Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hamilton

+31
bumblebee
Tolga
crazyhours
mertk
sami Ertaga
sifujack
krytime
egunns
teng
ertay
solestar
bravoecho
bilo1900
aaltindeger
ooomegaa
asiruh2009
certus
Polemik_
TAGHeuer
navigator_
austun
bizantolog
MortingenStrasse
vervito
tumer1903
Azizim
peugeot206wrc
merm
forbidden
watcher
deka
35 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
austun

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 20 Tem. - 7:29

forbidden1 demiş ki:
bugün capitol avm de detay saat e uğradım. hamilton sattıklarından haberim yoktu, aşağıda resmini verdiğim saatte tam olarak vitrinde arz-ı endam etmekteydi."hamilton jazzmaster" tabi dayanamayıp daldım içeriye, dh den bir arkadaş bu saati 920 ytl ye bir siteden aldığını söylemişti. o günden sonra hep aklımda oldu bu saati edinmek ama bir anda sanki bir noktadan toplatılmış gibi bütün internet sitelerinde satıştan kalktı.bugün saatçiye fiyatını sorduğumda ise 2500 tl olduğunu peşin alımda ise 1900 ytl ye verebilieceğini söyledi.bir de internetten falan bu fiyata bulmamın imkansız olmasından bahsetti.acaba diyorum şu an hamilton distrübütörü olan firma böyle bir piyasadan toplatma olayı yapmış olabilir mi. çünkü eğer 900 ytl ye aldığını söyleyen arkadaş olmasa kesinlikle inanmam o fiyata alınabileceğine.bu konuda düşüncesi olan üstadlar mutlaka vardır.

Hamilton - Sayfa 2 Jazzmaster

Jazzmasterı deveyuku.com sitesinden 870 TL ye aldım.Şu anda kolumda zevkle takıyorum.Saatin kolumdaki resmide aşağıda.Saat çok güzel ancak bu saate mutlaka güzel bir deri kayış bulmam gerekiyor.Bir sonraki saatim yine Hamilton veya oris olacak.

Hamilton - Sayfa 2 Jazzmaster
austun

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 20 Tem. - 7:37

Deveyuku.com sitesine baktım ama malesef Jazzmasterı satmıyorlar herhalde stoklarda kalmadı.Aynı saati 2500 TL ye satmak hiç hoş değil. 🇳🇴
MortingenStrasse

MortingenStrasse

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 20 Tem. - 9:07

peki neye darayanrak 3 misli fiyat çekiyorlar?

bu da bir gün hamilton sahibi olursam alacağım saat ( 1000 tl den biraz fazla glba)

Hamilton - Sayfa 2 145503_54974_p

bu da videosu

http://www.vimeo.com/1935863

bence olukça şık Smile
deka

deka

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 20 Tem. - 9:38

bende de aynısının normal siyah diallisi var gerçekden çok şık,zarif ve estetik bir saat.
forbidden

forbidden

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 20 Tem. - 9:40

MortingenStrasse demiş ki:

bu da bir gün hamilton sahibi olursam alacağım saat ( 1000 tl den biraz fazla glba)

o saate peşin 1200 demişlerdi.
MortingenStrasse

MortingenStrasse

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 20 Tem. - 11:55

forbidden1 demiş ki:
MortingenStrasse demiş ki:

o saate peşin 1200 demişlerdi.

