Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Saat alışveriş siteleri

5 posters
YazarMesaj
mustafasuren

mustafasuren

Saat alışveriş siteleri Empty
MesajKonu: Saat alışveriş siteleri   Saat alışveriş siteleri Icon_minipostedÇarş. 30 Ara. - 6:41

arkadaşlar başıma gelen bir olayı anlatmak istiyorum. şok indirimlerin olduğu malum siteden eşime bir saat aldım. saat zamanında geldi. kargo(ups) elemanının yanında açtım saati kontrol ettim bir problem yoktu. faturada vardı. garanti belgesi zannettiğim(değilmiş)küçük deftercikleri de aldım teşekkür ettim. saat liste fiyatı 503 indirimli 298 extra şok %50 indirimli 149 tl ye aldım. bayağı da cazip di yani. aradan 1 hafta geçti saatin çelik kasasının üzerinde çok küçük siyahlık oluştu. aradan 3-4 gün geçti ki bir tane daha oluştu. (daha çok derideki çil gibi). bende saatin servisini aradım. oda bana saati nerden aldığımı sordu. kaça aldığımı sordu. sonrada aldığım sitenin kapanan saatçilerden çok ucuza aldığını esnaf tabiriyle spot olduğunu söyledi. aldığım saatin onlara geliş fiytatından bile daha ucuza aldığımı söyledi. iki üç yıl kullan dedi sonra kasayı değiştiririz falan dedi. burada suçlu garanti belgesi olmayan saati teslim alan benmiyim. gerçi olayı siteye bildirmedim ama suçlu alışveriş sitesimi yoksa saati ucuz aldığım için gücüne giden ve -sanki ucuz aldım diye kararıyor saat- umursamayan servismi.
hatta servis dedi ki o sitede ki ucuz saatlerin çoğu böyle dedi.
tavsiyeleriniz ve görüşlerinizi bekliyorum
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Saat alışveriş siteleri   Saat alışveriş siteleri Icon_minipostedÇarş. 30 Ara. - 6:43

Markasi ne saatin ve kimden aldin?
Bunlari aciklayalim, isterlerse forum kendilerini savunmak isteyenlere de aciktir.
http://www.turksaatforumu.com
mustafasuren

mustafasuren

MesajKonu: Geri: Saat alışveriş siteleri   Saat alışveriş siteleri Icon_minipostedÇarş. 30 Ara. - 6:49

alışverişsaatinden aldım
markası camel active
mustafasuren

mustafasuren

MesajKonu: Geri: Saat alışveriş siteleri   Saat alışveriş siteleri Icon_minipostedÇarş. 30 Ara. - 7:08

Saat alışveriş siteleri P1030446copy
mustafasuren

mustafasuren

MesajKonu: Geri: Saat alışveriş siteleri   Saat alışveriş siteleri Icon_minipostedÇarş. 30 Ara. - 7:15

leke kurma kolunun yanında 16. dakikanın orda diğeri ise onun tam simetrsinde 9un solunda ama burada belli olmuyor. bu lekenin sebebi nedir . tamda anlamış değilim su bile değmedi saate
teng

teng

MesajKonu: Geri: Saat alışveriş siteleri   Saat alışveriş siteleri Icon_minipostedÇarş. 30 Ara. - 8:04

Gçremedim ? kasada mı bezeldemi?
mustafasuren

mustafasuren

MesajKonu: Geri: Saat alışveriş siteleri   Saat alışveriş siteleri Icon_minipostedÇarş. 30 Ara. - 8:11

kasada hocam kurma kolunun orda 3 tane siyah nokta var onun altında çıkıntının üstünde
deka

deka

MesajKonu: Geri: Saat alışveriş siteleri   Saat alışveriş siteleri Icon_minipostedÇarş. 30 Ara. - 8:22

Kasa çelik mi,kaplama mı,bu yönde tesbit var mı?,ayrıca bildiğim kadarı ile kutu içerğinde garantisinin çıkması lazım,bizim aldıklarımızda çıkmıştı.Gerçi bazen onaylanmadan gönderiyorlar ama sanırım onda da fatura devreye giriyor.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Saat alışveriş siteleri   Saat alışveriş siteleri Icon_minipostedÇarş. 30 Ara. - 8:25

Kasa çelik değil o zaman muhtemelen zamak'tır.
mustafasuren

mustafasuren

MesajKonu: Geri: Saat alışveriş siteleri   Saat alışveriş siteleri Icon_minipostedÇarş. 30 Ara. - 8:27

kasa çelik... garanti kutudan çıkmadı ama fatura elimde alışverişsaaatine uzun bir mail attım yarında telefon açacağım. bakalım durum ne olacak.
mustafasuren

mustafasuren

MesajKonu: Geri: Saat alışveriş siteleri   Saat alışveriş siteleri Icon_minipostedÇarş. 30 Ara. - 8:30

en azından çelik diye biliyordum
deka

deka

MesajKonu: Geri: Saat alışveriş siteleri   Saat alışveriş siteleri Icon_minipostedÇarş. 30 Ara. - 8:32

Çelikde öyle olmaması gerekir diye biliyorum, o kadarda kaliteli çeliği olmayan 30-35 yıllık seiko 5 lerde bile probleme rastlamadım.
mustafasuren

mustafasuren

MesajKonu: Geri: Saat alışveriş siteleri   Saat alışveriş siteleri Icon_minipostedÇarş. 30 Ara. - 8:36

aslında haklı olam ihtimaliniz var çünkü tam diğer çelik saatlerim gibi değil ...
hafif matlık verilmiş görünütüasü var bu zamak kemer tokalarda olduğu gibi
tag_ci

tag_ci

MesajKonu: Geri: Saat alışveriş siteleri   Saat alışveriş siteleri Icon_minipostedÇarş. 30 Ara. - 9:10

Dh tada neler neler anlatıyorlar o site hakkında :S Şahsen ben güzel bir saati uygun fiyatada alacağımı bilsem mağdurların hatrına bu siteye prim vermem .
mustafasuren

mustafasuren

MesajKonu: Geri: Saat alışveriş siteleri   Saat alışveriş siteleri Icon_minipostedÇarş. 30 Ara. - 9:19

bir diğer nokta varki durum şuraya geldi. "internetten saat alınmaz". buda işini hakkıyla yapan dürsütçe yapanlara haksızlık oluyor. ama ben iyimserim inşallah haledeceğiz bu konuyu
tag_ci

tag_ci

MesajKonu: Geri: Saat alışveriş siteleri   Saat alışveriş siteleri Icon_minipostedÇarş. 30 Ara. - 9:22

Çete gibi firmalardan tabiiki alınmaz . Ama internetten saat alınır

Saat alışveriş siteleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yurt dışı güvenli internet siteleri
» İnternet Üzerinden (Saat) Alışveriş Rehberi
» Çin siteleri, çok ilginç, Seagull vs.