Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar

+38
Magneto
ekonomist
silver
ofis
frown
trilobid
yusufduz
thomasm
forbidden
SEBA
fevzi aker
aaltindeger
cemele
akdikan
Azizim
kelby
Akif
MortingenStrasse
Drao
dreren
Bakone
solestar
toro5
GAREZ
borahan
kHanTW
vervito
teng
krytime
merih
crazyhours
egunns
sifujack
haspirin
certus
deka
bootsector
watcher
42 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Sonraki
YazarMesaj
watcher
Admin
watcher

Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Empty
MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedCuma 18 Mart - 1:29

egunns demiş ki:
abi power reserve falan yok değilmi düşüp bayılırız Smile

ahhheemmm ve de ehheemmm clown

Peki boyle bisey olsa, ambalaj kutusundan ve kaliteli kordondan vazgecermisiniz?
http://www.turksaatforumu.com
silver

silver

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedCuma 18 Mart - 1:36

elbatte vazgeçilir ama kadran tasarımı felan bozulmasın Smile
deka

deka

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedCuma 18 Mart - 1:43

Bencede kutudan kordondan taviz verilir,ancak kadran tasarımı ve saatin kalınlığın bir olumsuzluk olur mu?
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedCuma 18 Mart - 2:21

kurmalı olduğu için tekrar düşünün derim power reserve olayını.otomatiklerde büyük kolaylık ama kurmalıda hakikatten gereklimi:

sürekli takılacak bir saatde değil mutlaka duracak

yada sürekli kurmalı kullanan gece yada sabah kurma alışkanlığı ediniyor zaten

tasavvufun inceliği mevlana derken sayılı bir kaç ince saatten biri olmuştu.

bide kısa süre dayanacak bir kordon; 10 sene sonra limitli üretilmiş bir saatin hepsi başka başka kordon dayanmamış değişmiş.koleksiyon gözüyle bakınca kutu ve kordonda saatle beraber yaşamalı ki hele böyle bir saatte mutlaka bütünlük bozulmamalı.her parçası çok uzun ömürlü olmalı.

ben bu yönde düşünüyorum.
yusufduz

yusufduz

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedCuma 18 Mart - 3:13

Bir alternatif olarak dile getirmiyorum tabi ama "egunns" ' un resmini verdiği moonphase da güzel bir örnek ,kadranın sadeliğini korumak için moonphase 'ın renkleri farklılaştırılabilirdi.
Saniye yuvarlağı içerisine moonphase konulması işin maliyet tarafına muhakkak etki ediyordur.
Kurmalı saat ve power reserve konusunda "ofis" 'in fikrine katılıyorum.
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedCuma 18 Mart - 7:00

abi ben bu power reserve olayını süprizinde süprizi anlamında "olumsuz" kullanmıştım ama "olumlu" anlaşılmış galiba.
ben klasik bir adamım benim için index-akrep-yelkovan-saniye(elzem değil) den başka her şey fazla gelir,

deri kordon olayında da pek yorum yapamam, saatlerimin orjinal kayışları ayrı bir yerdedir, yıpranmasın diye dublörlerini kullanıyorum Smile ha çoğuda kalitesiz
son zamanlarda bu süpriz olayını duydukça acaba jubilee bileziklermi geliyor deyip kendime heyecan yaratıyorum; vaya bakla-president bilezik senteziyle retro-modern bir yaklaşım...hayaller paraylamı...Smile
ha oybirliğiyle oluru varsa ben dünden varım

[quote="watcher"]
egunns demiş ki:
abi power reserve falan yok değilmi düşüp bayılırız Smile

ahhheemmm ve de ehheemmm clown

Peki boyle bisey olsa, ambalaj kutusundan ve kaliteli kordondan vazgecermisiniz?

