Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Emporio Armani Replika

4 posters
YazarMesaj
erkanyasar

Emporio Armani Replika Empty
MesajKonu: Emporio Armani Replika   Emporio Armani Replika Icon_minipostedSalı 18 Ekim - 0:36

Arkadaşlar sahibinden.com'da satılan replika Emporio armani saatler var. Bunlardan hiç alan oldu mu tavsiye edebileceği bir satıcı var mı? Ve saatler orjinaline yakın mı?
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: Emporio Armani Replika   Emporio Armani Replika Icon_minipostedSalı 18 Ekim - 1:49

Ucuz saatlere markalarını vererek yüksek fiyata satıyorlar bu tip markalar,yaptırdıkları yerde genelde çin.

haliyle elinde her türlü malzemesi olan piyasada replikasını iyi bir şekilde yapıyor.

asıl mevzu saatin gerçeğinin max 30$ olduğunun söylenmesi.böyle bir markanın böyle bir saatinin ne gerçeği nede replikası tavsiye edilir.

bir arkadaşımız almıştı saniyesi şusu busu derken 2 günlük saat günlerce tamirci dolaştı.içten tozlandı vs.maceraya gerek yok.satıcı ne kadar güvenilir olursa olsun (büyük ihtimalle 5 saat parsına sattığı için iadede sorun çıkarmaz)bu tip saatler baş ağrısından başka birşey değil.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Emporio Armani Replika   Emporio Armani Replika Icon_minipostedSalı 18 Ekim - 2:37

Replika Emporio Armani almayın derim.Saat zaten İsviçre saatlerine göre ucuz kategoride olduğu için replikaları da çok kalitesiz. Ben çin'de iken almıştım. hiçbir saat kararmadı o kapkara oldu.Tepesi paslandı vs..

Bana sorarsanız orijinal Armani de almayın derim çünkü onlar da hele hele şimdilerde çok kalitesiz üretiliyor.
movement34

movement34

MesajKonu: Geri: Emporio Armani Replika   Emporio Armani Replika Icon_minipostedÇarş. 19 Ekim - 15:43

orjinal armani almaktansa iyi kalite bir emitasyon armani almak daha iyidir,

kronolarinin calisanindan alirsaniz,koronosu calisanlar genelde iyi kaitedir,sebebi ise icindeki mekanizma yaklasik 13- 14 dolar,,mekanizmaya sirf bu parayi verdikten sonra saattide biraz daha kaliteli uretmek zorunda kaliyorlar,,

Emporio Armani Replika
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Emporio Armani
» Emporio Armani AR0532
» Emporio Armani AR2434 Aldim ama Mutsuzum...
» seiko premier serisi mi yoksa emporio armani ar 24 48 mi ??
» EMPORİO ARMANİ MECANİCO AR4629 GOLD ROSE