saat nasıldı peki sence? 12 sayısının yarısının olmaması beni biraz rahatsız ediyor açıkçası.
merm

merm

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 20 Tem. - 13:24

Azizim demiş ki:
Hamilton Saat Şirketi, Lancaster, Pensilvanya’da 1892 yılında kurulmuştur. İlk cep saati serileri, Broadway Limited, “Demiryolu Ayarında Bir Saat” olarak tanındı. Hamilton demiryolu saatleri, rakipsizliği ve güvenilirliğini, birçok kaza simülasyonu ile kanıtladı, çok dayanıklıydı ve mükemmel bir işleyişe sahipti.
20. yüzyılın ikinci on yılı içinde Hamilton A.B.D Silahlı Kuvvetleri’nin destekçileri arasında prestij kademesi elde etti. İlk bilek saati General “Black Jack” ve Avrupa siperlerinde savaşmakta olan askerleri tarafından kullanıldı.
1920’lerde dayanıklılık ve incelik, artı bir değer boyutu kazandı. 1928’de piyasaya giren “Piping Rock and Yankee” saati, Hamilton’un Amerikan tarzındaki liderliğini bir kere daha kanıtladı.
2. Dünya Savaşı sırasında Hamilton, tüketici için saat yapımını durdurdu ve ordu için hazırlayacağı bir milyon kronometre üzerinde çalışmaya başladı. Hamilton su kronometresi, modern üretim yöntemleri ile üretilen bir ilkti ve 10,000 civarında Hamilton su kronometresi 2. Dünya Savaşı’na birinci elden şahit oldu.
Gizli anlaşma “Proje X”, üç yıl sürdü ve 1957’de Ventura’ya geçiş ile birlikte dünyanın ilk elektrikli (pil güçlü) saati ortaya çıktı. 1961’de “Blue Hawai” filminde Elvis Presley Ventura ’sını taktı.
6 Mayıs 1970’de, 12.01 New York Time’da dünyanın ilk dijital saati zamanı ölçmeye başladı – tabii ki Hamilton tarafından yapılmıştı.
1980’lerdeki yenilenme hareketinde 1920’den 1960’lara kadarki dönem saatleri yenilendi. Boulton, Ardmore ve Ventura gibi eski favoriler, endüstri ve trendlerin bileşimiyle doğan klasik saatlere dönüştü.
Hamilton/Hollywood arasındaki özel bağ, Men in Black, Lethal Weapon 4, Fight Club, Independence Day, The Talented Mr. Ripley and You’ve Got Mail gibi filmlerle de devam etti. Kostüm tasarımcıları ve stilistler, karakterlere hayat verirken onlara ayrı bir hava katması için Hamilton kronometreli saatlerinin göz alıcı ayrıntıları ve stillerini tercih ettiler.
Hamilton, zarif ve güvenilir kronometreli saatleri ile kanıtlanmış bir kaliteye sahip olan lider saat üreticilerinden biri olarak anılmaktadır. Saatler, en son İsviçre saat parçalarının rakipsiz inceliği ile birleşen güçlü Amerikan ruhunu ve teknolojiyi aynı anda bünyesinde barındırmaktadır.

HAMILTON MARKASI

Hamilton markası, iki ana çizgiye sahiptir – American Classic ve Khaki. Her iki aile de tasarım ve İsviçre teknolojisini birleştirmenin yanı sıra markanın Amerikan tarihi üzerine inşa edilmişlerdir.

AMERICAN CLASSIC

American Classic çizgisi, Hamilton koleksiyonu ile yaşayan gerçek Amerikan ruhunu yansıtır. Bu saatler, Hamilton modelleri, onların biricik şekilleri ve karakterlerine sahip 21. yüzyıl stili ve işlevselliğini taşıyan bir imza gibidir.
Orijinal fikirlerin bazıları 192’lere kadar uzanmaktadır ve tasarım ikonları olarak da adlandırılabilirler. Ventura, Everest ve Lloyd gibi öncü tasarımları da içeren, göz alıcı hatlara sahip modellerin yanı sıra Trent, Dodson, Boulton ve Ardmore ölümsüz klasikler de bu koleksiyondadır. Jazzmaster da ölümsüz zarafetle birleşen ve geleceğe dönüşte yerini alanlardandır.

