Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rumi Son Odemeler

+10
Deniz-KSK
kHanTW
yusufduz
ofis
GAREZ
deka
ekonomist
teng
crazyhours
watcher
14 posters
YazarMesaj
watcher
Admin
watcher

Rumi Son Odemeler Empty
MesajKonu: Rumi Son Odemeler   Rumi Son Odemeler Icon_minipostedPerş. 26 Mayıs - 1:37

Arkadaslar,

Rumi numunemiz cikip Istanbulda gorusunuze acildiktan sonra kalan odemeyi organize etmeyi planliyorduk.
Numunemizin cikmasi epey gecikti, bunda degisik faktorler rol oynadi, ozellikle hatasiz bir uretim olmasi icin bildiginiz gibi gelen numuneleri refuze ettigim oldu, hatta son gelen kadranlarda da ufak tefek degisiklikler istedim.
Tum bunlar, nisan sonu gibi teslimati dusundugum saatimizi geciktirdi.
Bu arada makine alimi icin Isvicredeki saticimiz ile birkac firsati da kacirdik, bunun uzerine son paralar toplandiktan sonra makineye bakmaya karar vermistim.
Bugun makinecimiz beni aradi, epey sohbet ettik.
Der ki:
Eta fabrikasi artik ebauche olarak yani parcalar halinde makine satisini durdurdu, bircok kucuk marka sikintida, makineleri komple veriyorlar, minimum satis adetleri bin adet ve teslimat icin bir yil sure veriyorlar. Bu durumda elinde stok olanlar stoklarindan kullaniyorlar.
Temmuz ayi Isvicrede tatil. Ama markalar cok siparis aldigi icin calisacak.
Tatil ayinda calistirdiklari takdirde ucretlilere cift maas vermek zorundalar, bir olcude nakit saglamak icin ellerindeki makine stoklarindan bir bolumunu de satmak zorunda kalacaklar, yani temmuz ayi makine alimi icin en uygun zaman yoksa piyasada simdilerde yani basel fuarindan sonra 7001 makine bulmak cok zor hale geldi, ust markalarin talebi cok yuksek.
Bu durumda temmuz ayinda makine alimi yapmak hem en dogrusu hem de en kolayi.

Arkadaslar
Yukarida anlattigim nedenlerden, sizlerden ricam, simdiden kalan odemelerimizi yapmaya baslayalim, en gec haziran sonu gibi odemelerinizi yapmis olursaniz makine alimini yapabiliriz, aksi takdirde yine makine yuzunden uzatmalara girmeyelim, bu arada haziran sonuna kadar odemesini yapmis arkadaslarin sayisi kadar makine alip, montajlatip onlarinkileri teslim edip kalan arkadaslarin da odemeleri yapildiktan sonra yeniden makine arayisina girip ancak temin ettikten sonra teslimatlarini da yapabiliriz.

En son watcher tarafından Perş. 2 Haz. - 20:44 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
http://www.turksaatforumu.com
crazyhours

crazyhours

Rumi Son Odemeler Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Son Odemeler   Rumi Son Odemeler Icon_minipostedPerş. 26 Mayıs - 1:43

Hareketin yeter abi cok dogru bir zamanlama bence mail ile de ulastirilirsa $ansimiz artar
teng

teng

Rumi Son Odemeler Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Son Odemeler   Rumi Son Odemeler Icon_minipostedPerş. 26 Mayıs - 1:45

Pamuk eller cebe by
ekonomist

ekonomist

Rumi Son Odemeler Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Son Odemeler   Rumi Son Odemeler Icon_minipostedPerş. 26 Mayıs - 2:03

teng demiş ki:
Pamuk eller cebe by

alkisalkis
deka

deka

Rumi Son Odemeler Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Son Odemeler   Rumi Son Odemeler Icon_minipostedPerş. 26 Mayıs - 2:48

