Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız

+8
bravoecho
eraser2000
muhendis
u3kagitci
okyanus5761
gunay
M.Ali Sade
watcher
12 posters
YazarMesaj
watcher
Admin
watcher

Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız Empty
MesajKonu: Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız   Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız Icon_minipostedPerş. 28 Ocak - 6:03

Sayin misafirimiz,

Oncelikle forumumuza hosgeldiniz.
Sizi oncelikle misafir bolumumuzde agirlamayi ve kirk yil hatirli bir kahve ile karsilamayi dusunduk.
Goreceginiz gibi, forumumuzun tum bolumleri misafirlerimize acik degil.
Diger bolumlerimizde gezinmek, bilgi paylasimlarina, sohbetlere katilmak isterseniz aileye girmeniz yani uye olarak kayit yapmaniz gerekmektedir.

Buradaki bolume, arzu ederseniz yazi yazabilir, yazdiklarinizi duzenleyebilir, ilk izlenimlerinizi bizlerle paylasabilir, onerilerde bulunabilir, iletisim kurabilirsiniz.

Forumumuzda saygi ve nezaket on planda gelmektedir.
Tum sohbetlerimiz bu cercevede, bilgi alisverisi ile zenginlesmektedir.
Forumumuzun ana yapisini bir kutuphane kafesi tarzinda arzu ettik, saatlere yonelik bir bilgi kutuphanesini abi-kardes, dostca iliskiler ile yaratmaya calisiyoruz.
Konularimiz ana temelde saatler uzerine yogunlasmistir, fakat bunun disinda her konuda sohbet etme ve diger ilgi alanlarimizda da paylasimlarda bulunmayi da seviyoruz.
Bulusmalar tertipliyor, bu bulusmalarda tanisiyor, guzel dostluklar kuruyoruz.
Alisveris bolumlerinde zaman zaman birbirimizle cok uygun sartlarla alisverisler yapiyoruz.
Forumumuzda incitici tarzlara musaade etmiyoruz.
Forumumuz herkese aciktir, yeter ki olusturdugumuz kurallara uyalim.
Kurallarimiza uymama, saygi ve nezaketin disina tasma gibi durumlarda bu uyemizi once uyariyor sonra forumdan cikmasini kendisinden istiyoruz.

Sayin misafirimiz, tekrar hosgeldiniz.
http://www.turksaatforumu.com
Maho
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız   Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız Icon_minipostedC.tesi 6 Mart - 11:08

hoşbulduk by
www.drul
Misafir
Anonymous

MesajKonu: .... bilgi ve paylaşım full programlar indir   Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız Icon_minipostedC.tesi 6 Mart - 22:28

....

Borahan: reklam içeriği sebebiyle edit edilmiştir.
parabell
Misafir
Anonymous

MesajKonu: merhaba   Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız Icon_minipostedPtsi 8 Mart - 23:03

Sayın Admin,

Öncelikle merhabalar diyor, bu güleryüzlü ve seviyeli forumun varlığından dolayı sizleri kutlamak istiyorum. 38 yaşında Samsun'da ikamet eden ve çalışan bir psikolojik danışmanım. Hasbelkader edindiğim bu mekanik saat merakım sayesinde sizleri tanıma fırsatım oldu. Sitenizde öncelikle dikkatimi çeken şey, dostane tavrınız ve özenle seçilmiş kelimelerden oluşan Türkçe kullanımınız oldu. Bu benim bir öğretmen olarak dikkat etmek durumunda olduğum bir durumdur. Modern görünmek düşüncesiyle, lüzumsuz yerlerde ve haddinden fazla yabancı kökenli kelimelerden oluşan bir iletişime yönelmek ve hatta İngilizce kelimelerin arasında Amerikan lehçesiyle Türkçe konuşmak hastalığımız, benim, forum tarzı ortamlardan uzak durmama sebep oldu. O yüzden sizi tekrar tebrik ediyor, en yakın zamanda üye olarak aranıza katılmak istediğimi belirtiyor ve saygılarımı sunuyorum.

