Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İkinci el orijinal mekanik saatler alım satım

2 posters
YazarMesaj
kemal-cebeci

kemal-cebeci

İkinci el orijinal mekanik saatler alım satım Empty
MesajKonu: İkinci el orijinal mekanik saatler alım satım   İkinci el orijinal mekanik saatler alım satım Icon_minipostedPtsi 12 Nis. - 0:25

merhaba benim bu konudaki görüşüm orjinal klasik mekanik marka saatlerin çok daha fazla satışa konması ayrıca misafirlerin de burada kolayca gezinip alış veriş yapması mesaj atamadan ama misafirin ve üyenin alacağı saat konusunda forum da saat mekanizması menşei orjinalliği vb konularda alıcılara müsbet veya olumsuz fikirlerini belirtmeleri(uzman bilirkişi saat konusunda) art niyet gütmeden tamamen objektif olarak.nette gezinerek saat almak isteyen kişilere veya foruma üye olmalarının teşfiki açısından önemli olduğunu düşünüyorum.Bir omega zenit vb.orjinal mağaza fiyatları herkesin takdirindedir ama kişi ikinci elini ve tabii eski modellerini olsun edinmek istemezmi. meselela ben 84 model bir mersedese çok uygun fiyata biniyorum sonuçta bir mersedesim var insanlrımızda bu mantıkla burada uzman görüşü altında ikinci el marka orjinal bir saat edinebilir pekala.
Axiaziz

Axiaziz

İkinci el orijinal mekanik saatler alım satım Empty
MesajKonu: Geri: İkinci el orijinal mekanik saatler alım satım   İkinci el orijinal mekanik saatler alım satım Icon_minipostedPtsi 12 Nis. - 7:45

Tamamen katılıyorum, çok iyi olur. Şahsen ben de çok isterim, bu niyetle gelen satıcı arkadaşlara da her türlü yardıma hazırım...

Ama ikinci el saat alış-verişi genel olarak çok düşük ülkemizde zaten. Ha, burada artırabilirsek şahane olur tabii.
Bu konuda gelecek her türlü fikre de naçizane elimden geldiğince destekler ne gerekiyorsa yaparım...

İkinci el orijinal mekanik saatler alım satım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alım - Satım Bölümü Kuralları
» Mekanik saatler ölmesin
» Alarmlı mekanik saatler.