Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Axi'ye ödeme ile ilgili sorularımız

+11
aaltindeger
watcher
crazyhours
silver
ertay
deka
Azizim
borahan
profurio
Axiaziz
solestar
15 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
borahan
Admin
borahan

Axi'ye ödeme ile ilgili sorularımız - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Axi'ye ödeme ile ilgili sorularımız   Axi'ye ödeme ile ilgili sorularımız - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 16 Şub. - 18:38

sanırım bankalar TC Merkez Bankasını baz alıyor SAYFASI sayfa sol alt

bunun yanında farkı gormek ıcın de Doviz.com

mesela bugunku kur : 2.0750 TL olrak gözüküyor; 70xkur= 146.00 TL

* ogleden sonra yatıracak arkadaslar ıcın kura tekrar bakmaları lazım seans farkı değişiyor biliyorsunuz.
http://www.boraeresici.com
Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: Axi'ye ödeme ile ilgili sorularımız   Axi'ye ödeme ile ilgili sorularımız - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 16 Şub. - 18:49

Ben birazdan TL hesabını açarım, ne kadar yatırılacağı mevzuna ise biraz saçma olacak ama karışmama kararı aldım.

Herkes bana ödeme ile ilgili konuda belirttiğim kendiyle ilgili olan bilgilendirme mailini atsın... Sonra 70 Euro karşılığı ne kadar hesaplarsa yatırsın.
Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: Axi'ye ödeme ile ilgili sorularımız   Axi'ye ödeme ile ilgili sorularımız - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 16 Şub. - 19:52

TL hesabını açtım, gün içinde, ödeme koşulları konusuna eklenecektir.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Axi'ye ödeme ile ilgili sorularımız   Axi'ye ödeme ile ilgili sorularımız - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 16 Şub. - 20:26

Axiaziz tarafından açılan TL. karşılığı hesap bilgileri, "Forumun Saati Odeme Kosullari" başlığında bulunan Axiaziz'in mesajının sonuna eklenmiştir.
silver

silver

MesajKonu: Geri: Axi'ye ödeme ile ilgili sorularımız   Axi'ye ödeme ile ilgili sorularımız - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 16 Şub. - 22:04

Arkadaşlar euro satışı bankalar pahalı yapıyorlar, ondan 2-3 lira en azından fazla yatırım sorun olmasın Smile
solestar

MesajKonu: Geri: Axi'ye ödeme ile ilgili sorularımız   Axi'ye ödeme ile ilgili sorularımız - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 18 Şub. - 0:03

@Axi,
Verdiğiniz banka hesaplarına kimlerin paralarının ulaştığını liste halinde güncelleyerek bu konuya veya ayrı bir başlık altında yazmanız mümkün mü acaba?
Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: Axi'ye ödeme ile ilgili sorularımız   Axi'ye ödeme ile ilgili sorularımız - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 18 Şub. - 2:51

solestar demiş ki:
@Axi,
Verdiğiniz banka hesaplarına kimlerin paralarının ulaştığını liste halinde güncelleyerek bu konuya veya ayrı bir başlık altında yazmanız mümkün mü acaba?

Böyle bir başlık açılıp açılmayacağını bir-iki kişi de mesaj ve pm yoluyla sordular.
Hayır, böyle bir başlık açmayı düşünmüyorum.

Çünkü, para yatıranlarla ilgili bir başlık açarsam, özellikle sürenin sonlarına doğru, para yatırmamış arkadaşlar "gelinim sen anla" dediğimizi düşünebilir veya isimlerinin henüz o listede olmamasından dolayı rahatsızlık duyabilirler.

Ödeme yapan/yapacak olan arkadaşlara (tüm diğer konularla ilgili olarak), axiaziz@yahoo.
adresini bundan dolayı verdim zaten. Ödemede bir sorun olup olmadığı öğrenmek isteyen arkadaşlarımız mail atıyorlar, ben de kontrol edip, cevap yazıyorum zaten.
solestar

MesajKonu: Geri: Axi'ye ödeme ile ilgili sorularımız   Axi'ye ödeme ile ilgili sorularımız - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 18 Şub. - 3:36

Tamam,anlıyorum. Arkadaşların kafasında yatırdıkları para size ulaştı mı, kimlerin para yatırdığı konusunda bir karışıklık var mı gibi tereddütler oluşabilir diye böyle bir öneri getirmiştim. Olabilir ya insanlık hali X üye para yatırmıştır, farketmemişsinizdir veya bir sorun olmuştur ve para transferi gerçekleşmediği halde gerçekleştiğini sanıyordur vs. vs. O zaman, e-mail veya pm ile parası ulaşanları bildirmenizde fayda olabilir.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Axi'ye ödeme ile ilgili sorularımız   Axi'ye ödeme ile ilgili sorularımız - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 18 Şub. - 4:12

Gonderen arkadas gonderdigini bir mail ile axi'ye bildirsin, burada yayinlamasini istemeyelim, kim ne ve nasil yatirdi bunlarin burada yayinlanmasina gerek yok, bazi arkadaslarimiz taksit taksit yatirmak isteyebilir, hepimizin bunu bilmesine gerek yok bence.
Zaten parasini yatirmayan arkadaslar listeden dusecek olurlarsa yerlerine yedekler gececek.
Tum bu detaylarin burada acikca yayinlanmasini da istemeyebilirler.
http://www.turksaatforumu.com
Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: Axi'ye ödeme ile ilgili sorularımız   Axi'ye ödeme ile ilgili sorularımız - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 18 Şub. - 7:09

Zaten arkadaşlarımız bilgileri için mail atıyorlar mutlaka.

