Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye

+19
ofis
uzbey
dbasaran
Iroc
solestar
Deniz-KSK
sifujack
aksell33
inkablok
black
tarcan
aaltindeger
aeedde
watcher
deka
krytime
teng
vervito
bootsector
23 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
black

black

Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye   Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 16 Eyl. - 22:31

Saatlere ilgim hep vardı ama kaliteli (yada pahalı) saatlere ilgim yeni yeni arttı. Kendimce yine kaliteli saatler alıyordum ama elimdeki Seiko dışında CK ve Hugo Boss saatlerim var ve fiyatları ancak burda kaliteli replika sayılabilcek fiyatlarda saatler.

Şimdi ilgimi çok daha kaliteli markalar çekince ve yeni mezun birisi olunca bir kaç sene içinde iyi bir saat almam pek mümkün değil. O yüzden başlangıç için görüntüsü beni mutlu eden bir replika saat seçip, zamanla saatler hakkında daha çok şey öğrenince de durumum da olursa iyi bir saat almak istiyorum.

İstanbul'da verebileceğiniz bir adres yoksa bile ben araştırırım ama bu yukarıda paylaştığım linklerdeki saatin direk kalitesiz olduğu söylenebilir mi mesela ? Başlangıç için böyle bir saat istiyorum ve fiyatı da uygun ama kaliteli bir saat olmadığını da fiyatından tahmin edebiliyorum şimdi. Yine de almamı tavsiye edebilir misiniz yoksa bu konuda deneyimli kişilerin gözüyle bakılınca kalitesiz olduğunu dışardan da belli eden bir saat mi ??
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye   Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 16 Eyl. - 23:03

Dostum kuvarsit fiyat-kalite oranlarını zaten fiyatlarıyla vermiş oluyor. Kuvarsitten alacağın 130-160 dolar civarlarındaki saatlerden beklentilerinin çok yüksek olmamasını tavsiye ederim. Asıl kaliteli saatler 250 dolar skalasının üzerinde bulunuyor. Ben kendisinden 288 dolarlık bir saat sipariş ettim ve elime ulaşınca fotoğraflarını çekip paylaşmayı düşünüyorum. Eğer saat alırım bir süre de kullanırım diyorsan en az o fiyatlardaki saatlerden almanı tavsiye ederim.
black

black

MesajKonu: Geri: Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye   Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 16 Eyl. - 23:31

Kuvartis'in mağazası var mı acaba ? İlla ki websitesinden mi alışveriş yapmak gerekiyor acaba ?

Yeni saatiniz hayırlı olsun, fotoğraflarını ve incelemenizi merakla bekliyorum. Bir de şunu eklemek istiyorum, mesela linkini verdiğim saati alırsam (128$) beklentimin çok olmamasından kastınız bir kaç yıl içinde bozulma olasılığının yüksek olması mı acaba ? Öğrenme sürecinde olduğum için artılarını ve eksilerini de bu şekilde kendimce süzmüş oluyorum.

Cevap veren herkese ayrıca teşekkür ederim.
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye   Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 17 Eyl. - 0:14

KIuvarsit bildiğim kadarıyla Hong Kong da oturuyor. O yüzden web sitesinden alman gerekecek.
Beklentin çok olmasın derken saatin bazı kısımlarının malzeme kalitesini kastetmiştim.
Bilgim kısıtlı olmasına rağmen bildiğim kadarıyla sana cevap vermeye çalışayım dostum.
-Göstermiş olduğun saatin kasasında herhangi bir problem yok. 316L çeliği. En kaliteli endüstriyel çeliklerden birisidir. Pas tutmaz ve çok sağlamdır.
-Mekanizması Myota. Bunun kalitesi konusunda teng dostumuz daha çok yardımcı olabilir diye düşünüyorum. Zira henüz mekanizmalar konusunda tam bilgim yok.
-Kayış sadece krokodil derisi desenli. Gerçek timsah derisi değil yani. Bunu problem etmiyorsan sorun yok.
-Cam mineral kristal. Safir cama oranla daha rahat çizilebilen bir cam tipi. Ama bildiğim kadarıyla safir kadar zor kırılıyor.

