Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bernhard H. Mayer® - La Vida Ceramic Saat Hakkında

+2
yusufduz
betuya
6 posters
YazarMesaj
betuya

Bernhard H. Mayer® - La Vida Ceramic Saat Hakkında Empty
MesajKonu: Bernhard H. Mayer® - La Vida Ceramic Saat Hakkında   Bernhard H. Mayer® - La Vida Ceramic Saat Hakkında Icon_minipostedPerş. 26 Nis. - 3:16

Merhaba,
İsmim Betül.. Foruma yeni üye oldum.. Ve sizlere bir soru sorarak başlamak istiyorum Smile

Siteyi incelerken gördüm ki saat hakkında yeterli bilgiye sahip, işini bilen kişiler burada mevcut.. Sizlerden "Bernhard H. Mayer®️ - La Vida Ceramic saat" hakkında bilgi istesem bana yardımcı olabilir misiniz?

Saatin özellikleri aşağıda yazdığı gibidir, ancak ben çok anlamadığım için pek emin olamadım:
Kasa ve Kurma Kolu:
Çerçeve ve beyaz kapson kaplamada 36 zirkon beyaz seramik
Arka kasa: Pres baskı paslanmaz çelik
Cam: İç tarafta yansımayı önleyen kaplamaya sahip safir kristal
Kayış ve Toka : Katlanır tutma tokalı beyaz croco baskılı deri kayış
Fonksiyonları: Saat, Dakika, Saniye ve Tarih
Çap: 41 mm
Su Geçirmezlik: 5 ATM (50 metre/165 fit)
Mekanizma: Swiss Quartz - Ronda
Montaj: İsviçre Yapımı

Bu da saatin bir görüntüsü:
Bernhard H. Mayer® - La Vida Ceramic Saat Hakkında 261211lavidaceramicwatc

yusufduz

yusufduz

MesajKonu: Geri: Bernhard H. Mayer® - La Vida Ceramic Saat Hakkında   Bernhard H. Mayer® - La Vida Ceramic Saat Hakkında Icon_minipostedPerş. 26 Nis. - 8:31

Koskoca internet deryasında marka hakkında kendi sitesi dışında bir bilgi kırıntısı bulunamaz mı,yok işte.Sitesindeki bilgileride inandırıcı bulmadım .Saatleri umuma açık yöntemlerle satılmıyor gördüğüm kadarıyla.
Sadece bu nedenlerle bile olsa uzak durmanızı öneririm.
christiano

MesajKonu: Geri: Bernhard H. Mayer® - La Vida Ceramic Saat Hakkında   Bernhard H. Mayer® - La Vida Ceramic Saat Hakkında Icon_minipostedPerş. 26 Nis. - 10:10

Vereceğim tavsiyeyi sakın yanlış anlamayın ama madem pilli alacaksınız,Daniel Klein diye Çin markası bir saat var,aynı modeli ya da en benzerini 50-90 TL arasında alabilirsiniz.Pazarlığınıza kalmış.Nişanlım çok beğendiği için ben neredeyse buna benzeyen seramik modelini geçen sene 50 TL'ye almıştım hala kullanıyor.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Bernhard H. Mayer® - La Vida Ceramic Saat Hakkında   Bernhard H. Mayer® - La Vida Ceramic Saat Hakkında Icon_minipostedPerş. 26 Nis. - 10:54

Saat üzerine bilgi zaten vermişsiniz. (resimdeki saat deri kordon değil )
Nasıl bir bilgi istiyorsunuz? saatin kalitesini soruyorsanız kaliteli bir saat değil. ama fiyatını belirtirseniz almaya değer mi değmez mi cevap verebiliriz.
barett

barett

MesajKonu: Geri: Bernhard H. Mayer® - La Vida Ceramic Saat Hakkında   Bernhard H. Mayer® - La Vida Ceramic Saat Hakkında Icon_minipostedPerş. 26 Nis. - 10:59

adindan anlasilacagi gibi saatin ceramic olmasi gerekiyor ama yinede 2 dolarlik ronda makineli bir saate 1600 dolar gibi fiyat koymuslar .
teng

teng

MesajKonu: Geri: Bernhard H. Mayer® - La Vida Ceramic Saat Hakkında   Bernhard H. Mayer® - La Vida Ceramic Saat Hakkında Icon_minipostedPerş. 26 Nis. - 20:37

O saat 1600 $ mi affraid
betuya

MesajKonu: Geri: Bernhard H. Mayer® - La Vida Ceramic Saat Hakkında   Bernhard H. Mayer® - La Vida Ceramic Saat Hakkında Icon_minipostedC.tesi 28 Nis. - 2:58

Evet kordonu seramik, deri kayış değil Smile Fiyatı da 2.275 TL. İsviçre el yapımı olduğu söyleniyor, içerisinde sürtünmeyi engelleyen değerli taşlar varmış ve bu nedenle 99 yılda bir şaşma ihtimali varmış. Camı safir kristalmiş. Saat çok hoşuma gitti, fakat emin olamadım. Bu saatin ederi 2.275 TL midir merak ediyorum. Bu arada bu Bernard H. Mayer 1871 Almanya kuruluşlu dev bir firmaymış. Kendi sitesi dışında pek bir yerde bilgi bulamadım, bu markayı duyan, bilen ya da fikri olan var mı?
movement34

movement34

MesajKonu: Geri: Bernhard H. Mayer® - La Vida Ceramic Saat Hakkında   Bernhard H. Mayer® - La Vida Ceramic Saat Hakkında Icon_minipostedC.tesi 28 Nis. - 3:22

isvicre el yapimi mi Smile)

insanlar bu kadar sahtekarlastilar mi hakkaten.

yok oyle birsey ,inanmayin.
o saatinde ederi 200 tl ( iki yuz torkis liras)
icinde 3 -4 dolarlik makine var,
saatte en onemli kisimdir mekanizma,
bu fiyattaki bir mekanizmanin koyuldugu bir saate nasil utanmadan 2275 tl fiyat cekiyorlar anlamak mumkundur,

aman diyorum hanim efendi sakin boyle bir hata yapmayin,
dedigim gibi sorun 200 tl ye verirlerse alin yoksa almayin:)

Bernhard H. Mayer® - La Vida Ceramic Saat Hakkında
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Saat hakkında yorumunuz
» Saat hakkında bilgi
» Bu saat hakkında bilgisi olan?
» Bu saat hakkında bilgi (seiko sdwb63p)
» Yadigar Saat Hakkında Bilgi