Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

üst düzey bilgili abilerin saatin gözüne baktımı tanıyan abilerin arkadaşların dikkatine

+5
qazokmubec
teng
asymptote
watcher
flosh_royal
9 posters
YazarMesaj
flosh_royal

flosh_royal

üst düzey bilgili abilerin saatin gözüne baktımı tanıyan abilerin arkadaşların dikkatine Empty
MesajKonu: üst düzey bilgili abilerin saatin gözüne baktımı tanıyan abilerin arkadaşların dikkatine   üst düzey bilgili abilerin saatin gözüne baktımı tanıyan abilerin arkadaşların dikkatine Icon_minipostedC.tesi 4 Şub. - 5:26

forum.donanimhaber 2. el bölümünde dolanırken böyle bi ilan cıktı karşıma.1.sınıf replika oldugunu soyluyor eleman ve 125 tl eldende alabilirsiniz diyor izmir içi.ben omega seamaster'a tutuldum tüm fonksiyonlarının calıstıgını soyluyor.sizler ne dersiniz bizde sizlerin fikrini almak ısetim

http://forum.donanimhaber.com/m_55505325/tm.htm link budur;)
watcher
Admin
watcher

üst düzey bilgili abilerin saatin gözüne baktımı tanıyan abilerin arkadaşların dikkatine Empty
MesajKonu: Geri: üst düzey bilgili abilerin saatin gözüne baktımı tanıyan abilerin arkadaşların dikkatine   üst düzey bilgili abilerin saatin gözüne baktımı tanıyan abilerin arkadaşların dikkatine Icon_minipostedC.tesi 4 Şub. - 6:51

Hemen bir seiko 5 almani tavsiye ederim, boyle saatlerden de vazgec, parani sokaga atma.
http://www.turksaatforumu.com
asymptote

asymptote

MesajKonu: Geri: üst düzey bilgili abilerin saatin gözüne baktımı tanıyan abilerin arkadaşların dikkatine   üst düzey bilgili abilerin saatin gözüne baktımı tanıyan abilerin arkadaşların dikkatine Icon_minipostedC.tesi 4 Şub. - 7:06

watcher demiş ki:
Hemen bir seiko 5 almani tavsiye ederim, boyle saatlerden de vazgec, parani sokaga atma.
doğru söze ne denir.. vieux ok1
flosh_royal

flosh_royal

MesajKonu: Geri: üst düzey bilgili abilerin saatin gözüne baktımı tanıyan abilerin arkadaşların dikkatine   üst düzey bilgili abilerin saatin gözüne baktımı tanıyan abilerin arkadaşların dikkatine Icon_minipostedC.tesi 4 Şub. - 7:10

hocam kasa çapı biraz ufak gibi geliyor gözüme..ben genlede spor saat kullanıyorum.hiç metal kordonlum yok arayışım bu yönde.önerilerinize açığım
asymptote

asymptote

MesajKonu: Geri: üst düzey bilgili abilerin saatin gözüne baktımı tanıyan abilerin arkadaşların dikkatine   üst düzey bilgili abilerin saatin gözüne baktımı tanıyan abilerin arkadaşların dikkatine Icon_minipostedC.tesi 4 Şub. - 8:36

Seiko 5 Sports diye aratın karşınıza sayısız seçenek çıkacaktır..
teng

teng

MesajKonu: Geri: üst düzey bilgili abilerin saatin gözüne baktımı tanıyan abilerin arkadaşların dikkatine   üst düzey bilgili abilerin saatin gözüne baktımı tanıyan abilerin arkadaşların dikkatine Icon_minipostedC.tesi 4 Şub. - 9:28

Dili sürçmüş, en uyuz kalite diyeceğine en iyi kalite demiş. Aldıktan sonra umarım birkaç gün çalışır.
Bence de bu saatlere para vermeyin.

Bu arada foto galerisinde dünyada ilk olarak beyaz kadranlı Planet Ocean gördüm. hahaha
qazokmubec

qazokmubec

MesajKonu: Geri: üst düzey bilgili abilerin saatin gözüne baktımı tanıyan abilerin arkadaşların dikkatine   üst düzey bilgili abilerin saatin gözüne baktımı tanıyan abilerin arkadaşların dikkatine Icon_minipostedC.tesi 4 Şub. - 10:14

hocam sakın, ama sakın, sokağa atacak, yakacak, riske sokacak paranız yoksa replika almayın. allah'a şükür, bende bir miktar yakılacak para vardı, yaktım, o beladan kurtuldum. illa yakacam diyorsanız, ona vereceğini parayı kesinlikle iyice gözden çıkardıktan sonra yakın, zaten günün birinde bir yerinde kopup yerlerde sürünecek, bir tarafı çıkacak, kayışı kopacak olduğu için şimdiden üzülün, sonradan üzülmeyin.
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: üst düzey bilgili abilerin saatin gözüne baktımı tanıyan abilerin arkadaşların dikkatine   üst düzey bilgili abilerin saatin gözüne baktımı tanıyan abilerin arkadaşların dikkatine Icon_minipostedC.tesi 4 Şub. - 12:20