Süreyi önceden belirlemek iyi oldu,herkes kendisini buna göre ayarlar,ancak yinede ödemeleri son güne bırakmamak lazım derim.Kişisel görüşüme göre genelde ücretler ayın 15 inde alındığına göre en geç Haziran 20 sinde bu işin bitmesi uygun olur kanaatindeyim.Pamuk eller şimdiden cebe gidebilir. diable
watcher
Admin
watcher

Rumi Son Odemeler Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Son Odemeler   Rumi Son Odemeler Icon_minipostedPerş. 26 Mayıs - 2:59

Arkadaslar, yukaridaki metin'i e-mail ile de olusturdugum rumi alicilari grubuna ayrica gonderdim, belki yasanilan foruma giris sorunlari nedeniyle foruma giremeyip haberdar olamayan varsa diye.
Bu arada belki bir arkadasimiz duyuruyu facebook sayfamizdan da yaparsa guzel olur ok1
ekonomist

ekonomist

Rumi Son Odemeler Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Son Odemeler   Rumi Son Odemeler Icon_minipostedPerş. 26 Mayıs - 5:48

watcher demiş ki:
Arkadaslar, yukaridaki metin'i e-mail ile de olusturdugum rumi alicilari grubuna ayrica gonderdim, belki yasanilan foruma giris sorunlari nedeniyle foruma giremeyip haberdar olamayan varsa diye.
Bu arada belki bir arkadasimiz duyuruyu facebook sayfamizdan da yaparsa guzel olur ok1

Abi bir problem mi var aceba bana mail filan gelmemiş. Spam klasörünü de kontrol ettim orada da yok.
watcher
Admin
watcher

Rumi Son Odemeler Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Son Odemeler   Rumi Son Odemeler Icon_minipostedPerş. 26 Mayıs - 6:07

Kayit olurken girdigin mail adresine gitti ok1

Zaten giden yazi yukaridaki yazinin kopyasi Smile
ekonomist

ekonomist

Rumi Son Odemeler Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Son Odemeler   Rumi Son Odemeler Icon_minipostedPerş. 26 Mayıs - 10:37

watcher demiş ki:
Kayit olurken girdigin mail adresine gitti ok1

Zaten giden yazi yukaridaki yazinin kopyasi Smile

Evet abi yukarıdaki yazı olduğunu biliyorum, ama bana gelmemiş, bana gelmediyse foruma girmekte zorluk çeken bazı arkadaşlara da gitmemiş olabilir. Ondan dolayı dedim. fumeur
GAREZ

GAREZ

Rumi Son Odemeler Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Son Odemeler   Rumi Son Odemeler Icon_minipostedPerş. 26 Mayıs - 12:43

Turkcell ile giremiyebilirsiniz ama Biri adsl yada opera ve turbo ile kesin girerler...
http://teknolojivesaatler.blogspot.com
ofis

ofis

Rumi Son Odemeler Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Son Odemeler   Rumi Son Odemeler Icon_minipostedPerş. 26 Mayıs - 18:32

ben ne foruma girmede nede konu takiplerinin mail inde sorun yaşıyorum.
ama baştaki mesaj mail olarak banada gelmedi.
yusufduz

yusufduz

Rumi Son Odemeler Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Son Odemeler   Rumi Son Odemeler Icon_minipostedPerş. 26 Mayıs - 19:39

konudan haberim var,bilgi olarak söyleyeyim ,mail bana da gelmedi.
watcher
Admin
watcher

Rumi Son Odemeler Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Son Odemeler   Rumi Son Odemeler Icon_minipostedPerş. 26 Mayıs - 20:32

çok garip, cunku bana geldi, simdi yeniden gonderiyorum
kHanTW

kHanTW

Rumi Son Odemeler Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Son Odemeler   Rumi Son Odemeler Icon_minipostedPerş. 26 Mayıs - 20:42

Hangi mail adresimle üye oldum hatırlamıyorum aslında ama genelde kullandığım mail adreslerine gelen bir mail yok..
watcher
Admin
watcher

