Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Istanbul'da saat nereden alinir?

3 posters
YazarMesaj
Vanity Fair

Istanbul'da saat nereden alinir? Empty
MesajKonu: Istanbul'da saat nereden alinir?   Istanbul'da saat nereden alinir? Icon_minipostedÇarş. 13 Ekim - 4:29

Simdiye kadar hep alis-veris merkezlerindeki saatcilere girip ciktim ama hepsinde yarim yamalak bir urun yelpazesi var. Cogu zaman hepsinde ayni bilindik ve sadece cok satan modeller mevcut. Hatta cogu satici sattigi mal hakkinda benden bile bilgisiz ki o baska konu neyse...

Hevesle girdigimiz saatcide hevesimizin kursagimizda kalmamasi icin tavsiye edebileceginiz genis bir urun gamina sahip saatci var midir?
teng

teng

MesajKonu: Geri: Istanbul'da saat nereden alinir?   Istanbul'da saat nereden alinir? Icon_minipostedÇarş. 13 Ekim - 4:38

Özgür saat, Tufan saat ve Kuz saat bu konuda iyilerdir...
Vanity Fair

MesajKonu: Geri: Istanbul'da saat nereden alinir?   Istanbul'da saat nereden alinir? Icon_minipostedÇarş. 13 Ekim - 5:05

Adresleri nedir soylediginiz saatcilerin?
teng

teng

MesajKonu: Geri: Istanbul'da saat nereden alinir?   Istanbul'da saat nereden alinir? Icon_minipostedÇarş. 13 Ekim - 6:10

Mağazalar zinciri oldukları için birden fazla adresleri var. İnternetten size yakın olanı bulabilirsiniz.
Vanity Fair

MesajKonu: Geri: Istanbul'da saat nereden alinir?   Istanbul'da saat nereden alinir? Icon_minipostedPaz 17 Ekim - 11:39

teng demiş ki:
Özgür saat, Tufan saat ve Kuz saat bu konuda iyilerdir...

Bu dediginiz yerlere baktim ama aradigim model olan Hamilton Khaki Navy Regatta'yi bulamadim...

egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Istanbul'da saat nereden alinir?   Istanbul'da saat nereden alinir? Icon_minipostedPaz 17 Ekim - 12:51

distribütör olan saat&saat şubelerine bakın
Vanity Fair

MesajKonu: Geri: Istanbul'da saat nereden alinir?   Istanbul'da saat nereden alinir? Icon_minipostedPtsi 18 Ekim - 4:24

egunns demiş ki:
distribütör olan saat&saat şubelerine bakın

Distributor falan hikaye... Yukarida arkadasin tavsiye ettigi yerlere de baktim, birak benim aradigim (nispeten pahali) modeli daha (bilinen ve populer bir model olan) Open Hearth modelini bile satmiyorlar.

Halbuki ilk mesajda yazmistim, yarim yamalak 3-5 model bulunduran saatcilerden usandim diye ama napalim kendi imkanlarimla bulacam heralde.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Istanbul'da saat nereden alinir?   Istanbul'da saat nereden alinir? Icon_minipostedPtsi 18 Ekim - 5:12

sizin aradığınız çeşidi bol olan saat mağazası değil de Open Heart ya da Regatta ise Tevfik Aydın'ın yanındaki saatçiye bakın orada bir ara Open Heart vardı.

Istanbul'da saat nereden alinir?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oris F1 (+ Oris için uygun fiyat nereden alınır?)
» ortak saat alınır mı ?
» Doğubank'tan saat alınır mı?
» İst'da uygun fiyatlı ve kaliteli saat tamirciliği ekipmanları nereden bulunur ?
» Bursa'da Orient nerden alınır?