Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

11 Yıldır Kullandığım saat durdu. Lütfen Yardım.

4 posters
YazarMesaj
standbye

11 Yıldır Kullandığım saat durdu. Lütfen Yardım. Empty
MesajKonu: 11 Yıldır Kullandığım saat durdu. Lütfen Yardım.   11 Yıldır Kullandığım saat durdu. Lütfen Yardım. Icon_minipostedPtsi 24 Ekim - 8:16

Arkadaşlar merhabalar 11 yıldır kullandığım Seiko 7T32-7G00 model saatim durdu. Hayatımın üçte birlik kısmına eşlik eden saatimden bir çırpıda kurtulmak istemiyorum. Sanırım saat ayarını yaptığımız kısımdan su aldığı için içinde pas oluşmuş ve mekanizma kullanılmaz hale gelmiş. Acaba içine yine bir mekanizma takıp kullanır hale gelebilir mi? Servisinden içine tekrar bir mekanizma alma şansım olmadığı için farklı marka bir mekanizma takıp kullanma şansım var mı? En azından yeni bir saat alırsam 2. saatim ve eskimeyen bir dost olarak bana eşlik etmeye devam eder. İzmir Balçova'da oturuyorum sanırım Valjoux ustada balçovada acaba adresini bana atma şansınız var mı? Önerileriniz ve tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.
asymptote

asymptote

MesajKonu: Geri: 11 Yıldır Kullandığım saat durdu. Lütfen Yardım.   11 Yıldır Kullandığım saat durdu. Lütfen Yardım. Icon_minipostedPtsi 24 Ekim - 9:07

Kendisine pm attınız mı? İletişime geçerseniz mutlaka yardımcı olacaktır size. Bir çözüm bulunur merak etmeyin 11 yıllık dostunuzdan ayırmayız sizi Smile
standbye

MesajKonu: Geri: 11 Yıldır Kullandığım saat durdu. Lütfen Yardım.   11 Yıldır Kullandığım saat durdu. Lütfen Yardım. Icon_minipostedPtsi 24 Ekim - 9:40

resimde koydum ama yeni üye olduğum için sanırım çıkmadı
movement34

movement34

MesajKonu: Geri: 11 Yıldır Kullandığım saat durdu. Lütfen Yardım.   11 Yıldır Kullandığım saat durdu. Lütfen Yardım. Icon_minipostedPtsi 24 Ekim - 18:04

sorun mekanizmadaysa, yeni mekanizma gonderebilirim,
M.Ali Sade

M.Ali Sade

MesajKonu: Geri: 11 Yıldır Kullandığım saat durdu. Lütfen Yardım.   11 Yıldır Kullandığım saat durdu. Lütfen Yardım. Icon_minipostedSalı 25 Ekim - 4:33

Su aldı diye illa ki mekanizma komple değişmez.Zarar gören bölümün tespit edilmesi gerekir.Bunun için de işinin ehli bir ustaya ihtiyacınız var.
standbye

MesajKonu: Geri: 11 Yıldır Kullandığım saat durdu. Lütfen Yardım.   11 Yıldır Kullandığım saat durdu. Lütfen Yardım. Icon_minipostedSalı 25 Ekim - 8:18

yarın ustaya uğrayacağım bakalım ne sonuççıkacak

11 Yıldır Kullandığım saat durdu. Lütfen Yardım.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» saat seçimi yardım lütfen?
» bu saatin markası ne lütfen yardım??
» LCD veya LED tv tavsiyesi icin yardım lütfen!
» omega saat için yardım üstadlardan yardım bekliyorum
» Swatch Irony tamiri ile ilgili yardım lütfen...