Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Replika alırken dikkat edilmesi gerekenler

+16
okyanus57
bosphorus&byzantium
Polemik_
junkee
cowboy
deka
ertay
crazyhours
bizantolog
watcher
Axiaziz
sifujack
antika_saat
teng
tufan
forbidden
20 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
deka

deka

Replika alırken dikkat edilmesi gerekenler - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Replika alırken dikkat edilmesi gerekenler   Replika alırken dikkat edilmesi gerekenler - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 8 Mart - 22:23

Oradaki adı neymiş? Rolling Eyes
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Replika alırken dikkat edilmesi gerekenler   Replika alırken dikkat edilmesi gerekenler - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 17 Mart - 5:26

bugün birkaç kaliteli replikaya rastladım...dibim düştü denebilir..gold-plated grand carrera 17 rs ve omega planet ocean...carrera resmen pürüzsüzdü..adamları içimden tebrik ettim...omega da ise dehşet kalitede seramik bezel ve dial kullanılmıştı..ciddi ciddi almayı bile düşündüm fakat 43 mm lik çapa 18 lik bilezik yaparak oranları altüst ettikleri için vazgeçtim
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Replika alırken dikkat edilmesi gerekenler   Replika alırken dikkat edilmesi gerekenler - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 17 Mart - 10:50

.

En son katil balina tarafından Perş. 9 Eyl. - 2:58 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
teng

teng

MesajKonu: Geri: Replika alırken dikkat edilmesi gerekenler   Replika alırken dikkat edilmesi gerekenler - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 17 Mart - 11:28

egunns demiş ki:
bugün birkaç kaliteli replikaya rastladım...dibim düştü denebilir..gold-plated grand carrera 17 rs ve omega planet ocean...carrera resmen pürüzsüzdü..adamları içimden tebrik ettim...omega da ise dehşet kalitede seramik bezel ve dial kullanılmıştı..ciddi ciddi almayı bile düşündüm fakat 43 mm lik çapa 18 lik bilezik yaparak oranları altüst ettikleri için vazgeçtim
Nerede gördün ? fiyat ne idi ?
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Replika alırken dikkat edilmesi gerekenler   Replika alırken dikkat edilmesi gerekenler - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 17 Mart - 13:40

kapalıçarşıda, dükkan ismini hatırlamıyorum ama diğer satıcıların haricinde bunlar vitrinde sergiliyordu, az model vardı...omegaya 275 tl dedi..Tag i sormadım
ukarinca

ukarinca

MesajKonu: Geri: Replika alırken dikkat edilmesi gerekenler   Replika alırken dikkat edilmesi gerekenler - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 23 Haz. - 4:56

tartışmaları ilgiyle okudum. antika_saat kesinlikle düzeysiz gibi gelmedi, tabii silinen editlenen yazıları görmediğim için bişey diyemem, fakat kendisine hayran bırakacak kadar bilgili ve akıllı biri gibi geldi, bence forumdan uzaklaştıran arkadaşlar da içten içe sempati duyuyorlardır kendisine. bence bi şekilde tekrar kazanılmalı bu foruma. hem bazı insanlara ukala tavırlar yakışıyor antika_saat de onlardan biri. bu yazdığım ilk mesaj forumda umarım antika_saat'in sahte nicki falan diye düşünmezsiniz. bu arada antika_saat eğer bu mesajı okursa kendisiyle tanışmayı çok isterim bilgilerine...herkese saygılar....
Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: Replika alırken dikkat edilmesi gerekenler   Replika alırken dikkat edilmesi gerekenler - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 23 Haz. - 6:46

ukarinca demiş ki:
tartışmaları ilgiyle okudum. antika_saat kesinlikle düzeysiz gibi gelmedi, tabii silinen editlenen yazıları görmediğim için bişey diyemem, fakat kendisine hayran bırakacak kadar bilgili ve akıllı biri gibi geldi, bence forumdan uzaklaştıran arkadaşlar da içten içe sempati duyuyorlardır kendisine. bence bi şekilde tekrar kazanılmalı bu foruma. hem bazı insanlara ukala tavırlar yakışıyor antika_saat de onlardan biri. bu yazdığım ilk mesaj forumda umarım antika_saat'in sahte nicki falan diye düşünmezsiniz. bu arada antika_saat eğer bu mesajı okursa kendisiyle tanışmayı çok isterim bilgilerine...herkese saygılar....

Sizin de belirttiğiniz gibi; silinen/editlenen yazıları görmediğinizden.
İlk başta bizler de sizin gibi düşünmek istedik, mümkün olmadı. Şöyle söyleyeyim; "bir noktadan sonra tanışmayı istemek için mazoşist olmak gerekiyordu."
teng

teng

MesajKonu: Geri: Replika alırken dikkat edilmesi gerekenler   Replika alırken dikkat edilmesi gerekenler - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 23 Haz. - 6:53

Antikasaat'in forumda kalması için bizde çok çaba ve sabır gösterdik, ancak başkalarına saldırmaması için yaptığımız uyarılara kulak bile asmadı.
Bazı konularda bilgili olduğu doğru, bazı konularda da palavraları ile bizi güldürdü. Hatta bir ara yanlış hatırlamıyorsam Omega'nın Planet Ocean'ın aynısını yaptığını bu kadar para veren herkesin aptal olduğunu söylemişti.
gecko

MesajKonu: Geri: Replika alırken dikkat edilmesi gerekenler   Replika alırken dikkat edilmesi gerekenler - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 2 Şub. - 8:01

Değerli Üstatlar
Aşağıdaki linkte belirttiğim replika saat için görüşlerinizi alabilirmiyim?

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-saat-kol-saati-pasha-dan-tag-heuer-calibre-16-otomatik-th085-36989395/detay
dewittfan

dewittfan

MesajKonu: Geri: Replika alırken dikkat edilmesi gerekenler   Replika alırken dikkat edilmesi gerekenler - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 10 Şub. - 14:27

çok pahalı .replica saatleri internetten almayın arkadaşlar.böyle orta sınıf saatlerin gerçek fiyatlarına 100-150 tl fazladan yazıyorlar
teng

teng

MesajKonu: Geri: Replika alırken dikkat edilmesi gerekenler   Replika alırken dikkat edilmesi gerekenler - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 10 Şub. - 20:29

+1
gecko

MesajKonu: Geri: Replika alırken dikkat edilmesi gerekenler   Replika alırken dikkat edilmesi gerekenler - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 11 Şub. - 6:24

Görüşleriniz için teşekkürler. Üstatlar olay anlaşılmıştır.

Replika alırken dikkat edilmesi gerekenler
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Saati ayarlarken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?
» Saat alırken nelere dikkat etmeliyiz?
» Türkiye ya da uluslararası sitelerden saat alırken dikkat edilecek hususlar...
» E-Bay'den Seiko Alırken Dikkat Edilecek Hususlar & Sahte Seiko'ları Tespit Etme Kılavuzu
» İhtiyacım olan SAAT ekipmanlarının temin edilmesi ---- YARDIM !!