Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Uygun fiyatlı chrono (Seiko) saat bakıyorum

5 posters
YazarMesaj
twillightzone

Uygun fiyatlı chrono (Seiko) saat bakıyorum Empty
MesajKonu: Uygun fiyatlı chrono (Seiko) saat bakıyorum   Uygun fiyatlı chrono (Seiko) saat bakıyorum Icon_minipostedPerş. 21 Ocak - 7:12

Bir yandan harıl harıl bütçeme uygun mekanik saat bakarken bir yandan bastıramadıgım chronolu saat istegim icin arayışım devam ediyor. Gönül ister ikisi bir saatte birleşsin ama uygun fiyatlı (max.300 TL) ye auto bir chrono bulamadım. Dive modeli saatlerden bu fiyat aralıgına modeller (seiko,citizen,orient vs) bulunabilirken işin içine chrono girdi mi ancak pilli saatleri ekonomik olarak bulabiliyoruz. GG de yaptıgım turlarda şu saatlerden birini gözüme kestirebilirim ama seçim yapmak gerçekten zor oldugu icin sizin de fikirlerinizi almak istedim.

SNN073
Uygun fiyatlı chrono (Seiko) saat bakıyorum YEPYENI-SEIKO-SNN073-COLUMN-CHRONO-KUTUSUNDA__23282263_1

SND513
Uygun fiyatlı chrono (Seiko) saat bakıyorum Img10301199111

SND217
Uygun fiyatlı chrono (Seiko) saat bakıyorum SEIKO-SND217-CHRONO-BEYAZ-INCI-ORJ-AMBALAJINDA__23681841_0

SNN071
Uygun fiyatlı chrono (Seiko) saat bakıyorum 6937909_1

SND127
Uygun fiyatlı chrono (Seiko) saat bakıyorum Snd127-2

Ya da sizin begendiginiz başka bir modeli de ekleyebilirsiniz posta
silver

silver

MesajKonu: Geri: Uygun fiyatlı chrono (Seiko) saat bakıyorum   Uygun fiyatlı chrono (Seiko) saat bakıyorum Icon_minipostedPerş. 21 Ocak - 7:37

150-200$ arasında, sıfır ve uluslarlararası gönderim yapılan erkek Seiko saatlerini listelettirdim, 550 tane saat çktı uyrun bakın Smile

http://shop.ebay.com/i.html?Gender=Men%2527s&Condition=New&LH_Price=150..200@c&LH_PrefLoc=2&_nkw=seiko&_dmpt=Wristwatches&_fln=1&_mPrRngCbx=1&_trksid=p3286.c0.m283
twillightzone

MesajKonu: Geri: Uygun fiyatlı chrono (Seiko) saat bakıyorum   Uygun fiyatlı chrono (Seiko) saat bakıyorum Icon_minipostedC.tesi 23 Ocak - 4:19

1 numara fena değil gibi ne dersinz.
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Uygun fiyatlı chrono (Seiko) saat bakıyorum   Uygun fiyatlı chrono (Seiko) saat bakıyorum Icon_minipostedPtsi 25 Ocak - 4:04

teng hocanın hamiltonundan bulmaya çalış
daha ucuzu heralde gora da falandır Very Happy
deka

deka

MesajKonu: Geri: Uygun fiyatlı chrono (Seiko) saat bakıyorum   Uygun fiyatlı chrono (Seiko) saat bakıyorum Icon_minipostedPtsi 25 Ocak - 4:58

twillightzone demiş ki:
1 numara fena değil gibi ne dersinz.
Kişisel zevk işte, eğer bunlardan biriyse bencede 2.sıradaki by
twillightzone

MesajKonu: Geri: Uygun fiyatlı chrono (Seiko) saat bakıyorum   Uygun fiyatlı chrono (Seiko) saat bakıyorum Icon_minipostedPtsi 25 Ocak - 10:31

2 numarayı da begeniyorum aslında. Pahalı saat imajı var Very Happy
Ama daha dress bir havası var her kıyafete uyar mı acaba ? 1 no uyar bence mesela.

Uygun fiyatlı chrono (Seiko) saat bakıyorum SEIKO-CHRONO-BLACK-SPORT-SND513-1-GUNDE-TESLIM__18746382_0

Uygun fiyatlı chrono (Seiko) saat bakıyorum F8D81087-231E-45F1-BB3B-F951F1AC

Uygun fiyatlı chrono (Seiko) saat bakıyorum 8462306_2

Uygun fiyatlı chrono (Seiko) saat bakıyorum SNN079P1-1
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Uygun fiyatlı chrono (Seiko) saat bakıyorum   Uygun fiyatlı chrono (Seiko) saat bakıyorum Icon_minipostedPtsi 25 Ocak - 12:24

no2 takımla sakil durur
no1 uygun
twillightzone

MesajKonu: Geri: Uygun fiyatlı chrono (Seiko) saat bakıyorum   Uygun fiyatlı chrono (Seiko) saat bakıyorum Icon_minipostedPtsi 25 Ocak - 20:50

1.mesajdaki sıralar ile son emsajdaki sıralar tersmis, fama karıstı
no 1 uygun dediğiniz aşağıdaki saat mi ?

Uygun fiyatlı chrono (Seiko) saat bakıyorum SEIKO-CHRONO-BLACK-SPORT-SND513-1-GUNDE-TESLIM__18746382_0
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Uygun fiyatlı chrono (Seiko) saat bakıyorum   Uygun fiyatlı chrono (Seiko) saat bakıyorum Icon_minipostedSalı 26 Ocak - 12:43

evet
ama şöylede birşey var; öbür saat, saatin çapları aynı dahi olsa daha büyük ve daha zengin duruyor o konuda haklısınız; kadran kasanın sonuna kadar detaylı ; yani takım saati diye tabir ettiğimiz olanın bezeli daha kalın; öbürü daha ince
yahu şimdi tekrar baktımda kafam karıştı; yukarıda anlatmaya çalıştığımın ışığında öbürüde güzel geldi şimdi beret
teng

teng

MesajKonu: Geri: Uygun fiyatlı chrono (Seiko) saat bakıyorum   Uygun fiyatlı chrono (Seiko) saat bakıyorum Icon_minipostedSalı 26 Ocak - 19:53

Takım elbise için SND 217 ya da onun siyah kadranlısı.

Uygun fiyatlı chrono (Seiko) saat bakıyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 4R16'lı uygun fiyatlı Seiko'lara devam, sizce hangisi?
» Uygun Fiyatlı Sıfır ve İkinci el Orjinal Saat Satışlarımız başlamıştır.
» İst'da uygun fiyatlı ve kaliteli saat tamirciliği ekipmanları nereden bulunur ?
» Bu özelliklere uygun hangi saat - Seiko mu Citizen mi Orient mi Hamilton mı?
» Uygun fiyatlı Hamilton'lar