KHAKI

Khaki hatları, uzun süre dayanıklı ve güçlü geleneksellik içeren Hamilton ordu saatlerini kapsamaktadır. “Khaki” dünya veya toz anlamına gelen Hindu kelimesinden türemiştir ve çok uzun zamandan beri askeri üniforma rengi olarak kullanılmaktadır. Günümüzde ise haki renk macera ile özdeşleşmiştir ve Hamilton koleksiyonundaki Khaki saatleri, her iki dünya savaşında da etkinlik gösteren kahraman ataların destansılığını sembolize etmektedir. Hamilton Khaki, bünyesinde dört aileyi daha barındırmaktadır: Aviation, Action, Field ve Navy. Her biri de kendine has özellikleri, değişik renkleri, kılıfları, fonksiyonları, kayışları, akrep ve yelkovanları ve kadran tasarımları ile eşsizdir.

Bu arada aslında 2 tane hamilton konusu vardı ama insanlar buna devam ediyor o zaman buraya bunu taşımalıyım dedim. Rolling Eyes
http://www.anova.com.tr
vervito

vervito

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 24 Tem. - 5:48

Yeni Hamilton modeli.
internet hizim 31 kb/s
bu resmi yuklemek neredeyse yarim saatimi aldi.
buyrunuz efenim
Hamilton - Sayfa 2 Xmach
Hamilton introduces Khaki X-Mach with its integrated facility to measure the Mach number
The Khaki X-Mach takes Hamilton aviation watches to exhilarating new heights with its ability to measure the Mach number of an aircraft, the speed it is moving through the air divided by the speed of sound under the same atmospheric conditions. This sophisticated chronograph timepiece takes inspiration from the skies through its meticulous attention to detail and bold design reminiscent of the cockpit. The Khaki X-Mach assures happy landings for its stylish wearer, with a combination of soave elegance and mechanical fascination.
bizantolog

bizantolog

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 24 Tem. - 19:32

çok karmaşık bir saat. astronotlar için üretilmiş olabilir mi Smile
http://www.mekaniksaat.com
navigator_

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 4 Ağus. - 8:56

Merhaba arkadaslar.DH da saat topicleriyle uğraşırken ek olarak buraya da kayıt olayım dedim.Görüyorum ki süper bir ortam hazırlanmış.Emeği geçen herkese teşekkürler.
Anlamadığım konu şu; austun arkadasımız Hamilton Jazzmaster ı 870 TL ye aldım dediş.Deveyüküne şimdi baktım fiyat havale ile 725,70 TL
http://deveyuku.com/Scripts/prodView.asp?idCategory=30991&idproduct=136352
Fakat başka siteye baktığınızda Jazzmasterın fiyatı ucuyo; Örn. sadece deri kayışlısının fiyatı havale ile 2.339 TL link şu :http://www.saatvesaat.in/urun.asp?id=17322&urun=HAMILTON+HM32616553

Bu konu Hakkında fikirlerinizi merak ediyorum. Son olarak Hamilton ı pazarlıkla en ucuz nerden alabilrim İstanbuldan?
navigator_

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 4 Ağus. - 9:45

http://img200.imageshack.us/content.php?page=done&l=img200/4166/h77612133.jpg

http://img200.imageshack.us/content.php?page=done&l=img200/7470/hamiltonh77622153.jpg

1.cisinın modeli H77612133
2.cisnin modeli H77622153

Piayasa fiyatları 700 civarı ancak bi çok sitede bu ürün yok. Düşünceleriniz nedir? Bu paraya eder mi? Yorumlarını bekliyorum.
Misafir
Misafir
Anonymous

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 4 Ağus. - 11:47

.