Hakan ÖZÇELİK
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız   Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız Icon_minipostedPtsi 8 Mart - 23:15

Sayin Hakan bey,
Ilk firsatta sizi de, forumumuzda uye olan diger hocalarimizla aramizda gormek hepimizi sevindirecektir.
Saygilarimizla.
parabell
Misafir
Anonymous

MesajKonu: teknik aksaklık   Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız Icon_minipostedSalı 9 Mart - 1:11

Değerli Admin,

Üyelik işlemimi tamamlamama rağmen, vermiş olduğum mail adresimin bağlı olduğu Mynet sitesi, ulaşılamaz duruma getirildiğinden, üyeliğimi elimde olmayan bu sebepten dolayı aktive edememekteyim. Mynet sitesinin bu durumu, yaklaşık bir haftadır böyle olduğundan, sanıyorum yakın zamanda da aranıza katılamayacağım.İradem dışındaki bu aksaklıktan dolayı yardımınızı rica ediyor, saygılarımı sunuyorum...

Hakan ÖZÇELİK
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız   Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız Icon_minipostedSalı 9 Mart - 1:29

Sayin Parabell,
Hesabinizi aktif ettim, istediginiz zaman foruma parabellum p08 ismiyle sifrenizi kullanarak girebilirsiniz.
Hosgeldiniz diyorum, bu arada kendinizi yeniden tanisma bolumunde tanitirsaniz diger arkadaslarimiz da size hosgeldin deme firsatini bulabilirler.
Forumumuzda ogretmenlerimizin sayisi surekli artiyor, bu cok sevindirici bir gelisme. ok1
parabell
Misafir
Anonymous

MesajKonu: teşekkür   Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız Icon_minipostedSalı 9 Mart - 1:45

Sayın Admin,

Elimde olmadan vermiş olduğum zahmete katlanıp, üyeliğimi aktif ettiğiniz için teşekkürlerimi sunuyorum, saygılarımla..
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız   Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız Icon_minipostedSalı 9 Mart - 1:51

Rica ederim, bir dost kazanmak, klavye ile birkac tusa dokunmak kadar kolaysa buna her zaman varim ok1
Ben M.Al
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Unutulmuş şifre   Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız Icon_minipostedPaz 21 Mart - 22:40

Üstadım selamlar;

Nasıl olduysa "çıkış" yapmışım.Şifreyi de kaydetmiştim ama bulamadım."Şifremi unuttum" butonu ise "Moderatörlere yassak" diyor.

Yardımınızı rica ediyorum.Çok selamlar...
unuttum
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız   Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız Icon_minipostedPaz 21 Mart - 22:41

Yukarıdaki mesajda adım çıkmamış.Ben M.Ali Sade.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız   Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız Icon_minipostedPtsi 22 Mart - 22:55

unuttum demiş ki:
Yukarıdaki mesajda adım çıkmamış.Ben M.Ali Sade.

Simdi gordum ve size mail gonderdim ok1
M.Ali Sade

M.Ali Sade

MesajKonu: Geri: Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız   Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız Icon_minipostedSalı 23 Mart - 8:08

Teşekkürler , iş düzeldi.Zahmet verdim,kusura bakmayın.
register
Misafir
Anonymous

MesajKonu: mrb.   Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız Icon_minipostedPaz 11 Nis. - 4:24

boyle bir forumun varlıgını, hasbel kader ogrendim. googlede ust sıralarda cıkarsa, bence cok daha kalabalık bir topluluk olabiliriz.
gunay

gunay

MesajKonu: Geri: Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız   Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız Icon_minipostedPaz 5 Eyl. - 6:26

bu sayfayı çok sevdim . insanların tutkularını takıntı diye öteleyenler gelsinlerde buradaki dostluğu görsünler.
okyanus5761

MesajKonu: Geri: Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız   Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız Icon_minipostedÇarş. 29 Eyl. - 9:10

okyanus57 olarak foruma girme iznim kaldırılmış.İşin türkçesi engellenmişim.Sebebini öğrenebilirmiyim.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız   Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız Icon_minipostedÇarş. 29 Eyl. - 10:06

okyanus5761 demiş ki:
okyanus57 olarak foruma girme iznim kaldırılmış.İşin türkçesi engellenmişim.Sebebini öğrenebilirmiyim.
Bir yanlislik olmus, durum duzeltildi.
u3kagitci

u3kagitci

MesajKonu: Geri: Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız   Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız Icon_minipostedPtsi 21 Şub. - 9:16