En son egunns tarafından Cuma 18 Mart - 7:20 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
trilobid

trilobid

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedCuma 18 Mart - 7:14

Şahsen ben de saatin inceliğinden ve sadeliğinden taviz verilmemesi taraftarıyım.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedCuma 18 Mart - 7:53

hmmm tamam mesaj alindi Very Happy
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedCuma 18 Mart - 12:14

watcher demiş ki:

Eh zaten su anda yaptigimiz buna benzer birsey, tek farki, baskan habire fiyat arttirmiyor, gerekirse kendi cebinden vermeye razi,

Smiley'lerimizin sayısı mı azalmış ne?

ekonomist

ekonomist

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedC.tesi 19 Mart - 9:35

Numune ne zaman çıkıyor belli mi?
teng

teng

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedC.tesi 19 Mart - 11:38

ıh ıhh saydıklarınızın hiçbiri değil :-)))
Magneto

Magneto

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedC.tesi 19 Mart - 15:21

yazılanları zevkle okuyorum.Umarım okul bittikten ve iş hayatına başladıktan sonra ve tabii sizde böyle projelere devam edersiniz ayrıca da bu özel koleksiyona katılmak için izin verirseniz zevkle alırım.Biraz uzun oldu sanırım ama Smile
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedC.tesi 19 Mart - 22:47

amanın kadran renk versiyonumu yoksa!...ama watcher o konuda katıydı galiba

teng demiş ki:
ıh ıhh saydıklarınızın hiçbiri değil :-)))
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedPaz 20 Mart - 0:44

Yok yok merak etmeyin saatte hicbir degisiklik yok.
Hafsa

Hafsa

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedPtsi 21 Mart - 3:01

herkese selam Smile nasılsınız görüşmeyeli?
Bilmem gereken bir şey var mı , farklı bir gelişme var mı arkadaşlar?
frown

frown

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedPtsi 21 Mart - 3:02

Hala, hasretle bekliyoruz Smile
ekonomist

ekonomist

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedPtsi 21 Mart - 3:06

Numune saat ne zaman çıkıyor belli mi?
Hafsa

Hafsa

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedPtsi 21 Mart - 3:13

hımmm,,, pekala ,,, bekleyeceğiz artık napalım Smile
memnuniyetle tabii Smile
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedÇarş. 23 Mart - 4:25

Arkadaslar,
Numune 3-4 haftaya kadar cikacak, tahmin ettigimden cok gecikti, bunun birkac nedeni var, bizim uretimimizi yeniden programa almalari uzun surdu, bu arada el yapimi bir numune gondermeyi teklif ettiler ama bu da en fazla numuneyi gormekte bize iki hafta kazandiracakti, ben de makine yapimi ve gercege uygun numune olmasinda karar verdim.
Bu arada kasada ufak tefek bir iki gelistirme yaptim, bu da biraz gecikmeye neden oldu, bu gelistirmeleri numune gelince goreceksiniz.
Ben de cok sabirsizlaniyorum ama saatlerimizi kolumuza taktigimizda bu gecikmeleri unutacagimiza eminim.
Saatimizde degisiklik yok, sadece hosunuza da gidecegine inandigim kucuk iyilestirmeler var ama bunu simdilik soylemeyeyim surpriz olsun Very Happy

Biraz daha sabir rica ediyorum dostlar.

ofis

ofis

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedÇarş. 23 Mart - 4:32

tasavvuf işi sabır işi malum.

saat bu ruhu taşıyor ki sabrın ne olduğunu daha bu aşamada öğretmeye başladı.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedÇarş. 23 Mart - 4:45

Evet saatimizin manevi ozelliklerinden biri de galiba bu olacak Very Happy
haspirin

haspirin

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedPerş. 24 Mart - 3:17

ofis süper bir tespit olmus Smile

ofis demiş ki:
tasavvuf işi sabır işi malum.

saat bu ruhu taşıyor ki sabrın ne olduğunu daha bu aşamada öğretmeye başladı.
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedPerş. 24 Mart - 7:56

bir saat gönüllüsünün dönüp dolanıp geleceği tasarım olan Rumi yi sabır(sızlık)la bekliyoruz:)

watcher hoca detay soru olacak ama mavi index versiyonu ön-izleme olarak görebilecekmiyiz
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedPerş. 24 Mart - 10:30