En son katil balina tarafından Perş. 9 Eyl. - 1:57 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
MortingenStrasse

MortingenStrasse

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 4 Ağus. - 12:39

navigator_

jazzmaster modelinin pilli ve otomatik modelleri var, fiyat farkı bundan kaynaklı

beğendiğiniz saatlere gelince, hamilton maliyetin üzerine binlerce lira kâr koyabilecek bir marka değil, mekanizmalarını öğrenin çeliği falan iyi mi bunları öğrenin ortalama bir maliyet fikri de kafanızda oluşur mutlaka ve saati beğendiyseniz uygun fiyatlıysa alın.
deka

deka

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 4 Ağus. - 20:17

navigator_ demiş ki:
Merhaba arkadaslar.DH da saat topicleriyle uğraşırken ek olarak buraya da kayıt olayım dedim.Görüyorum ki süper bir ortam hazırlanmış.Emeği geçen herkese teşekkürler.
Anlamadığım konu şu; austun arkadasımız Hamilton Jazzmaster ı 870 TL ye aldım dediş.Deveyüküne şimdi baktım fiyat havale ile 725,70 TL
Fakat başka siteye baktığınızda Jazzmasterın fiyatı ucuyo; Örn. sadece deri kayışlısının fiyatı havale ile 2.339 TL link şu :http://www.saatvesaat.in/urun.asp?id=17322&urun=HAMILTON+HM32616553

Bu konu Hakkında fikirlerinizi merak ediyorum. Son olarak Hamilton ı pazarlıkla en ucuz nerden alabilrim İstanbuldan?
belirttiğiniz saat pilli bir model,diğer bahsekonu saat otomatik idi fark burada,hatta linlini verdiğiniz saat çok daha ucuzdu fiyatı bile artmış.ayrıca burada bahsedilen saatler hep mekanik-otomatik saatlerdir.
austun

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 5 Ağus. - 4:41

navigator_ demiş ki:

Verdiğiniz linkteki saatin gerçek resmi değil.Saatin gerçek resmi
http://www.watches-brand.com/Hamilton-wristwatch-3986.html

Malesef ülkemizde satıcı firmalar sattıkları ürünler hakkında hiçbir teknik bilgiye sahip değil (satış elemanı olanlar genelde güzel görünüşlü kızlar , bunlarda dünyadan bihaber)

Bursa'da başımdan geçen bir olay.
*Cemakandaki Hamilton Etoyu inceleyebilirmiyim ?.
*Satıcı Kız: Hamiltonun öyle bir ürünü yok.

Ben bunun üzerine saatin kodunu söyleyip , saati gösterince. Satıcı kız bunun isminin eto olduğunu sizden öğreniyorum diyor.Yanımda bulunan eşimde başlıyor gülmeye.
Kızın hiçbir suçu yok kimse ona saatler hakkında teknik bir bilgi vermemiş.
MortingenStrasse

MortingenStrasse

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 5 Ağus. - 5:09

haklısınız malesef saat firmaları konu mankeni olarak alıyor satıcıları. bunun nedeni tabii ki meraklı olmamaları, sadece maaşlı bir iş olsun.

milyarlarca saat satan kişilerin bizden az bilgilernin olması ise utanç verici gerçekten.
deka

deka

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 5 Ağus. - 5:27

merak etmeyin güzel ülkemizde sadece saat değil diğer konulardada durum aynı,örneğin herzaman bilinen ve güncel olan ve herkesin ilgisini çeken otomobil sektöründede aynı durumla karşılaşabilirsiniz. :kirmizikart:
TAGHeuer

TAGHeuer

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 5 Ağus. - 11:25

bütçeyi fazla sarsmadan alınabilecek en iyi marka bence
MortingenStrasse

MortingenStrasse

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 5 Ağus. - 11:41

hamilton open heart modeli saat koleksiyonuma katacağım 2. saat olacak. ama artık bu seneye mi olur 5 sene sonra mı olur bunu bilmiyorum
Misafir
Misafir
Anonymous

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 5 Ağus. - 11:44

.

En son katil balina tarafından Perş. 9 Eyl. - 1:58 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Polemik_

Polemik_

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 5 Ağus. - 20:05

.

