Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

tissot le locle orjinallik

+8
kalemtrash
m1cemi
sifujack
bvlgari
vervito
teng
watcher
otedengelen
12 posters
YazarMesaj
otedengelen

otedengelen

tissot le locle orjinallik Empty
MesajKonu: tissot le locle orjinallik   tissot le locle orjinallik Icon_minipostedPerş. 1 Tem. - 23:29

tissot le locle orjinallik Tissott41148333automati

tissot le locle orjinallik Tissott41148333automatim

üstadlar bu saati uygun fiyata buldum satıcı orjinal oldugunu söylüyor bide siz bakarmısınız orjinalse hemen almayı dusunuyorum
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: tissot le locle orjinallik   tissot le locle orjinallik Icon_minipostedPerş. 1 Tem. - 23:32

Bence orjinal,
fiyat ne istiyor?
http://www.turksaatforumu.com
teng

teng

MesajKonu: Geri: tissot le locle orjinallik   tissot le locle orjinallik Icon_minipostedPerş. 1 Tem. - 23:41

Saat orijinal
otedengelen

otedengelen

MesajKonu: Geri: tissot le locle orjinallik   tissot le locle orjinallik Icon_minipostedPerş. 1 Tem. - 23:45

saatın fıyatı 229 tl
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: tissot le locle orjinallik   tissot le locle orjinallik Icon_minipostedPerş. 1 Tem. - 23:53

kim nerden ne zaman? ben de isterim
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: tissot le locle orjinallik   tissot le locle orjinallik Icon_minipostedCuma 2 Tem. - 0:02

wayy bu fiyata tum forum ahalisi olarak atlariz cheers
http://www.turksaatforumu.com
otedengelen

otedengelen

MesajKonu: Geri: tissot le locle orjinallik   tissot le locle orjinallik Icon_minipostedCuma 2 Tem. - 0:09

arkadaşlar resimlerin saate ait olup olmadığını bilmiyorum onu araştırıyorum
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: tissot le locle orjinallik   tissot le locle orjinallik Icon_minipostedCuma 2 Tem. - 0:17

le locle'nin replikasını hiç görmedim.
resimlerdeki kesin orijinal. gittigidiyordaki satıcı ise o herhalde yeterli kadar fiyat arttıran olmadığı için muhtemelen satmayacak. açık arttırma olayı nasıl oluyor tam bilmiyorum ancak 1 liradan başlıyor, sonda en son verilmiş fiyat beklenen fiyatı karşılamıyorsa adam satmaz herhalde diye düşünyorum.
otedengelen

otedengelen

MesajKonu: Geri: tissot le locle orjinallik   tissot le locle orjinallik Icon_minipostedCuma 2 Tem. - 0:22

vervito arkadaşım bı de sahibinden .com a bakarmısın aynı satıcı sattin fiyatını 229 olarak belirlemiş siz al derseniz bugun alacağim
otedengelen

otedengelen

MesajKonu: Geri: tissot le locle orjinallik   tissot le locle orjinallik Icon_minipostedCuma 2 Tem. - 0:40

arkadaşlar satıcıya ulaştım elınde yokmus zaten saatler :(
bvlgari

bvlgari

MesajKonu: Geri: tissot le locle orjinallik   tissot le locle orjinallik Icon_minipostedCuma 2 Tem. - 9:28

Bence şark kurnazlığı yapmaya çalışmıştır.O fiyata bu saat için söylenecek tek söz de budur.
sifujack

sifujack

MesajKonu: Geri: tissot le locle orjinallik   tissot le locle orjinallik Icon_minipostedC.tesi 3 Tem. - 2:29

bu satıcıyı geçen hafta bende takip etmiştim ama ebay fiyatı bile daha yüksek olduğu için, replika olma ihtimali kesin dediğim için almadım ,aslında koşulsuz iade garantisi bile vermiş ,saati beğendiyseniz alıp orjinalliğini teyit ettirebilirsiniz ancak orjinalsaat resmi koyup replika gönderme ihtimali kesin gibi görünüyor,
otedengelen

otedengelen

MesajKonu: Geri: tissot le locle orjinallik   tissot le locle orjinallik Icon_minipostedSalı 6 Tem. - 1:54

arkadaşlar adamla konustum saatlerımız kesın orjınal dıyor ıstersenızde kosulsuz ıade ederı dıyor elıne geldıgınde orjınal resımlerını ısteyecegım bakalım ne gonderecek
sifujack

sifujack

MesajKonu: Geri: tissot le locle orjinallik   tissot le locle orjinallik Icon_minipostedSalı 6 Tem. - 4:41

otedengelen demiş ki:
arkadaşlar adamla konustum saatlerımız kesın orjınal dıyor ıstersenızde kosulsuz ıade ederı dıyor elıne geldıgınde orjınal resımlerını ısteyecegım bakalım ne gonderecek

zaten sorunda oradaya ,eğer saat başarılı birebir replikaysa (gerçi bu eta makineli olup en ucuza satılan saatin başarılı ve kaliteli replikası neden yapılsın orası da ayrı konu)satıcının elinde orjinalini bulundurup onun fotoğraflarını gösterip ,satın alınca replikayı gönderdiğinde farkedilemeyebilir

ama satılan saatlerin orjinal olma ihtimali varsa ve riske girmeye değermi derseniz (gg nin iade hakkını göz önüne aldığımızda)evet değer

eğer satıcıyla aynı şehirde olsam kesin gider bakardım

gelişmelerden bizide haberdar ederseniz çok sevinirim

Not:seagull ve hangzou markalarının 2824 ve 2892 ile hem görünüm hem özellik olarak 1e1 taklit kalibreleri var ,st18 ve st24 koduyla bilinirler
m1cemi

m1cemi

MesajKonu: Geri: tissot le locle orjinallik   tissot le locle orjinallik Icon_minipostedSalı 6 Tem. - 9:04

