Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Uygun fiyatlı Hamilton'lar

5 posters
YazarMesaj
kelby

kelby

Uygun fiyatlı Hamilton'lar Empty
MesajKonu: Uygun fiyatlı Hamilton'lar   Uygun fiyatlı Hamilton'lar Icon_minipostedPtsi 5 Nis. - 19:49

sanırım hala çok uygun fiyatlı hamilton bulmak mümkün. bazı sanal mağazaların stoğunda hala indirimli otomatik hamiltonlar var.

bu sanal mağazaların çok popüler olmayışı ve fazla ziyaretçisinin bulumayışından dolayı ellerinde kalmış olabilir.

mesela bu benim almayı planladığım saat: (700 TL)

http://www.hephesapli.com/urun/hamilton---h77665873_341720.aspx?CatID=17997

saatin ebay fiyatı bile 2 katına yakın: 600$ saat + 50$ kargo + 120$ gümrük = 770$ (1160 TL)

ve 1000 TL nin altında kronolu modellerde mevcut:

http://www.hephesapli.com/urun/hamilton---h71456733_341754.aspx?CatID=17997#

http://www.hephesapli.com/urun/hamilton---h77636343_341740.aspx?CatID=17997#

ve 400 TL ye bile otomatik hamilton var :

http://www.hephesapli.com/urun/hamilton---h70515437_341829.aspx?CatID=17997#

düşündüğünüz saat için müşteri hizmetlerine telefon açın yada mail atarak stok durumunu sorun. ben sordum stokta mevcut dediler. ebayda bu fiyata bir gevril bulamazsam sanırım bir sonraki saatim turuncu GMT hamilton olacak
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Uygun fiyatlı Hamilton'lar   Uygun fiyatlı Hamilton'lar Icon_minipostedPtsi 5 Nis. - 19:53

usta linkler açılmıyor kötü rica diyor ....
deka

deka

MesajKonu: Geri: Uygun fiyatlı Hamilton'lar   Uygun fiyatlı Hamilton'lar Icon_minipostedPtsi 5 Nis. - 19:59

Ben bunların temin edilebileceğinden emin değilim, nedeni bunlar malum sanal mağazalar stoklu çalışmıyorlar,kaynakda belli ve orada da bunlar yok, ayrıca bir ara bende kaynakda kalmayan bir modeli bu şekilde farklı yerlerde aramışdım, sitede gözüktüğü halde temin edilememişdi,oradaki görevliler çokda detaylı araştırmadan cevap veriyorlar, inşallah siz bulursunuz, bulunursa alacak arkadaş çokdur, eminim. ok1
kelby

kelby

MesajKonu: Geri: Uygun fiyatlı Hamilton'lar   Uygun fiyatlı Hamilton'lar Icon_minipostedPtsi 5 Nis. - 20:05

şimdi baktımda sanırım database sorunu var, yada güncelleme falan yapıyorlardır. linkler doğrudan kopya, linklerde sorun yok. dün akşamdan beri girip çıkıyorum.
kelby

kelby

MesajKonu: Geri: Uygun fiyatlı Hamilton'lar   Uygun fiyatlı Hamilton'lar Icon_minipostedPtsi 5 Nis. - 20:09

deka demiş ki:
Ben bunların temin edilebileceğinden emin değilim, nedeni bunlar malum sanal mağazalar stoklu çalışmıyorlar,kaynakda belli ve orada da bunlar yok, ayrıca bir ara bende kaynakda kalmayan bir modeli bu şekilde farklı yerlerde aramışdım, sitede gözüktüğü halde temin edilememişdi,oradaki görevliler çokda detaylı araştırmadan cevap veriyorlar, inşallah siz bulursunuz, bulunursa alacak arkadaş çokdur, eminim. ok1

ben gmt otomatik için mail atmıştım dün, bana mevcut olduğuna dair mesaj geldi. diğer modeller için birşey diyemeyeceğim. heleki 1000 liranın altında kronolu model ellerinde mevcutsa kaçırılmayacak fırsat. ebayda kullanılmış 2. el 7750 ler bile 600-700 dolardan başlıyor.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Uygun fiyatlı Hamilton'lar   Uygun fiyatlı Hamilton'lar Icon_minipostedPtsi 5 Nis. - 20:14

ok. olumlu sonucu bekliyoruz. ok1
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Uygun fiyatlı Hamilton'lar   Uygun fiyatlı Hamilton'lar Icon_minipostedPtsi 5 Nis. - 20:16

abi girmiyor benim pc oralara düzelince haber verin de bakalım
deka

deka

MesajKonu: Geri: Uygun fiyatlı Hamilton'lar   Uygun fiyatlı Hamilton'lar Icon_minipostedPtsi 5 Nis. - 20:17

Sorun sende değil sitede, bende giremiyorum.
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Uygun fiyatlı Hamilton'lar   Uygun fiyatlı Hamilton'lar Icon_minipostedPtsi 5 Nis. - 20:22

illa sorun çıkacak zaten ucuza hami bulmuşuz ya
kelby

kelby

MesajKonu: Geri: Uygun fiyatlı Hamilton'lar   Uygun fiyatlı Hamilton'lar Icon_minipostedPtsi 5 Nis. - 20:43

dünden beri girip çıkıyorum, en az 300 kere girip çıkmışımdır. sanırım bu durumdan da kıllanmış olabilirler. "nooluyo yahu, biz bir ayda bile bu kadar ziyaret edilmiyoruz. tüm giriş çıkışları kapatın, bu işte bir iş var" demişlerdir guluyor
fate

fate

MesajKonu: Geri: Uygun fiyatlı Hamilton'lar   Uygun fiyatlı Hamilton'lar Icon_minipostedPtsi 5 Nis. - 20:52

Evet çökmüş galiba site scratch
krytime

krytime

MesajKonu: Geri: Uygun fiyatlı Hamilton'lar   Uygun fiyatlı Hamilton'lar Icon_minipostedPtsi 5 Nis. - 21:40

Adamlar şimdi harıl harıl Hamilton arıyorlardır Very Happy

Uygun fiyatlı Hamilton'lar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Uygun Fiyatlı Şık Saatler
» Uygun fiyatlı Rus otomatik saatleri - 2 satıcı
» Uygun fiyatlı chrono (Seiko) saat bakıyorum
» Oldukça uygun fiyatlı Diesel Erkek Kol Saati
» Submariner benzeri, ETA otomatikli uygun fiyatlı saatler