En son Polemik_ tarafından Cuma 12 Şub. - 23:21 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
navigator_

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 6 Ağus. - 11:53

Hhahah Polemik süper açıklama. POlemikcim yaw benim bütçeme göre şöle otomatik 700 Tl civarı güzel bir şekil Hamilton ayarlasana zevkine güveniyorum Smile) Forbidden ın Hamilton u tarzında olabilir.
Polemik_

Polemik_

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 6 Ağus. - 18:00

.

En son Polemik_ tarafından Cuma 12 Şub. - 23:20 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
navigator_

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 6 Ağus. - 23:14

Teşekkürler üstad,kolay gelsin...
certus

certus

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 15 Ağus. - 11:02

Ya Hamilton öyle bir model çıkarmış ki bayıldım resmen ya, şu pvd kaplama işi acayip hoşuma gitti.. yani siyah, saatlerin kasasına feci yakışıyor şu modele bittim resmen...

Hamilton - Sayfa 2 Waham0168

Hamilton - Sayfa 2 Hamilh705857371

Hamilton - Sayfa 2 R0010213

turuncu hoşunuza gitmediyse adamlar bir de yeşil denemişler

Hamilton - Sayfa 2 R0010197
MortingenStrasse

MortingenStrasse

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 15 Ağus. - 13:54

bence güzel ama insanın hevesi çabuk kaçabilir sonuçta ağır bir model değil
deka

deka

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 15 Ağus. - 19:53

turuncu çok hoşmuş.
watcher
Admin
watcher

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 16 Ağus. - 0:10

turuncuyu ben de cok sevdim, fiyati ne acaba?
http://www.turksaatforumu.com
asiruh2009

asiruh2009

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 16 Ağus. - 2:20

turuncu iymiş ama biraz oturaklı değil ama güzel saat fazla kaba sevmeyenler için uygun....
bizantolog

bizantolog

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 16 Ağus. - 21:13

Sade olanını çok beğendim.

Fakat PVD kaplamanın ileride sorun yaratması ihtimali düşündürüyor beni.
deka

deka

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 16 Ağus. - 23:01

adı üzerinde KAPLAMA yani metalin kendisi değil üzeri kaplanmış hali zamanla kullanıma bağlı olarak çıkması muhtemeldir,bu nedenle çelik , altın vs. metalin kendisini almak lazım.
Polemik_

Polemik_

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 17 Ağus. - 3:16

.

En son Polemik_ tarafından Cuma 12 Şub. - 23:14 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
vervito

vervito

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 17 Ağus. - 9:53

alışverişsaati'ndeki fiyatlar gerçekten çok celbedici. ben de prs 516'yı almama rağmen tutamadım kendimi bir tane de hamilton aldım. sirkeci mağazası müdürü Yusuf bey'in söylediğine göre geçenlerde orta yaşlı bir beyfendi gelmiş her modelden birer tane almış yaklaşık 20 saat. herhalde NOS olarak elinde tutacaktır ya da koleksiyoncudur çünkü bu fiyatlar gerçekten dünyada görülebilecek en uygun hamilton fiyatları.
deka

deka

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 17 Ağus. - 10:10

aldığın saat daha önce bahsettiğin dalgıç modelimiydi,yoksa bu farklı bir model mi?, bu arada ben bile hiç hesapta yokken fiyatların cazibesine kapılarak durduk yere 3 ayrı model aldım :lol!: ,tabi 3. modelde satış elemanının katkısını gözardı edemem,aslında düşününce üçüne verdiğim fiyat yeni distrübitör fiyatlarına göre 1 saat parası bile değil,böyle düşününce insan ister istemez rahatlıyor,yoksa ben kendimi mi kandırıyorum ne :alay: ,tabi herhalde bu durumdan hanımın haberinin olmdığını söylemem gerek yok sanırsam :hehehe:
Polemik_

Polemik_

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 17 Ağus. - 10:18

.