Rumi Son Odemeler Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Son Odemeler   Rumi Son Odemeler Icon_minipostedPerş. 26 Mayıs - 20:48

Gonderdigimde bana geliyor
watcher
Admin
watcher

Rumi Son Odemeler Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Son Odemeler   Rumi Son Odemeler Icon_minipostedPerş. 26 Mayıs - 20:50

kHanTW demiş ki:
Hangi mail adresimle üye oldum hatırlamıyorum aslında ama genelde kullandığım mail adreslerine gelen bir mail yok..

kahkul@hotmail.com
ekonomist

ekonomist

Rumi Son Odemeler Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Son Odemeler   Rumi Son Odemeler Icon_minipostedPerş. 26 Mayıs - 21:23

Bu sefer geldi de abi, ama mesaj şu şekilde:

Kod:
{MESAJ}

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bu ileti size watcher tarafından Türk Saatforumu- http://www.turksaatforumu.com da bulunan hesabınız aracılığı ile gönderildi.

watcher
Admin
watcher

Rumi Son Odemeler Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Son Odemeler   Rumi Son Odemeler Icon_minipostedPerş. 26 Mayıs - 21:50

Tamam, ama yazili olarak ta ayni sekilde ve ayni adrese gonderdim bir daha bakar misin?
yusufduz

yusufduz

Rumi Son Odemeler Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Son Odemeler   Rumi Son Odemeler Icon_minipostedPerş. 26 Mayıs - 22:37

bu sefer mail bana geldi ve Önemsiz Posta olarak görülmüş.gelen mail:
"
{MESAJ}

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"
şeklinde
watcher
Admin
watcher

Rumi Son Odemeler Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Son Odemeler   Rumi Son Odemeler Icon_minipostedPerş. 26 Mayıs - 23:14

Lutfen kontrol etmeye devam edin, degisik sekillerde gonderdim.
Facebook'ta da duyuru yaptim.
ekonomist

ekonomist

Rumi Son Odemeler Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Son Odemeler   Rumi Son Odemeler Icon_minipostedCuma 27 Mayıs - 0:03

Abi yok ilk mesaj dışında gelmemiş hiçbir mesaj.
watcher
Admin
watcher

Rumi Son Odemeler Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Son Odemeler   Rumi Son Odemeler Icon_minipostedCuma 27 Mayıs - 1:11

Eh, simdi de gelmesin de goreyim, tum mail adreslerini teker teker kendi outlook'uma kopyalayip oradan gonderdim yani forum altyapisindan degil, simdi herkese ulasacaktir eminim Very Happy
ofis

ofis

Rumi Son Odemeler Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Son Odemeler   Rumi Son Odemeler Icon_minipostedCuma 27 Mayıs - 1:59

watcher demiş ki:
Eh, simdi de gelmesin de goreyim, tum mail adreslerini teker teker kendi outlook'uma kopyalayip oradan gonderdim yani forum altyapisindan degil, simdi herkese ulasacaktir eminim Very Happy

bana geldi mesela clown
yusufduz

yusufduz

Rumi Son Odemeler Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Son Odemeler   Rumi Son Odemeler Icon_minipostedCuma 27 Mayıs - 2:07

evet geldi şimdi ödeme duyurusuna ilişkin mail
ekonomist

ekonomist

Rumi Son Odemeler Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Son Odemeler   Rumi Son Odemeler Icon_minipostedCuma 27 Mayıs - 4:32

watcher demiş ki:

Bu kesin çözüm olsa gerek.
Kontrol ettim mail gelmiş sonunda okkiii
Deniz-KSK

Deniz-KSK

Rumi Son Odemeler Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Son Odemeler   Rumi Son Odemeler Icon_minipostedCuma 27 Mayıs - 10:15

