Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

IWC 1892 Yemin ediyorum insanlıktan çıkacağım

+2
asymptote
bootsector
6 posters
YazarMesaj
bootsector

bootsector

IWC 1892 Yemin ediyorum insanlıktan çıkacağım Empty
MesajKonu: IWC 1892 Yemin ediyorum insanlıktan çıkacağım   IWC 1892 Yemin ediyorum insanlıktan çıkacağım Icon_minipostedPtsi 6 Şub. - 13:02

http://www.ebay.com/itm/Mens-Antique-1892-IWC-INTERNATIONAL-WATCH-Co-SCHAFFHAUSEN-Massive-St-Steel-Case-/230741681821?pt=Wristwatches&hash=item35b946a69d#ht_14386wt_1185

Arkadaşlar linkteki saati görünce içimden birşeyler koptu gitti. Birisi bunu benim için satın alsın. Kendisinden 6 ay içinde %15 faiziyle geri satın alacağım...
asymptote

asymptote

MesajKonu: Geri: IWC 1892 Yemin ediyorum insanlıktan çıkacağım   IWC 1892 Yemin ediyorum insanlıktan çıkacağım Icon_minipostedPtsi 6 Şub. - 13:12

Kollar orjinal değil, çok sırıtıyor... Daha iyilerini alırsın bootsector sabret Smile
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: IWC 1892 Yemin ediyorum insanlıktan çıkacağım   IWC 1892 Yemin ediyorum insanlıktan çıkacağım Icon_minipostedPtsi 6 Şub. - 13:22

Sabretmekten başka ne çare var ki? Smile
Şu anda iş yok güç yok.
teng

teng

MesajKonu: Geri: IWC 1892 Yemin ediyorum insanlıktan çıkacağım   IWC 1892 Yemin ediyorum insanlıktan çıkacağım Icon_minipostedPtsi 6 Şub. - 14:08

Kollar orijinal değil, çünkü cep saatinden yapılmış.
qazokmubec

qazokmubec

MesajKonu: Geri: IWC 1892 Yemin ediyorum insanlıktan çıkacağım   IWC 1892 Yemin ediyorum insanlıktan çıkacağım Icon_minipostedSalı 7 Şub. - 1:11

kollar derken kadrandaki "kollar" mı kasanın iki yanındaki "lug"ları mı kastediyorsunuz?

Ayrıca 750$'da kalma o saat, tahmin etmediğiniz fiyatlara yükselir, yoksa ben alırım Smile
teng

teng

MesajKonu: Geri: IWC 1892 Yemin ediyorum insanlıktan çıkacağım   IWC 1892 Yemin ediyorum insanlıktan çıkacağım Icon_minipostedSalı 7 Şub. - 1:35

qazokmubec demiş ki:
kollar derken kadrandaki "kollar" mı kasanın iki yanındaki "lug"ları mı kastediyorsunuz?

Ayrıca 750$'da kalma o saat, tahmin etmediğiniz fiyatlara yükselir, yoksa ben alırım Smile
evet yanlış söyledim luglar olacaktı..
asymptote

asymptote

MesajKonu: Geri: IWC 1892 Yemin ediyorum insanlıktan çıkacağım   IWC 1892 Yemin ediyorum insanlıktan çıkacağım Icon_minipostedSalı 7 Şub. - 2:26

ben akrep ve yelkovanı kast etmiştim fakat boynuzlar da sonradan ekleme, o da çok belli..
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: IWC 1892 Yemin ediyorum insanlıktan çıkacağım   IWC 1892 Yemin ediyorum insanlıktan çıkacağım Icon_minipostedSalı 7 Şub. - 3:01

Yahu arkadaslar boyle saatlere kanmayin sakin.
Bunlar birseye benzemeyen orjinal olmayan, cep saatinden bozma saatler.
Ukraynalilar cep makinelerini, kabaca yaptiklari kol saat kasalarina uyarlayip boyle fiyatlara satiyorlar, ilk basladiklarinda birkac yil once, epey merakliya satmislardi ve bu sayede cok paralar kazandilar.
Yukaridaki saatin gercekten hicbir ozelligi yok, markasi iwc olsa bile ta kalubeladan kalma bir cep saatinden bozma, bunun ne makinesi ne de modeli ne guzel ne de bes para eder.
Yine boyle cep saatinden bozma mesela leroy gibi muthis makineler bazen dusuyor ama bunlara da altin kasa yapip analarinin nikahina satiyorlar, bu saatler kesinlikle alinmamasi yaklasilmamasi gereken saatlerdir.

Cok cok, komplikasyonlu veya zilli, repeater vs tarzi bir cep saatinden bozma kol saati olsa ve de kasasi cok cok iyi yapilmis olsa yine haydi diyecegim ama bunun makinesi bile cok banal, ebay'de 50-100$'lik makine bunlar.

.
http://www.turksaatforumu.com
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: IWC 1892 Yemin ediyorum insanlıktan çıkacağım   IWC 1892 Yemin ediyorum insanlıktan çıkacağım Icon_minipostedSalı 7 Şub. - 3:55

resimlerine baktım kasa ve lugları geçiyorum, makinesi bile çok kötü..
qazokmubec

qazokmubec

MesajKonu: Geri: IWC 1892 Yemin ediyorum insanlıktan çıkacağım   IWC 1892 Yemin ediyorum insanlıktan çıkacağım Icon_minipostedSalı 7 Şub. - 9:03

anlaşıldı abi, yanlarına bile yaklaşmıyoruz Smile
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: IWC 1892 Yemin ediyorum insanlıktan çıkacağım   IWC 1892 Yemin ediyorum insanlıktan çıkacağım Icon_minipostedSalı 7 Şub. - 21:51

vieux alkisalkis
http://www.turksaatforumu.com

IWC 1892 Yemin ediyorum insanlıktan çıkacağım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir kaç site hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum
» Saat üstadlarının yardımını rica ediyorum.
» Bu saat hakkında bilgi sahibi olan herkesi davet ediyorum :)