Bence o saat o fiyata satılıyorsa altında bişey aramak gerekir diyecektim ki, zaten elinde yokmuş satıcının. tedarik edebilirse 10-15 kadar etsin de bizler de alalım cheers
kalemtrash

kalemtrash

MesajKonu: Geri: tissot le locle orjinallik   tissot le locle orjinallik Icon_minipostedC.tesi 10 Tem. - 10:52

Açık arttırmayı kazndım adam göndermiyor kardeşim, mesajlara da bakmıyor. Profilindeki olumlu yorumlar için bile kendi kendine satıp profil yükseltmiş diyesim var neredeyse (olumlu yorum da yarısı, yarısı gene pişman) Tissot'larda bi replika furyası var ne hikmetse. Ama çok değişik şeyler de oluyor, ben bir tane deri kayışlı PRC 200'ü 266 liraya bir tane metal kordonluyu da 174 liraya aldım. İkisinin de içini dahi açtırdım ikisi de orjinal. Bir tane de Prs 516 aldım 300liraya sahte çıktı. İade de o kadar tatsız bir süreç ki. Olmuyor değil bazı satıcılar yanlış hesaplar yapıyorlar (arttırmayı salı günü gece 12.30'da bitirmek gibi) ve profili bozulmasın diye ürünü de gönderiyor (ki ben 174Liraya full kutu içeriğiyle o şekilde aldım) ama ne yapın edin bir iki satıcı dışında pek el atmayın derim
zulu

MesajKonu: Geri: tissot le locle orjinallik   tissot le locle orjinallik Icon_minipostedPerş. 7 Tem. - 18:56

arkadaşlar yeni üye oldum ama şu adrese bir göz atın derim .... Smile
zulu

MesajKonu: Geri: tissot le locle orjinallik   tissot le locle orjinallik Icon_minipostedPerş. 7 Tem. - 18:56

ofis

ofis

MesajKonu: Geri: tissot le locle orjinallik   tissot le locle orjinallik Icon_minipostedPerş. 7 Tem. - 19:41

zulu demiş ki:
http://www.hotwatch4sale.com/Tissot-Classic_1_1.htm

casiolar bile tissotla aynı fiyata.

recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: tissot le locle orjinallik   tissot le locle orjinallik Icon_minipostedPerş. 7 Tem. - 20:44

zulu demiş ki:
http://www.hotwatch4sale.com/Tissot-Classic_1_1.htm

Firefox'un WOT güvenlik değerlendirmesinde bir derecelendirme yapılmamış, yeni açılmış bir site olabilir.
Sitenin en altındaki bannerdaki simgelere tıklanamıyor. Follow us on twitter dahil. Resim olarak topluca atılmış bu banner, teker teker değil, teker teker atılsaydı üzerlerine link eklenebilirdi, bu simgelerin toplu resim olarak yapılmaları şüpheli geldi bana.
PayPal desteği olmadığı için hiçbir güvence yok, uzak durun.
movement34

movement34

MesajKonu: Geri: tissot le locle orjinallik   tissot le locle orjinallik Icon_minipostedPerş. 7 Tem. - 21:37

le loclenin cok sahtesi var cide,,toptan fiyatlari 20 usd den 100 usd ye hatta 150 usd ye kadar olan var,,
20 usd lik gorunus olarak guzel islemeler falanda cok iyi ama kordon ve makine iyi degil..100 usd lik cin etasi kasasi kordonu birinci sinif,safir camli,,
150 usd civari olan ise 100 usd olan ile ayni kasa kordon cam,,sadece makinesi orjinal isvicre eta diye biliyorum,,saygilar
movement34

movement34

MesajKonu: Geri: tissot le locle orjinallik   tissot le locle orjinallik Icon_minipostedPerş. 7 Tem. - 21:43

ayrica kesin orjinal diyenlere inanmayin,,saatin ebaydaki fiyatini arastirin,amerikadaki en uygun satis fiyatina bakin,
turkiyeden kimsenin onlarinda altinda fiyata orjinal saat satacak konuma sahip degil,,birebir emitasyonlari orjinal satiyor turkler sadece,,ayrica ebaydada sahe cok,,hongkong tan satiyorum deyip de cinden satan saticilar dolu,,bunlarin fiyatini ebay fiyatini olarak da baz almayin ,,
zulu

MesajKonu: Geri: tissot le locle orjinallik   tissot le locle orjinallik Icon_minipostedSalı 12 Tem. - 1:04

arkadaşlar linki sahteler de var demek için verdim normalde zaten saat o fiyatların 4 katı falan , yani saatler sahte su götürmez Wink

tissot le locle orjinallik
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tissot Le Locle
» Tissot Le Locle
» Tissot Le Locle Automatic
» sahibinden.com'da Tissot Le Locle ve Certina DS-1
» Tissot Le Locle 1853 (Resimler)