Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

1100 Lira'ya Seiko aldım (yarı dijital)

3 posters
YazarMesaj
MortingenStrasse

MortingenStrasse

1100 Lira'ya Seiko aldım (yarı dijital) Empty
MesajKonu: 1100 Lira'ya Seiko aldım (yarı dijital)   1100 Lira'ya Seiko aldım (yarı dijital) Icon_minipostedÇarş. 27 Ocak - 6:04

Merhaba arkadaşlar. 2 gün önce pırlantı gezerken bir seiko gördüm, saat gerçekten çok ilginçti üst kısım dijital orada gün yazıyor, alt kısmı ise gayet şık bir saat. Nedense hiç düşünmedim bu kadar para veriyorum biraz daha düşünseydim diye, taktım koluma verdim parasını ve çıktım. Daha sonra aileme falan gösterdim çok para vermişsin dediler. Ve bi süre sonra baktım gerçekten hiç o kadar para etmeyecek bir saat, açıkçası çok pişman oldum aldığıma ve iade etmeye karar verdim. Sanırım silver dı oris skeleton alan arkadaşımız, o da iade etmişti bi sorun olmayacağını düşünerek rahatladım.Derken alarm çaldı uyandım, ve uzun süredir bu kadar kötü bir kabus görmediğimi farkettim. Rüyasını bile görmek çok kötüydü inşallah kimsenin başına gelmez Very Happy
solestar

MesajKonu: Geri: 1100 Lira'ya Seiko aldım (yarı dijital)   1100 Lira'ya Seiko aldım (yarı dijital) Icon_minipostedÇarş. 27 Ocak - 6:54

muhaha Başlıktan belliydi bu işte bir gariplik olduğu...
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: 1100 Lira'ya Seiko aldım (yarı dijital)   1100 Lira'ya Seiko aldım (yarı dijital) Icon_minipostedÇarş. 27 Ocak - 6:57

Allah iyiliğini versin hahaha Yazıyı okurken nası yani yaa tepkisi verdim sürekli Smile

1100 Lira'ya Seiko aldım (yarı dijital)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FIBA yarı final.
» SEIKO velatura srh005p saatimi aldım :)
» Yeni Seiko aldım , bilezik uzun geldi ?
» 400 liraya kadar sağlam saat tavsiyesi
» Yarı şeffaf kadran