Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çoklu Saat Kutum

+2
Kerim_91
krytime
6 posters
YazarMesaj
krytime

krytime

Çoklu Saat Kutum  Empty
MesajKonu: Çoklu Saat Kutum    Çoklu Saat Kutum  Icon_minipostedPaz 30 Ekim - 6:33

Geçenlerde doğum günü hediyesi olarak eşim bana bir çoklu saat kutusu verdi. Hediye gerçekten çok hoşuma gitti, çünkü orjinal kutuları olmayan saatlerim vardı ve orda burda rezil oluyorlardı. Kutu 12 saat almakta, böylece hepsi bir yerde durdukları şık bir yuvaya kavuştular Smile . Aslında eşim yanlış bir hediye tercihinde bulunduğunun sonradan farkına vardı, çünkü kutuda hala boş yer var ve buyüzden benim kutuyu yeni misafirlerle doldurmam gerekiyor diable .

Çoklu Saat Kutum  DSC04892

Çoklu Saat Kutum  DSC04890

Çoklu Saat Kutum  DSC04891

Kerim_91

Kerim_91

Çoklu Saat Kutum  Empty
MesajKonu: Geri: Çoklu Saat Kutum    Çoklu Saat Kutum  Icon_minipostedPaz 30 Ekim - 8:38

Üstteki Seiko 5 ' in detaylı bir kaç fotosu varsa koyabilirmisiniz desem ne dersiniz beret Smile Gözüme çok hoş geldi maşallah
recklesstr

recklesstr

Çoklu Saat Kutum  Empty
MesajKonu: Geri: Çoklu Saat Kutum    Çoklu Saat Kutum  Icon_minipostedPaz 30 Ekim - 8:39

Güle güle kullanın. Şık bir saat kutusuymuş.
krytime

krytime

Çoklu Saat Kutum  Empty
MesajKonu: Geri: Çoklu Saat Kutum    Çoklu Saat Kutum  Icon_minipostedPaz 30 Ekim - 8:58

Kerim_91 demiş ki:
Üstteki Seiko 5 ' in detaylı bir kaç fotosu varsa koyabilirmisiniz desem ne dersiniz beret Smile Gözüme çok hoş geldi maşallah

Kerim_91 Seiko 5 en kıymetli saatim; babamın saati 79 model. En kısa sürede fotosunu ekleyeyim.
krytime

krytime

Çoklu Saat Kutum  Empty
MesajKonu: Geri: Çoklu Saat Kutum    Çoklu Saat Kutum  Icon_minipostedPaz 30 Ekim - 9:00

recklesstr demiş ki:
Güle güle kullanın. Şık bir saat kutusuymuş.

recklesstr çok teşekkür ederim.
Kerim_91

Kerim_91

Çoklu Saat Kutum  Empty
MesajKonu: Geri: Çoklu Saat Kutum    Çoklu Saat Kutum  Icon_minipostedPaz 30 Ekim - 9:15

krytime demiş ki:
Kerim_91 demiş ki:

Kerim_91 Seiko 5 en kıymetli saatim; babamın saati 79 model. En kısa sürede fotosunu ekleyeyim.

Bu denli manevi değeri olan bir saat göze de gönüle de hitap eder, en kısa sürede bu güzelin fotoğraflarını merakla bekliyorum. ( Ayrıca çok da temiz ok1 )
Exern

Exern

Çoklu Saat Kutum  Empty
MesajKonu: Geri: Çoklu Saat Kutum    Çoklu Saat Kutum  Icon_minipostedPaz 30 Ekim - 11:19

Saatleriniz ve kutunuz muhtesem. Vitrinli olmasida cok hos. Bakiyorumda Hamiltonlari siraya dizmisiz. ok1 Sari kadranli diveri merak ettim bende.
krytime

krytime

Çoklu Saat Kutum  Empty
MesajKonu: Geri: Çoklu Saat Kutum    Çoklu Saat Kutum  Icon_minipostedPaz 30 Ekim - 11:35

Teşekkür ederim Exern. Sarı kadranlı diver Citizen Promaster. Quartz ama benim hoşuma giden bir saat.
yusufduz

yusufduz

Çoklu Saat Kutum  Empty
MesajKonu: Geri: Çoklu Saat Kutum    Çoklu Saat Kutum  Icon_minipostedPaz 30 Ekim - 19:40

Güle Güle kullan @krytime,güzel kutu.Bir ara bir Universal hatırlıyorum kolunda,göremedim kutuda.Yanılıyor olabilirim tabi.
vervito

vervito

Çoklu Saat Kutum  Empty
MesajKonu: Geri: Çoklu Saat Kutum    Çoklu Saat Kutum  Icon_minipostedPaz 30 Ekim - 23:18

Çok güzel. Nereden alınmış bu kutu, uygunsa fiyatı biz de alsak bir adet.
krytime

krytime

Çoklu Saat Kutum  Empty
MesajKonu: Geri: Çoklu Saat Kutum    Çoklu Saat Kutum  Icon_minipostedPtsi 31 Ekim - 5:19

yusufduz demiş ki:
Güle Güle kullan @krytime,güzel kutu.Bir ara bir Universal hatırlıyorum kolunda,göremedim kutuda.Yanılıyor olabilirim tabi.

Teşekkürler yusufduz, doğru hatırlıyorsun ama fotoları çekerken Universal dışarıda kalmış Smile .
krytime

krytime

Çoklu Saat Kutum  Empty
MesajKonu: Geri: Çoklu Saat Kutum    Çoklu Saat Kutum  Icon_minipostedPtsi 31 Ekim - 5:23

vervito demiş ki:
Çok güzel. Nereden alınmış bu kutu, uygunsa fiyatı biz de alsak bir adet.

Teşekkür ederim vervito. Hediye olduğu için fiyatını bilmiyorum, Gittigidiyordan alınmış

Çoklu Saat Kutum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çoklu saat kutusu ve saat çantası
» Yeni Saat Kutum
» ...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR....
» Ölüm, saat başı kendini hatırlatıyor, Prag saat kulesi.
» Uygun fiyata el yapımı Armand Nicolet saat son 9 saat 56 dakika