Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

replika saat nerde bulabiliriz

+42
movement34
Magneto
ofis
freedom36
bonder
deka
alamana
taskinuslu
BirebirSaat
fantastik69
afrocuban
aerdogan.grf
caneryerinde
Drao
sifujack
ruyasaatler
salihozturk
Vanity Fair
radical_ua
HalitMurat
egunns
ozgboy
airabdul
aziz69
bavyerablue
ukarinca
cmpower
bootsector
cangox
stobeaus
dbasaran
Azizim
kayzer
backdoor
ANLKRL
feron297
MUstafa Bozer
fausto2005
bumblebee
tkara
teng
darkness
46 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
darkness

darkness

replika saat nerde bulabiliriz Empty
MesajKonu: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedSalı 25 Mayıs - 21:06

[b]replika saat bakıyrmm Hysek marka bi kaç yere baktım da fiyatları 1,100 $ gibi kapalıçarşıda bulablrmym brz daha uygn fiyat yada farklı bi kaç model beğendğm var rolex
teng

teng

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedSalı 25 Mayıs - 22:31

Kapalıçarşı Fesciler cad. Kuyulu sok. no 6 da Uğur Beye bakın.
darkness

darkness

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedSalı 25 Mayıs - 23:10

teşkkr edrm teng çok işime yarıcak tahmini fiyat bilgn va mı şu marka şu fiyata diyebilceğnn peki
teng

teng

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedSalı 25 Mayıs - 23:40

Çok çeşit var. Ama kapalıçarşı şart değil ise sana esas adresini yollayayım hem daha ucuza gelir ?
darkness

darkness

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedÇarş. 26 Mayıs - 0:23

daha iyi olrr ya gönderrsen Very Happy
teng

teng

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedÇarş. 26 Mayıs - 0:39

mesajlarına bak.
darkness

darkness

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedÇarş. 26 Mayıs - 2:10

başka yer var mı gidp bakp alabilceğimzz görerek inceleyerk
teng

teng

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedÇarş. 26 Mayıs - 2:23

Kapalıçarşıda görebilirsiniz ama açıkta satılanlar tapon mallardır.
darkness

darkness

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedÇarş. 26 Mayıs - 2:27

kapalıçarşı haricinde başka yer var mı dr peki
tkara

tkara

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedPerş. 24 Haz. - 22:57

arkadaşlar ben ankaradayım. elimde 1. sınıf birkaç tane replika saat kaldı. markaları hublot, frank müller, bulgari, rolex, ıwc vs. bunları elimizden çıkarmak için çok uygun fiyatlara vereceğiz. iyi günler.
bumblebee

bumblebee

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedCuma 25 Haz. - 1:05

Alım-Satım bölümüne başlık açıp ürünlerle ilgili bilgi verirseniz ilgilenen arkadaşlar irtibata geçeceklerdir (örneğin ben)
fausto2005

fausto2005

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedCuma 16 Tem. - 21:44

İstanbuldayım ve uygun fiyatlı replica saat arıyorum.Bulabileceğim yer varmı acaba.
MUstafa Bozer

MUstafa Bozer

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedPaz 18 Tem. - 5:38

Kapalı çarşıya bakın,
feron297

feron297

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedSalı 10 Ağus. - 21:16

Teng bana replicanın esas adresini mesaj atabilir misn
ANLKRL

ANLKRL

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedÇarş. 11 Ağus. - 22:35

teng arkadaşım izninle banada ana yeri mail atarmısın bende aranıza yeni katıldım saygılar....
backdoor

backdoor

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedC.tesi 21 Ağus. - 20:54

Merhaba,

Adresi bende alabilir miyim? Ayrıca İstanbul Anadolu yakasında replika saat tamiri yapan bir yer var mıdır?

Teşekkürler.
kayzer

kayzer

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedSalı 7 Eyl. - 11:06

herkese merhaba, arkadaşlar çok kaliteli ve eta makineli replilar bulup resimlerini gönderebilirim.markası ve modeli yeterli fumeur
Azizim
moderator
Azizim

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedPerş. 16 Eyl. - 9:19

1.100 dolar mı. affraid Makine chrono ve özellikle Valjoux olsa bari.
dbasaran

dbasaran

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedCuma 17 Eyl. - 4:22

teng demiş ki:
Çok çeşit var. Ama kapalıçarşı şart değil ise sana esas adresini yollayayım hem daha ucuza gelir ?