Bana sorarsan kuvarsite bir sor. Bu saatin farklı kalitede parçalar bulunduranından temin edebilir mi diye. Zira benim hiç beklemediğim bir anda benim birkaç hafta arayıp bulamadığım saati bulduğu müjdesini verdi bana.
Ha cam sorun değil ben dikkatli kullanırım, sonuçta kayışın da deri olması benim için yeterli, anamın karnından timsah derisi kayışla çıkmadım diyorsan bir de mekanizma bilen arkadaşlara göre yeterli ve güzel bir mekanizmaysa alınabilir bir saat derim.
black

black

MesajKonu: Geri: Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye   Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 17 Eyl. - 11:29

Cevap için teşekkür ediyorum. Bilgilendirici oldu bravo
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye   Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 17 Eyl. - 11:50

Hiç önemli değil. Myota mekanizma için az araştırma yapmanı tavsiye ederim. Umarım istediğin kalitede istediğim modeli istediğin fiyata bulursun. Vay be forumdaki bir insana ilk defa yardımım dokundu. Siftahı da yapmış olduk böylece Very Happy
aksell33

MesajKonu: Geri: Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye   Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 23 Ekim - 7:03

yıllarca quartz saat kullanmış biri olarak otomatik saat aldım tissot şuan modeli aklımda değil sanırım le locle ama geride kalmasından bıkmıştım ve tekrar quartza döndüm tüm otomatiklerde geri kalırmı hatta 1 haftada 20 dakika kalmıştı bazende duruyordu...şuan omega speedmaster kullanıyorum quartz çokta memnunum saat 1e1 a+kalite
sifujack

sifujack

MesajKonu: Geri: Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye   Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 23 Ekim - 7:51

aksell33 demiş ki:
yıllarca quartz saat kullanmış biri olarak otomatik saat aldım tissot şuan modeli aklımda değil sanırım le locle ama geride kalmasından bıkmıştım ve tekrar quartza döndüm tüm otomatiklerde geri kalırmı hatta 1 haftada 20 dakika kalmıştı bazende duruyordu...şuan omega speedmaster kullanıyorum quartz çokta memnunum saat 1e1 a+kalite

bu durum normal değil ,iyi bir usta güzel şekilde ayarlar o saati,günlük rahatlıkla 10 sn altına hatta birkaç sn yeye indirilebilir o le loclenin sapması
Deniz-KSK

Deniz-KSK

MesajKonu: Geri: Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye   Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 27 Kas. - 2:22

bootsector demiş ki:
Dostum kuvarsit fiyat-kalite oranlarını zaten fiyatlarıyla vermiş oluyor. Kuvarsitten alacağın 130-160 dolar civarlarındaki saatlerden beklentilerinin çok yüksek olmamasını tavsiye ederim. Asıl kaliteli saatler 250 dolar skalasının üzerinde bulunuyor. Ben kendisinden 288 dolarlık bir saat sipariş ettim ve elime ulaşınca fotoğraflarını çekip paylaşmayı düşünüyorum. Eğer saat alırım bir süre de kullanırım diyorsan en az o fiyatlardaki saatlerden almanı tavsiye ederim.

Hocam n'oldu senin saat, fotolarını başka bir konu altıda mı paylaştın acaba?? Question
http://www.google.com
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye   Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 27 Kas. - 3:20

Fotoğrafları paylaşmadım ama bu konuda çok da iyi olmayan bir haberim var. Aldığım saat durdu. Hiçbir şekilde çalıştıramadım tekrar. Kuvarsite bir mail attım saat durdu falan diye. Benim beklentim hani sonuçta o fiyata replika bir saat almışsın, garantisini kendisinin vermesiydi. Bana verdiği cevap "içinde birşey sıkışmıştır, bir saatçiye götürürseniz tamir eder" oldu. O kadarını ben de düşünebildim tabi daha önceden. Neyse durum böyle. Kısa süre içinde valjoux ustaya saati götüreceğim ilk fırsatta. Bakalım nesi varmış nesi yokmuş. Bundan sonra da alacağım ürünlerde daha dikkatli olacağım. Saat kayışıyla ve herşeyiyle birlikte 368 dolara geldi ve o zamanın parasıyla(paypalin aldığı ufak komisyon sanırım 20 dolar gibi birşeydi) 600TL gibi bir fiyata yaklaştı. Bu fiyata kaliteli orjinal eta mekanizmalı saat bulunabileceğine de inanıyorum. Bu yüzden biraz da hayal kırıklığı.
solestar

