Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tuketen tukenmez kalemler

+3
sifujack
teng
watcher
7 posters
YazarMesaj
watcher
Admin
watcher

Tuketen tukenmez kalemler Empty
MesajKonu: Tuketen tukenmez kalemler   Tuketen tukenmez kalemler Icon_minipostedCuma 11 Haz. - 5:04

Hangi forum basligina yazacagimi bilemedim ben de buraya yazip sizlerle paylasayim istedim.

Yahu arkadaslar tukenmez kalemlerden nefret ediyorum,
Hayatimda henuz bir tanesini bitiremedim, birkac kullanimdan sonra kalkgidelim adetleri var, bu namussuzlari 100'luk paketler ile aliyorum, acilan bir paket en fazla iki hafta sonra bitiyor, yahu iki haftada benim buroma giren insan sayisi bu kadar degil ki haydi her giren bir tane alip gitti diyeyim,
Elime aldigim kalemin daha henuz buroya kimse girmemisken bile kendini gorunmez kilma adeti var,
Biryerlerde okudum, tukenmez kalem cenneti varmis, oraya gidiyorlarmis, cennete degil de cehenneme gitmelerini tercih ederim beni bunca yildir bu kadar arandirdiktan sonra cennette ne isleri var.
Bunlari ararken kaybettigim zaman ve sinirden ofistekilere bagirirken harcadigim enerji kimbilir kac tane tukenmez kalem alirdi...
Grrrrrr monstre
http://www.turksaatforumu.com
teng

teng

MesajKonu: Geri: Tuketen tukenmez kalemler   Tuketen tukenmez kalemler Icon_minipostedCuma 11 Haz. - 7:00

Sen yanlış marka almışsın, onlar iki çeşittir. Kalkgidelim marka olanlar hemen biter. ama .okyemeotur marka olanını en az bir sene kullanırsın vieux
sifujack

sifujack

MesajKonu: Geri: Tuketen tukenmez kalemler   Tuketen tukenmez kalemler Icon_minipostedCuma 11 Haz. - 7:04

eğer kapaklı olanlarından kullanıyorsan kapağını ortada bırakmayacaksın kullananlar kapağını görmeyecekki kalemler kendi aklına göre kalkıp gitmeyecek diable

kapaksızlardan kullanıyorsan yapacak tek şey dairelerdeki gibi ucuna zincir geçirmek ,e oda bize ters
deka

deka

MesajKonu: Geri: Tuketen tukenmez kalemler   Tuketen tukenmez kalemler Icon_minipostedCuma 11 Haz. - 10:18

teng demiş ki:
Sen yanlış marka almışsın, onlar iki çeşittir. Kalkgidelim marka olanlar hemen biter. ama .okyemeotur marka olanını en az bir sene kullanırsın vieux
Ben 2. grupdan kullandığım için bitme nedeni ile çöpe attığım çok oldu, çok imza atınca gariplerin nefesi kesiliyordu fumeur
teng

teng

MesajKonu: Geri: Tuketen tukenmez kalemler   Tuketen tukenmez kalemler Icon_minipostedCuma 11 Haz. - 10:52

Eh ben de senden birşey tırtıklamayı pek tercih etmem doğrusu by
deka

deka

MesajKonu: Geri: Tuketen tukenmez kalemler   Tuketen tukenmez kalemler Icon_minipostedCuma 11 Haz. - 11:14

Niyekine,şimdi kırıldım işte agliyor
bende çok kaybede kaybede 2. gruba dönüp kaybetmemeyi öğrendim, gerçi bunda konumumunda rolü olmadı değil. by
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Tuketen tukenmez kalemler   Tuketen tukenmez kalemler Icon_minipostedC.tesi 12 Haz. - 3:54

bir tane Teng'in dediği gruptan bir kalem alacaksın. onu da kalem olarak değil değerli bir saat olarak göreceksin. sadece yazı yazma özelliği de olan bir saat Smile o zaman kaybolmaz.
şimdi düşündüm de şu MB&F gibi R.Jerome gibi egzantrik sıradışı mekanizmalar üreten saat markaları bir tane de jump-hour özellikli kalemin içine konacak bir makine yapsalar. hem kalem hem de kurmalı bir saat olsa. değişik bir şey olur. birzamanlar vardı dijital pilli, ekranı olan kalemler. onun gibi bir şey..
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Tuketen tukenmez kalemler   Tuketen tukenmez kalemler Icon_minipostedC.tesi 12 Haz. - 3:55

Tuketen tukenmez kalemler 2009117105953
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Tuketen tukenmez kalemler   Tuketen tukenmez kalemler Icon_minipostedPaz 13 Haz. - 5:53

vervito demiş ki:
bir tane Teng'in dediği gruptan bir kalem alacaksın. onu da kalem olarak değil değerli bir saat olarak göreceksin. sadece yazı yazma özelliği de olan bir saat Smile o zaman kaybolmaz.

Eh asil zarar o zaman oluyor cunku mont blanc, pelikan tarzi kalemler de en fazla iki uc hafta dayaniyor sonra onlar da kalkgidelim oluyorlar Suspect
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Tuketen tukenmez kalemler   Tuketen tukenmez kalemler Icon_minipostedPtsi 14 Haz. - 6:36

scrikss i gözüm kapalı alırım
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Tuketen tukenmez kalemler   Tuketen tukenmez kalemler Icon_minipostedÇarş. 23 Haz. - 23:59

bu işin çaresi ve sonu yok bence kalem kitap çakmak cd kaset gözlük (güneş) anahtarlık tesbih gibi metalar ın hepiciği bence kalkgidelim yoksa bunları takip edip arkadaşsız kalırız ya da kıl adam oluruz örnek (ulan adama bak 1 liralık kalemini mi yedik sanki bu adam harbiden uyuzumuş yav )
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Tuketen tukenmez kalemler   Tuketen tukenmez kalemler Icon_minipostedPerş. 24 Haz. - 0:54

evet yav, tepkiler soyle:

-aman ya sanki yedik kalemi
-aman ya benden kiymetli mi
-sunu bana versene (kaba olarak)
-sunu bana hediye etsene(kibarcasi)
-kalemin kadar konus ya
-simdi bir kalem icin kalbimi kirdin
-kac paralik kalem yahu soyle vereyim (eh hadi ver su kadar diyince neler oldugunu tahmin edersiniz)
-Bu benimki degil miydi?
-Bu benim kalem yaw (acip kapak icine kazidiginiz kendi isminizi gorunce de acaip ayiplama "aman bir kalem icin neler yapmissin" filan yani)

watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Tuketen tukenmez kalemler   Tuketen tukenmez kalemler Icon_minipostedPerş. 24 Haz. - 0:55

Bir diger hastalik ta:
Ofisinizde masanizin uzerinde dolmakalem takimi var hani alti mermer filan ya onlardan.

Bir aydan fazla dayanmadi bende, masanin karsisina her oturanin ilk isi kalemi eline alip oynamaya baslamak, oyle olunca da kalemin mermere gecen kafasi kirilir...
deka

deka

MesajKonu: Geri: Tuketen tukenmez kalemler   Tuketen tukenmez kalemler Icon_minipostedPerş. 24 Haz. - 8:27

O tip kalemler bende demirbaşa kayıtlı olduğu için kimse elleyemezdi. fumeur

Tuketen tukenmez kalemler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pelikan marka kalemler