Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mineral kristal cam çizik?

4 posters
YazarMesaj
rigel55

rigel55

Mineral kristal cam çizik? Empty
MesajKonu: Mineral kristal cam çizik?   Mineral kristal cam çizik? Icon_minipostedPaz 24 Ocak - 23:50

Herkeze merhaba benim tag heuer grand carrera calibre 8 saatim var ve bir gün metal bir çubuğu elektrikli testere ile keserken malum çıkan kıvılcımlar saatimin camını tamamen çizdi ve çok çirkin bir görüntü var şimdi araştırdığım ve edindiğim bilgi camın mineral kristal olduğu malumunuz polywatch cam çizik giderici bu çizikleri giderirmi anladığım kadarıyla bu ürün plastik tabanlı camları çok güzel derecede temizliyor ama bu mineral kristal cam acaba plastik tabanlımı yoksa bildiğimiz cam sınıfındamı yani optikçiyemi gideceğim saatin camını temizletmek için yoksa bu ürün bu tür camlarıda siliyormu yardımlarınız için şimdiden teşekkürler saygılar
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Mineral kristal cam çizik?   Mineral kristal cam çizik? Icon_minipostedPtsi 25 Ocak - 0:05

Ben polywatch ile mineral camda cok guzel sonuc aldim, cok derin cizgiler bile kaybolmasa da cok az gorunur oldu, eger bu da sonuc vermezse bir optikciye gostermek dogru olabilir.
http://www.turksaatforumu.com
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Mineral kristal cam çizik?   Mineral kristal cam çizik? Icon_minipostedPtsi 25 Ocak - 0:11

.

En son katil balina tarafından Perş. 9 Eyl. - 11:54 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Mineral kristal cam çizik?   Mineral kristal cam çizik? Icon_minipostedPtsi 25 Ocak - 0:19

katil balina demiş ki:
safir değil mi yani tag ın camı???

Evet ayni soruyu ben de kendime sordum ok1
http://www.turksaatforumu.com
teng

teng

MesajKonu: Geri: Mineral kristal cam çizik?   Mineral kristal cam çizik? Icon_minipostedPtsi 25 Ocak - 0:23

Bazı camları silebiliyorlar. Ben de geçenlerde çizik camı tamirciye götürdüm, o da siliciye yolladı ama gelen cevap antirefle olduğu için silemeyiz patlar idi.
rigel55

rigel55

MesajKonu: Geri: Mineral kristal cam çizik?   Mineral kristal cam çizik? Icon_minipostedPtsi 25 Ocak - 1:53

arkadaşlar orjinal olmadığı için safir değil sanırsam yani bendeki replika ve umarım dediğiniz gibi silinir
MUstafa Bozer

MUstafa Bozer

MesajKonu: Geri: Mineral kristal cam çizik?   Mineral kristal cam çizik? Icon_minipostedPtsi 25 Ocak - 2:06

kapalı çarşıda erol usta var saatçi 10 liraya değiştiriyo, dışarda 20den aşşağı yapmazlar

Mineral kristal cam çizik?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Safir mi Mineral mi?
» Safir mi, Mineral mi?
» Seiko Kinetic Coutura SNP017 Safir Kristal Çizilmez Cam SIFIR Titanyum Rengi