MesajKonu: Geri: Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye   Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 27 Kas. - 23:35

Kuvarsit'in satış sonrası yaklaşımını ben de beğenmedim, kimseye tavsiye etmiyorum.
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye   Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 28 Kas. - 2:24

Başka satıcılar ile iş yapmış ve memnun kalmış arkadaşların da buraya yazması herkes açısından güzel olur. Lütfen tecrübelerinizi eksik etmeyin.
Deniz-KSK

Deniz-KSK

MesajKonu: Geri: Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye   Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 28 Kas. - 4:05

@bootsector
Sizin aldığınız hangi replikaydı? Panerai diye yazmıştınız ama yanılıyormuyum?
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye   Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 28 Kas. - 5:01

Evet doğrusun hemşom. Sizli bizli konuşmayalım KSK çarşıya 8km mesafede oturuyorum Very Happy
Panerai Luminor GMT modeliydi. Ama kuvarsitten bir daha saat alır mıyım ondan pek emin değilim. İşin kötü tarafı diğer hiçbir satıcıda marka, model malzeme ve mekanizma kalitesi gibi ayrıntılar yazmıyor. Alternatif olsa onlara yönelinir.
Deniz-KSK

Deniz-KSK

MesajKonu: Geri: Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye   Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 28 Kas. - 6:59

Deniz Bostanlı benim en favori mekanımdır, şimdi bile kokusu burnuma geldi oradaki Kahve Diyarında içtiğim kahvenin. Çok özledim KSK'yı.Crying or Very sad Şu sıla hasreti insanı mum gibi eritiyor resmen. Bak yine bir garip oldum, hüzünlendim...
Neyse konumuza dönersek, bende bir U-Boat veya Panerai almayı ciddi anlamda düşünüyordum. Ama böyle bir örnek görünce de korkmadım değil hani. Rolling Eyes
Modeller de bunlar:
http://www.kuvarsitwatch.com/store/ProductDetails.aspx?productid=86533
http://www.kuvarsitwatch.com/store/ProductDetails.aspx?productid=85663

sifujack

sifujack

MesajKonu: Geri: Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye   Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 28 Kas. - 7:24

böyle bir olay yaşamana çok üzüldüm bootsector, buluşmada saati gördüğümde hayran kalmıştım;halbuki saatin kasa ,kayış ,kadran ve lumi kalitesi oldukça güzeldi,eğer önemli bir sorunu ve kalitesi iyi olmayan bir makinesi varsa en kötü ihtimal gerçek bir eta 2824 al ve taktır, gmt özelliğini iptal edip kullan,bence o modele değer
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye   Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 28 Kas. - 7:37

@Deniz-KSK
Hemşom ben de yasemin kafenin dibindeyim zaten Smile
Bana sorarsan ben bir valjoux ustaya göstereyim saati. İçine dışına kalitesine iyice dikkatlice baksın. Ondan sonra kalite konusunda buraya daha ayrıntılı bilgi yazarım. Sana da yol gösterici olur.
@sifujack
Teşekkür ederim dostum. Vallaha içerdeki mekanizmanın kalitesini tam olarak bilemiyorum tabi ki ama çok kötüyse dediğin gibi birşey yapabilirim. Herşey valjoux ustanın otopsisinden sonra belli olacak Smile
Iroc

