Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yardım Talebi: TAG HEUER AQUARACER 500M GREY SS/SS 7750 AUTOCHRONO

3 posters
YazarMesaj
barbecue67

Yardım Talebi: TAG HEUER AQUARACER 500M GREY SS/SS 7750 AUTOCHRONO Empty
MesajKonu: Yardım Talebi: TAG HEUER AQUARACER 500M GREY SS/SS 7750 AUTOCHRONO   Yardım Talebi: TAG HEUER AQUARACER 500M GREY SS/SS 7750 AUTOCHRONO Icon_minipostedÇarş. 14 Mart - 2:12

Arkadaslar,
Kuvarsit'ten konu başlığına yazdığım saati almayı düşünüyorum.
Replika saatler konusunda hiç ama hiç bilgim olmamasından ötürü söz konusu saat hakkında yorumlarınızı önem ile rica ederim.

Saygılarımla,

Burak
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: Yardım Talebi: TAG HEUER AQUARACER 500M GREY SS/SS 7750 AUTOCHRONO   Yardım Talebi: TAG HEUER AQUARACER 500M GREY SS/SS 7750 AUTOCHRONO Icon_minipostedÇarş. 14 Mart - 2:28

replika konusunda bilginiz yoksa, her ne kadar kuvarsit bilindikte olsa acele etmeden ve saatler hakkında bilgi edinmeden alışveriş yapmayın.

alacağınız yada almayı düşündüğünüz saatler kaçmıyor.yanlış bir tercih canınızı çok sıkabilir.

dediğim gibi birkaç konuda forumdan bilgi edinebilirseniz gelecek tavsiye ve yorumlar havada kalmaz, sizinde kafanızda farklı şeyler oluşur noktalar birleşir.

acele kesinikle sakıncalı ve ilk hedef orjinal saat alabilmek olmalı.
barbecue67

MesajKonu: Geri: Yardım Talebi: TAG HEUER AQUARACER 500M GREY SS/SS 7750 AUTOCHRONO   Yardım Talebi: TAG HEUER AQUARACER 500M GREY SS/SS 7750 AUTOCHRONO Icon_minipostedÇarş. 14 Mart - 2:43

Bilgilendirme için cok teşekkürler.
Bir süredir forum sayfalarını okumaya ve basit bilgiler elde etmeye, öğrenmeye başladım.
Replika olmayan saat konusundaki fikirlerinize katılıyorum ancak, eldeki saat sayısı fazlalaşmaya başlayınca bu sefer ekonomi ağırlığını hissettiriyor.
O yüzden replika düşünmeye başladım.
Genede okumaya ve öğrenmeye devam.
Saygılar
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: Yardım Talebi: TAG HEUER AQUARACER 500M GREY SS/SS 7750 AUTOCHRONO   Yardım Talebi: TAG HEUER AQUARACER 500M GREY SS/SS 7750 AUTOCHRONO Icon_minipostedÇarş. 14 Mart - 3:23

sıkıldığınız saatleri elden çıkararak kaynak oluşturabilirsiniz.

satmayı düşünmüyorsanız, hazırda saatlerinizde var(madem) replikaya hiç bulaşmayın orjinal saat alım satım bölümünde çok iyi saatler olabiliyor bekleyin derim.replika bir saate 500tl üzeri bir rakam çok.

buda olmadı ben bu replikaya taktım almalıyım derseniz sorduğunuz saat güzel ama fiyatını hak edermi,ömrü nasıl gibi teknik bilgileride kullanan arkadaşlar ve üstadlar verecektir.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Yardım Talebi: TAG HEUER AQUARACER 500M GREY SS/SS 7750 AUTOCHRONO   Yardım Talebi: TAG HEUER AQUARACER 500M GREY SS/SS 7750 AUTOCHRONO Icon_minipostedÇarş. 14 Mart - 8:30

Saati kullanmış biri daha doğru bilgiler verebilir ama, resimlerden görüldüğü kadarıyla düzgün ve kaliteli bir saate benziyor.
barbecue67

