Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Arkadaşlar yeni tanıştığım bir siteyle ilgili bilgi istiyorum.lütfen yardımcı olun..

+9
aysegulmerter
yusufduz
sevcangrsoy
deka
solestar
teng
recklesstr
berilayan
hlyadurmaz
13 posters
YazarMesaj
hlyadurmaz

Arkadaşlar yeni tanıştığım bir siteyle ilgili bilgi istiyorum.lütfen yardımcı olun..  Empty
MesajKonu: Arkadaşlar yeni tanıştığım bir siteyle ilgili bilgi istiyorum.lütfen yardımcı olun..    Arkadaşlar yeni tanıştığım bir siteyle ilgili bilgi istiyorum.lütfen yardımcı olun..  Icon_minipostedPtsi 8 Ağus. - 8:01

İyi akşamlar herkese
markahal.com diye bir alışveriş sitesine üye oldum. Saatte satıyolar.Mailleştim ürünlerin fotolarının kendi çekimleri olduğunu solüyolar. Siteyle ilgili bilgisi olan arkadaşlarım yardım ederse sevinirim sonuçta ödeme yapıp almak zorundayım ne kadar güvenebilirim.Daha önceden alan varsa ne kadar kaliteli bunları öğrenmek istiyorum .Saygılar..
berilayan

Arkadaşlar yeni tanıştığım bir siteyle ilgili bilgi istiyorum.lütfen yardımcı olun..  Empty
MesajKonu: Geri: Arkadaşlar yeni tanıştığım bir siteyle ilgili bilgi istiyorum.lütfen yardımcı olun..    Arkadaşlar yeni tanıştığım bir siteyle ilgili bilgi istiyorum.lütfen yardımcı olun..  Icon_minipostedPtsi 8 Ağus. - 8:59

bana pek sakıncalı gorunmuyor fıyatları ucuz hatta ucuz otesı ama boyle sıtelerde sorun hep kargo suresı trendyolda 1 ay urun bekledıgımı bılırım eger 10 gun ıcınde gelıyosa denenır kı 3-6 ıs gunu demısler zaten sıte ssl le korunuyo merak etmeyın sıkıntı olucagını sanmam kımse bukadar model koyup foto cekmek ıcın ugrasmaz baya kapsamlı yapmıslar bende ıncelıyorum bu arada bı ayakkabı gordum alabılırım haber verırım almak ıstemıyosanda gelınce yazarım buraya..
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar yeni tanıştığım bir siteyle ilgili bilgi istiyorum.lütfen yardımcı olun..    Arkadaşlar yeni tanıştığım bir siteyle ilgili bilgi istiyorum.lütfen yardımcı olun..  Icon_minipostedPtsi 8 Ağus. - 9:22

Google'a yazıp araştırdınızmı 2 forum, bir de websitesinde bahsi geçiyor bu sitenin. Ayrıca bu sitelere soru soran kişiler de sizin gibi güvenilir mi kaygısıyla sormuş ve ilk olarak 4 ağustos ve 1 ağustosta entry girilmiş. Ürün aldığını iddia edenler de var, bu kadar kısa sürede ürün siparişi verip teslim almaları ve o sitelere yorum bırakmaları yüksek fake yorum şüphesi uyandırdı bende. Facebook sayfalarındaki ilk entry 30 temmuz yani 10 gün önce. 1 ağustostan önce site adına bir çizik dahi yok internette. Yeni bir site, muhtemelen 10-15 günlük geçmişi var gibi gözüküyor.
Ben ilk defa sizden duydum bu siteyi, çok tedbirli yaklaşın. Paypal güvencesi de yok sitede, maceraya girmeyin.
berilayan

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar yeni tanıştığım bir siteyle ilgili bilgi istiyorum.lütfen yardımcı olun..    Arkadaşlar yeni tanıştığım bir siteyle ilgili bilgi istiyorum.lütfen yardımcı olun..  Icon_minipostedPtsi 8 Ağus. - 9:44

teshıs dogru paypal zaten turkıyede kullanılan bısey degıl turk sıtesı sonucta bunu kıyaslamamda yorum yapanların bırıyle konustum forumun bırınde bende yazdım orda da cevabımı zaten dedıgın gıbı faceden aldım urun almıs bı arkadasımı buldum denedım canta aldım bugun gelısmelerı yazarım bu arada sıte acılalı 2 ay gıbı bı sure olmus yanı cok yenı ama trendyolda 1 sene olmadı
daha herkes bılıyo kampanya bıtmeden alıyorum kazamız mubarek olsun yorumları yazıcam...
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar yeni tanıştığım bir siteyle ilgili bilgi istiyorum.lütfen yardımcı olun..    Arkadaşlar yeni tanıştığım bir siteyle ilgili bilgi istiyorum.lütfen yardımcı olun..  Icon_minipostedPtsi 8 Ağus. - 10:37