MesajKonu: Geri: Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye   Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 28 Kas. - 20:50

bootsector,
Başınıza gelen olay oldukça üzücü ve sinir bozucu. kuvarsitten epey bir saat almışlığım var, hatta geldiğinde kadran ve kollarında hata olan bir tanesini de geri alıp yenilemişti. Makinesi büyük ihtimalle kötü değildir ve iyi bir usta tamir eder sanıyorum. geçmiş olsun..
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye   Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 29 Kas. - 2:44

@Iroc
Teşekkür ederim. Zaten üretim hatası olması durumunda değiştirmesi gerekiyor her satıcının. Yoksa sormazlar mı adama çin malı saati neden ebay den değil de senden alıyorum o zaman diye. Benim istediğim, bozulmalara karşı da kendi çapında bir garanti vermesi. Bana yolla saati ben yaptırır sana yollarım diyebilirsin. Kargoyu ben ödeyebilirdim. Saati sen istediğin bir saatçiye yaptır masrafı ne kadar çıktıysa ben sana ödeyeceğim diyebilirsin. Hatta saatçiye yaptır, masrafın kadarını benden bir sonraki alacağın saatin fiyatından düşüp sana indirim yapacağım bile diyebilirsin. Bunların hepsi git bir saatçiye baktır o yapar demekten daha iyi satıcılığa örnektir. Şu anda benim burada bunu yazmamla kim bilir kaç kişinin kafasında soru işareti oluştu ve ondan satın alacağı saatte tereddüde düştü. Şu andaki zararı bu saatin bütün masraflarını karşılamaktan çok daha fazla aslında. Ama bunu ülkemizdeki satıcılar pek anlamıyor.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye   Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 29 Kas. - 5:41

Benim de Kuvarsit'tten aldığım bir iki saatte sorun çıktı ama telefon açtığımda '' Bana gönderin ben yaptırırım demişti. Hatta bir tanesini Çin'e giderken yanında götürdü. Oradan da kargosu ona ait olmak üzere bana geri yollayacak.
dbasaran

dbasaran

MesajKonu: Geri: Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye   Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 29 Kas. - 8:37

bootsector demiş ki:
Başka satıcılar ile iş yapmış ve memnun kalmış arkadaşların da buraya yazması herkes açısından güzel olur. Lütfen tecrübelerinizi eksik etmeyin.

merhabalar, yaklaşık 1-1.5 ay önce www.etawatches.com 'dan Longines Master Collection replika bir saat aldım, oldukça memnunum, çok ilgili bir satıcı, ayrıca sizin isteklerinize tam cevap verebiliyor, sizi yonlendiriyor... Bilginize...
uzbey

uzbey

MesajKonu: Geri: Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye   Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 29 Kas. - 10:12

bootsector, ben madem ki panerai luminor tipi bir saat istiyorum ve 600 lira verebilirim, yerinizde olsam şöyle yapardım:

gmt'li olarak şu saati alırdım:

Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye - Sayfa 2 1zd0ymf

geriye kalan 500 liramla ise:

bunu:

Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye - Sayfa 2 Fz2bkj

bunu:

Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye - Sayfa 2 Ivjnyq

bunu:

Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye - Sayfa 2 Dfuhkw

ve bunu:

Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye - Sayfa 2 2zqbnv8

alırdım Smile

Iroc

MesajKonu: Geri: Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye   Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 29 Kas. - 10:30

sene başında www.b2cwatch.com isimli siteden alışveriş yaptım. yabancı siteler konusunda çekincem vardı ve tedirgin oldum ama müşteri hizmetleri çok ilgili, gelen saat de çok kaliteliydi. oldukça memnun kaldım. tabiki bir sorun çıksaydı ne kadar arkasında duracakları konusu hala belirsizdir benim için..
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye   Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 29 Kas. - 13:22

@uzbey
Bu da sizin görüşünüz ve tabiki de saygı duyarım. Ancak benim istediğim bütçem dahilindeki en kaliteli materyali alabilmek.
uzbey

uzbey

MesajKonu: Geri: Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye   Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 29 Kas. - 23:14

bootsector, sanırım bütçeniz dahilindeki en kaliteli materyal orijinal bir swiss made olurdu. benim verdiğim saatlerle sizin aldığınız arasında bence çok büyük fark yok. tabi markası dışında Smile
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye   Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 29 Kas. - 23:35

nurselh ile alışveriş yapmış birisi var mıdır aramızda?
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye   Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 29 Kas. - 23:40

bootsector demiş ki:
nurselh ile alışveriş yapmış birisi var mıdır aramızda?
evet var, teng...
http://www.turksaatforumu.com
Iroc