kalitesiz replikalardır. tavsiye edilmez..
flosh_royal

flosh_royal

MesajKonu: Geri: üst düzey bilgili abilerin saatin gözüne baktımı tanıyan abilerin arkadaşların dikkatine   üst düzey bilgili abilerin saatin gözüne baktımı tanıyan abilerin arkadaşların dikkatine Icon_minipostedC.tesi 4 Şub. - 22:49

evet hocam haklısınız fiyat cogu zaman kalitenin yol arkadaşıdır
bu arada seiko5 sports kullananlar varmıdır aranızda capı nekadardır teknik özelliklerine değil kullanana sormalı bence
brkgler

MesajKonu: Geri: üst düzey bilgili abilerin saatin gözüne baktımı tanıyan abilerin arkadaşların dikkatine   üst düzey bilgili abilerin saatin gözüne baktımı tanıyan abilerin arkadaşların dikkatine Icon_minipostedPaz 5 Şub. - 1:39

hemen hemen hepimizde en az bir adet bulunur Very Happy her çapta seiko serisi mevcuttur. Detaylı bilgisini chronograph.com dan alaiblirsiniz. Çeşitleri de burada görebilirsiniz.

Sizin yerinizde olsam sitede yer alan bilgileri kavramaya çalışır, alım satım bölümünü yakından takip eder ve bu sırada biraz para biriktirirdim. Sonuçta, evladiyelik bir saate sahip olmuş olurdum.
sazcı67m

sazcı67m

MesajKonu: Geri: üst düzey bilgili abilerin saatin gözüne baktımı tanıyan abilerin arkadaşların dikkatine   üst düzey bilgili abilerin saatin gözüne baktımı tanıyan abilerin arkadaşların dikkatine Icon_minipostedPaz 5 Şub. - 5:18

Sahte her zaman için sahtedir yok replika, yok imitasyon filan gibi kelimeler sahte malı satmak için tüketicinin gözünü boyamaktan başka bir şey değildir. Satan bana imzalı onaylı bozulan ürün için para iadesinide kapsayan garanti belgesi verebiliyormu hayır. Yapan firma kimdir, belli mi hayır. Bu tür ürünleri almak parayı sokağa atmaktan başka bir şey değildir. Değil 125 TL, 125 kuruş verilmez şöyleki: Bundan iki sene önce arkadaşım internetten 200 TL verip birebir görünümlü rolex daytona aldı. Sadece içi el yıkamada buhar doldu sonra gittik içini sildirdik makineyi temizlettik günlük 3 dakika sapma yapıyordu. Ayar filan bi türlü tutmadı bakım parası filan, 200 TL oldu mu sana 240 TL sonra saati kaldırıp çöpe attı... Saygılar...
flosh_royal

flosh_royal

MesajKonu: Geri: üst düzey bilgili abilerin saatin gözüne baktımı tanıyan abilerin arkadaşların dikkatine   üst düzey bilgili abilerin saatin gözüne baktımı tanıyan abilerin arkadaşların dikkatine Icon_minipostedPaz 5 Şub. - 7:15

gerçekten çok kaliteli,bilgi dolu bir forum burası.sanki saat hobim önceden yokmuşta burada sorup sorusturnca,okuyunca canlanmış gibi.
ilgilenen herkese teşekkürler.
Bugün 2.el tertemiz bir swatch ycs410gx metal kordonlu bir saat aldım.uygun fiyatlı.belki kollarınızdaki o hezarfen lerin,orient lerin,seiko ların yanında esamesi okunmaz ama,yinede metal saat yönümü törpüledi:)
ama hedef birikimden sonra otomatik bir seiko5 alkisalkis
deka

deka

MesajKonu: Geri: üst düzey bilgili abilerin saatin gözüne baktımı tanıyan abilerin arkadaşların dikkatine   üst düzey bilgili abilerin saatin gözüne baktımı tanıyan abilerin arkadaşların dikkatine Icon_minipostedPaz 5 Şub. - 7:18

Hayırlı olsun, daha iyilerine inşallah. ok1
flosh_royal

flosh_royal

MesajKonu: Geri: üst düzey bilgili abilerin saatin gözüne baktımı tanıyan abilerin arkadaşların dikkatine   üst düzey bilgili abilerin saatin gözüne baktımı tanıyan abilerin arkadaşların dikkatine Icon_minipostedPaz 5 Şub. - 7:28

teşekkürler hocam inşallah Rolling Eyes

üst düzey bilgili abilerin saatin gözüne baktımı tanıyan abilerin arkadaşların dikkatine
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arkadaşların dikkatine
» Hezarfen Alicisi Arkadaslarin Dikkatine
» Ustalarımızın dikkatine - ETA 28xx teknik döküman ve şemalar
» Saat üstadı arkadaşların yardımını bekliyorum sizce hangisini alayım?
» Saatin tarihi