Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni otomatik diver saatim

5 posters
YazarMesaj
uzbey

uzbey

Yeni otomatik diver saatim Empty
MesajKonu: Yeni otomatik diver saatim   Yeni otomatik diver saatim Icon_minipostedPerş. 14 Ocak - 16:51

tanışma bölümünde seiko premier kinetik saatime ek olarak citizen ecodrive moonphase kare bir saat almak istediğimden bahsetmiştim. ama otomatik diver modeli bir saat aldım. birinci el. saatin fiyatı yurtdışından gönderim ücreti dahil 95 dolar. çok çok uygun bir fiyat. üstelik çin işi mekanizma değil. bu saatin markasını tahmin edebilir misiniz? ek olarak modelini de?
ipucu veriyorum: saat japon -seiko, citizen, orient- değil. Smile
teng

teng

MesajKonu: Geri: Yeni otomatik diver saatim   Yeni otomatik diver saatim Icon_minipostedPerş. 14 Ocak - 20:57

??
twillightzone

MesajKonu: Geri: Yeni otomatik diver saatim   Yeni otomatik diver saatim Icon_minipostedPerş. 14 Ocak - 21:31

Alba, Lorus, Pulsar ?
deka

deka

MesajKonu: Geri: Yeni otomatik diver saatim   Yeni otomatik diver saatim Icon_minipostedPerş. 14 Ocak - 23:10

Sen en iyisi bu bilgiyi fotosuyla beraber ver. fumeur
krytime

krytime

MesajKonu: Geri: Yeni otomatik diver saatim   Yeni otomatik diver saatim Icon_minipostedPerş. 14 Ocak - 23:40

Valla fiyatı çok iyi ama markasını merak ettim. Bende Citizen Promaster Diver's 200 M Quartz saati 160 tl ye iyi aldım diyordum ama demek ki daha uygun fiyata da saat bulunabiliyor.
uzbey

uzbey

MesajKonu: Geri: Yeni otomatik diver saatim   Yeni otomatik diver saatim Icon_minipostedPtsi 1 Şub. - 17:39

hmm saatim invicta 8926. bu saati almadan önce bayağı bir araştırma yaptım internetten, watchuseek.com, amazon.com yorumları gibi. dediğim gibi öncelikli kriterim fiyattı. fiyat uygun olacak ama mekanizması çin olmayacak. seiko 5 de alabilirdim ama onun fiyatı biraz daha yüksekti bir de herkeste olmayan bir saat olsun istedim. saatin mekanizması japon miyota (citizen üretimi) saat elime ulaşmadı ama sanırım en seveceğim özelliği arka kapağının cam olması olacak.

Yeni otomatik diver saatim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 1928 Zenith yeni saatim
» Yeni saatim Paul Picot Plongeur C-type
» Yeni Saatim "Longines Master Collection Small Second L2.640.4.78.3"
» Yeni kare pakema saatim hakkında birkaç soru
» Longines Hydroconquest Otomatik Diver