Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alınık citizen bullhead

4 posters
YazarMesaj
cingiglione

Alınık citizen bullhead Empty
MesajKonu: Alınık citizen bullhead   Alınık citizen bullhead Icon_minipostedCuma 13 Nis. - 4:29

Elinde citizen bullhead olan ve satmak isteyen olursa bana mesaj atsın lütfen. Tercihim kasasının metalik gri renkte olmasıdır.
senols

MesajKonu: Geri: Alınık citizen bullhead   Alınık citizen bullhead Icon_minipostedPaz 15 Nis. - 8:34

Sahibinden com da çok temiz bir saat var satılık İstanbul pendik de oturuyor satan kişi; ben ondan 2 adet almıştım elinde bir adet daha var
cingiglione

MesajKonu: Geri: Alınık citizen bullhead   Alınık citizen bullhead Icon_minipostedPaz 15 Nis. - 8:50

Çok pahalı satıyor. Bir arkadaş vardı yine sahibinde de dediğiniz saatten daha temizdi sandık malıydı ve 375 tlye veriyordu ama benden önce alan oldu.
senols

MesajKonu: Geri: Alınık citizen bullhead   Alınık citizen bullhead Icon_minipostedPaz 15 Nis. - 8:53

375 e ben aldım ama dediğim gibi elinde bir tane daha var en son 650 tl yazmıştı birde elinde saat kadranı bullhead için
cingiglione

MesajKonu: Geri: Alınık citizen bullhead   Alınık citizen bullhead Icon_minipostedPaz 15 Nis. - 8:55

Yok benim dediğim saati siz almış olmazsınız benim dediğim saatçi rizedeydi Smile
senols

MesajKonu: Geri: Alınık citizen bullhead   Alınık citizen bullhead Icon_minipostedPaz 15 Nis. - 8:57

Ben Pendikteki arkadaşdan 2 adet aldım aynı fiyattan 375 TL ye bir adet kadran siyah modeli diğeri gri renkte olandan. Her ikiside çok temiz ve orjinal makineli
cingiglione

MesajKonu: Geri: Alınık citizen bullhead   Alınık citizen bullhead Icon_minipostedPaz 15 Nis. - 9:00

Doğrudur. Smile Bende o civarlarda bir fiyata bulursam alacağım. Bakalım kısmet artık. Smile
cingiglione

MesajKonu: Geri: Alınık citizen bullhead   Alınık citizen bullhead Icon_minipostedPaz 15 Nis. - 9:01

Ama 600-650 veremem, vermem.
senols

MesajKonu: Geri: Alınık citizen bullhead   Alınık citizen bullhead Icon_minipostedPaz 15 Nis. - 9:03

Hayılısı olsun umarım gönlünüze göre bulursunuz bende duyarsam forumdan size bilgi veririm.
İyi haftalar
cingiglione

MesajKonu: Geri: Alınık citizen bullhead   Alınık citizen bullhead Icon_minipostedPaz 15 Nis. - 9:04

Tamam, teşekkür ederim. Size de.
cingiglione

MesajKonu: Geri: Alınık citizen bullhead   Alınık citizen bullhead Icon_minipostedPaz 15 Nis. - 11:59

Gitti gidiyorda bir tane var ama altın rengi. Almak isteyen olur belki diye link veriyorum.

http://urun.gittigidiyor.com/mucevher-saat/70-s-citizen-bullhead-otomatik-crono-kol-saati-55967216
senols

MesajKonu: Geri: Alınık citizen bullhead   Alınık citizen bullhead Icon_minipostedSalı 17 Nis. - 20:21

Merhabalar, pazartesi Kadıköyde dolaşırken Antikacıların birinde citizen bullhead buldum uzun pazarlık sonrası 150 TL ye aldım. Kasası ve camın değişmesi gerekiyor iyi durumda değil.Kordon yok . Kartaldaki saatçi arkadaşıma teslim ettim temizlik ve revizyona başladı.Kadranda var elimde onuda değiştirecekler.
cingiglione

MesajKonu: Geri: Alınık citizen bullhead   Alınık citizen bullhead Icon_minipostedSalı 17 Nis. - 21:53

Bana satmayı mı düşünüyorsunuz saati?
senols

MesajKonu: Geri: Alınık citizen bullhead   Alınık citizen bullhead Icon_minipostedÇarş. 18 Nis. - 0:07

Hayır sadece bu tür fırsatlar olabiliyor. Gerçi siz İzmirdesiniz sizin için zor ama tesadüfler olabiliyor.Ben prensip olarak kolay kolay saat satma taraftarı olmayan biriyim. koleksiyoncu ruhumdan dolayı .
Kerim_91

Kerim_91

MesajKonu: Geri: Alınık citizen bullhead   Alınık citizen bullhead Icon_minipostedÇarş. 18 Nis. - 0:21

Sn. senols ; uygun fiyata bulmuşsunuz diye düşünüyorum , güzel bir revizyon ile daha da can bulacağına eminim.Revizyondan sonra da resimlerini paylaşırsanız sevinirim.

Bu arada bu Kadıköydeki antikacılar hangi tarafta kalıyor , Kadıköyü pek bilmediğimden ötürü soruyorum.
mertsamet

mertsamet

MesajKonu: Geri: Alınık citizen bullhead   Alınık citizen bullhead Icon_minipostedÇarş. 18 Nis. - 0:27

istediğiniz saatler ebayda yaklaşık 150-200 dolar ordan alsanız. 199dolarlık saatlerde elden geçirilmiş camı ve kasası temiz saatlerdi.
cingiglione

MesajKonu: Geri: Alınık citizen bullhead   Alınık citizen bullhead Icon_minipostedÇarş. 18 Nis. - 4:51

Peki izmirde nereden eski saat alabiliriz acaba? Bilgisi olan var mı?
senols

MesajKonu: Geri: Alınık citizen bullhead   Alınık citizen bullhead Icon_minipostedÇarş. 18 Nis. - 19:27

Sn Kerim bey, Kadıköyde eğer sahil tarafından gelirseniz postanenein önünde yukarı çıkan yol ile manavların ve balıkçıların olduğu sahile yatay olan dar bir cadde var orada kime sorarsanız sizi yönlendirir. Eğer minubüs yolu tarafından gelirseniz Boğa heykelinden içeri doğru girdiğinizda Yapı kredi bankasının yanından aşağı doğru giderseniz yaklaşık 250 m sonra orada da sorarsanız sizi yönlendirirler.
İyi günler
cingiglione

MesajKonu: Geri: Alınık citizen bullhead   Alınık citizen bullhead Icon_minipostedC.tesi 28 Nis. - 10:47

Güncel.

Alınık citizen bullhead
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» [ ALINIK ] Bullhead
» Alınık Seiko Bullhead
» Seiko Bullhead Arıyorum
» Citizen 8110 bullhead in cami dustu
» Alınık Vintage Seiko Bullhead 6138 0040