Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çoklu saat kutusu ve saat çantası

+16
brkgler
bao.bao
barett
Kerim_91
deka
ytk
burbank
vervito
haspirin
ofis
frown
mustafasuren
recklesstr
teng
watcher
Akif
20 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Akif

Akif

Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Empty
MesajKonu: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedCuma 18 Şub. - 9:30

Değerli üstad ve üye arkadaşlarımız,

Saatlerin muhafazası için çoklu kutu ve çantaların temini hususunda bilgi sahibi olanlar yardım ederse sevinirim.

8 lik, 12 lik kutular gördüm bir mağazada ama biraz fazla fiyat çekmişler gibi geldi. Hem de minimum 15-16 lık olması daha uygun olur.

Yoksa marangoza tahtadan yaptırmak mı en iyi olanı, içine kadife kaplatılabilir mesala.

Şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedC.tesi 19 Şub. - 5:30

En guzeli ebay uzerinden yurtdisindan almak, cunku ben yurticinde dise dokunur birsey gormedim.
Fiyatlar da yurtdisinda 25-75€ civarinda dolasiyor

http://jewelry.shop.ebay.com/Watches-/14324/i.html?_nkw=watchbox&_catref=1&_fln=1&_trksid=p3286.c0.m282
http://www.turksaatforumu.com
teng

teng

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedC.tesi 19 Şub. - 10:34

15 lik kutular Pir Han bodrum katında var. Fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 90 tl civarı idi.
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedPtsi 21 Şub. - 0:59

Dostlar ben ahşap malzeme satan bir yerden (tahta boyama kursu tarzı) 9 saat kapasiteli 30x30 bir mdf kutu aldım. 6.5 liraydı. Sadece kutunun kapağı ile gövdesini tutan kilit yoktu 1 liraya da onu alıp ekledim. Tabi mdf saatin tokasını ve camını çizebileceği için düz yazlık kadife alıp tutkalla yapıştırdım kapağın içe bakan kısmına. Yarım metre kadife (4 liraydı yanılmıyorsam) hem kutunun içine hem de yastıklara yetti. 9 adet yastık için boncuk silikon da aldım 250 gr boncuk silikon 1.5 tl tuttu.
Bu saat kutusu benim kendi imalatım gibi oldu Smile Ondan daha çok hoşuma gitti. Amaçok zaman harcatıyor. Bolca zaman veya sabırınız olması lazım. Tek sevmediğim yanı kutu mdf olunca saatlerle birlikte biraz ağır oluyor tahta malzeme çok harika olur ama masraf ve işçilik artar.

Çoklu saat kutusu ve saat çantası  N47DC
Çoklu saat kutusu ve saat çantası  RDU4F

Gereken malzeme ve ortalama fiyatlarını yazıyorum:
30x30cm 9'lu mdf saat kutusu : 6.5TL
Kilit : 1TL
Yarım metre yazlık düz kadife : 4TL
250g Boncuk silikon : 1.5TL
Toplam masraf : 13 TL
Akif

Akif

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedPtsi 21 Şub. - 2:17

Çok teşekkür ederim bilgiler için.

Sayın Recklesstr, sizin yaratıcı çalışmanız da çok güzel bence. Elinize sağlık.

Saygılarımla.
mustafasuren

mustafasuren

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedPtsi 21 Şub. - 7:51

sevgili Recklesstr orjjinal fikir için teşekkürler deneyeceğim
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedPtsi 21 Şub. - 7:56

Beğendiğinize sevindim sayın Akif ve mustafasuren. Ucuz ve değişik bir alternatifi göstermek istedim, teşekkürleriniz onurlandırdı beni sağolun.. Smile
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedPerş. 24 Şub. - 0:41

Bravo recless.
Iste gercek tutku budur bence,
bu kutu artik sende bugunlerin hatirasi olarak hep kalacaktir.
Size baska bir tuyo vereyim,
Yabanci forumlarda birkac yil once bir uyeden hatirliyorum,
Ahsap buyuk boy bir cay kutusunu modifiye edip kendi kutusunu yapmisti, cok ta basarili olmustu.
Denemeye deger bence.
Akif

Akif

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedPerş. 24 Şub. - 23:17

Çay kutusu da iyi fikir.

Sağol Mete abi.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedCuma 25 Şub. - 0:12

Sevgili Akif,
bu sapkadan daha cok tavsan cikar guluyor
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedCuma 25 Şub. - 7:08

Sağolun sayın watcher..
Çay kutusu da güzel bir düşünceymiş evet.. Böyle farklı kutular da değerlendirilebilir..
frown

frown

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedSalı 8 Mart - 2:20

@recklesstr; ellerinize sağlık, oldukça makul bir maliyetle olayı bitirmişsiniz.

