçme şansı verdiler ve aylarca saat araştırdım. limitli bir bütçeyle çok zordu ve şöyle anlatayım bütçe bunun etiket fiyatının beşte biriydi normalde ama bir şekilde baskılarım sonucu ve uzun pazarlıklar vs sonucu aldırabildim diable

gün geçtikçe daha çok sevdim bunu. inanın ilk başta bile bu kadar beğenmiyordum. şu an bu markada sadece carreraları buna yakın beğeniyorum.

egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Tag Heuer   Tag Heuer - Sayfa 4 Icon_minipostedC.tesi 25 Ara. - 12:53

çok hoş bir saat; metal bileziklisini denediğimde bakla bilezik hayranı olmama rağmen saat bir türlü bileğimde düz duramamıştı; makyajlanma zamanı gelince kesinlikle ince ayar gerekli
bu saate silikon da yakışıyor iyi günlerde kullanın
xedos

xedos

MesajKonu: Geri: Tag Heuer   Tag Heuer - Sayfa 4 Icon_minipostedPaz 26 Ara. - 0:36

egunns demiş ki:
çok hoş bir saat; metal bileziklisini denediğimde bakla bilezik hayranı olmama rağmen saat bir türlü bileğimde düz duramamıştı; makyajlanma zamanı gelince kesinlikle ince ayar gerekli
bu saate silikon da yakışıyor iyi günlerde kullanın

çok teşekkür ederim öncelikle. bilezikle ilgili böyle bir sıkını yaşamadım ama sanıyorum bilek kalınlığıyla ilgili. asıl problemim bileğimde çapının büyük durması. makyajın otomobillerde neyse de saatlerde olduğunu hiç bilmezdim bu arada. bir de camın üzerinde eklenti olarak duran büyüteçten çok rahatsızım. camın temizliğini de zorlaştırıyor, onu alsınlar.

silikon kayışı da beğeniyorum ve almak istiyorum aslında yurtdışında nerede bulabileceğimi ve tahmini fiyatını bilen var mı?
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Tag Heuer   Tag Heuer - Sayfa 4 Icon_minipostedPaz 26 Ara. - 2:43

yurtdışında mutlaka bulunabilir; @silver , @kelby gibi arkadaşlar ebay uzmanıdır onlar daha iyi fikir verir...

türkiyede LPI distribütör; internet adresine girip iletişime geçebilirsiniz; fiyatıda tahminim 300 tl veya yukarısıdır
ertay

MesajKonu: Geri: Tag Heuer   Tag Heuer - Sayfa 4 Icon_minipostedPaz 26 Ara. - 10:50

Bu carrera 2824 mekanizmalı değil. bu saatte Unitas mekanizma var.

Tag Heuer
4 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» tag heuer
» TAG Heuer Monaco V4
» Tag heuer ve quartz
» Tag Heuer - bir soru
» Tag Heuer Carrera