Teng@ merhaba, şu esas adresi bana da pm atabilirsen oldukça sevinirim.
stobeaus

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedC.tesi 18 Eyl. - 0:52

teng demiş ki:
Kapalıçarşıda görebilirsiniz ama açıkta satılanlar tapon mallardır.
herkese mrb bende foruma henüz kayıt oldum..Bu replika merakı benide sarmaya başladı gerçi öğrenciyim öle çok fazla bütçem yok ama...Replikalara bakıp inceleyebileceğim adreslere ihtiyacım var...Teng nicki üstadın yazılarını bir başak forumdanda takip ediyorum...Özel mesaj özelliğini henüz kullanamıyorum o yüzden özelden yazamadım...Acaba şu esas adres neresidir bende öğrenebilirmiyim acaba?
cangox

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedPaz 19 Eyl. - 0:30

Sayın Teng , adresi bana da gönderebilirmisiniz? Teşekkürler.
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedPaz 19 Eyl. - 2:50

Sanırım artık esas adres için ayrı bir web sayfası kurma zamanı gelmiş Very Happy
cmpower

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedÇarş. 29 Eyl. - 9:47

merhabalar arkadaşlar yeni katıldım aranıza
sorum teng hocama yukarıda bahsettiğin replikaların esas adresini banada verirmisiniz
teşekkürler
ukarinca

ukarinca

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedÇarş. 29 Eyl. - 12:56

sayin teng ben de esas yerin adresini istiyorum acilen.saygilar..
bavyerablue

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedCuma 1 Ekim - 10:56

Selamlar. Teng bey tahmin edeceğiniz gibi ben de adresi istiyorum:D
Hatta bunun için kaydoldum....
teng

teng

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedCuma 1 Ekim - 11:16

Aslında adresi herkes biliyor ama nedense bana soruyorlar. study
bavyerablue

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedCuma 1 Ekim - 12:49

yok valla. ben zaten istanbul'u da iyi bilmiyorum ki. ama önimüzdeki günlerde gidecem bi. herkes sizden isteyince ben de merak ettim. Franck muller marka saat bakıyorum ben.. otomatik mekanizmalılardan
teng

teng

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedCuma 1 Ekim - 13:17

pm ile adresi yolladım
aziz69

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedPtsi 4 Ekim - 20:27

merhaba
Teng bana replicanın esas adresini mesaj atabilir misin
airabdul

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 6:23

selamlar

teng bana da adresi yollarsan sevinirim
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 22:12

Teng dostum adresi parayla satarsan sanıyorum ki Avicenna'nın parasını çıkarırsın Very Happy
teng

teng

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedPerş. 7 Ekim - 10:49

Forumda herkesin bildiği adresi söylüyorum ama gene de bana soruyorlar. Very Happy
ozgboy

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedPerş. 7 Ekim - 11:54

Yaaa zahmet olmazsa şu adresi bir de ben alayım Wink
teng

teng

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedPerş. 7 Ekim - 21:54

airabdul'dan ya da diğer arkadaşlardan alabilirsin
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedCuma 8 Ekim - 1:45

teng bana replika fiyatına orjinal saat satan yerleri pm atabilirmisin Smile
ozgboy

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedCuma 8 Ekim - 3:29

airabdul kim ? Smile
HalitMurat

HalitMurat

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedCuma 8 Ekim - 23:33

gizli adresi ben de öğrenebilir miyim acaba Very Happy
teng

teng

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedC.tesi 9 Ekim - 0:32

Adres gizli değil aslında yazayım da herkesin sorusuna cevap olsun.

www.kuvarsitwatch.com
HalitMurat

HalitMurat

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedC.tesi 9 Ekim - 0:37

ben başka var zannettim, forumu okuyunca zaten rastlamıştım.
yine de teşekkür ederim :]
radical_ua

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedC.tesi 16 Ekim - 21:40

Herkese Merhaba ,
Bende Foruma yeni üye oldum .
Ankara da bende replika saatlerle ugrasıyorum . Devamlı kapalı çarsıdan alıyorum ama teng arkadasımızın dediği gibi Tapon mallara denk geliyorum . Her istanbul a geldıgımde en az 40- 50 adet alıyorum .
Daha baska alabılcegım yerler varsa yardımcı olursanız cok sevınırım .
Teng senden rıca edıyorum ozelden yazarsan sevınırım . sana PM atamadım yenı uye oldugum için şimdiden Teşekkürler. Sağlıcakla Kal .
teng

teng

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedC.tesi 16 Ekim - 22:03

Foruma hoşgeldiniz.
Adresi birkaç satır yukarıda vermiştim. Umarım artık kimse sormaz.
Vanity Fair

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedC.tesi 30 Ekim - 10:33

Kapalicarsidaydim bugun. Ama acikcasi cok memnun kalmadim. Ozellikle esnaf rezalet... Ortam falan cok farkli, sanki amac satis yapmak degilde turistleri taciz etmek. Daha Turkce konusamazken, Ingilizce laf atip milleti rahatsiz eden de vardi, fiyat soran bayanin ellerinden tutup dans ettirmeye calisanda vardi. Carsiya anlasilmasi zor "Kurtce agirlikli bir Turkce" hakim, kendimi yabanci bir sehirde, mesela "Dogunun Parisinde" gibi hissettim. Neyse...

