Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Antika Cartier Masa Saati

3 posters
YazarMesaj
allianzsa

Antika Cartier Masa Saati Empty
MesajKonu: Antika Cartier Masa Saati   Antika Cartier Masa Saati Icon_minipostedSalı 24 Nis. - 4:36

Öncelikle herkese iyi günler dilerim.Elimde rahmetli Dede'mden kalma bir çalışmayan Cartier masa saati mevcut.Yıllardır boş boş duruyor.Bunu elden çıkarmak istiyorum.Saat linktekiyle aynıdır.Eğer ilgilisi varsa iletişime geçelim.Saati yaptırabileceğim bir yer söyleyende olursa sevinirim İstanbulda.

www .antiq ues . com/classified/12667/Cartier-Clock-Alarm-Travel-Malachite

M.Ali Sade

M.Ali Sade

MesajKonu: Geri: Antika Cartier Masa Saati   Antika Cartier Masa Saati Icon_minipostedSalı 24 Nis. - 5:14

Nerede olduğunu yazarsan yardımcı olabiliriz.
barett

barett

MesajKonu: Geri: Antika Cartier Masa Saati   Antika Cartier Masa Saati Icon_minipostedSalı 24 Nis. - 5:38

saat guzel, yaptirmanizi tavsiye ederim eger parca veya diyer sebeplerden tamir ettiremezseniz size yardimci olabilirim .ebayda surekli satista olan bir saattir satislari takip eder vede eski satislara bakarsaniz fiyati hakkindada bilgi sahibi olursunuz.
allianzsa

MesajKonu: Geri: Antika Cartier Masa Saati   Antika Cartier Masa Saati Icon_minipostedSalı 24 Nis. - 5:56

Cevaplarınız için çok teşekkürler.Saati kesinlikle satmayı düşünüyorum.Tamir ettirip satmak gerekir herhalde.İstanbul Avrupa Yakasında tamir ettirebileceğim yerleri söylerseniz çok sevinirim.ebayde inceledim aynısını 600$'a açmışlar.Ben 750TL'ye razıyım Smile

Antika Cartier Masa Saati
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 1905 Waltham Antika Cep Saati
» 1920 Gruen Verithin Antika Cep Saati
» Satılık Antika Bayan Saati - Sıfır - İlan; 3
» Sovyet Pilli Slava Masa Saati Alımı...
» Satılık Antika Erkek Saati - Hiç Kullanılmamış - İlan; 5