Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Angular Momentum'dan cevap geldi

+2
borahan
watcher
6 posters
YazarMesaj
watcher
Admin
watcher

Angular Momentum'dan cevap geldi Empty
MesajKonu: Angular Momentum'dan cevap geldi   Angular Momentum'dan cevap geldi Icon_minipostedPaz 31 Ocak - 2:03

Dostlar,
Daha once bahsettigim gibi, Angular Momentum markasindan da projemizi anlatarak fiyat istemistim gectigimiz gunlerde.
Onlardan istedigim fiyat 50-100 adet ozel siparis icindi.
Cevap geldi.

Ozellikle kucuk seriler yaptiklarini bu konuda spesiyalist olduklarini,
A'dan Z'ye kadar da tasarim ve uretim yapabileceklerini, var olan classic islamic model uzerinde de degisiklikler yapabileceklerini yazmislar.
Classic modeli pesonalize ederek yaparlarsa 50-100 adet icin 2.400 chf yerine yaptiklari teklif FOB 1.200 chf.
Bu miktarlar icin uretim sureleri yaklasik 4 hafta.
Sipariste %60 gerisi ise teslimatta.

Asagida gonderdikleri fransizca mail:

Bonjour,

Nous vous remercions de votre email et votre intérêt pour Montres Angular Momentum.
Je vous invite à prendre connaissance que mon français n'est pas très bonne.
La majorité de notre production sont des productions individuelles et de petites séries.
Nous avons des façons différentes de l'individualisation.
Conception, la couleur et le lettrage du cadran, gravure sur le fond ou sur rotor.
Le prix public pour le Classic modéle est CHF 2’400.00.
Avec une quantité de l'ordre de 50 à 100 piece, nous pouvons vous offrir le prix de gros de FOB CHF 1'200 .00, inclusive personnalisation.
Le temps de production pour 50/100 montres est de 4 semaines
Les modalités de paiement sont de 60% à la commande, le paiement final avant la livraison

Pour des questions supplémentaires, je suis à votre disposition
http://www.turksaatforumu.com
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Angular Momentum'dan cevap geldi   Angular Momentum'dan cevap geldi Icon_minipostedPaz 31 Ocak - 2:25

50-100 adet ıcın 1.200CHF = 1.150$=1.712TL
adet 300 olursa ıyı fıyata gelebilir gibi. tabii mekanizma vs. de onemlı
http://www.boraeresici.com
propmatic

propmatic

MesajKonu: Geri: Angular Momentum'dan cevap geldi   Angular Momentum'dan cevap geldi Icon_minipostedPaz 31 Ocak - 2:36

merhaba arkadaşlar, bu fiyatlar tek saat içinmi yoksa 10 tanesi içinmi? angular momentum u tanırım ve sahiblerinide iyi bilirim. onların saatlerinin kalitesi pek yüksek deildir. bence daha iyi alternatifler var. onları değerlendirseniz iyi olur.
ooomegaa

ooomegaa

MesajKonu: Geri: Angular Momentum'dan cevap geldi   Angular Momentum'dan cevap geldi Icon_minipostedPaz 31 Ocak - 3:00

propmatic. forumumuza hoşgeldiniz, lütfen tanışalım başlığında kendinizi tanıtırmısınız. Question
propmatic

propmatic

MesajKonu: Geri: Angular Momentum'dan cevap geldi   Angular Momentum'dan cevap geldi Icon_minipostedPaz 31 Ocak - 3:02

şu an kendimi tanıttım. yeniyim bu siteye önce alışmam gerek. saatçi arkadaşım önerdi burayı bana. umarım saat sevenleri olarak iyi geçiniriz.
ooomegaa

ooomegaa

MesajKonu: Geri: Angular Momentum'dan cevap geldi   Angular Momentum'dan cevap geldi Icon_minipostedPaz 31 Ocak - 3:05

propmatic demiş ki:
şu an kendimi tanıttım. yeniyim bu siteye önce alışmam gerek. saatçi arkadaşım önerdi burayı bana. umarım saat sevenleri olarak iyi geçiniriz.
merak etme, doğru adrestesin iyi forumlar by
deka

deka

MesajKonu: Geri: Angular Momentum'dan cevap geldi   Angular Momentum'dan cevap geldi Icon_minipostedPaz 31 Ocak - 3:05

Geçinmeyecek birşey yok ki, arkadaşlar belli bir düzeyin üzerinde, bu nedenle sorun olmasına izin vermeyiz, yeni geleceklerde de sorunlu olanlar kendilerini belli ediyorlar. ok1
propmatic

propmatic

MesajKonu: Geri: Angular Momentum'dan cevap geldi   Angular Momentum'dan cevap geldi Icon_minipostedPaz 31 Ocak - 3:07

eminim iyi geçiniriz. batıdaki saat forumlarını da gördüm. millet birbirini yiyor. dersinki medeniler ama maalesef herkes deil işte.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Angular Momentum'dan cevap geldi   Angular Momentum'dan cevap geldi Icon_minipostedPaz 31 Ocak - 3:18

by ok1 Birde burada sözü dinlenen ak sakallı dede var, eee, mecburen herkes sözünü dinliyor. vieux

En son deka tarafından Paz 31 Ocak - 3:19 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
propmatic

propmatic

MesajKonu: Geri: Angular Momentum'dan cevap geldi   Angular Momentum'dan cevap geldi Icon_minipostedPaz 31 Ocak - 3:19

ben daha henüs sakallarımı ağartmadım. korkmayın:)
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Angular Momentum'dan cevap geldi   Angular Momentum'dan cevap geldi Icon_minipostedPaz 31 Ocak - 3:25

