Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni mi ikinci el mi?

+3
deka
teng
watcher
7 posters
YazarMesaj
watcher
Admin
watcher

Yeni mi ikinci el mi? Empty
MesajKonu: Yeni mi ikinci el mi?   Yeni mi ikinci el mi? Icon_minipostedCuma 15 Ocak - 11:18

Baslik belli,

Gunluk kullanmayi planladiginiz saati yeni mi alirsiniz, ikinci el mi?
Peki neden?
http://www.turksaatforumu.com
teng

teng

MesajKonu: Geri: Yeni mi ikinci el mi?   Yeni mi ikinci el mi? Icon_minipostedCuma 15 Ocak - 11:22

Farketmezzzz yeni de olur dul da olur Very Happy Saat olsunda tik tak ses çıkaran.....
deka

deka

MesajKonu: Geri: Yeni mi ikinci el mi?   Yeni mi ikinci el mi? Icon_minipostedCuma 15 Ocak - 11:23

Ben aksi olmadıkça yeni düşünürüm, helede günlük kullanılacağı için sorunsuz olmalı, ama dediğim gibi istisnai durumlar olsa da genel düşüncem bu yönde, ayrıca günlük kullanımdaki saatimin çok özel bir saat olmayacağınıda belirtmek isterim.
bumblebee

bumblebee

MesajKonu: Geri: Yeni mi ikinci el mi?   Yeni mi ikinci el mi? Icon_minipostedCuma 15 Ocak - 11:29

ben de farketmez diyorum ama 2. el tercihim olur gibi, hem maddi açıdan hemde üzerindeki yaşam kalıntıları hoşuma gidiyo Smile
ertay

MesajKonu: Geri: Yeni mi ikinci el mi?   Yeni mi ikinci el mi? Icon_minipostedCuma 15 Ocak - 13:13

aralarinda fazla fiyat farki yoksa yeni tercih ederim, fakat cok temiz ikinci el denk gelirse neden olmasin?
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Yeni mi ikinci el mi?   Yeni mi ikinci el mi? Icon_minipostedCuma 15 Ocak - 14:04

yeni hatta yepyeni...vitrindede çok fazla durmamış olsun; spotlar bazen malı solduruyo
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Yeni mi ikinci el mi?   Yeni mi ikinci el mi? Icon_minipostedCuma 15 Ocak - 22:00

Ben gunluk kullanacagim saati yeni tercih ediyorum, zaten hirpalanacagi icin de fiyati ucuz olani tercih ediyorum, mesela seiko atlas, gunluk kullanim icin cok ideal geliyor, basina bisey gelse de yenisini almak acitmaz.
Ama kalici ve kolleksiyonuma da girecekse ikinci eli tercih ediyorum, yenisi ile arasinda en az yari yariya fiyat farki oluyor.
Kolleksiyonuma da girecek yeni olarak alacagim tek saat ise moonwatch.
http://www.turksaatforumu.com
2FAST4U

2FAST4U

MesajKonu: Geri: Yeni mi ikinci el mi?   Yeni mi ikinci el mi? Icon_minipostedC.tesi 16 Ocak - 0:06

Gunlu kullanı ıcın celık modeller tercıh edıyorum (terden sudan etkılenmıyen).Prestıjlı model olması önemlı ve scuba tarzını yansıtması mutlak gereklı .Aradıklarım butcemle hangı modelde örtüşürse sıfır 2.el farketmez alırım

Yeni mi ikinci el mi?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni bir Tissot
» Yeni saat
» Yeni bir saat
» Yeni arkadaşlar
» Yeni Bir Kampanya