Saat konusuna donelim. Saticilar ne sattiklarindan bi'haber. Zenith var mi diyorum, "Abi zeniti napacan bak rolex var, yesili var, kirmizisi var, getir bak bilegini bu siyahtan cok satiyorum" diye bilegime hamle yapmaya kalktilar. En cok Rolex satiliyor. Sonra da Vacheron Constantine. Kapalicarsidaki saatlerin %80'i rolex ve vacheron. Kalan %20 iwc, tag heuer, patek phillips, ulyyses nardin, panerai, breguet, u-boat, franck muller falan. Toplam 3 adet zenith bulabildim koca kapalicarsida. Belki 1-2 saat daha harcasam 1-2 tane daha bulabilirdim ama farkli model olacagini sanmiyorum. Bilmeden gezince (ozellikle haritasiz) ayni yerden 3-5 defa gecip bir zaman sonra sikiliyorsunuz. Saatciler zaten yardimci olmayi birak, resmen yalan soyleyip yanlis yonlendiriyorlar. Bi model soruyorum, bilmedigi icin "yok" diyor eleman. "Bu sokakta baska saatci varmi?" diyorum ona da "yok" diyor. Bi bakiyorum 5 dukkan sonra bir saatci daha...

Saatlerin kalitesi hakkindaki yorumlarim cok saglikli olmayabilir, cunku orjinaliyle karsilastirma imkanim yoktu. Ancak genel olarak 2-3 dukkan disinda diger dukkanlarin sattigi saatler cok kaliteli durmuyordu. Ozellikle kayislar ve kayislerin clipsleri dandikti. Clipsler her an acilmaya meyilli gibi, gevsek ve tam oturmuyor gibiydi. Altin renk olanlar cogu zaman bariz rengi atacak gibiydi, gumus renkler nispeten daha dayanikli gibi gozukuyordu.

Fiyatlar 100-150 lira arasi degisiyor. Saticilar 200-250 lira fiyat cekiyor, ne derse 100 lira asagisi oluyor.

Genel olarak, benim gibi internetten orjinalini begenip aynisinin replikasini bulmak isteyenler icin iyi bir yer degil ama benzer cesitlere bakip mevcut olanlardan secmek isteyen olursa bi bakmakta fayda var. Cesit dediysem lafin gelisi dedim bu arada... En basitinden, iwc portekiz serisinden bile bir tane vardi sadece, bir...
teng

teng

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedC.tesi 30 Ekim - 10:49

Kapalıçarşı esnafının etik sorunları eski Laleli esnafından farklı değil. ama yakında onlar da kazıklayacak kimse gelmediğinde birbirleri ile uzuneşek veya birdirbir oynayacaklar.
Kapalıçarşı da çok güzel bir müze olur hani
Vanity Fair

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedSalı 9 Kas. - 6:59

Burada hep tavsiye edilen kuvarsitwatch.com'a bir mail attim ve ogrendim ki burada yerleri yokmus. hong-kong falan dedi yanlis hatirlamiyorsam...

Gorerek satin alabilecegim replika saat satan yer varmi istanbulda? Ama 100-150 liralik dandik imitasyonlardan degil, 500 liraya satilan kaliteli imitasyonlardan ariyorum.
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedSalı 9 Kas. - 9:08

kapalıçarşıda saatçi ahmet var; ama neresi diye sorma tarif edemem;
onda nispeten kaliteli modeller mevcut
teng

teng

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedSalı 9 Kas. - 9:35

egunns demiş ki:
teng bana replika fiyatına orjinal saat satan yerleri pm atabilirmisin Smile
muhaha
salihozturk

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedSalı 14 Ara. - 5:40

ya bu adresi bana da verir misiniz?
teng

teng

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedÇarş. 15 Ara. - 9:54

Adresi yukarıda verdim ama okumadınız herhalde...
ruyasaatler

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedPaz 19 Ara. - 0:06

en kaliteli replikalara en cazip fiyatlarla yeni açılan sitemizden ulaşabilirsiniz
-www.ruyasaatler.com
sifujack

sifujack

MesajKonu: Geri: replika saat nerde bulabiliriz   replika saat nerde bulabiliriz Icon_minipostedPaz 19 Ara. - 7:13

teng,bu başlık sizin çile çıkarma köşeniz gibi bir şey olmuş Very Happy

replika saat nerde bulabiliriz
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Bu kronograf saat replika mı?
» LAMBORGHINI REPLIKA SAAT 250 TL.
» SATILIK Rolex 16610LV Replika Saat
» 2 tane replika saat hakkında
» replika saat ankara arıyorum