Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ayar makinası

2 posters
YazarMesaj
drman

Ayar makinası Empty
MesajKonu: Ayar makinası   Ayar makinası Icon_minipostedSalı 8 Mart - 10:56

elimde vibrograf B200 ayar makinası var fakat mikrofonu bozuk ve bana birtane mikrofon lazım. elinde olan varsa bana yardımcı olursa sevinirim selam ve saygılar....
BR-02

BR-02

Ayar makinası Empty
MesajKonu: Geri: Ayar makinası   Ayar makinası Icon_minipostedCuma 11 Mart - 20:36

Ayni izdirapdan bende bir zamanlar dertliydim, iyi kullanilmis bulmak bir hayli zor Mp86 diye geciyor, yenisinin fiyati yaklask 385 € civarinda, yerine digitale gecmeyi düsünürseniz bütcesi az ve istikrarli bir makine olan weishi 1000 multi timegrapheri tavsiye edebilirim.

<<<<Tikla

verdigim adres sadece makineyi tanimaniz icindi, eger almayi düsünürseniz, direk cinden saticisi var, bende ondan almistim. Irtibata gecerseniz yardimci olurum...
drman

Ayar makinası Empty
MesajKonu: Geri: Ayar makinası   Ayar makinası Icon_minipostedC.tesi 12 Mart - 10:30

öncelikle ilgi ve alaka için teşekkürler ederim;
evet sizinde dediğiniz gibi dijital daha mantıklı geliyor.peki çin,den siz nekadar fiyata mal ettiniz ebay fiyatı ortada bana bu makinadan lazım ve ciddi ciddi almayı düşünüyorum izlemem gerekenler hakkında bana yardımcı olursanız sevinirim. selam ve saygılar....
BR-02

BR-02

Ayar makinası Empty
MesajKonu: Geri: Ayar makinası   Ayar makinası Icon_minipostedPaz 13 Mart - 1:12

Size bir ÖM attim, teferruatlar hakkinda. eklemeyi unuttugum bir konu aciklamalar bölümüne gönderilmeden önce tekrar kalibrasyon edilmesini eklmeniz.

Makine Greiner b200 ve Taitas m-6000 ile mukayese ve ölcüm denemesi yaptim. Ayarlarda ve ölcümde zerre degisklik olmamistir.
slmlar

Ayar makinası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu saatin makinası nedir arkadaşlar?
» Vacheron Constantin Çin Malı
» best times 14 ayar altın