Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Daha kibar bir Seiko Superior

+5
egunns
teng
deka
ertay
silver
9 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
silver

silver

Daha kibar bir Seiko Superior Empty
MesajKonu: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedC.tesi 13 Şub. - 11:18

What do you think Smile

182$

Seiko men?s watch SRP009K1
Seiko automatic 22 Jewels movement cal 4R16
Winds up with wrist movements
Never needs batteries
Silver and luminous hands over white dial
Military time
Internal bezel with seconds scale
See thru back
Stainless steel case and case back
Stainless steel solid bracelet
Fits up to 8 1/2 inches wrist size
Scratch resistant hardlex crystal.
Case diameter: 41 mm without crown, Case thickness: 13 mm
Bilingual (English - Spanish) day date window
Water resistant 100m (330 ft. or 10 BAR)

Daha kibar bir Seiko Superior Srp009k1-2
Daha kibar bir Seiko Superior Srp009k1-3
Daha kibar bir Seiko Superior Srp009k1-4
Daha kibar bir Seiko Superior Srp009k1-5
ertay

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedC.tesi 13 Şub. - 11:42

Seiko'larla pek aram olmamasina ragmen, bu saate hakikaten bittim.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedC.tesi 13 Şub. - 11:48

Güzel saat, yalnız Seikoların metal kordonluların genelinde mevcut olan kordon kasa bağlantı yerinde kullanılan parçanın diğer baklalardaki gibi dolgu çelik olmayıp kıvrılmış sac olması beni deli ediyor, dikkatli kullanılmazsa bu zamanla deforme oluyor ve boşluk yapıyor, hatda benim seikoya deri kayış taktırırken yaşlı başlı bir saatçi kordonu çıkarırken bu sac bölümü kıvırıp çıkarmaya kalkınca çileden çıktığımı hiç unutamam, parçayı elinden kaptığım gibi başka bir saatçide düzelttireceğim diye akla karayı seçtim.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedC.tesi 13 Şub. - 11:53

Ben de Seikolara daha fazla ilgi göstermeye başladım.Almak için çok geç ama incelemeye değer.
En azından daha dürüst bir fiyat politikaları var.
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedC.tesi 13 Şub. - 11:59

bileziği solid değil galiba
bende seiko vitrinlerine bakmaya başladım..buna benzer bir modelin 700 tl listesi vardı, bileğimde büyük durdu
deka

deka

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedC.tesi 13 Şub. - 12:05

Kordon bağlantısı ile ilgili bahsetdiğim durum, yukarıdaki fotolarda altdan 4. fotoda açıkca görülmekde.
silver

silver

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedC.tesi 13 Şub. - 12:08

seiko otomatik model görme şerefine erişemedim ben daha ülkemde Smile

hangi bayiye gitsem seiko premier kinetik ve 1200-1400 lira fiyatlar....
ertay

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedC.tesi 13 Şub. - 12:09

Tamam vaz gectim. yine Swiss Made devam. Very Happy
deka

deka

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedC.tesi 13 Şub. - 12:11

Bizim burada bir saatçide var, uyanık arkadaş, GG da ortalam 100 Tl.ye ancak satılan ve pek beğenilmeyen modelleri nereden bulmuşsa bulmuş,180 Tl. falan istiyordu, daha güzel modern modeller helede aydın saat tarafından getirtilse herhalde en az 500-600 TL. isterler.
silver

silver

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedC.tesi 13 Şub. - 12:27

Ben heralde görmeden bir seiko superior alıcam, 165-175$ maliyeti var, beğenmezsem en fazla 20-30 lira zararla satarım heralde Smile
gerçi teng bunun metal kordonunu çıkarırsam birşey uyduramam diyor ama

Daha kibar bir Seiko Superior Srp001k1b
twillightzone

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedC.tesi 13 Şub. - 13:19

Hakkaten neden Turkiye'deki Seiko saat satanlarda hep pilli Seiko var. Kaç tanesinin vitrinini inim inim incelededim, bir tane otomatik Seiko yok.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedC.tesi 13 Şub. - 13:30

.

En son katil balina tarafından Perş. 9 Eyl. - 11:21 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ertay

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedC.tesi 13 Şub. - 13:36

burada saat satan yerlerde otomatik seiko'larin bir cok modeli mevcut. fakat ne hikmetse seiko burada pahali.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedC.tesi 13 Şub. - 13:46

.

