Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bit pazari sonrasi ....

5 posters
YazarMesaj
barett

barett

Bit pazari sonrasi .... Empty
MesajKonu: Bit pazari sonrasi ....   Bit pazari sonrasi .... Icon_minipostedPtsi 12 Mart - 10:14

[img]Bit pazari sonrasi .... 12032012078 [/img]

[img]Bit pazari sonrasi .... 12032012079 [/img]

[img]Bit pazari sonrasi .... 12032012080 [/img]
asymptote

asymptote

MesajKonu: Geri: Bit pazari sonrasi ....   Bit pazari sonrasi .... Icon_minipostedPtsi 12 Mart - 10:54

Baret ne hoş birşey Smile Biraz bilgi verir misin? Modeli nedir, kurmalı mıdır, mekanizması neye benzer vs? Şöyle osmanlı rakamlı kaliteli bir masa saati bulsam affetmeyecem ben de Smile
yusufduz

yusufduz

MesajKonu: Geri: Bit pazari sonrasi ....   Bit pazari sonrasi .... Icon_minipostedPtsi 12 Mart - 19:32

Küçük bir Osmanlı masa saati ne güzel.Tebrik ederim barett,detaylar gelecek sanırım.
parabellum p08

parabellum p08

MesajKonu: Geri: Bit pazari sonrasi ....   Bit pazari sonrasi .... Icon_minipostedPtsi 12 Mart - 21:45

Saatiniz oldukça hoş görünüyor, barett. Kip bir görüntüsü var. Sanıyorum gönül yatkınlığınız olan Roskopf modellerini çağrıştırmış olmalı size, ne dersiniz?
barett

barett

MesajKonu: Geri: Bit pazari sonrasi ....   Bit pazari sonrasi .... Icon_minipostedSalı 13 Mart - 2:30

saati pazar gunu gittigim pazardan aldim cok hos bir calar saat ama kadrani orjinal olup olmadigimdan emin deyilim.Buyuk ihtimalle Alman mali ama yinede cok sevdim vitrinde onada bir yer acacagim ok1
Valjoux

Valjoux

MesajKonu: Geri: Bit pazari sonrasi ....   Bit pazari sonrasi .... Icon_minipostedSalı 13 Mart - 2:56

Fotoğraflara hayranlıkla baktım Very Happy

bir ara geleyim de bir bit pazarı tuturu yapalım. Very Happy Bende de bu ebatlar da bir masa saati var ama Fransız yapımı.
barett

barett

MesajKonu: Geri: Bit pazari sonrasi ....   Bit pazari sonrasi .... Icon_minipostedSalı 13 Mart - 3:24

Valjoux demiş ki:
Fotoğraflara hayranlıkla baktım Very Happy

bir ara geleyim de bir bit pazarı tuturu yapalım. Very Happy Bende de bu ebatlar da bir masa saati var ama Fransız yapımı.

her zaman beklerim ustam seni en nadide pazarlara gotururum . okkiii bu saatlerin fransizlarida var ama bu bence alman yapisi calarin tulunbasi ile saatin tulunbasi ayni dugmeden kuruluyor bendeki fransizlar farkli dugmelerden kuruluyorlar mekanizmasini sokunce resmini paylasirim ...

Bit pazari sonrasi ....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İsviçre'ye Restorasyon için giden Omega'lar - öncesi ve sonrası
» Avrupanin En Buyuk Saat Pazari
» Vacheron Constantin Çin Malı
» Longines Ultra Chron - öncesi ve sonrası
» Saati aldıktan sonrası mı yoksa öncesindeki kovalamaca mı eğlenceli?