Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Anne saati tavsiyesi istiyorum...

3 posters
YazarMesaj
kHanTW

kHanTW

Anne saati tavsiyesi istiyorum... Empty
MesajKonu: Anne saati tavsiyesi istiyorum...   Anne saati tavsiyesi istiyorum... Icon_minipostedÇarş. 6 Ekim - 19:12

Merhabalar,

Annem için bir saat arıyorum. Gözleri biraz zor görüyor, sırf hafif diye taktığı bir saat war ama anladığım kadarı ile sadece uzaktan bakıp aşağı yukarı tahmin ediyor.

Aradığım saat hafif, çok büyük olmayan, rahat okunabilen we quartz olmalı. Timex'in classic diye geçen bir serisi wardı we 90 TL'ye bulabiliyordum fakat saati elime almadım, ağır we büyük olmasından korkuyorum.... Swatch'ın malzemesini tam anlayamadığım (plastik-seramik arası) hafif bir modeli wardı fakat fazla genç işi olması we fiyatının yüksek olması sebebiyle ona da emin olamadım.

Bana bu konuda yardımcı olabilecek olan kimse warsa sewinirim. Annemin inat edip, bir kulp takıp, alıştım ben ötekine diyip gelen saati takmama ihtimali her daim saklı olduğundan dolayı (bknz: yaşlıların huysuzlaşması) özellikle çok pahalı bir şey almak istemiyorum.

Yardımlar için şimdiden teşekkürler..
haspirin

haspirin

MesajKonu: Geri: Anne saati tavsiyesi istiyorum...   Anne saati tavsiyesi istiyorum... Icon_minipostedÇarş. 6 Ekim - 19:37

bizim büyüklere arabik rakamlı timex indiglo almıştık. Gece de ışıl ışıl olduğu için okunması çok kolaydı. ilk bulduğum örnek aşağıda:

http://urun.gittigidiyor.com/TIMEX-T2H281-indiglo-isikli-takvimli-KOL-SAATI_W0QQidZZ28354014
kHanTW

kHanTW

MesajKonu: Geri: Anne saati tavsiyesi istiyorum...   Anne saati tavsiyesi istiyorum... Icon_minipostedPerş. 4 Kas. - 11:12

Saatte o beğendiğim swatch'a benzer bir modele karar kıldım gibi oldu. Markası fossil, bezelde swarovski taşlar mevcut, kayışı beyaz ve akrilik.

279 TL'den pazarlıkla 210'a kadar indi.

Amerika'da değişik fiyatlarla mevcut, şu aşağıdaki link beğendiğim saatin şeffaf kayışlısını gösteriyor. Kadranı da çok az farklı olabilir, benim bugün baktığımın kadranı sedef şeklindeydi.

http://www.mrwatch.com/Fossil_ES2612_watch-1681868954.aspx

Bu saati daha ucuza alabileceğim bir yer war mıdır ? (Daha ucuza derken 210'dan daha ucuzayı kastediyorum, hızlı alıp anneyi sewindirmek istiyorum, shipping felan uğraşmak istemiyorum)

Teşekkürler.
kHanTW

kHanTW

MesajKonu: Geri: Anne saati tavsiyesi istiyorum...   Anne saati tavsiyesi istiyorum... Icon_minipostedPerş. 4 Kas. - 20:44

Düzeltiyorum, modeli ES2612 değil Fossil FES2437 imiş....

Doğru link : http://www.saatvesaat.com/urun.asp?id=29735&urun=Fossil+FES2437

Anne saati tavsiyesi istiyorum... FES2437
kHanTW

kHanTW

MesajKonu: Geri: Anne saati tavsiyesi istiyorum...   Anne saati tavsiyesi istiyorum... Icon_minipostedPerş. 4 Kas. - 22:42

Konunun önemi kalmamıştır arkadaşlar, bugün hediye etmek istiyordum, gittim aldım geçtim.
ayurttas

MesajKonu: Geri: Anne saati tavsiyesi istiyorum...   Anne saati tavsiyesi istiyorum... Icon_minipostedPaz 26 Ara. - 11:00

anne deyince ilgimi cekti.
türkiye de annnelerin kolunda neden saat yok acaba?

Anne saati tavsiyesi istiyorum...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Saat Tavsiyesi
» saat tavsiyesi
» jean jacot saati hakında bilgi almak istiyorum
» saat tavsiyesi..
» Acil Durum Saat tavsiyesi.