En son katil balina tarafından Perş. 9 Eyl. - 11:21 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ertay

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedC.tesi 13 Şub. - 13:55

Buradan kastim Almanya idi. burada yani Almanya'da her marka saat Turkiye'ye gore ucuz olmasina ragmen, ne hikmetse Seiko'larin fitrin fiyatlari pekte ucuz gelmedi bana. Seiko'nun Tr fiyatini bilmedigim icin yaniliyor olabilirimde.
Mesela Rolex'te Turkiye'ye gore burada daha pahali. Iskonto yapildildiktan sonraki son fiyatlarini baz alirsak Rolex Turkiye'de biraz daha ucuza geliyor.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedC.tesi 13 Şub. - 14:06

.

MrWrong

MrWrong

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 6:04

Seiko 5 ler de

7S36, 23 Jewel
yada
7S26, 21 Jewel makina kullanıyorlardı.

Bu saatteki
Seiko automatic 22 Jewels movement cal 4R16
makinanın performansı nasıl acaba
silver

silver

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 6:09

oldukça iyi olduğu yazılıyor, günlük 3-5 sn sapıyor okuduğum kadarıyla Smile
MrWrong

MrWrong

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 6:16

silver demiş ki:

O zaman eta diye yırtınmak boş?( Very Happy )
deka

deka

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 6:18

MrWrong demiş ki:
silver demiş ki:

Böyle düşünürsek,mekanik diyede yırtınmak da boş, al ucuza bir tane quartz bak keyfine. diable
MrWrong

MrWrong

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 6:22

deka demiş ki:
MrWrong demiş ki:
silver demiş ki:

Böyle düşünürsek,mekanik diyede yırtınmak da boş, al ucuza bir tane quartz bak keyfine. diable

üstteki saat de mekanik ama. illa swiss made yazısımı olması lazım:D Kim daha kaliteli ve ucuza yaparsa onu alamk daha mantıklı değilmi. Saçmaladıysam düzeltin saatden pek anladığım yok:)
deka

deka

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 6:33

Saçmalamak değilde olaya bakış açısını bu kadar basite indirgememek diyelim, burası mekanik saat forumu,özellikle her türlü mekanik saat bizim için makbuldür, ama 3-5 sn. sapma olduğuna göre eta diye yırtınmak boş deyince konuyu basitleştirmenin ötesinde başka düşünceler ön plana çıkıyor demektir,yoksa saat saatdir,hiçbirisini küçümsemeyiz,ama eta veya İsviçre saati deyince daha başka değerler, bilgi birikimi,kültür, kalite vs. gibi şeyler akla geliyor,yoksa olaya salt günlük sapma değeri olarak bakmamak lazım, örneğin benim saatlerimin arasında en ucuz serideki eta makinası daha pahalı olan diğer etalardan daha stabil,daha öncede bahsetmiştim,Ekim den bu yana daha ayarlama gereği duymadım, o yaklaşımla diğerlerine ne gerek var, hemde o kadar para verdim demeliyim,ama hepsinin yeri ayrı ve bu ayar olayı biraz şans işi olduğu gibi,uygun yerde,yapılacak iyi bir ayarlama ile bu değerler düşürülebilir,ayrıca eta ların ayarlanması daha kolayken japon saatlerinde ayar tutturmak biraz daha zor olabiliyor. by
hatda bu konuda hassas olan teng üstadımızın saatleri arasında olan çin makinalarında gerekli ayarlamaları yapıldıkdan sonra,satandart ayarlı olanlara göre daha düşük değerler tutturabildiğini biliyoruz,ama bu değerlerin uzun süre aynı kalmasıda önemli.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 6:42

Hepimizin adını duyduğu bir saat ustası, saatin hassaslığı kadar bu hassaslığı ne kadar uzun süre muhafaza edebildiği önemlidir demişti.
Üst düzey markaları pahalı yapan sebeplerden bir de budur diyordu (Bi de saatimi yapıp verse diable )
MrWrong