@watcher; aslında bu kutu konusuna biraz daha eğilmek gerekiyor diye düşünüyorum. Forumdaki bir çok üyenin kutu ihtiyacı var, saatlerde olduğu gibi kendimiz birşeyler yaptırsak(kaliteli güzel bir ağaç, kaliteli işçilik vs)
Yoksa ben de evdeki Lipton kutusunu kullanacağım.
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedSalı 8 Mart - 2:42

ince bir pimaşa izelasayon süngeri üzerine kadife kumaş kaplanarak pimaşın uzunluğuna göre birkaç saat için silindir yapılabilir

bu silindire hobi mağazalarından hazır ahşap kutu ayarlanabilir

birde bu silindire beşik gibi bişey ayarlanıp yakınına denge denilen masa süsü konulup ince bir ayarla dengenin beşiğe değip sallanması sağlanarak otomatiklerin rezervi boşalmadan durduğu yerdede çalışması sağlanabilir.

teknik kabiliyeti olan birisi bu mantığa daha uygun bir düzenek düşünebilir tabiki

Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Besik.thÇoklu saat kutusu ve saat çantası  Denge.th
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedSalı 8 Mart - 4:05

frownma demiş ki:
@recklesstr; ellerinize sağlık, oldukça makul bir maliyetle olayı bitirmişsiniz.

@watcher; aslında bu kutu konusuna biraz daha eğilmek gerekiyor diye düşünüyorum. Forumdaki bir çok üyenin kutu ihtiyacı var, saatlerde olduğu gibi kendimiz birşeyler yaptırsak(kaliteli güzel bir ağaç, kaliteli işçilik vs)
Yoksa ben de evdeki Lipton kutusunu kullanacağım.

çin'de cok guzel kutu yapan firmalar var, fiyatlar cok cok iyi ama yine konu gelip adet'e dayaniyor, bence biraz sabredelim, forumdaki dostlarin saat sayisi arttikca kutu ihtiyaci gundeme gelecektir, o zaman turksaat kutusu kendimiz icin ozel yaptirabiliriz.
Akif

Akif

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedÇarş. 9 Mart - 4:18

Abi süper olur bu.
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedÇarş. 9 Mart - 7:21

Forumun anısına kapağı cam, türksaat logolu bir saatlik harika olur bence. Önceden düşünen de pek olmamıştır sanırım.
haspirin

haspirin

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedÇarş. 9 Mart - 21:03

çok iyi olur bence de
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedÇarş. 9 Mart - 21:19

Biraz bekleyelim, bu konuya da egilir ve gerceklestiririz, biz neleri hayata gecirmedik, saat kutusu oyuncak gelir Very Happy
Rumi teslimatindan sonra liste acariz, yeterince katilim olursa yaptiririz.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedÇarş. 9 Mart - 21:20

Aslinda benim kafamdan gecen, rumi'ler icin yaptiracagim kutuyu 3'lu veya 6'li yaptirip herkesin diger saatlerini de bu kutuya koymasiydi ama butce yetismedi.
Akif

Akif

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedPerş. 10 Mart - 8:05

Rumi'nin yeri ayrı Smile
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedPaz 19 Haz. - 5:16

Rumi için en son ne denmişti, kutu konusunda? kutu olacak mı yoksa kutusuz mu alacağız? Kutusuz olacak ise kutu işini de şimdiden başlatsak mı?
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedPaz 19 Haz. - 21:00

Rumi icin bir kutu olacak ama daha once istedigim ve dusundugum gibi cok ust duzey olmayacak, hele bir numune ciksin ve makineleri de alayim, kalan paraya gore degerlendirme yapariz.
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedPtsi 20 Haz. - 8:14

@ Reckless

Harika bir iş çıkarmışsın. Tebrikler. Benim bu tür el becerilerim yok.

Ayrı bir heves, merak ve beceri işi. alkisalkis

En son burbank tarafından Ptsi 20 Haz. - 9:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedPtsi 20 Haz. - 9:13

Teşekkür ederim sayın Burbank Smile
Turksaat kutusu yapılsa o daha bir güzel olacak bence. Şimdilik idare etsin diye benim saat kutusunun üzerine Turksaat logosu yapıştırmayı düşünmüyor değilim Very Happy
frown

frown

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedÇarş. 8 Şub. - 20:42

Sizi uyarmıştım bu başlıkta, bir çözüm bulmazsanız evdeki Lipton çay stantına dalarım demiştim Smile