En son Polemik_ tarafından Cuma 12 Şub. - 23:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
deka

deka

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 17 Ağus. - 10:20

bende kaçırmadım zaten, modellerden birisi oydu. :gule gule:
Polemik_

Polemik_

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 17 Ağus. - 10:24

.

En son Polemik_ tarafından Cuma 12 Şub. - 23:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Polemik_

Polemik_

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 17 Ağus. - 10:27

.

En son Polemik_ tarafından Cuma 12 Şub. - 23:14 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
deka

deka

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 17 Ağus. - 10:33

genelde metal kordonlu almakla beraber bu choronoluda deri kordonluyu tercih ettim,nedenini daha önce yazmıştım,metal kordonlu ile deri kordonlu arasında kordon bağlantı yerleri (boynuz) farklı olduğu için vede deri kordonluda bu bölüm daha estetik ve deri kayışa daha uygun olduğu için tercih etmiştim,sonuçda metal kordonluda alsam deri kayış takacaktım,bu arada eşlerden kçok korktuğumuzuda kim söylemiş ki Rolling Eyes ,bizimkisi sadece olaya genel anlamda bakınca ihtiyaç ötesi kişisel zevke ,bir başka ifade ile bencilce bir davranışa girdiği için bunu alenen kabul etmemekden başka birşey değil,yoksa kim korkar hanımdan,eyyyyt. :kirmizikart: neyse hanım dolaşmaya başladı,duruma göre mesajı silip veya düzenleyebilirim. :hehehe: hehehe
watcher
Admin
watcher

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 17 Ağus. - 19:56

Polemik_ demiş ki:

Siz de eşlerinizden biraz fazla mı korkuyorsunuz ne?

Very Happy

hele sen de bir evlen de gorucez muhaha

dugununde hep beraber artik sana ahhheeeemmm pardon hanimina bir saat hediye ederiz artik :lol!:
Polemik_

Polemik_

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 17 Ağus. - 21:39

.

watcher
Admin
watcher

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 17 Ağus. - 22:02

Polemik_ demiş ki:
Evlenmem ki...

Very Happy

Bak simdi dostum sana bir ornek vericem ve nasil kandirilabilecegini anlayacaksin Very Happy

Ben 12 yasimdan beri motosiklet kullandim ve 4 yil oncesine kadar hep bir motorum oldu. BMW'den harley'e birsuru...
Yaklasik 5 yil once yine bekar kaldigimda ki son esim motor sevdama uyardi, degisik hatunlarla tanistim, amacim evlilikti... Bu hatunlarin bir bolumu uyusmazlik nedeniyle olmadi ama en az uc tanesi motor sevdama karsi ciktigi icin adayliktan cikarildilar...
En sonunda simdiki esimi tanidim, "motor sevdasi mi??? amaaann ne guzeeelll" "ama ben korkarim sen beni alistirirsan olur" tamammi tamam...
Motorsikletim de 1600 suzuki chopper... Yani tehlikeli bisey degil, gezi motoru...
Sonrasi evlilik ve sezon kis, motor garajda yazi bekliyor ama evlilikten uc ay sonra hamilelik...
Yaz geldi, hanimin karni burnunda, tabiki motora binmek hayal, hanim "tamam sevgilim sen motoruna bin gezmelere git ama ben bu halimle gelemem, sana gercekten iyi eglenceler diliyorum, ben evde beklerim gercekten sorun degil, donunce de bana anlatirsin"
Haydaaa, netcez simdi??? Eh binersin motora ve ancak yuz metre yapabilir ve geri donersin seni gozyaslari ve minnetle karsilayan esine sarilarak...
Sonra??? bir dahaki yazi beklersin, artik cocuk olmustur, yaw hatun hadi cocugu birisine birakip motora binelim...
"ayyy, cocugu birakip ikimiz mi bincez, ya kaza olursa? cocugumuz hem annesiz hem babasiz mi kalsin? Bak bak babasi nasil da tatli, bunun istikbalini dusunmeyecekmiyiz? Hem babasi da yalniz biner bisey olursa bu bebek babasiz nasil buyur? veeeeee uhhuuuu :aglamak: "
Ben???
Ederim boyle isin icine diyip bir arkadasa telefon edip motorumu sattim... Artik motorum yok ve hic pisman degilim :kizgin seytan:

Iste boyle bisey, sen de evlenince seni ozel torenle kilibiklar kulubune uye olarak alacagiz buna emin olabilirsin muhaha

Motorsikletimin bir resmi vardi buraya eklemek icin bilgisayarda aradim ama oylesine gommusum ki bulamadim, bir ara bulursam eklerim...

En son watcher tarafından Ptsi 17 Ağus. - 23:22 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
asiruh2009

asiruh2009

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 17 Ağus. - 22:58

Haklısın abi, evlilik insanın büyük değişimler geçirmesine neden olabiliyor. Bu kişilik anlamında olmasa da hareket ve davranışlar değişiyor artık, özgür olmuyorsun ortak bir paylaşım içine giriyorsun.
bizantolog

bizantolog

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 18 Ağus. - 1:05

Polemik_ demiş ki:
Evlenmem ki...

Very Happy

Büyük konuşmamak lazım Smile
deka

deka

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 18 Ağus. - 1:07

Ne de olsa tecrübe konuşuyor, değil mi bizantolog?
forbidden

forbidden

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 18 Ağus. - 1:27

of ya sınavlarım var uzak kaldım forumdan, süper muhabbetler dönmüş. fırsat bu fırsat ben de sorayım bari şöyle türk sanat- türk halk müziği seven, güzel sesi olup şarkı söyleyebilen. en az bir enstrüman çalabilen, boyu posu yerinde bi de saatleri sevmese bile mesafeli davranmıycak bir kız varsa ben evlenebilirim yani. hem de bi sn bile düşünmem Very Happy
deka

deka

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 18 Ağus. - 1:30

nerdeee,ama arayan bulur. :ok3:
bizantolog

bizantolog

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 18 Ağus. - 1:31

forbidden1 demiş ki:
of ya sınavlarım var uzak kaldım forumdan, süper muhabbetler dönmüş. fırsat bu fırsat ben de sorayım bari şöyle türk sanat- türk halk müziği seven, güzel sesi olup şarkı söyleyebilen. en az bir enstrüman çalabilen, boyu posu yerinde bir de saatleri sevmese bile mesafeli davranmayacak bir kız varsa ben evlenebilirim yani. Hem de bi saniye bile düşünmem Very Happy

Müzikle bu kadar ilgilendiğini bilmiyordum.
forbidden

forbidden

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 18 Ağus. - 4:25

bizantolog demiş ki:
forbidden1 demiş ki:
of ya sınavlarım var uzak kaldım forumdan, süper muhabbetler dönmüş. fırsat bu fırsat ben de sorayım bari şöyle türk sanat- türk halk müziği seven, güzel sesi olup şarkı söyleyebilen. en az bir enstrüman çalabilen, boyu posu yerinde bir de saatleri sevmese bile mesafeli davranmayacak bir kız varsa ben evlenebilirim yani. Hem de bi saniye bile düşünmem Very Happy

Müzikle bu kadar ilgilendiğini bilmiyordum.

müzikle amatör düzeyde ilgiliyim, bi kaç enstrümanı da amatör olarak çalarım, ama şarkı söyleyemem. onu da işte yukarıda özelliklerini belirttiğimiz hanımefendi yapsın. yapmasın mı mehmet abi? Smile
deka

deka

Hamilton - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton   Hamilton - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 18 Ağus. - 7:17

eta 7753

Hamilton
2 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
 Similar topics
-
» Hamilton H76412143
» Hamilton X-Copter
» Bu Hamilton nasıl?
» Hamilton Khaki E.T.O
» SATILIK HAMILTON 2. EL