Kadran numuneleri tum versiyonlarda gelecek.
Ben de sabirsizlikla bitmesini bekliyorum, ama saatleri teslim ettikten sonra aylardir kuliste suregelen calismayi sizlere anlatacagim dostlar.
frown

frown

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedPerş. 24 Mart - 10:36

watcher demiş ki:
Ben de sabirsizlikla bitmesini bekliyorum, ama saatleri teslim ettikten sonra aylardir kuliste suregelen calismayi sizlere anlatacagim dostlar.
Mete Abi,
Bu proje sayesinde anladım ki, ben de aslında sabırlı bir insanmışım Smile Bu özelliğimi Rumi sayesinde keşfetmiş oldum.
Ama gelsin artık istiyorum ya hu.
Gerçi sana dert yanmayalım, sen en dertlimizsin, buna şüphe yok. Ellerin dert görmesin. vieux
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedPerş. 24 Mart - 10:38

Sagol dostum by
deka

deka

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedPerş. 24 Mart - 20:13

watcher demiş ki:
Öncelikle Hezarfenin hikayesini bekliyoruz, unuttuk sanma. okkiii
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedPaz 27 Mart - 12:05

Arkadaşlar kroko kayış almak istiyordum hep. ancak artık almayacağım.. ve bu saatimizin kordonunun da kroko olmasını istemiyorum. en azından benim saatimin kordonu kroko olmasın lütfen.

https://www.youtube.com/watch?v=SP0PB6ZgxDo
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedPaz 27 Mart - 18:25

vervito demiş ki:
Arkadaşlar kroko kayış almak istiyordum hep. ancak artık almayacağım.. ve bu saatimizin kordonunun da kroko olmasını istemiyorum. en azından benim saatimin kordonu kroko olmasın lütfen.

https://www.youtube.com/watch?v=SP0PB6ZgxDo

herkesin bu fikri destekleyeceğini düşünüyorum.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedPaz 27 Mart - 21:18

Yok zaten gercek kroko yapamayacagiz, butce yetmiyor, numune bir ciksin da bakalim, bu arada devekusu arastiriyorum belki bundan yapariz.
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedPaz 27 Mart - 22:00

artık çelik yada silikon/sentetik deri seçeneklerini mi araştıracaksınız? Deve kuşu derisi nasıl?
http://teknolojivesaatler.blogspot.com
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedPtsi 28 Mart - 1:22

benimde bu videodan sonra croco-türevi kayışım olmayacak,
gerçekten VAHŞETMİŞ !
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedPtsi 28 Mart - 3:29

Ben de bir iki tane mezbaha videosu koyacaktim artik et te yemeyesiniz diye ama vazgectim Very Happy
deka

deka

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedPtsi 28 Mart - 5:00

Mesajlardan sonra ben videoya bakmamaya karar verdim.
ekonomist

ekonomist

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedPtsi 28 Mart - 5:42

deka demiş ki:
Mesajlardan sonra ben videoya bakmamaya karar verdim.

aynen. Rolling Eyes
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedÇarş. 13 Nis. - 9:01

yokmu yahu basına sızan bir Rumi fotosu :(
photoshopada razıyız Smile
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedCuma 15 Nis. - 7:51

Foto yoktur ama bu video ruyama girer benim kesin ..
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedPtsi 18 Nis. - 2:52

Erard peseux 7001

Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Nlv9s8
teng

teng

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedPtsi 18 Nis. - 3:27

uhh, çok klas..
deka

deka

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedPtsi 18 Nis. - 4:19

Bende genel anlamda çok beğendim, ama rakamların merkeze yakın olması ile iğnelerin buna uyumlu kısa olmasını beğenmedim.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedPtsi 18 Nis. - 20:01

Erard'in bu tarz saatlerinden birini birkac hafta once deneme imkanim olmustu, gercekten fiyat/kalite olarak cok iyi ve kolda durusu cok guzel, kanimca alinmasi gereken saatlerden bir tanesi.
qazokmubec

qazokmubec

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedPerş. 2 Haz. - 6:33

tartışmaları yeni okuyorum ama gerçek kroko olmaması gerçekten de rumi'nin ruhuna uygun olmuştur.

