Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rumi Numunesi

+38
tmr5555
BR-02
bstsn
coste
sandan
bootsector
Exern
selcuk
ytk
cleric
borahan
asderty
MrWrong
Revoirnat
Kerim_91
Azizim
trilobid
teng
krytime
movement34
mustafasuren
qazokmubec
vervito
mehmedkaya
christiano
frown
deka
Akif
kHanTW
haspirin
ofis
celahir
ekonomist
GAREZ
yusufduz
egunns
crazyhours
watcher
42 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
watcher
Admin
watcher

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedSalı 3 Mayıs - 20:42

Dostlar,
Uzun ve stresli bir surecten sonra Rumi'nin ilk numune resimleri geldi ve ben de polisajini begenmedim refuze ettim, yeni numune cikariyorlar, sanirim haftaya resimlerini gonderirler, ok verdigimde hemen numune ornegini gonderecekler, ayni zamanda kadranlar da gelmis olur, zaten elimizde birkac tane 7001 makine var, bunlarla montajini yaptirip bir tane istanbula getirecegim veya gonderecegim. Hemen akabinde kalan miktarlari toplamamiz gerekiyor.
Bu arada kalan miktarlar makine alimi icin kullanilacak, kasa, kadran ve akrep, yelkovanin parasi odendi.
Aslinda keske daha basta tum parayi toplasaydik, cok cazip firsatlar kacirdik, size yansitmadim cunku numune cikmadan para toplamak istemedim, kendi imkanlarimla yaparim diye dusundum ama zaten kasa ve aksesuar fazlaliklari icin kendim odedigimden yapamadim. 200 adet omega (7001 bazli) makine bulmustum ama hepsini 24 saat icinde almak gerekiyordu ve hemen 30 bin€ odemek gerekiyordu, olmadi, bunun gibi birkac tane firsat kacirinca saticilar nezdinde de ciddiyetimizi bir olcude kaybettik, daha fazla kaybetmemek icin kalan miktarlar toplandiktan sonra makine alimina baslayacagim, eger miktarlarin toplanmasi uzarsa bu sefer kucuk partiler halinde makine alip kalan miktari odeyenlere montajini yaptirip ulastiracagim yani o zaman hepsini ayni anda cikarmayacagim.
Makineleri basel fuarindan once almaliydim ama yapamadim, basel fuarinda da siparisler acaip cogalmis diyorlar ve bu nedenle spot piyasadan 7001 bulmak artik torpil gerektiriyor, fiyatlari da yukseltmisler, ama bunu size yansitmayacagim, belki kordon veya kutudan fedakarlik yapariz.

Asagida refuze ettigim numune resimleri var:

Rumi Numunesi P1020810 Rumi Numunesi P1020811

Rumi Numunesi P1020812 Rumi Numunesi P1020813
http://www.turksaatforumu.com
crazyhours

crazyhours

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedSalı 3 Mayıs - 21:19

rumi hazretlerinin suyunun ısındığının resmidir bunlar Smile
egunns

egunns

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedSalı 3 Mayıs - 23:11

:( keşke tüm parayı toplasaydık,
bu arada bazı markalar 7001 i koleksiyona eklemiş,,bizi bekliyolarmış sanki!

kasa müthiş gözüküyor
yusufduz

yusufduz

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedÇarş. 4 Mayıs - 2:08

Rumi (tünelin) de ilk ışığı gördük,iyi haber bu.
2.parti ödemelerini aslında toparlasak ve tamamlansa ,projeyi ve watcher'ın elini de rahatlatmış oluruz .
yusufduz

yusufduz

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedÇarş. 4 Mayıs - 22:38

Başlığın hareketsiz kalması biraz garip geldi?
watcher
Admin
watcher

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedPerş. 5 Mayıs - 0:06

Ben haber oldukca yaziyorum ama para toplanmasi konusunda ilk verdigim sozden geri adim atamam fakat sizler isterseniz o zaman tabi ki kalan bolumun uygulamasi olusabilir ama ses cikmadigina gore herkes numunenin cikmasini bekliyordur diye dusunuyorum.
Zaten foruma girmekte olusan zorluklar da bir olcude akillara soru birakmis olabilir, ben numuneyi cikardiktan sonra tum alicilara ayrica mail de gonderecegim, belki alicilardan foruma girmekte zorluk olusmus arkadaslar vardir ve ulasmakta zorluk yasiyorlardir diye aklima geliyor.
GAREZ