MesajKonu: Geri: Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye   Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 30 Kas. - 1:07

nurselh ile ben de alışveriş yaptım...
deka

deka

MesajKonu: Geri: Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye   Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 30 Kas. - 3:01

Ama teng nurselh den hiç memnun değildi, kendisi hikayeyi anlatabilir,sanırsam ufak çaplı dolandırılımıştı.
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye   Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 16 Mayıs - 4:22

c.tesi kapalı çarşıyı dolaştım.
5 ila 10 dükkan gezdim,saatler hep aynı.
bir kadranı 2-3 marka olarak yapmışlar hatta.
makinalar miyotaydı.elle tutulur bişeye rastlamadım çok kalitesiz replikalardı.240-280 tl fiyat çekiyorlar.2 dükkan farklıydı birine girmedim diğeri kapalıydı.daha sonra onlarada uğramayı düşünüyorum.
saatlerin tam fonksiyonlu çalıştıklarını söylemeleri ve çalıştıramamalarıda cabası.

a kalite bi replikaya 500-600 vermektense seiko5 ve orient almak daha cazip geldi.

kapalıçarşı ve civarında ağzımın açık kalacağı bir replikacı biliyorsanız paylaşırsanız sevinirim.2 arkadaşım almak istiyor almışken iyi birşey alsınlar.
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye   Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 24 Kas. - 4:42

http://teknolojivesaatler.blogspot.com
Exern

Exern

MesajKonu: Geri: Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye   Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 24 Kas. - 5:06

Cok guzel duruyor. Replikalardan nefret etmeme ragmen bayildim. Fiyati ise eger ozellikleri dogruysa normal gibi.
alpkhan

MesajKonu: Geri: Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye   Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 15 Ara. - 17:18

teng demiş ki:
Kaliteli replika için direkt olarak verebileceğim bir İstanbul adresi yok.
Aramak lazım ama verilen linklerden daha pahalı fiyatları var.

merhabalar... foruma yeni üye oldum ve bilginize danışayım dedim... yeni üye olduğumdan pm de atamıyorum Smile burdan yorumlarınızı bekliyorum. Öncelikle istanbuldayım ve özellikle aklımda olan bir replika var TAG HEUER MICROTIMER FLYING 1000 GMT-PVD/GREEN özellikle işlevden çok görünüşe önem veriyorum yani makinesi pek önemli değil benim için fiyat daha ön planda(öğrenci bütçesi fazla zorlanamıyor malum...Smile) . Bu saati özellikle bu fiyat civarı(kuvarsit de 128 dolardı) veya daha uygun bulabileceğim yer var mı istanbulda bunu merak ediyorum. Cevap ve yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...
alpkop

MesajKonu: Geri: Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye   Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 8 Şub. - 9:09

sahibindendeki etasaat'ten bende aldım hediyelik panerai.
memnun kaldım, çok ilgili arkadaşlar.

diğer satıcı olan saat dünyası/hediyecimm'de aynı şekilde.
hatta saati gönderdi, beğenirsen ödersin beğenmezsen gönderirsin abi dedi sağolsun. bende beğenmedim gönderdim zaten ehehe. ama sonuçta ticaretini beğendim.

birisi daha var, onuda yazacam ancak yarını bekliyorum eheh.

Birkaç replika satıcısı ve saat modelleri hakkında tavsiye
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Saat seçimi konusunda birkaç tavsiye ve tüyo
» 2 tane replika saat hakkında
» GG'de orjinal diye satış yapan bir replika satıcısı
» İstanbul içinde Güvenebileceğim Bir Replika Satıcısı Arıyorum.
» Yeni kare pakema saatim hakkında birkaç soru