Alıntı yapıyorum:

"Mevlânâ hayvanlara kötü muâmele edilmesinden hoşlanmazdı. Nitekim bindiği merkebin anırmasına kızan Şihâbeddin Gûyende’nin hayvanına şiddetle vurduğunu gören Mevlânâ dedi ki:

“–Bu hayvan seni taşımaktadır. Sen binici o taşıyıcı olduğu için onu sevip okşayacağına dövüyorsun. Allah göstermesin tersi olsaydı ne yapacaktın?” Allah Rasûlü de bir gün ensârdan birinin bahçesine vardı. Orada bulunan deve Rasûlullâh’ı görünce inledi ve gözlerinden yaşlar akmağa başladı. Allah Rasûlü hayvanın yanına gidip başını okşadı, devenin iniltisi kesildi. Sonra Rasûlullah bahçe sâhibini arayıp buldu ve adama buyurdu ki: “Şu hayvanı sana veren Allah’tan korkmuyor musun? Bu hayvan senin onu dövüp işkence ettiğinden şikâyet etti.”[16]"
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedPerş. 2 Haz. - 20:46

Hmmm, iste size cok hak verdim, gercekten kroko sadece derisi icin oldurulen bir hayvan ve mevlana felsefesine aykiri.
Krokodan vazgeciyoruz, eti icin oldurulen bir hayvan olmali ve bunun da en iyisi galiba devekusu olacak ok1
qazokmubec

qazokmubec

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedCuma 3 Haz. - 21:06

buradan şu mevlana yazısı meselesine devam ediyoruz arkadaşlar.

Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 2555cee

Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 15xac7p

bakalım bu imajlar çıkacak mı?
qazokmubec

qazokmubec

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedCuma 3 Haz. - 21:09

evet imajlar çıktı.

Şimdi yukarıdaki yazıda, türkçe imlasına uygun olarak talik fontla (iran'lılar bu font'a nasta'liq diyorlar, ta'liq farklı bir fontmuş onlarda) mevlana celaleddin rumi yazmaktadır. Bu yazı arka kapakta yer alabilse güzel olur diye bir yazışmaya girişmiştik mete beyle, kendisi yapılabilirliğini araştırıyor.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedCuma 3 Haz. - 22:16

Neden Arapça yazıyoruz ki ??? Türkçe'mizin suyu mu çıktı ?????
ekonomist

ekonomist

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedCuma 3 Haz. - 23:18

Yazı Osmanlıca değil mi?
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedCuma 3 Haz. - 23:21

değil arapça... bence Türkçe olması daha iyi olur...
http://teknolojivesaatler.blogspot.com
deka

deka

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedCuma 3 Haz. - 23:23

Bende Türkçe olmasını tercih ederim.

En son deka tarafından Cuma 3 Haz. - 23:43 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ekonomist

ekonomist

MesajKonu: Geri: Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar   Peseux 7001           Model Rumi          Resimler Tasarimlar - Sayfa 12 Icon_minipostedCuma 3 Haz. - 23:29

Bence en mantıklısı Osmanlıca olur, yok mu Mevlana Celalleddin Rumi'nin güzel bir Osmanlıca ile yazılışı?

Peseux 7001 Model Rumi Resimler Tasarimlar
12 sayfadaki 13 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Sonraki
 Similar topics
-
» URWERK 10x - Peseux 7001
» Rumi Model Saatin Ozellikleri ve Resimleri
» İlginç tasarımlar (çok sayıda fotoğraf)
» Certina DS 1 (Resimler)
» SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