GAREZ

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedPerş. 5 Mayıs - 2:13

internet sansürünün uygulanması nedeni ile giriş zorlaşmış olabilir...
http://teknolojivesaatler.blogspot.com
ekonomist

ekonomist

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedPerş. 5 Mayıs - 4:38

2. taksidi ne zaman ödememiz gerekiyor. Ayın 15'inden önce ödememiz gerekecekse bir yerden bulmaya bakayım parayı. Yok ayın 15inde ödememiz problem oluşturmuyorsa çok iyi.
Bir de Mete abi bu gelişmeler ışığında Rumi ne zaman kolumuzda olur dersiniz?

En son ekonomist tarafından Perş. 5 Mayıs - 4:39 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : imla)
celahir

celahir

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedPerş. 5 Mayıs - 9:33

ben ilgiyle takip ediyorum.
watcher
Admin
watcher

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedPerş. 5 Mayıs - 20:18

2. taksidi isteyen simdiden odeyebilir, ben numune ciktiktan sonra 2. taksitlerin odenmesini gundeme getirecegim.
Numune montajli olarak sanirim 1 hafta 10 gune cikar.

Kasanin tasarimindaki ilk gorunen birkac ozellige dikkat edin, lug'larin egimi, kurma kolu yuvasi... Arka tarafta farkli bir ozellik olacak onu da numunede goreceksiniz.
ofis

ofis

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedPerş. 5 Mayıs - 22:30

@watcher
dikkat çektiğin ayrıntılar güzel olmuş sevgili abimiz..

konuyu takip ediyorum kaçırdığımız fırsatlar canımı sıktı onun için yazamadım şimdiye kadar.

işin arkasında senin imzan olması benim adıma içimi rahatlatıyor mete abi.

emeklerinin karşılığı kat kat döner inşallah.

ben rumiye yazıldığımda 2.taksitleri ödemeye başlayabiliriz diye bir yazı okumuştum.ama bulamadım nerede olduğunu.diğer projelerde tasarımı oturtmak kadar ödeme konusunu oturtmaya herkes kendi çapında dikkat etmeli bence.

kolay gelsin
haspirin

haspirin

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedCuma 6 Mayıs - 0:46

emeğinize sağlık. heyecanla bekliyorum ben de
watcher
Admin
watcher

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedCuma 6 Mayıs - 4:42

ofis demiş ki:
@watcher
canımı sıktı onun için yazamadım şimdiye kadar.

işin arkasında senin imzan olması benim adıma içimi rahatlatıyor mete abi.

emeklerinin karşılığı kat kat döner inşallah.

Sevgili dost,
Tesekkur ederim, bu sizlerin duygulari en rahatlatan unsur oluyor.
Emeklerimin karsiligi, bu saatler kolunuzda ve yuzunuzde mutlu gulumsemeyi gormek olacak, bundan muthis keyif alacagim ve gururlanacagim, bunda sadece benim degil hepinizin, ozellikle yonetimdeki dostlarin da cok emekleri var, ortaya emegini paylastigimiz cok guzel ve gurur duyacagimiz bir sonuc cikaracagiz insallah.

egunns

egunns

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedCuma 6 Mayıs - 7:26

hocam şüphen olmasın torunlara anlatılacaksın Smile

gizli tepe yuvası müthiş ayrıntı, bezelimiz tüm sexapalitesiyle sergilenecek
kHanTW

kHanTW

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedCuma 6 Mayıs - 15:28

Problem biraz siteye erişim zorluğunda yaşanıyor olabilir... Ktunnel kullanıyorum, ama onda da bazen "son gelişimden bu yana olan mesajları göster" dediğimde hepsini göstermiyor. Bu gelişimde hiç mesaj göstermedi, yok artık o kadar değildir diyerek kendim aradım, bu mesajı öyle görebildim. Yoksa çarşambadan sonra bir kontrol etmişliğim wardır...