Çoklu saat kutusu ve saat çantası  IMG_0376
Çoklu saat kutusu ve saat çantası  IMG_0487
Çoklu saat kutusu ve saat çantası  IMG_0487
Çoklu saat kutusu ve saat çantası  IMG_0491
Çoklu saat kutusu ve saat çantası  IMG_0374
Çoklu saat kutusu ve saat çantası  IMG_0488
Çoklu saat kutusu ve saat çantası  IMG_0489
Çoklu saat kutusu ve saat çantası  IMG_0490

En son frownma tarafından Çarş. 8 Şub. - 21:10 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ytk

ytk

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedÇarş. 8 Şub. - 20:48

recklesstr demiş ki:
Forumun anısına kapağı cam, türksaat logolu bir saatlik harika olur bence. Önceden düşünen de pek olmamıştır sanırım.

bu fikri gündeme alsak mı acaba?
frown

frown

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedÇarş. 8 Şub. - 20:55

frownma demiş ki:
Sizi uyarmıştım bu başlıkta, bir çözüm bulmazsanız evdeki Lipton çay stantına dalarım demiştim Smile

Tabi fotoğraf yüklemek yine sorun oldu, inşallah siz de fotoğrafları görebiliyorsunuzdur.

Fotoğraf olayını tam becerememişim, üstteki fotoğrafı tıklayınca başka fotoğraflarında olduğu albümü görebilirsiniz. O Lipton kutusu bugün yarın tam olarak bir saat kutusu olacak.

En son frownma tarafından Çarş. 8 Şub. - 21:10 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
deka

deka

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedÇarş. 8 Şub. - 21:01

Foto göremiyoruz.
frown

frown

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedÇarş. 8 Şub. - 21:11

Düzeltim galiba ama fotoğraf kalitesi biraz düşük kaldı, idare edin Smile
deka

deka

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedÇarş. 8 Şub. - 21:43

ok1
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedÇarş. 8 Şub. - 21:58

Bravo kardesim, iste budur ok1

Yahu bu forum ne cici oldu boyle ya.
Cok seviniyorum boyle seyler gordukce cheers
Kerim_91

Kerim_91

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedPerş. 9 Şub. - 5:33

Al sana el emeği göz nuru saat kutusu , çok güzel olmuş vesselam.
Akif

Akif

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedCuma 10 Şub. - 1:24

Vay, elinize sağlık.
barett

barett

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedCuma 10 Şub. - 5:14

Ustat cok hos olmus ama merak ettim kutudan yengenin haberi varmi geek
deka

deka

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedCuma 10 Şub. - 5:52

Ne varkine mevcut kutu değerlendirilmiş ve içinde 1 adet saat, bence birşey olmaz. diable vieux biere bu arada böyle bir şey istesek nasıl yaparız, en azından bu kutuyu ben şimdiye kadar hiç görmedim. drunken
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedCuma 10 Şub. - 6:32

bravo
iç döşemeyi neyle yaptınız?
frown

frown

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedCuma 10 Şub. - 7:08

barett demiş ki:
Ustat cok hos olmus ama merak ettim kutudan yengenin haberi varmi geek

Smile Kutuyu ben bu amaçla temin etmiştim üstat, sıkıntı olmadı.

deka demiş ki:
Ne varkine mevcut kutu değerlendirilmiş ve içinde 1 adet saat, bence birşey olmaz. diable vieux biere bu arada böyle bir şey istesek nasıl yaparız, en azından bu kutuyu ben şimdiye kadar hiç görmedim. drunken

Bu kutuyu (bir zamanlar) Lipton firması kafelere falan ücretsiz dağıtılırdı, ben bir arkadaşımdan almıştım.

vervito demiş ki:
bravo
iç döşemeyi neyle yaptınız?

Aslında kadife yapmayı düşünmüştüm ama gittiğim döşemecide bulamadım ben de kadifeye benzer, daha ince bir kumaşla kaplıyorum.

Bu işi benim yerime daha sabırlı bir insan yapsa ortaya çok daha güzel bir iş çıkar, Ben yapım gereği bir an önce kafamdakini ortaya çıkartmak istiyorum bu yüzden işin kalitesi düşüyor.
bao.bao

bao.bao

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedCuma 10 Şub. - 10:21

Çok güzel olmuş Murat Bey. Mako' yu da çok özledim. Smile
frown

frown

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedCuma 10 Şub. - 10:33

bao.bao demiş ki:
Çok güzel olmuş Murat Bey. Mako' yu da çok özledim. Smile

Merak etme Hocam keyfi yerinde diable
bao.bao

bao.bao

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedCuma 10 Şub. - 14:09

Gönlüm rahat, güle güle kullanın. Smile
haspirin

haspirin

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedSalı 10 Nis. - 20:52

benim birkaç ay önce aldığım çanta... hem aldığı saat sayısı fazla, hem de fiyatı uygun sayılır. kutudan daha kullanışlı geldi bana