Forumunuza katılalı henüz bir kaç saat oldu Smile çok güzel sıcak bir ortam war çok ciddiyim.Admine de bu tawrından dolayı ayrıca tşk ediyorum...Herkese hoş sohbetler
muhendis

muhendis

MesajKonu: Geri: Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız   Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız Icon_minipostedSalı 22 Mart - 18:25

selamlar.bir şey sormak istiyorum.ben forumda mesajlardaki resimleri göremiyorum.sorun nedir bulamadım.resimlere bakmak için her seferinde alıntıya basarak resim linkini alıp öyle bakıyorum.yardımcı olabilirmisiniz acaba?
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız   Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız Icon_minipostedSalı 22 Mart - 21:11

eraser2000

MesajKonu: Geri: Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız   Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız Icon_minipostedÇarş. 6 Tem. - 3:17

aileye bugun katıldım ...herkese merhaba demek istedim...
bravoecho

bravoecho

MesajKonu: Geri: Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız   Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız Icon_minipostedC.tesi 25 Şub. - 20:44

Gonderdigimiz mesajlari editleyemiyor muyuz?

Ilgili buton mesaj penceresine eklenirse iyi olur bence.
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız   Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız Icon_minipostedC.tesi 25 Şub. - 20:49

editleme yetkisi moderatörlerde bulunmakta. Düzeltmeyi bildiriseniz hızlıca yapıyor oluruz.
http://www.boraeresici.com
bravoecho

bravoecho

MesajKonu: Geri: Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız   Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız Icon_minipostedC.tesi 25 Şub. - 21:21

Imla hatalari olabiliyor yada, donup mesaji okudugumuzda su fotografi da ekleyeyim yada birkac sey daha yazayim dedigimiz oluyor... O acidan soylemistim...
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız   Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız Icon_minipostedC.tesi 25 Şub. - 21:59

haklısınız fakat, daha önce yasanan bazı sıkıntılardan dolayı buton kaldırıldı.
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız   Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız Icon_minipostedÇarş. 14 Mart - 3:28

borahan demiş ki:
haklısınız fakat, daha önce yasanan bazı sıkıntılardan dolayı buton kaldırıldı.

bir ara kısa sürede olda düzelt butonu çıkıyordu daha sonra koyboluyordu sanki (bana öyle gelmediyse) tekrar o sisteme dönülebilir mi? buda sıkıntı yapıyormuydu?
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız   Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız Icon_minipostedÇarş. 14 Mart - 5:37

sayın @ofis Şu an için düzelt butonu aktif hale getirilmesi düşünülmüyor.
adilusta01

MesajKonu: Geri: Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız   Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız Icon_minipostedSalı 17 Nis. - 23:54

Sayın admin ve saat dostlarına Mersinden Merhabalar sitenizin varlıgını birkaç saat önce ögrendim 35 yıllık bir saat tamircisi olarak aranıza katılmaya karar verdim herkese keyfli forumlar dilerim.
BR-02

BR-02

MesajKonu: Geri: Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız   Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız Icon_minipostedÇarş. 18 Nis. - 8:44

Forumumuza hosgeldiniz Sayin Adil ustam, meslektas abimiz olarak sizden ve tecrübelerinizden yararlanabilmek bize gurur verir. Hangi konuda olursa olsun, devamli karsilikli yardimlasmaya haziriz.

Tekrar aramiza hosgeldiniz.

Saygilarimla

Br-02
adilusta01

MesajKonu: Geri: Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız   Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız Icon_minipostedPerş. 19 Nis. - 1:08

Hoş bulduk BR-02
Meslektaşlarla birarada olmak çok keyifli aynı şekilde bende herkonuda gücüm oranında yardımcı olabilirim saygılarımla

Sayın misafirimiz hoşgeldiniz, içeriği okumak için burayı tıklayınız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sayin Ekonomi Bakanimiz Zafer Caglayan hakkinda.....
» işlemci performansı için vede sabır testi için...
» Benim için bir ilk
» Hezarfen icin cam
» İstanbul için ev arkadaşı