O kampanyalar bitmez acele etmeyin. SSL sertifikasına da güvenmeyin, o kredi kartı bilgilerinin 3. şahıslar tarafından görünmesini engelleyen bir sistemdir. O sertifikayı da 12 gün önce, 27 temmuz 2011'de eklemişler siteye. http://www.sslshopper.com/ssl-checker.html#hostname=www.markahal.com
SSL ürünün tüketiciye ulaşıp ulaşmadığını veya kandırılmaya karşı bir koruma içermez.
Bu arada paypalla Türk sitelerinden alışveriş yapıyorum. Kitapyurdu.com ve ciceksepeti.com'dan PayPal ile alışverişlerim oldu.
İsterlerse bu siteyi de ekleyebilirlerdi. Yalnız Türkiye'de pek yaygın değil paypal haklısınız.
Tabi para sizin siz bilirsiniz.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar yeni tanıştığım bir siteyle ilgili bilgi istiyorum.lütfen yardımcı olun..    Arkadaşlar yeni tanıştığım bir siteyle ilgili bilgi istiyorum.lütfen yardımcı olun..  Icon_minipostedPtsi 8 Ağus. - 20:23

Şimdi baktım da palavracı yalancı bir site. Hublot %80 Tag Heuer % 90 indirimli imiş. Efenim ??? Neye göre ?? Oradan notunu verdim.
100 liralık replikaları 250 ye çakmaya çalışıyor
solestar

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar yeni tanıştığım bir siteyle ilgili bilgi istiyorum.lütfen yardımcı olun..    Arkadaşlar yeni tanıştığım bir siteyle ilgili bilgi istiyorum.lütfen yardımcı olun..  Icon_minipostedPtsi 8 Ağus. - 20:45

Arama kısmına NURSELH yazın.
NURSELH'i başka satış sitelerinden biliyordur bazılarımız.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar yeni tanıştığım bir siteyle ilgili bilgi istiyorum.lütfen yardımcı olun..    Arkadaşlar yeni tanıştığım bir siteyle ilgili bilgi istiyorum.lütfen yardımcı olun..  Icon_minipostedPtsi 8 Ağus. - 21:23

Nurselhi en iyi teng bilir.
sevcangrsoy

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar yeni tanıştığım bir siteyle ilgili bilgi istiyorum.lütfen yardımcı olun..    Arkadaşlar yeni tanıştığım bir siteyle ilgili bilgi istiyorum.lütfen yardımcı olun..  Icon_minipostedSalı 9 Ağus. - 0:09

Ticari konularda uzmanlık yapmış bir Avukatım. Bende yurtdışı seyahatlerimde paypal’ı kullanmaktayım. Paypal’ın komisyonları çok yüksek ayrıca benim paypal’ım dolarla olduğu için yaptığım alışverişlerin çekimlerini de dolarla yapıyorlar. Bu sebeple Paypal’ ı Türkiye için kullanmıyorum. Türkiye den alışveriş yaptığım belli başlı siteler var ve zamanında bir web satış sitesinin avukatlığını da yapmıştım. Genelde sitenin rakipleri tarafından bu türde eleştirilere uğramıştı. Görevimiz itibari ile doğru olanı halka sunmakla yükümlüyüz ve bununla ilgili bir iddiası veya belgesi olduğunu düşünen ‘’ recklesstr’’ ve ’’ teng’’ isim ve telefon numaralarınızı yazarsanız sizinle irtibata geçer gerekli işlemleri gerçekleştirebilirim.
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar yeni tanıştığım bir siteyle ilgili bilgi istiyorum.lütfen yardımcı olun..    Arkadaşlar yeni tanıştığım bir siteyle ilgili bilgi istiyorum.lütfen yardımcı olun..  Icon_minipostedSalı 9 Ağus. - 4:06

