Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Emporio Armani AR2434 Aldim ama Mutsuzum...

3 posters
YazarMesaj
break

break

Emporio Armani AR2434 Aldim ama Mutsuzum... Empty
MesajKonu: Emporio Armani AR2434 Aldim ama Mutsuzum...   Emporio Armani AR2434 Aldim ama Mutsuzum... Icon_minipostedCuma 20 Ağus. - 18:54

Arkadaslar merhaba Emporio Armani'den saat aldim. Galiba Cin uretimi bir saat aldim. Buradaki yazilari okuyunca biraz uzuldum aldigim saat icin. Uluslararasi garantisi var. Sizce nasil bir secim yapmisim kotu mu? Kolda durusu cok hos gorunuyor, renk uyumu bana gore muhtesem ama 250$ verdim makinaya. ABD'deyim suanda, ogrenciyim bana gore iyi bir fiyat bu, buradaki saatleri gorunce benimki ucuz kaliyor gerci. Smile

Case Boyut: 43MM
Aski Genislik: 22MM
Haraket: Quartz
Suya Dayaniklilik: 5 ATM

Emporio Armani AR2434 Aldim ama Mutsuzum... AR2434_main?$armani_detail$

3D Goruntu Icin: http://www.watchshop.com/mens-emporio-armani-chronograph-watch-ar2434-p99933242.html

Birde bu Chronograph saatte buyuk saniye kolumu salladikca ileri geri gidiyor ya da duruyor bunu normal hale nasil getirebilirim ? Smile

Tesekkurler.
http://www.turkishwat.com
sifujack

sifujack

MesajKonu: Geri: Emporio Armani AR2434 Aldim ama Mutsuzum...   Emporio Armani AR2434 Aldim ama Mutsuzum... Icon_minipostedC.tesi 21 Ağus. - 0:01

krono açlışmadan büyük saniye ileri geri gidiyorsa saatte sorun var,eğer imkanınız iade hakkınız varsa iade edip forumu biraz araştırıp yerine başka saat almak çok iyi olacaktır,makinesi daha kaliteli pilli saatleri ödediğinze yakın rakamlara bulabilrisiniz sanırım,mekaniklerinde çin makinesi var ama bu pillilerde hangi makine var bilmiyorum,en kötü ihtimal miyota ise iyi ama saatiniz ülkemizde 950 tl olunca miyota kullanmak ayıp olur,hele daha kötü bir makineyse bu fiyatla aklıma getirmek bile istemiyorum taskafa

ancak sizin aldığınız fiyat elbette iyi,yinede o fiyata daha kaliteli saat bulabilrsiniz orada

Mustafa Süren hocamızın amerika gezisinde gittiği saat satan yerlerin fotoları ve saat fiyatlarını yazdığı bir konu vardı ,o konu işinize oldukça yarayabilir

ben en azından armaniye karşılık şekli şemali hoşnuza giderse japon markalarını ,tissot yu ve ck ile guess collectiona bakmanızı tavsiye ederim
break

break

MesajKonu: Geri: Emporio Armani AR2434 Aldim ama Mutsuzum...   Emporio Armani AR2434 Aldim ama Mutsuzum... Icon_minipostedC.tesi 21 Ağus. - 2:35

Yok kronoyu calistiriyorum oyle ileri geri gidiyor, aklima ariza ihtimalini bile getirmek istemiyorum zaten. Forumda biraz dolastim fakat yeterli bilgiye ulasamadim bu krono ile ilgili tam bilgiyi nereden bulurum? agliyor
http://www.turkishwat.com
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Emporio Armani AR2434 Aldim ama Mutsuzum...   Emporio Armani AR2434 Aldim ama Mutsuzum... Icon_minipostedÇarş. 1 Eyl. - 11:16

bu forumda bilgi vardı chronograph diye ara...
http://teknolojivesaatler.blogspot.com

Emporio Armani AR2434 Aldim ama Mutsuzum...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Emporio Armani
» Emporio Armani Replika
» Emporio Armani AR0532
» seiko premier serisi mi yoksa emporio armani ar 24 48 mi ??
» EMPORİO ARMANİ MECANİCO AR4629 GOLD ROSE