MrWrong

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 6:45

deka demiş ki:
Saçmalamak değilde olaya bakış açısını bu kadar basite indirgememek diyelim, burası mekanik saat forumu,özellikle her türlü mekanik saat bizim için makbuldür, ama 3-5 sn. sapma olduğuna göre eta diye yırtınmak boş deyince konuyu basitleştirmenin ötesinde başka düşünceler ön plana çıkıyor demektir,yoksa saat saatdir,hiçbirisini küçümsemeyiz,ama eta veya İsviçre saati deyince daha başka değerler, bilgi birikimi,kültür, kalite vs. gibi şeyler akla geliyor,yoksa olaya salt günlük sapma değeri olarak bakmamak lazım, örneğin benim saatlerimin arasında en ucuz serideki eta makinası daha pahalı olan diğer etalardan daha stabil,daha öncede bahsetmiştim,Ekim den bu yana daha ayarlama gereği duymadım, o yaklaşımla diğerlerine ne gerek var, hemde o kadar para verdim demeliyim,ama hepsinin yeri ayrı ve bu ayar olayı biraz şans işi olduğu gibi,uygun yerde,yapılacak iyi bir ayarlama ile bu değerler düşürülebilir,ayrıca eta ların ayarlanması daha kolayken japon saatlerinde ayar tutturmak biraz daha zor olabiliyor. by

Günlük kullanımlık 300 400 tl lik otomatik bir saat bakıyorum bayadır ebayden. eta iyidir diye hep o makineli arıyorum. 5 6 senelik elde kalmış saatleri bile çok pahali. ve o saatlerin çoğuda göze hitap etmeyen modeller. Onlarla uğraşmaktansa bu seiko makinelerinin kalitesi( dediğine göre ) etaya yaklaştıysa o modellere yönelsem daha mantıklı olur diye düşündüm.Bu yüzden (kendi adıma) eta diye yırtınmayayım babında yazmıştım onu. yanlış anlaşıldıysa affola.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 6:51

Aslında iyisini yapıyorsun,nasılsa bu forumda olduğuna göre bu işe gönül vermiş birisisin,böyle olunca da inan tek saatle yetinmeyeceksin,bu nedenle daha iyilerini alana kadar,günlük kullanım için beğendiğin japon saatlerinden alman en mantıklı ve makul çözüm,ayrıca Seikoların makinalarının dirayetli,sağlam makinalar olduğu biliniyor,bunu görmek için babalarınızın, hatda dedelerinizin 70 li yıllardan beri kullandıkları saatlere bakmak yeterli,bende babamın seikosunu buradan tekrar yayınlayayım,sanıyorum 1975 lerden alınma.
Daha kibar bir Seiko Superior Img0084ad
MrWrong

MrWrong

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 6:56

Daha ne yapsın seiko fumeur
teng

teng

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 7:17

Bence saat koleksiyonu yapan birinde mutlaka seiko olmalı.
Ben de soran olursa mahcup olmamayım diye 2 tane aldım ama biri iyi çıkmadı.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 7:24

İyi çıkmadı derken, ne gibi bir sorunu var.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 7:25

Yok öyle bir karşılaştırmada Avrupalı hangisini yapıyorsa o makbuldür. hahaha
MrWrong

MrWrong

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 11:24

teng demiş ki:

Süper bi düz mantık. Artık bende öyle yapacam fumeur
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 11:44

Ben bir tane daha seiko kronolu aldim blublu
Yakinda bu sinemada
http://www.turksaatforumu.com
MrWrong

MrWrong

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 11:54

watcher demiş ki:
Yakinda bu sinemada

Mete abi akşamları ekmek almaya falan çıkınca bi seiko alıp geliyosun galiba eve. Senin her 3 mesajdan biri yeni bi seiko daha aldım oluyoda fumeur
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 12:00

hayırlı olsun güle güle kullan bende düşünsem nasıl olur ki hiç saatim yok da Smile şöyle kolumda dursa yaldır yaldır parlasa..aksa saniyesi su gibi .. Forumun saati yaptı hep bana bunları valla nasıl olacak bu iş saatlerimi takamamaya da başladım bir de deri kayışı olan saatlerin kordonlarını dişleyerek koparıp, kapaklarını açıp o quartz mekanizmaları taşla kırsam mı diye de düşünüyorum iyice ezsem kağıt gibi (bu ne öfke ya Smile ama valla aklımdan bunlar geçiyor buraya girdim gireli
teng

teng

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 12:01

deka demiş ki:
İyi çıkmadı derken, ne gibi bir sorunu var.
Bir tanesi çalışırken duruyor, tamirci tamir etmeye değmez dedi.
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 12:02

psikoloğumuz var mıydı burda scratch nedir bu psikolojik durumun adı ?
teng

teng

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 12:02

teng demiş ki:
Bu mesajı başka yere yazmıştım ??
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 12:04