Hocam, facebook sayfada uyarı veriyor. Sayfa adminlerine request gönderin diyor. Sayfanın en üst kısmında "This group is scheduled to be archived" uyarısı var. Bende "Ask Admin to Upgrade Group" linkine tıkladım size bir mesaj gelmiş olmalı facebook'tan. Bilgilendireyim istedim. Rumi Son Odemeler Bigstar
http://www.google.com
christiano

Rumi Son Odemeler Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Son Odemeler   Rumi Son Odemeler Icon_minipostedPtsi 30 Mayıs - 8:01

Mehmet Günay (christiano) rumi çelik kasa no:57 ye 2 taksiti de ödemiş bulunmaktayım. Saygılar.
kHanTW

kHanTW

Rumi Son Odemeler Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Son Odemeler   Rumi Son Odemeler Icon_minipostedÇarş. 1 Haz. - 18:50

Bu arada forumun tepesindeki sabit mesajı (Sabit:
RUMI Saatimiz Icin Pesinat Odemeleri (30 ARALIK SON)
) sabit olmaktan çıkartıp bunu sabit hale getirmek gerekmez mi ?
qazokmubec

qazokmubec

Rumi Son Odemeler Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Son Odemeler   Rumi Son Odemeler Icon_minipostedPerş. 2 Haz. - 5:56

Evet benim de kafamı bir hayli karıştırdı o başlık.

Saygılar,
watcher
Admin
watcher

Rumi Son Odemeler Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Son Odemeler   Rumi Son Odemeler Icon_minipostedPerş. 2 Haz. - 20:43

Ok o zaman dediginiz gibi yapiyorum ok1
qazokmubec

qazokmubec

Rumi Son Odemeler Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Son Odemeler   Rumi Son Odemeler Icon_minipostedPaz 5 Haz. - 21:37

buraya da yazayım,

rumi çelik kasa no:59 2 Haziran 2011
rumi rose gold kasa no:49 6 Haziran 2011

tarihlerinde ayrı ayrı 300€, forumda belirtilen axiaziz'in hesabına gönderilmiştir.
akdikan

akdikan

Rumi Son Odemeler Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Son Odemeler   Rumi Son Odemeler Icon_minipostedPtsi 11 Tem. - 21:17

Forumda aktif olmama rağmen hiçbir duyuru mesajı alamamaktayım. Bir sorun mu var acaba
egunns

egunns

Rumi Son Odemeler Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Son Odemeler   Rumi Son Odemeler Icon_minipostedSalı 12 Tem. - 0:30

ödeme ok i ise duyuru mesajından kastınız @axiaziz ile tekrar irtibata geçin mail veya özel mesaj yolu ile, yoğunluktan size dönememiştir

Rumi teslimatı ise biraz daha zamana ihtiyacımız var bazı revizeler için
watcher
Admin
watcher

Rumi Son Odemeler Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Son Odemeler   Rumi Son Odemeler Icon_minipostedÇarş. 7 Eyl. - 20:45

Herkese forumda belirttigi adreslere mail yolluyorum, forumda belirttiginiz mail adresine bakmaniz gerekiyor
yusufduz

yusufduz

Rumi Son Odemeler Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Son Odemeler   Rumi Son Odemeler Icon_minipostedPerş. 8 Eyl. - 1:02

mail gelmedi...
watcher
Admin
watcher

Rumi Son Odemeler Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Son Odemeler   Rumi Son Odemeler Icon_minipostedPerş. 8 Eyl. - 4:29

Merhaba Yusuf bey, ben toplu mail attigimda sizin belirtmis oldugunuz gida uzantili adresinizi de yazmis oldugumu hatirliyorum, zaten toplu maillerle verdigim bilgileri burada forumda da yaziyorum, ama tekrar toplu mail gonderecegim zaman daha dikkat ederim ok1

Rumi Son Odemeler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rumi üretim aşaması hk.
» Rumi Altin Kaplama Makineler
» Rumi Numunesi
» Rumi teslimat
» Rumi Model Saatin Ozellikleri ve Resimleri