Sevgili propmatic hosgeldiniz, onerilerinizden bu konuda epey bir deneyiminiz oldugu sonucunu cikariyorum.
Merak etmeyin bizim forumumuzda oyle saygi ve sevgi cercevesinin disina cikilmasina izin vermiyoruz.
Hersey dostluk icinde olsun istiyoruz, zaten su ana kadar da boyle geldi ve insallah boyle gider, uyumsuzluk ceken kimse olmuyor cunku buradaki saygili yaklasimlar herkeste ayni duyguyu uyandiriyor.
Ilk defa gecen gun yeni giren bir uye ban'landi o da girer girmez hakaret olarak algilanabilecek yazilar yazmaya baslayinca baska care kalmadi.
Forum olarak gerek uyeler gerek bilgiler cok iyi sayilabilecek duzeydedir.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Angular Momentum'dan cevap geldi   Angular Momentum'dan cevap geldi Icon_minipostedPaz 31 Ocak - 3:26

propmatic demiş ki:
merhaba arkadaşlar, bu fiyatlar tek saat içinmi yoksa 10 tanesi içinmi? angular momentum u tanırım ve sahiblerinide iyi bilirim. onların saatlerinin kalitesi pek yüksek deildir. bence daha iyi alternatifler var. onları değerlendirseniz iyi olur.

Bunlar cok guzel haberler, sizden mumkun oldugunca bilgi bekliyoruz, alternatifler arasinda yazmistik ebauche swiss fabrikasindan da fiyat almistik
propmatic

propmatic

MesajKonu: Geri: Angular Momentum'dan cevap geldi   Angular Momentum'dan cevap geldi Icon_minipostedPaz 31 Ocak - 3:31

benim bilmediğim bir takım veriler var herhalde. bunlara bana ulaştırırsanız size daha sağlıklı bişekilde bilgilendirmeye çalışırım.
forum saatinin özellikleri ne olmasını istersiniz?
mekanik - quartz?
isviçre - uzakdoğu üretim?
ne tarz saat olması gerekir? spor - klasik - pilot saatimi?
bu veriler olursa kendi portföyümdeki saatlerden size önseçim yapıp forum üyelerine sunabilirim. şunu bilmenizi isterim. benim elimde mevcut parçalar var. kasa, kadran, akrep yelkovan, makina vs vs. bunları değerlendirebiliriz. üretim süreci 2 ay a düşer ve yine de sizin kendi kadranınızı gerçekleştirebilirim
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Angular Momentum'dan cevap geldi   Angular Momentum'dan cevap geldi Icon_minipostedPaz 31 Ocak - 3:32

propmatic demiş ki:

50-100 adet icin fiyat almistim.
Teklif ve tavsiyelerinizi bekleriz Very Happy
deka

deka

MesajKonu: Geri: Angular Momentum'dan cevap geldi   Angular Momentum'dan cevap geldi Icon_minipostedPaz 31 Ocak - 3:35

http://www.turksaatforumu.com/forumun-saati-f17/
Bu başlık altında gerekli anketler ve bilgiler var, ayrıca Forumun saatinin kadranini cizelim ,bu başlıkdada kadran çalışmaları mevcut.
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Angular Momentum'dan cevap geldi   Angular Momentum'dan cevap geldi Icon_minipostedPaz 31 Ocak - 3:38

propmatic hosgeldın.

forumun saati ile ilgili olarak,

Genel baslıga buradan ulaşabilirsiniz.

baslık altındakı anketten cıkanları kısaca ozetlersek,
mekanizma: ısvıcre ve mekanik (burada quartz pek anılmaz Smile )
kasa: klasik / pilot

taleplerı yogunlukta
http://www.boraeresici.com
propmatic

propmatic

MesajKonu: Geri: Angular Momentum'dan cevap geldi   Angular Momentum'dan cevap geldi Icon_minipostedPaz 31 Ocak - 3:44

merhaba borahan
fiyatı 1200chf 100 saat içinmi yoksa 100 saat alınca birim fiyatımı? 100 saat de saat başı 12 chf yapar, ve bu fiyata makinasını almanız bile mümkün deildir. 1200chf birim fiyatıysa çok aşırı pahalıdır. o yüzden sordum.
pilot saatleri benim ilgi alanıma girer. sinn markasının tedarikçisiydim. nasa ve çeşitli ülkelerin havakuvvetlerine backup amaçlı bord chronomtreler ve mekanik kol saatleri üretmişimdir. bunların arasında: ispanyol hava kuvvetleri, alman 33. jagdbomber geschwader ine (bunlar kosova da görev yaptılar ve benim saatleri kullandılar görevde) eurofighter in backup systemlerini, nasa nın uzay mekiğinde aksamlar, ve los angeles klas denizaltlarında aksamlar
tourby

tourby

MesajKonu: Geri: Angular Momentum'dan cevap geldi   Angular Momentum'dan cevap geldi Icon_minipostedÇarş. 3 Şub. - 13:10

bu teklif iyi degil bence
propmatic

propmatic

MesajKonu: Geri: Angular Momentum'dan cevap geldi   Angular Momentum'dan cevap geldi Icon_minipostedÇarş. 3 Şub. - 13:20

jaques lemans sınıfında saatlere 4000 frank istiyorlarsa size 300 frank a telif edemezler tabiiki.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Angular Momentum'dan cevap geldi   Angular Momentum'dan cevap geldi Icon_minipostedCuma 5 Şub. - 5:22

evet arkadaslar zaten angular momentum'u listeden sildik Very Happy
Ucmuslardi.

Angular Momentum'dan cevap geldi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Angular Momentum Yine Taklit Edildik
» Soru cevap oyunu
» Saatimle ilgili bir sorum (Acil cevap bekliyorum lütfen) !
» SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ
» Zamanı geldi..