Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

NovaBazar.com 'da piyasa değerinin çok altında saat fiyatları

+4
Exern
mehmet_34
caneryerinde
enucuz1
8 posters
YazarMesaj
enucuz1

NovaBazar.com 'da piyasa değerinin çok altında saat fiyatları  Empty
MesajKonu: NovaBazar.com 'da piyasa değerinin çok altında saat fiyatları    NovaBazar.com 'da piyasa değerinin çok altında saat fiyatları  Icon_minipostedPerş. 15 Mart - 22:40

Arkadaşlar herkese merhaba;
Online bir e-ticaret sitesinde saat kategorisinin diğer piyasa fiyatlarının çok altında olduğunu söylesem ve uygun saatleri paylaşsam ilgilenen olur mu ? Saatler orjinal ve garantilidir.
Her marka saat en iyi hizmetle uygun fiyatlarda. Konu hakkında yardım isteyen buradan bana yazabilir umarım birbirimize yardımcı olabilir ve memnun edebiliriz ..Kategori yöneticisi benim.Marjlarımız düşük omasına rağmen üzerinden bir de kampanya yapabiliyoruz.EN iyi hizmetle orjinal saatlere uygun fiyattan ulaşıyorsunuz.

En son enucuz1 tarafından Cuma 16 Mart - 22:25 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
caneryerinde

caneryerinde

MesajKonu: Geri: NovaBazar.com 'da piyasa değerinin çok altında saat fiyatları    NovaBazar.com 'da piyasa değerinin çok altında saat fiyatları  Icon_minipostedCuma 16 Mart - 0:00

be sitede forumdaşların ilgisini çekicek pek bir saat göremedim.Fiyatlar ne kadar uygun oda bir soru işareti tabi.
mehmet_34

mehmet_34

MesajKonu: Geri: NovaBazar.com 'da piyasa değerinin çok altında saat fiyatları    NovaBazar.com 'da piyasa değerinin çok altında saat fiyatları  Icon_minipostedCuma 16 Mart - 0:16

Hangi piyasaya göre çok çok altında anlayamadım o versace ne öyle pöff muhaha
enucuz1

MesajKonu: Geri: NovaBazar.com 'da piyasa değerinin çok altında saat fiyatları    NovaBazar.com 'da piyasa değerinin çok altında saat fiyatları  Icon_minipostedCuma 16 Mart - 0:53

Smile spesifik örnekler mevcut. indirim ikonları tanımlanmış onlara.onun dışındakilerde piyasadan yüksek fiyatlı ürün yok aslında.kampanya doğrultusunda marjlarla oynamam mümkün.dilerseniz yardımcı olabileceğimi belirttim sadece ne bu şiddet bu celal Smile
Exern

Exern

MesajKonu: Geri: NovaBazar.com 'da piyasa değerinin çok altında saat fiyatları    NovaBazar.com 'da piyasa değerinin çok altında saat fiyatları  Icon_minipostedCuma 16 Mart - 1:05

Saat severlerin ilgilendigi mekanik saatleri ureten prestijli markalardan olsaydi cok iyi olurdu...
krytime

krytime

MesajKonu: Geri: NovaBazar.com 'da piyasa değerinin çok altında saat fiyatları    NovaBazar.com 'da piyasa değerinin çok altında saat fiyatları  Icon_minipostedCuma 16 Mart - 1:16

Edox gördüm , fiyatları önce tl. olarak algıladım ama Euro üzerinden miş Smile .
enucuz1

MesajKonu: Geri: NovaBazar.com 'da piyasa değerinin çok altında saat fiyatları    NovaBazar.com 'da piyasa değerinin çok altında saat fiyatları  Icon_minipostedCuma 16 Mart - 3:55

zaten 3.000 TL'den başlıyor o saatler Smile
enucuz1

MesajKonu: Geri: NovaBazar.com 'da piyasa değerinin çok altında saat fiyatları    NovaBazar.com 'da piyasa değerinin çok altında saat fiyatları  Icon_minipostedCuma 16 Mart - 3:57

Exern demiş ki:
Saat severlerin ilgilendigi mekanik saatleri ureten prestijli markalardan olsaydi cok iyi olurdu...

İstediğiniz özel bir model varsa yardımcı olmaya çalışayım .
kmpnya_saati

MesajKonu: Geri: NovaBazar.com 'da piyasa değerinin çok altında saat fiyatları    NovaBazar.com 'da piyasa değerinin çok altında saat fiyatları  Icon_minipostedÇarş. 21 Mart - 4:30

arkadaşlar ben bi saat alicam .novapazar'a da baktım.bana uygun gibi geldi .akakçedeki yorumlarına falan da baktım .hep iyi yorumlar var .açıkçası şüphelendirdi bu beni.hiç olumsuz yorum olmaması yani.fikri olan var mı?
enucuz1

MesajKonu: Geri: NovaBazar.com 'da piyasa değerinin çok altında saat fiyatları    NovaBazar.com 'da piyasa değerinin çok altında saat fiyatları  Icon_minipostedÇarş. 11 Nis. - 1:12

enucuz1

MesajKonu: Geri: NovaBazar.com 'da piyasa değerinin çok altında saat fiyatları    NovaBazar.com 'da piyasa değerinin çok altında saat fiyatları  Icon_minipostedÇarş. 11 Nis. - 1:13

NovaBazar.com 'da piyasa değerinin çok altında saat fiyatları  71e1c8ab5760b69b2a2228a
mehmet_34

mehmet_34

MesajKonu: Geri: NovaBazar.com 'da piyasa değerinin çok altında saat fiyatları    NovaBazar.com 'da piyasa değerinin çok altında saat fiyatları  Icon_minipostedÇarş. 11 Nis. - 8:48

şakamısınız siz ya taskafa
ekonomist

ekonomist

MesajKonu: Geri: NovaBazar.com 'da piyasa değerinin çok altında saat fiyatları    NovaBazar.com 'da piyasa değerinin çok altında saat fiyatları  Icon_minipostedÇarş. 11 Nis. - 9:41

bir bas git ya. Bir de gitmis ikinci bir uyelik daha almis. Yok saat alacakmis da, fiyat uygunmus da, hic olumsuz yorum yokmus da, biz de salagiz degil mi!

Bu arada novabazari onceden biliyordum. Bu tavri da hic yakistirmadim.
mehmet_34

mehmet_34

MesajKonu: Geri: NovaBazar.com 'da piyasa değerinin çok altında saat fiyatları    NovaBazar.com 'da piyasa değerinin çok altında saat fiyatları  Icon_minipostedCuma 13 Nis. - 1:57

Yersen.... Ama burada yiyecek kişi yok kalabalık yapmaktan başka birşey değil...
sandan

sandan

MesajKonu: Geri: NovaBazar.com 'da piyasa değerinin çok altında saat fiyatları    NovaBazar.com 'da piyasa değerinin çok altında saat fiyatları  Icon_minipostedCuma 13 Nis. - 8:02

Enteresan girişimler bunlar. Saat forumunda vakit geçiren, bu işe gönül veren insan grubu zaten rafine bir topluluktur ve böyle tiyatrolara en önden bilet almaz.

NovaBazar.com 'da piyasa değerinin çok altında saat fiyatları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İngilterede saat fiyatları ne kadar
» Isviçre Saat Fiyatlari Hakkinda Bir Inceleme
» Saat onarım fiyatları ve saatlerimizi nasıl ustalara teslim etmeliyiz.
» NovaBazar'da CASIO KAMPANYASI
» Satılık Seiko Velatura spc007 satılık 650 TL. (Sıfır orjinal kutulu piyasa fiyatı 1400 TL)