Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tüm saat tutkunlarına selamlar

+8
watcher
deka
solestar
MortingenStrasse
Relojero
ertay
canturk
rdbrl
12 posters
YazarMesaj
rdbrl

Tüm saat tutkunlarına selamlar Empty
MesajKonu: Tüm saat tutkunlarına selamlar   Tüm saat tutkunlarına selamlar Icon_minipostedSalı 2 Şub. - 11:28

Herkese iyi günler,geceler diliyorum. Forumu donanımhaberden keşfettim. Birkaç gündür dikkatimi çeken başlıkları okuyorum ve gerçekten çok faydalı güzel paylaşımlar var burada. Bana gelince adım Erda, 20 yaşındayım Çevre Mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim. İlk saatimi yaz tatilinde 1.5 sene önce almıştım. Çalıştığım pasajda saatçiler vardı ve her gün vitrinde birbirinden güzel saatler gördükçe kendimden geçiyor ve onlara aşık oluyordum Smile O zamanlar mekanik saat nedir bilmezdim tabi ve Swatch irony chrono saat almıştım. Lâkin aldığım günden beridir hep aklımda; ileride güzel saatlerim olsun özel günlere kıyafetlere vs gibi düşünüyorum. Bu yaza da bir saat almak niyetindeyim. Bilgi sahibi olmak ve yavaştan tavsiyeler almak için buraya da üye oldum.

En son solestar tarafından Perş. 25 Şub. - 5:18 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi (Sebep : isim ekleme)
canturk

canturk

MesajKonu: Geri: Tüm saat tutkunlarına selamlar   Tüm saat tutkunlarına selamlar Icon_minipostedSalı 2 Şub. - 11:33

hos geldin dogru adrestesin welcome
ertay

MesajKonu: Geri: Tüm saat tutkunlarına selamlar   Tüm saat tutkunlarına selamlar Icon_minipostedSalı 2 Şub. - 11:38

Hosgeldin Erda. sampanya
Relojero

Relojero

MesajKonu: Geri: Tüm saat tutkunlarına selamlar   Tüm saat tutkunlarına selamlar Icon_minipostedSalı 2 Şub. - 11:40

Çevre Mühendisliği okuyan arkadaşım, mekanik saatte pil = çevre kirliliği olmadığına göre duyarlı bir genç olarak mekanik saat tercihiniz olmalı. Doğru yerdesiniz. Foruma hoş geldiniz.
rdbrl

MesajKonu: Geri: Tüm saat tutkunlarına selamlar   Tüm saat tutkunlarına selamlar Icon_minipostedSalı 2 Şub. - 11:42

Relojero demiş ki:
Çevre Mühendisliği okuyan arkadaşım, mekanik saatte pil = çevre kirliliği olmadığına göre duyarlı bir genç olarak mekanik saat tercihiniz olmalı. Doğru yerdesiniz. Foruma hoş geldiniz.
Çok haklısınız, hele ki geri dönüşümün rağbet görmediği ülkemizde pek tabii ben de mekanik olsun isterim Smile
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: Tüm saat tutkunlarına selamlar   Tüm saat tutkunlarına selamlar Icon_minipostedSalı 2 Şub. - 11:50

hoşgeldiniz Smile
solestar

MesajKonu: Geri: Tüm saat tutkunlarına selamlar   Tüm saat tutkunlarına selamlar Icon_minipostedSalı 2 Şub. - 11:59

Hoşgeldiniz, iyi forumlar ok1
deka

deka

MesajKonu: Geri: Tüm saat tutkunlarına selamlar   Tüm saat tutkunlarına selamlar Icon_minipostedSalı 2 Şub. - 11:59

Hoşgeldiniz. by
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Tüm saat tutkunlarına selamlar   Tüm saat tutkunlarına selamlar Icon_minipostedSalı 2 Şub. - 13:35

Hosgeldin biere
http://www.turksaatforumu.com
canturkk

canturkk

MesajKonu: Geri: Tüm saat tutkunlarına selamlar   Tüm saat tutkunlarına selamlar Icon_minipostedÇarş. 3 Şub. - 2:16

Hosgeldiniz
Valjoux

Valjoux

MesajKonu: Geri: Tüm saat tutkunlarına selamlar   Tüm saat tutkunlarına selamlar Icon_minipostedPerş. 4 Şub. - 22:10

Forum'a hoşgeldiniz...
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Tüm saat tutkunlarına selamlar   Tüm saat tutkunlarına selamlar Icon_minipostedCuma 5 Şub. - 6:26

hoşgeldiniz.
http://www.boraeresici.com
deha

deha

MesajKonu: Geri: Tüm saat tutkunlarına selamlar   Tüm saat tutkunlarına selamlar Icon_minipostedPaz 7 Şub. - 0:19

Hoşgeldiniz, iyi aramalar diliyorum..

Tüm saat tutkunlarına selamlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» tum saat sevdalilarina selamlar
» İzmir'den tüm saat severlere selamlar..
» Takas Teklifi
» ...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR....
» Ölüm, saat başı kendini hatırlatıyor, Prag saat kulesi.