Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rusya'da bir saat müzesi...

2 posters
YazarMesaj
M.Ali Sade

M.Ali Sade

Rusya'da bir saat müzesi... Empty
MesajKonu: Rusya'da bir saat müzesi...   Rusya'da bir saat müzesi... Icon_minipostedCuma 1 Nis. - 6:13

TV yayınlarını uydudan izliyorsanız ve Hotbird uydusuna da dönük bir çanağınız varsa 12380 V 27500 frekansında yer alan "Russian Travel Guide TV" programlarını tavsiye ederim.

Bu gün akşam üzeri bu kanalda Rusya'nın Jaroslawl kentindeki bir Saat ve Müzik Müzesi tanıtımı vardı.Her ne kadar tanıtımda ağırlıklı olarak müzik aletleri (gramafon,laterna vb.) konusu işlense de çok çok güzel ve orijinal rakkaslı duvar saatleri ve değişik sistemler barındıran saatler de gösterdiler. Bu yüzden görülmeye değerdi.

Bu akşam programın tekrarı var sanıyorum.
watcher
Admin
watcher

Rusya'da bir saat müzesi... Empty
MesajKonu: Geri: Rusya'da bir saat müzesi...   Rusya'da bir saat müzesi... Icon_minipostedPaz 3 Nis. - 20:48

1988'de St petersburg'da hermitage muzesini gezmistim ve orada sergilenen saatlere kafayi yemistim, yine ayni sekilde Paris'te louvre muzesi de cok ilginc, yine bizde de topkapi sarayinda cok guzel saatler var.
http://www.turksaatforumu.com

Rusya'da bir saat müzesi...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Saat Müzesi açıldı
» İslam Bilim ve Teknoloji Tarihi Müzesi
» Yapı Kredi Vedat Nedim Tör Müzesi
» ...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR....
» Ölüm, saat başı kendini hatırlatıyor, Prag saat kulesi.