Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bu saatin makinası nedir arkadaşlar?

+2
watcher
dewittfan
6 posters
YazarMesaj
dewittfan

dewittfan

Bu saatin makinası nedir arkadaşlar? Empty
MesajKonu: Bu saatin makinası nedir arkadaşlar?   Bu saatin makinası nedir arkadaşlar? Icon_minipostedSalı 23 Mart - 13:43

yeni aldığım HUBLOT BIG BANG KING replica saatin makinası sizce nedir arkadaşlar ? bana 7750 kopyası dendi fakat inanmadığım için açtım baktım Very Happy ama genede bilmiyorum merak ettim

MJ 2813 olabilirmi?

Bu saatin makinası nedir arkadaşlar? P1030354i
Bu saatin makinası nedir arkadaşlar? P1030347m
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Bu saatin makinası nedir arkadaşlar?   Bu saatin makinası nedir arkadaşlar? Icon_minipostedSalı 23 Mart - 14:14

.

En son katil balina tarafından Perş. 9 Eyl. - 10:08 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Bu saatin makinası nedir arkadaşlar?   Bu saatin makinası nedir arkadaşlar? Icon_minipostedSalı 23 Mart - 21:23

Bu konuyu replika saatler bolumune tasidim.
http://www.turksaatforumu.com
deka

deka

MesajKonu: Geri: Bu saatin makinası nedir arkadaşlar?   Bu saatin makinası nedir arkadaşlar? Icon_minipostedSalı 23 Mart - 21:35

7750 ye benzemediği gibi, görülebildiği kadarı ile sadece bir tepe varmış gibi algıladım, bu da zaten 7750 nin ruhuna aykırı olur, gerçekden önden çekilmiş fotoya ihtiyaç var.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Bu saatin makinası nedir arkadaşlar?   Bu saatin makinası nedir arkadaşlar? Icon_minipostedSalı 23 Mart - 23:05

Bu mekanizma 7750 değil. 7750 de balans saat 11 yönündedir, bunda ise saat 9 yönünde, zaten herhangibir benzerlik te yok .
dewittfan

dewittfan

MesajKonu: Geri: Bu saatin makinası nedir arkadaşlar?   Bu saatin makinası nedir arkadaşlar? Icon_minipostedÇarş. 24 Mart - 12:22

Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Bu saatin makinası nedir arkadaşlar?   Bu saatin makinası nedir arkadaşlar? Icon_minipostedÇarş. 24 Mart - 13:53

.

En son katil balina tarafından Perş. 9 Eyl. - 10:08 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Bu saatin makinası nedir arkadaşlar?   Bu saatin makinası nedir arkadaşlar? Icon_minipostedÇarş. 24 Mart - 14:08

.

En son katil balina tarafından Perş. 9 Eyl. - 10:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
haspirin

haspirin

MesajKonu: Geri: Bu saatin makinası nedir arkadaşlar?   Bu saatin makinası nedir arkadaşlar? Icon_minipostedÇarş. 24 Mart - 20:53

ürün açıklamasında mekanizmanın 7750 klonu olduğu ancak krono fonksiyonunun iptal edildiği yazıyor. bana çok mantıklı gelmedi, iptal edeceksen neden mekanizmayı koyuyorsun.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Bu saatin makinası nedir arkadaşlar?   Bu saatin makinası nedir arkadaşlar? Icon_minipostedPerş. 25 Mart - 1:27

.

En son katil balina tarafından Perş. 9 Eyl. - 10:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
dewittfan

dewittfan

MesajKonu: Geri: Bu saatin makinası nedir arkadaşlar?   Bu saatin makinası nedir arkadaşlar? Icon_minipostedPerş. 25 Mart - 11:40

barett

barett

MesajKonu: Geri: Bu saatin makinası nedir arkadaşlar?   Bu saatin makinası nedir arkadaşlar? Icon_minipostedPerş. 25 Mart - 12:02

adi ustunde asia madein cin agliyor
dewittfan

dewittfan

MesajKonu: Geri: Bu saatin makinası nedir arkadaşlar?   Bu saatin makinası nedir arkadaşlar? Icon_minipostedPerş. 25 Mart - 12:15

çin işi olmayan replica kaldımı ? Very Happy
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Bu saatin makinası nedir arkadaşlar?   Bu saatin makinası nedir arkadaşlar? Icon_minipostedPerş. 25 Mart - 21:57

dewittfan demiş ki:
çin işi olmayan replica kaldımı ? Very Happy
hic oldu mu ki Very Happy
http://www.turksaatforumu.com

Bu saatin makinası nedir arkadaşlar?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arkadaşlar bu saat nedir böyle?
» Nedir bu saatin olayı sizce?
» Bu saatin mekanizması veya sizce ederi nedir?
» Ayar makinası
» Saat nedir?