Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir kaç site hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum

4 posters
YazarMesaj
mehmet_34

mehmet_34

Bir kaç site hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum Empty
MesajKonu: Bir kaç site hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum   Bir kaç site hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum Icon_minipostedC.tesi 22 Ocak - 10:40

Arkadaşlar öncelikle merhaba..
siteye bir saat önce üye oldum harika çalışmalar, güzel konular var forumda... benim sizlere danışmak istedigim bir kaç site var
www.etawatches.com ve
www.nurselh.com

bu iki sitede de harika görünümlü makinalar var. özellikle nurselhde perpetual makinalarda var.
Sitede bu iki adresle ilgili yorum göremedim eğer müsait arkadaşlardan inceleyip bilgi verecek varsa beğendim bir iki modeli sipariş verceğim..
sandan

sandan

MesajKonu: Geri: Bir kaç site hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum   Bir kaç site hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum Icon_minipostedC.tesi 22 Ocak - 13:03

Sn Mehmet_34

Bende yeni sayılırım ama buradaki birçok başlığı gözden geçirdim. Nurselh ile ilgili Sn teng in çok da hoş olmayan tecrübesini buralarda okumuştum. Yine üstadlardan Sn Watcher etawatches in ufantazone sitesinin bir nevi TR şubesi gibi olduğunu bu sitedeki arkadaşın müşterilere baya yardımcı ilgili olduğunu ayrıca buradan saat alanların problem yaşamadığını okudum. Forumda olumlu bahsedilen sitelerden biri de kuvarsit.com; bende bir saat aldım buradan yorumlarımı yakında paylaşacağım. Selamlar..
mehmet_34

mehmet_34

MesajKonu: Geri: Bir kaç site hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum   Bir kaç site hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum Icon_minipostedC.tesi 22 Ocak - 20:44

teşekkürler sandan, kuvarsit e bakayım bende şimdi....
solestar

MesajKonu: Geri: Bir kaç site hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum   Bir kaç site hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum Icon_minipostedPaz 23 Ocak - 5:41

Kuvarsiti tavsiye etmiyorum, ilgi ve alâkaları saati satana kadar. Diğerleri hakkında bilgim yok.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Bir kaç site hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum   Bir kaç site hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum Icon_minipostedPtsi 24 Ocak - 0:20

etawatches orta kalite replikalar, kuvarsit ise daha ust duzey replikalar denebilir. Fiyatlar da tabi ki buna gore.
http://www.turksaatforumu.com

Bir kaç site hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu saat hakkında bilgi sahibi olan herkesi davet ediyorum :)
» Merak...
» Merak ettiğim bir konu
» merak ettiğim bir soru:)
» IWC 1892 Yemin ediyorum insanlıktan çıkacağım