crazyhours demiş ki:

saatolofobi kahkaha2
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 12:07

MrWrong demiş ki:
watcher demiş ki:
Yakinda bu sinemada

Mete abi akşamları ekmek almaya falan çıkınca bi seiko alıp geliyosun galiba eve. Senin her 3 mesajdan biri yeni bi seiko daha aldım oluyoda fumeur
Yaw napiyim cok uygun dusunce dayanamiyorum, asagida link'ler var bu ikisini aldim, biri seiko krono, digeri omega makine.
omega makine ile, teng hatirlar bir tane replika almistim kenarlari pencereli, iste onun uzerinde muamele yapip bir frankenomega yapicam.

http://cgi.befr.ebay.be/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=110478536691&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

http://cgi.befr.ebay.be/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220557821000&ssPageName=STRK:MEWNX:IT
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 12:08

watcher demiş ki:
crazyhours demiş ki:

saatolofobi kahkaha2
kesin ondan oldu m ben şu seiko kronoyu görsem belki biraz sakinlerim Smile)
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 12:14

möhkem bir seiko sanki gg de gördümüdü bunun benzeri ben oraya gidiyorum by bu arada omega yı görünce aklıma geldi bu kurma kolunu çıkarabilmek için özel bir alet gerekiyor mu kas gücü yeterli mi Smile) benim çook eski bir anker de luxe m varda kapağı açıyorum kurma kolunu çıkaramıyorum
teng

teng

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 12:16

Altta bir vida vardır onu sökersen kurma kolu çıkar.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 12:19

Kurma kolunu cikarmak icin bir yontem var bu konuda baslik acip sorarsan ustalar resimli tarif yaparlar, eger onlardan gelmezse ben devreye girerim ok1
Seiko da fotolarda belli olmuyormus, cok temiz ve bu modelden ilk defa aliyorum, bir tane de beyaz kadranlisini kacirdim, kolda durusu cok rahat.
Teng dostum da zaten ilk ipucunu vermis Very Happy
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 12:27

saat işyerinde kalmış bak şimdi .seiko başılğında ankerin ne işi var bide ? yanlış yere yazınca nasıl özür dileniyordu ? yandım ! istop! tıp !
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 12:38

.

MrWrong

MrWrong

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 13:11

watcher demiş ki:

Yaw napiyim cok uygun dusunce dayanamiyorum, asagida link'ler var bu ikisini aldim, biri seiko krono, digeri omega makine.
omega makine ile, teng hatirlar bir tane replika almistim kenarlari pencereli, iste onun uzerinde muamele yapip bir frankenomega yapicam.

http://cgi.befr.ebay.be/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=110478536691&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

http://cgi.befr.ebay.be/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220557821000&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

Hayırlı olsun seiko güzelmiş hakkaten Smile
teng

teng

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 13:47

Pencereli ?? ne marka idi ?
deka

deka

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 21:36

Pencereli derken,sunrooflu mu? fumeur
Watcher Seikon hayırlı olsun,çok hoş gözüküyor,omega makinada pırıl pırıl nasıl makina o öyle.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 21:50

teng demiş ki:
Pencereli ?? ne marka idi ?
Celik omega coaxial vardi ya bir tane.

Deka@
dostum makine elime gecti bile, muthis temiz sanki sifir.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 21:51

Senin adına sevindim, hayırlı olsun. ok1
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Daha kibar bir Seiko Superior   Daha kibar bir Seiko Superior Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 22:03

Sagol dostum, istanbuldan bir pencereli omega replika almistim, gerci saat calisiyor ama ben kasanin yan tarafindaki pencereleri cok sevmistim ama cin taklit saati oldugu icin sevmiyordum, bir tane duzgun omega makine ayarlayip bu kasaya montaj etmek istiyordum, o da bu makineyi bulunca olacak gibi, insallah kasaya makineyi oturtabiliriz.
Saat bu:
Daha kibar bir Seiko Superior Omega-de-ville-co-axial-chronometer-black-dial-with-white-subring-brown-leather-band---menDaha kibar bir Seiko Superior Omega-de-ville-co-axial-chronometer-black-dial-with-white-subring-brown-leather-band---men

Daha kibar bir Seiko Superior
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» SEIKO SUPERIOR
» Bakın bugün kim geldi...
» Toplu alım - İlk mesaja modeller eklendi, Seiko Superior'lar...
» Alınık Seiko Superior
» seiko superior otomatik