Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz?

+2
deka
crazyhours
6 posters
YazarMesaj
crazyhours

crazyhours

Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz? Empty
MesajKonu: Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz?   Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz? Icon_minipostedÇarş. 17 Şub. - 5:58

sene 2050 ..... arkadaşlar resimdeki saati almayı düşünüyorum yorumlarınızı bekliyorum bu fiyata alınır derseniz bayağı indirimli buldum bir tane Smile))))))))))))))999Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz? N4836843349314692994977
2.5 milyon dolar normal fiyatı 2.3 e bırakırım dedi bizim bi usta var burda o dedi (franck'ın torunu olduğunu söylüyor))
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz?   Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz? Icon_minipostedÇarş. 17 Şub. - 6:04

.

En son katil balina tarafından Perş. 9 Eyl. - 11:23 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
deka

deka

MesajKonu: Geri: Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz?   Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz? Icon_minipostedÇarş. 17 Şub. - 6:04

İyi indirim almışsın, nakit herhalde hiç durma,yoksa kaçırırsın. diable
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz?   Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz? Icon_minipostedÇarş. 17 Şub. - 6:07

birazı nakit birazı karttan cartlatma tekniği ile diable kaçırmayım diyorsunuz yani teşekkürler
deka

deka

MesajKonu: Geri: Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz?   Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz? Icon_minipostedÇarş. 17 Şub. - 6:13

Bence kaçırma fumeur ,ama alışveriş saatinden denk getirebilirsen birde yüzde 50 indirim alırsan dadundan yinmez. diable
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz?   Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz? Icon_minipostedÇarş. 17 Şub. - 6:21

ben aldıktan sonra kesin düşer fiyatı Smile) ama düşünüyorum 2.5 m. olsa range rover koleksiyonculuğuna kayabilir mi gönlüm o para bozar mı bizi scratch
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz?   Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz? Icon_minipostedÇarş. 17 Şub. - 6:35

Sene 2050
bence hic dokunma, gerci enflasyon yuzunden verecegin para bir sandvic parasi ama bakimini bile yaptiramazsin, firma 35 yil once iflas etmis, yapan usta da basimiz sagolsun olmus, saatlere de cok zaman harcadigindan geriye cocuk ta birakmamis, bence alma fumeur
http://www.turksaatforumu.com
deka

deka

MesajKonu: Geri: Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz?   Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz? Icon_minipostedÇarş. 17 Şub. - 6:36

Ne yorum ama. merci
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz?   Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz? Icon_minipostedÇarş. 17 Şub. - 7:25

oradan sar 3-4 tane, çiziksizlerden
watcher hocada kusura bakmasın ben 2050 model forum saatini iptal ettirip bundan almak istiyorum çünkü geçenseneki tourbillion lu forum saatinde günde 2 sanise sapma oluyor drunken

şaka bir yana bende frank mullerleri resimlerden hatta vitrinden hiç güzel bulmuyorum...ama bir korkum var..bir gün çok pram olduğunda kolda denersem ve vitrinde durduğundan ters orantılı olarak kolda bütünleşirse o zaman yandık işte!
deka

deka

MesajKonu: Geri: Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz?   Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz? Icon_minipostedÇarş. 17 Şub. - 7:39

O zaman yandığının resmidir, bu saatleri bende beğenmezken,bir replikasını deneme gafletinde bulundum,gerçekden kolda çok hoş duruyor,ha bu arada bahse konu replikayı almadığımı not olarak düşeyimde yanlış anlaşılmasın. fumeur
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz?   Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz? Icon_minipostedÇarş. 17 Şub. - 7:49

abi o zaman bulda şöyle kaliteli replika alalım...zaten orjinalini de alsak, hadi len kafamı buluyosun bizle denerek yine replika sanılacak saat diable
deka

deka

MesajKonu: Geri: Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz?   Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz? Icon_minipostedÇarş. 17 Şub. - 7:53

Bu durumda adres belli, Teng. vieux
MrWrong

MrWrong

MesajKonu: Geri: Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz?   Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz? Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 11:21

1452 taksit yaparsa kaçırma derim Very Happy
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz?   Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz? Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 11:50

egunns demiş ki:
watcher hocada kusura bakmasın ben 2050 model forum saatini iptal ettirip bundan almak istiyorum çünkü geçenseneki tourbillion lu forum saatinde günde 2 sanise sapma oluyor drunken

şaka bir yana bende frank mullerleri resimlerden hatta vitrinden hiç güzel bulmuyorum...ama bir korkum var..bir gün çok pram olduğunda kolda denersem ve vitrinde durduğundan ters orantılı olarak kolda bütünleşirse o zaman yandık işte!
Evet gercekten bir frank muller alirsan yananlar klubune gireceksin cunku ortada dolasan dedikodular frank muller'in her an iflas etmek uzere oldugunu soyluyor.
Yani
2050 de saati ancak cerceveleyip duvara asabiliriz diable
teng

teng

MesajKonu: Geri: Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz?   Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz? Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 12:15

Franck Muller niçin yapıldığını anlamadığım, bütün zamanların en pahalı Eta'sı olarak düşündüğüm bir saat ama bazı modelleri de rüya gibi.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz?   Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz? Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 12:18

.

En son katil balina tarafından Perş. 9 Eyl. - 11:23 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
MrWrong

MrWrong

MesajKonu: Geri: Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz?   Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz? Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 12:57

Ama bu kadar komplike bir saattede daha az sade kadran pek mümkün değil. Bana göre mühendislik efsanesi Smile
MrWrong

MrWrong

MesajKonu: Geri: Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz?   Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz? Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 12:58

gecenin etkisiylen saçma bir cümle kurmuşum. Mühendislik harikası olmuş diyecektim.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz?   Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz? Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 13:01

.

teng

teng

MesajKonu: Geri: Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz?   Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz? Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 13:07

''alıntı'' butonunun sağında duruyor ?
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz?   Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz? Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 13:14

.

MrWrong

MrWrong

MesajKonu: Geri: Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz?   Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz? Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 13:18

katil balina demiş ki:
teng demiş ki:
''alıntı'' butonunun sağında duruyor ?

bende durmuyor hocam belki inanmayacaksınız ama

evet bendede yok düzelt butonu. yazılarımı düzeltemiyorum .mete abi bi el at şu işe posta
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz?   Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz? Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 13:20

Forumaktiften kaynaklanan bir sorun saniyorum, bir bakayim
deka

deka

MesajKonu: Geri: Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz?   Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz? Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 21:46

watcher demiş ki:
egunns demiş ki:

Evet gercekten bir frank muller alirsan yananlar klubune gireceksin cunku ortada dolasan dedikodular frank muller'in her an iflas etmek uzere oldugunu soyluyor.
Yani
2050 de saati ancak cerceveleyip duvara asabiliriz diable
Belkim iflas ederse,bu saatlerde efsane olur. fumeur

Bu saat hakkında fikri olan var mı, ne dersiniz?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu saat için ne dersiniz arkadaşlar?
» Ebay'de ilginç bir saat, ne dersiniz?
» Yadigar Saat Hakkında Bilgi
» Saat hakkında bilgi
» Bu saat hakkında bilgisi olan?