Emin olamayan arkadaşlar ödeme yaptıktan sonra da teyit amaçlı bir mail atıyorlar.
Ben de kontrolleri yapıp olumlu/olumsuz cevap yazıyorum. Sorunsuz bir şekilde ilerliyor.

(Mesela @solestar eft yapmıştı. Akşam kontrolleri yapıp, kendisine mail atacağım.)
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Axi'ye ödeme ile ilgili sorularımız   Axi'ye ödeme ile ilgili sorularımız - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 18 Şub. - 8:41

benıde untma axi 2. maili attım : )
http://www.boraeresici.com
Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: Axi'ye ödeme ile ilgili sorularımız   Axi'ye ödeme ile ilgili sorularımız - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 18 Şub. - 8:47

Arkadaşlar hesabı ve listeyi her akşam kontrol ediyorum.
Maillerinize ayın gün cevap veremesem de, lütfen buradan sormayın...

(@borahan mesela dün kontrol ettiğimde henüz sizin tarafınızdan bir ödeme görünmüyordu, dolayısıyla da cevap almadınız. Şimdi bu günün kontrollerini yapacağım. Muhtemelen de akabinde bir mail de siz alacaksınız.)
mustafasuren

mustafasuren

MesajKonu: Geri: Axi'ye ödeme ile ilgili sorularımız   Axi'ye ödeme ile ilgili sorularımız - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 8:15

Axiaziz demiş ki:
solestar demiş ki:
@Axi,

Böyle bir başlık açılıp açılmayacağını bir-iki kişi de mesaj ve pm yoluyla sordular.
Hayır, böyle bir başlık açmayı düşünmüyorum.

Çünkü, para yatıranlarla ilgili bir başlık açarsam, özellikle sürenin sonlarına doğru, para yatırmamış arkadaşlar "gelinim sen anla" dediğimizi düşünebilir veya isimlerinin henüz o listede olmamasından dolayı rahatsızlık duyabilirler.

Ödeme yapan/yapacak olan arkadaşlara (tüm diğer konularla ilgili olarak), axiaziz@yahoo.
adresini bundan dolayı verdim zaten. Ödemede bir sorun olup olmadığı öğrenmek isteyen arkadaşlarımız mail atıyorlar, ben de kontrol edip, cevap yazıyorum zaten.
işte buradaki arkadaşların yani bu forumun farkı... kimse kırılmasın kimse alınmasın diye empati yapıyorlar kimseyi kırmıyorlar. inanın bir kez daha forumuzu arkadşlarımızı tebrik ediyorum. iyi ki burdasınız ve ben iyiki burdayım
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Axi'ye ödeme ile ilgili sorularımız   Axi'ye ödeme ile ilgili sorularımız - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 21 Şub. - 1:12

Sevgili axi, euro hesabi icin iban numarasi var ama yurtdisindan transfer edebilmek icin swift no da gerekiyor galiba, yoksa ben internet uzerinden havale yapamiyorum, kabul etmiyor scratch
Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: Axi'ye ödeme ile ilgili sorularımız   Axi'ye ödeme ile ilgili sorularımız - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 21 Şub. - 8:26

watcher demiş ki:
Sevgili axi, euro hesabi icin iban numarasi var ama yurtdisindan transfer edebilmek icin swift no da gerekiyor galiba, yoksa ben internet uzerinden havale yapamiyorum, kabul etmiyor scratch

Çok doğru tamamen benim hımbıllığım. Yurt dışından ödeme yapılırken, swift istenebilir.
Swift adresi; TGBATRIS . (Bunu ödeme konusundaki benim yazıya da eklerseniz iyi olur.)
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Axi'ye ödeme ile ilgili sorularımız   Axi'ye ödeme ile ilgili sorularımız - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 21 Şub. - 9:29

Eklemeyi yaptim Very Happy
Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: Axi'ye ödeme ile ilgili sorularımız   Axi'ye ödeme ile ilgili sorularımız - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 25 Şub. - 8:34

Arkadaşlar lütfen ödeme yaparken, açıklamaya isim, nick ne olursa, benim kim olduğunuzu anlamamı sağlayacak bir şeyler ekleyin, ekletin.

Yoksa ben bulmaca çözer gibi gün içindeki işlemlerle mailleri eşleştirmekle falan uğraşıyorum. Çoğunluk yazıyor istisnalar için ama söyleyeyim dedim.

Bir de daha bunun ikinci partisi var............................

------------------------------------------------------------------

Bu arada mail atan arkadaşlarımızın tümüne cevap yazmaya çalışıyorum.
Gerek başka sorular soran gerekse bilgi veya ödeme teyidi isteyen herkese.
Yalnız takdir edersiniz ki bunlar çok uzun uzun ve ayrıntılı olamıyorlar.

"Tamamdır. İyi günler" diyip kapatıyorum... Lütfen kimse kişisel algılamasın.

Axi'ye ödeme ile ilgili sorularımız
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Ödeme
» RUMI Saatimiz Icin Odeme
» İsviçre'ye Restorasyon için giden Omega'lar - öncesi ve sonrası
» Saatler ile ilgili kavram ve teknolojiler
» Saatlerle ilgili şiirler burada