O kaçan fırsatlara ben de üzüldüm... Ben zaten iki kere uğraşmamak we bir daha geç kalmamak için tamamını peşin ödemiştim... Ödemelerin kalanını açmak bence de mantıklı olacaktır, malum o işler biraz uzun sürüyor.

Her ne olursa olsun nihai ürün yolunda gelişmelerin olduğunu görmek sevindirici.
egunns

egunns

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedCuma 6 Mayıs - 20:02

dns ayarlarına
8.8.8.8
8.8.4.4
yazmayı deneyin tekrar foruma girmeye çalışın
Akif

Akif

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedC.tesi 7 Mayıs - 7:49

herşey çok güzel olacak.
watcher
Admin
watcher

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedPaz 22 Mayıs - 20:10

Rumi Numunesi Dsc03310Rumi Numunesi Dsc03311
Rumi Numunesi Dsc03313Rumi Numunesi Dsc03314
GAREZ

GAREZ

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedPaz 22 Mayıs - 20:15

Rumi Numunesi Dsc03311
altın indeks ve kollarla müthiş olacak... diğer seçeneklerde kötü değil tabi...
watcher
Admin
watcher

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedPaz 22 Mayıs - 20:42

Resimlerde guzel gorunmuyor ama beyaz renk seramik yapildi. Tipki eski cep saatlerinde oldugu gibi.
Yakinda montajlanip Istanbula gonderilecek.
deka

deka

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedPaz 22 Mayıs - 20:50

Fotolar gerçeği tam olarak yansıtmayabilir,ayrıca komple görmek bir başka olur.Hepsi ayrı güzel. ok1
frown

frown

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedPaz 22 Mayıs - 21:11

Heyecan bastı şimdi Smile
ekonomist

ekonomist

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedPaz 22 Mayıs - 21:41

Süper olmuşlar, alkisalkis renklerin hepsi birbirinden güzel. Nasıl karar vereceğiz yaw Question
watcher
Admin
watcher

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedPaz 22 Mayıs - 21:44

Asillari cok daha guzel Very Happy
Kadranin beyaz rengi sut rengi gibi, aslini gorunce karar vermek daha zor olacak Very Happy
watcher
Admin
watcher

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedPaz 22 Mayıs - 21:45

Kirmizi index'ler de istiyordum ama olmadi, teknik olarak yapilamadi.
watcher
Admin
watcher

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedPaz 22 Mayıs - 21:49

Tum alicilari bir grup altinda topladim, numuneyi cikarir cikarmaz herkese ozel mesaj ve mail ile haber verecegim, forumdaki server sorunu nedeniyle girmekte sorun yasayan arkadaslar oldugunu duyuyorum, ama mail'ler herkese gidecegi icin sanirim herkesin haberi hemen olacaktir, bu arada duyanlar duymayanlara da haber versin ki gelismelerden haberdar olunsun, birkac gune kadar montajlatip resim eklerim ve daha sonra bir numune istanbula gonderirim, bu arada kalan miktarlari toplariz, ama kalan miktarlar toplandiktan sonra makine alimina bakacagim cunku paralar toplanmadan bakip bulup sonra kacirinca canim yandi Suspect
Numuneyi bendeki bir makine ile yapacagiz artik.
ekonomist