MesajKonu: Geri: Yardım Talebi: TAG HEUER AQUARACER 500M GREY SS/SS 7750 AUTOCHRONO   Yardım Talebi: TAG HEUER AQUARACER 500M GREY SS/SS 7750 AUTOCHRONO Icon_minipostedÇarş. 14 Mart - 19:24

Sn. Ofis, Sn.Teng;
Destekleriniz ve görüşleriniz için çok teşekkur ederim.
Elimde hali hazırda düzenli olarak kullandığım, bir adet çok eski babadan kalma Seiko5, bir adet Seiko "moon phase", 2 adet Longines; gene 1 adet Lacoste saat var. Bir kaç adette liseden kalma Casio saatim var ki onları kullanmıyorum.
Tag Heur'in bu serisi geçirmiş olduğum trafik kazasında kaybolan Omega saatimi andırıyor. O yüzden çok hoşuma gitti.
Bir diğer sorum ise, internette araştırırken "Chrono24" dite bir web sitesi fark ettim. Forum üzerine biraz araştırdım ama burası ile alışveriş yapan kimseye rastlamadım veya ben bulamadım. Burası replika değil ama ikinci el sıfır durumda saAtler satıyor.
Bu site hakkında görüşlerinizi rica edebilir miyim.

Saygılarımla,

Burak
teng

teng

MesajKonu: Geri: Yardım Talebi: TAG HEUER AQUARACER 500M GREY SS/SS 7750 AUTOCHRONO   Yardım Talebi: TAG HEUER AQUARACER 500M GREY SS/SS 7750 AUTOCHRONO Icon_minipostedÇarş. 14 Mart - 21:09

Chrono 24 e ben de sıklıkla bakarım, sadece 2. el değil 0 saatler de var.Ancak hiç alışveriş yapmadım ve fiyatları çok pahalı.
barbecue67

MesajKonu: Geri: Yardım Talebi: TAG HEUER AQUARACER 500M GREY SS/SS 7750 AUTOCHRONO   Yardım Talebi: TAG HEUER AQUARACER 500M GREY SS/SS 7750 AUTOCHRONO Icon_minipostedÇarş. 14 Mart - 21:33

Sn.Teng,
Forumda okuyabildiğim kadarı ile bu konuda uzmanlaşmış bir tecrübeye sahipsiniz.
Chrono 24 evet pahalı haklısınız, ama yurt içi fiyatlardan ekonomik saatler mevcut.
Peki alternatif bir site var mıdır önerebileceğiniz? Uygun fiyatları olan ve Türkiye'ye sevkiyat yapabilen.
Ayrıca,sormak istediğim daha onceki tecrübelerinizden posta gümrüğünde bu tip paketlerde hiç sorun yaşadınız mı?
Saygılarımla,
Burak
teng

teng

MesajKonu: Geri: Yardım Talebi: TAG HEUER AQUARACER 500M GREY SS/SS 7750 AUTOCHRONO   Yardım Talebi: TAG HEUER AQUARACER 500M GREY SS/SS 7750 AUTOCHRONO Icon_minipostedÇarş. 14 Mart - 21:54

e bay'den sadece bir kere alışveriş yaptım, satıcı da Türk olduğu için elden aldım. Gümrük konusunu diğer başlıklarda arayabilirsiniz. Bu konuda detaylı bilgiler var.
barbecue67

MesajKonu: Geri: Yardım Talebi: TAG HEUER AQUARACER 500M GREY SS/SS 7750 AUTOCHRONO   Yardım Talebi: TAG HEUER AQUARACER 500M GREY SS/SS 7750 AUTOCHRONO Icon_minipostedÇarş. 14 Mart - 22:26

Anladım, çok tesekkur ederim.
Amerika'da fiyatlar son derece makul durumda, world wide shipping yapanlar mevcut, sıkıntı posta gümrüğünde.

Saygılarımla,

Burak

Yardım Talebi: TAG HEUER AQUARACER 500M GREY SS/SS 7750 AUTOCHRONO
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tag Heuer Aquaracer 300m
» Satılık Tag Heuer Aquaracer WAB2010.BA0804
» Replika Tag Heuer Bulabileceğim Yer Arıyorum ? Lütfen Yardım Edin
» omega saat için yardım üstadlardan yardım bekliyorum
» Longines Wittnauer Antika bilgi talebi