Çoklu saat kutusu ve saat çantası  SAAT-KUTUSU-CANTA-21-LI__55264604_0
brkgler

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedÇarş. 11 Nis. - 0:32

ooo üstad bu güzel işte ne kadar buldun bunu ve ayrıca Ankara'dan mı temin edildi merak içindeyim guluyor
Akif

Akif

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedÇarş. 11 Nis. - 0:40

İyi günlerde kullanın.
mertsamet

mertsamet

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedÇarş. 11 Nis. - 0:48

mükemmel bir saat çantasıymış yangında ilk kurtarılacak şey Very Happy
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedÇarş. 11 Nis. - 6:03

Bu metal bond tipi çantadan yolda saat satan Afrikalı göçmen ya da kaçak neyse öyle birinde görmüştüm merak edip soracaktım nereden aldın diye ama Nijerya gibi bir Afrika ülkesi falan der, moralim bozulur diye çekinmiştim Very Happy Çok pratik bir metod ve gerçekten güzel. Beğendiğiniz saatlerle doldurmanız dileğiyle Haspirin..
yusufduz

yusufduz

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedÇarş. 11 Nis. - 7:23

haspirin demiş ki:
benim birkaç ay önce aldığım çanta... hem aldığı saat sayısı fazla, hem de fiyatı uygun sayılır. kutudan daha kullanışlı geldi bana

Çoklu saat kutusu ve saat çantası  SAAT-KUTUSU-CANTA-21-LI__55264604_0

Hayırlı olsun çantanız,iyi günlere kullanın.Sanırım çantayı Mahmut Bey'den aldınız,o satıyor bunu Ankara da yanılıyormuyum.
Bu çantanın 12 lilerinden bende de mevcut,genel olarak memnunum ama iki eksisi var bana göre ; biri 24 mm üstü kordon genişliğine uygun değil,diğeri 44 mm çap ve üstü saatlerin birbirine değme olasılığı çok yüksek,özellikle saat kapasitesi yüksek olanlarda.Ama kalite olarak tavsiye ederim.
Kerim_91

Kerim_91

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedÇarş. 11 Nis. - 9:31

Bu tip Bond çantaların 12 li olanları İstanbul Sirkecide sanırsam satılıyor. Bana elinde bulunan abilerimden herhangi birisi özelden fiyat belirtebilirse çok sevinirim.
haspirin

haspirin

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedPerş. 12 Nis. - 4:26

yusufduz demiş ki:
haspirin demiş ki:

Hayırlı olsun çantanız,iyi günlere kullanın.Sanırım çantayı Mahmut Bey'den aldınız,o satıyor bunu Ankara da yanılıyormuyum.
Bu çantanın 12 lilerinden bende de mevcut,genel olarak memnunum ama iki eksisi var bana göre ; biri 24 mm üstü kordon genişliğine uygun değil,diğeri 44 mm çap ve üstü saatlerin birbirine değme olasılığı çok yüksek,özellikle saat kapasitesi yüksek olanlarda.Ama kalite olarak tavsiye ederim.

arkadaşlar öncelikle herkese teşekkür ediyorum. Burak hocam Ankara'da (siteler) merak etme satan yer Very Happy

Yusuf bey çok haklısınız. İki tespit de doğru. Benim 21'den az saatim olduğu için büyük çaplıları yanyana koymuyordum, aralık bırakıyordum. Benim görüştüğüm Gökhan beymiş ama muhtemelen aynı yerdir.

ben gittigidiyor üzerinden almıştım, linkini aşağıda veriyorum
http://urun.gittigidiyor.com/mucevher-saat/saat-kutusu-canta-21-li-55264604

ama isteyen olursa numarasını kaydetmişim, özel mesajla verebilirim. Şunu da söyleyeyim ben GG satış fiyatından daha ucuza aldım, mutlaka indirim talep edin.
yusufduz

yusufduz

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedPerş. 12 Nis. - 7:43

Evet aynı firma hatta aynı kişi..Mahmut Gökhan Bey ilgili biridir sağolsun.
ticktock

ticktock

MesajKonu: Geri: Çoklu saat kutusu ve saat çantası    Çoklu saat kutusu ve saat çantası  Icon_minipostedPerş. 12 Nis. - 9:17

Gule gule kullanin. benim bir sorum olucak;

canta tasima halindeyken, saatler sabit yerlerinde kalabiliyor mu? yani demek istedigim, herhangi bir yerinden cikma, carpma, yasanir mi tasirken ?

Çoklu saat kutusu ve saat çantası
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Başarılı bir saat kutusu/çantası;
» Çoklu Saat Kutum
» Saat çantası
» Yeni Aldığım Saat Kutusu
» saat kutusu yapmaya çalıştım