ekonomist

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedPaz 22 Mayıs - 21:53

watcher demiş ki:
Asillari cok daha guzel Very Happy
Kadranin beyaz rengi sut rengi gibi, aslini gorunce karar vermek daha zor olacak Very Happy

okkiii
ekonomist

ekonomist

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedPaz 22 Mayıs - 21:57

watcher demiş ki:
Tum alicilari bir grup altinda topladim, numuneyi cikarir cikarmaz herkese ozel mesaj ve mail ile haber verecegim, forumdaki server sorunu nedeniyle girmekte sorun yasayan arkadaslar oldugunu duyuyorum, ama mail'ler herkese gidecegi icin sanirim herkesin haberi hemen olacaktir, bu arada duyanlar duymayanlara da haber versin ki gelismelerden haberdar olunsun, birkac gune kadar montajlatip resim eklerim ve daha sonra bir numune istanbula gonderirim, bu arada kalan miktarlari toplariz, ama kalan miktarlar toplandiktan sonra makine alimina bakacagim cunku paralar toplanmadan bakip bulup sonra kacirinca canim yandi Suspect
Numuneyi bendeki bir makine ile yapacagiz artik.

Paraları şimdiden toplamaya başlasak daha iyi olmaz mı? Sonuçta biraz zaman alacak paranın toplanması, numune çıktıktan daha kısa bir süre sonra toplanmış olur belki bu şekilde.
ofis

ofis

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedPaz 22 Mayıs - 22:00

kadranı istediğimiz gibi kendimize özel mi seçeceğiz yoksa çoğunluğun kararıyla tek kadran mı yapılacak çelik kasa için.
ekonomist

ekonomist

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedPaz 22 Mayıs - 22:03

ofis demiş ki:
kadranı istediğimiz gibi kendimize özel mi seçeceğiz yoksa çoğunluğun kararıyla tek kadran mı yapılacak çelik kasa için.

Kendimize özel seçelim ya Rolling Eyes
watcher
Admin
watcher

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedPaz 22 Mayıs - 22:11

Kendimize ozel sececegiz, her alici kendi kadran rengine karar verecek.
Ama gecen seferki gibi yedek baska renk kadran yok, eger istenirse uretici ile konusup fazladan kadran yaptirilabilir, bu da tabi ki ek ucret getirebilir ama ne kadar olur simdilik bilemiyorum, eger talep olursa sorarim.
christiano

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedPaz 22 Mayıs - 22:26

GAREZ demiş ki:
Rumi Numunesi Dsc03311
altın indeks ve kollarla müthiş olacak... diğer seçeneklerde kötü değil tabi...
Kesinlikle katılıyorum bravo
ofis

ofis

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedPaz 22 Mayıs - 22:31

sormayı unutmuşum; kordon renginide biz mi seçeceğiz?
ekonomist

ekonomist

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedPaz 22 Mayıs - 22:39

Rumi Numunesi Dsc03314

Buradaki kollar gerçek mi yoksa photoshop mu? Akrep ile yelkovan gerçeğe benzemiyor sanki...
GAREZ

GAREZ

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedPaz 22 Mayıs - 22:57

ekonomist demiş ki:
Rumi Numunesi Dsc03314

Buradaki kollar gerçek mi yoksa photoshop mu? Akrep ile yelkovan gerçeğe benzemiyor sanki...

bana gerçek gibi gözüktü...
watcher
Admin
watcher

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedPaz 22 Mayıs - 23:03

Gercek ama ortasi biraz kayik cikmis.
Parlaklik nedeniyle cekim acisi nedeniyle.
ekonomist

ekonomist

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedPaz 22 Mayıs - 23:12

watcher demiş ki:
Gercek ama ortasi biraz kayik cikmis.
Parlaklik nedeniyle cekim acisi nedeniyle.

