Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hamilton Khaki E.T.O

3 posters
YazarMesaj
krytime

krytime

Hamilton Khaki E.T.O Empty
MesajKonu: Hamilton Khaki E.T.O   Hamilton Khaki E.T.O Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 21:40

Saat bir quartz. Pilli olmasına rağmen ben bu saati çok seviyorum. Gerçi bunda eşimin bana hediyesi olması da etkili olabilir diable . Saatin malzeme kalitesi çok iyi, bilekte çok gösterişli duruyor. Çapı 42 mm. , camı sapphire crystal, 100 m. WR. a sahip. chrono su bulunmakta. Kasanın sağına ve soluna yerleştirilmiş kurma kolları ve butonlar saate ayrı bir hava katıyor. Ben bu saati takım elbise ve spor kıyafetlerle rahatlıkla kullanıyorum.
Hamilton Khaki E.T.O Dsc01664ob
Hamilton Khaki E.T.O Dsc01666x
Hamilton Khaki E.T.O Dsc01671r
Hamilton Khaki E.T.O Dsc01675k
Hamilton Khaki E.T.O Dsc01677w
Hamilton Khaki E.T.O Dsc01679p
krytime

krytime

MesajKonu: Geri: Hamilton Khaki E.T.O   Hamilton Khaki E.T.O Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 22:16

Hamilton Khaki E.T.O Dsc01668oq
Hamilton Khaki E.T.O Dsc01672
Hamilton Khaki E.T.O Dsc01674c
deka

deka

MesajKonu: Geri: Hamilton Khaki E.T.O   Hamilton Khaki E.T.O Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 22:19

Saat güzel, ölçüde 42mm. ile ideal, (Bunların mekanik oto kronoluları 44mm.) birde mekanik olsaymış,süper olacakmış. ok1
krytime

krytime

MesajKonu: Geri: Hamilton Khaki E.T.O   Hamilton Khaki E.T.O Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 22:32

deka demiş ki:
Saat güzel, ölçüde 42mm. ile ideal, (Bunların mekanik oto kronoluları 44mm.) birde mekanik olsaymış,süper olacakmış. ok1

Evet haklısınız. Mekanik olsaydı harika olurdu. 44 mm. olmasına rağmen X-Wind Automatic beni çok cezbediyor,almayı düşündüğüm saatleri başında kendisi.
silver

silver

MesajKonu: Geri: Hamilton Khaki E.T.O   Hamilton Khaki E.T.O Icon_minipostedÇarş. 24 Şub. - 10:03

bende deri kayışlısı var bunun, o kadar güzel ki satamıyorum quartz olmasına rağmen Smile
krytime

krytime

MesajKonu: Geri: Hamilton Khaki E.T.O   Hamilton Khaki E.T.O Icon_minipostedPerş. 25 Şub. - 7:26

silver demiş ki:
bende deri kayışlısı var bunun, o kadar güzel ki satamıyorum quartz olmasına rağmen Smile

ok1 Evet bende bu saati çok seviyorum ve sıklıkla takıyorum. Dediğiniz gibi pilli olmasına rağmen çok güzel bir saat.

Hamilton Khaki E.T.O
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hamilton Khaki Automatic
» Hamilton Khaki Navy GMT 3T
» Hamilton Khaki Navy
» Hamilton Khaki Automatic
» Hamilton Khaki Aviation QNE