Gidin reklamınızı başka yerlerde yapın arkadaşım. Site sahibi misiniz, avukat mı, satış danışmanı mı bilemem. User görünümünde post kastıracağınıza bu sitede internette bir sürü reklam ajansı var onlarla anlaşın reklamınızı yayımlasınlar.
Ne belgesi arkadaşım. İnternet istatistiklerini google'dan buldum yazdım. Her interneti olan kişi bu bilgilere ulaşabilir. Halka açıktır. Ayrıca ne işlemi yapıcan vekalet mi vericez Very Happy:D:D
Bir nokta da, PayPal'dan uzak kalmışsınız. PayPal Türk Lirası ile ödeme kabul eder. Opsiyonel olarak ayrıca en altta Dolar olarak ödeme de yapabilirsiniz. 2 Para birimini de kabul eder.
2 Haftalık sitenin ne rakibi olacak Allah aşkına.
yusufduz

yusufduz

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar yeni tanıştığım bir siteyle ilgili bilgi istiyorum.lütfen yardımcı olun..    Arkadaşlar yeni tanıştığım bir siteyle ilgili bilgi istiyorum.lütfen yardımcı olun..  Icon_minipostedSalı 9 Ağus. - 19:05

teng demiş ki:
Şimdi baktım da palavracı yalancı bir site. Hublot %80 Tag Heuer % 90 indirimli imiş. Efenim ??? Neye göre ?? Oradan notunu verdim.
100 liralık replikaları 250 ye çakmaya çalışıyor

+1

teng

teng

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar yeni tanıştığım bir siteyle ilgili bilgi istiyorum.lütfen yardımcı olun..    Arkadaşlar yeni tanıştığım bir siteyle ilgili bilgi istiyorum.lütfen yardımcı olun..  Icon_minipostedSalı 9 Ağus. - 19:08

deka demiş ki:
Nurselhi en iyi teng bilir.
aman aman baris ilani baris ilani
aysegulmerter

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar yeni tanıştığım bir siteyle ilgili bilgi istiyorum.lütfen yardımcı olun..    Arkadaşlar yeni tanıştığım bir siteyle ilgili bilgi istiyorum.lütfen yardımcı olun..  Icon_minipostedPaz 25 Ara. - 11:45

markahal dolandırıcı sahtekar bır sıte sakın alıswerıs yapmayın louıs vuıtton marka ayakkabı aldık taklıtın otesınde pazar malı cıktı ne faturası nede kutusu gerı degısımde yapmıolar bekletıolar 7 gun cvp atmıolar sonra sure dolmustur dıolar!!!!
brkgler

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar yeni tanıştığım bir siteyle ilgili bilgi istiyorum.lütfen yardımcı olun..    Arkadaşlar yeni tanıştığım bir siteyle ilgili bilgi istiyorum.lütfen yardımcı olun..  Icon_minipostedPaz 25 Ara. - 19:15

doğruca hakeme başvurun... L. Vuitton'un Türkiye'de kendi mağazası varken interneti denemek şaşırtıcı devenin basi
dexter11

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar yeni tanıştığım bir siteyle ilgili bilgi istiyorum.lütfen yardımcı olun..    Arkadaşlar yeni tanıştığım bir siteyle ilgili bilgi istiyorum.lütfen yardımcı olun..  Icon_minipostedPtsi 30 Ocak - 6:53

markaadresi.com diye bir site buldum sizce güvenilirmi ? fiyatlar uygun gözüküyor
caneryerinde

caneryerinde

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar yeni tanıştığım bir siteyle ilgili bilgi istiyorum.lütfen yardımcı olun..    Arkadaşlar yeni tanıştığım bir siteyle ilgili bilgi istiyorum.lütfen yardımcı olun..  Icon_minipostedPtsi 30 Ocak - 7:58

biraz bakındımda 200 tl'ye Safir camlı Double AR'lı Rolexler Omegalar havada uçuşuyor.Bence çinde 3*40 dolar arasında satılan MJ mekanizmalı saatler bunlar.Safir cam falan hakgetire guluyor .boyle yerlerden alışveriş yaparken dikkatli olunmalı derim
LevYashin

LevYashin

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar yeni tanıştığım bir siteyle ilgili bilgi istiyorum.lütfen yardımcı olun..    Arkadaşlar yeni tanıştığım bir siteyle ilgili bilgi istiyorum.lütfen yardımcı olun..  Icon_minipostedPtsi 30 Ocak - 10:06

hiç de inandırıcı değil bu site...

Arkadaşlar yeni tanıştığım bir siteyle ilgili bilgi istiyorum.lütfen yardımcı olun..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tavsite İstiyorum Arkadaşlar
» Swatch Irony tamiri ile ilgili yardım lütfen...
» cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar
» Movado bilgi lutfen
» Bucherer bilgi lutfen