Evet uçlar gerçek gibi görünüyor zaten ama ortada parlaklik nedeniyle bir tuhaflık oluşmuş.
Bu arada kollar da gayet güzelmiş.
yusufduz

yusufduz

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedPaz 22 Mayıs - 23:53

+1...+1...+1

Hepsi güzel olacak,acaba ayrıca Çeliği de mi düşünsem.
crazyhours

crazyhours

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedPtsi 23 Mayıs - 2:25

Oh my god! Aman tanrim kem küm ... Hepsini. IsIrma hissi olustu dislerim kamastI bilegim kasindi Smile kararimi daha once vermistim ama sanirim yine degismedi celik kasa celik indeks ve mavi kollarla rumi... Benim olmai ...
ekonomist

ekonomist

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedPtsi 23 Mayıs - 2:38

crazyhours demiş ki:
Oh my god! Aman tanrim kem küm ... Hepsini. IsIrma hissi olustu dislerim kamastI bilegim kasindi Smile kararimi daha once vermistim ama sanirim yine degismedi celik kasa celik indeks ve mavi kollarla rumi... Benim olmai ...

Galiba ben de aynı tercihi yapacağım. Ama şu mavi kolları gümüş indekste de bir görseydik iyi olurdu.
watcher
Admin
watcher

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedPtsi 23 Mayıs - 2:45

Arkadaslar, kollar ve indexler ayni renkte olacak yoksa montajciya herkes icin degisik versiyonlar verirsem kesinlikle refuze eder, mumkun oldugunca cesitlendirmeye ama ayni zamanda standartlastirmaya calisiyorum.
crazyhours

crazyhours

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedPtsi 23 Mayıs - 2:59

abi b7ugün için tamam deseydin Smile
crazyhours

crazyhours

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedPtsi 23 Mayıs - 3:03

nedense yine mavi ...
deka

deka

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedPtsi 23 Mayıs - 4:14

Şimdiden kararsızlık sıkıntısı içime düştü. fumeur
mehmedkaya

mehmedkaya

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedPtsi 23 Mayıs - 5:53

ya kırmızı süper olurdu neden kırmızı olmuyo? ama mavide çok güzel gözüküyor. aciyib bişey olacak
Akif

Akif

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedPtsi 23 Mayıs - 5:58

herşey çooook güzel olacak
celahir

celahir

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedPtsi 23 Mayıs - 8:47

kıymetlimsss
watcher
Admin
watcher

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedPtsi 23 Mayıs - 20:06

Bu arada kadranda cok kucuk bir iki degisiklik yaptirma karari aldik, finalde daha da guzel olacaklar.
Bir de montajlanmis ve cam arkasindan gorunusunu gormek lazim, asil o zaman eminim ki gorenin dibi dusecek guluyor
deka

deka

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedPtsi 23 Mayıs - 20:53

Eminim daha iyi olacaktır,dipleri korumak lazım diable birde çelik indeks ve kollar hafif karartılmış olsa özellikle loş ortamlarda görünürlüğü artar mı? bendeki saatlerin birisi açık olduğu için beyaz kadranda bu yönde sıkıntı yaşıyorum.Tabi uyum ve estetikde önemli.
kHanTW

kHanTW

Rumi Numunesi Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi Icon_minipostedÇarş. 25 Mayıs - 18:55

Her şey çok güzel olacak... Smile

Dediğim gibi, paraları toplamaya başlamak lazım ufaktan.

Çelik indeks mavi kadran güzeldir sanıyorum, öyle bir seçenek olmayacaksa da mavi indeks mavi kadran güzel olur sanırım... Kırmızı hakikaten hoş olurmuş ama elden gelmeyen şeylere üzülmenin de alemi yok sanırım...

İleride yedek parça olabilmesi için bile yedek kadran işe yarayacaktır, laf arasında fiyatını öğrenebilirseniz sevinirim...

Rumi Numunesi
1 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» RUMI Saatimiz Icin Odeme
» Rumi teslimat
» Rumi Son Odemeler
» Rumi üretim aşaması hk.
» Ankara / Rumi Buluşması