Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Quartz ve dijital mekanizmalar hakkında bilgi veren başlık açmak gerekiyor

5 posters
YazarMesaj
sifujack

sifujack

Quartz ve dijital mekanizmalar hakkında bilgi veren başlık açmak gerekiyor Empty
MesajKonu: Quartz ve dijital mekanizmalar hakkında bilgi veren başlık açmak gerekiyor   Quartz ve dijital mekanizmalar hakkında bilgi veren başlık açmak gerekiyor Icon_minipostedPaz 7 Şub. - 6:31

Quartz ve dijital mekanizmaları hakkında bilgi veren başlık açmak gerekiyor çünkü biliyorsunuz özellikle gençler bu saatlere yöneliyor ve bunlar hakkında bilgi ararken karşılarına ilk çıkan site burası oluyor , hangi markaların daha iyi mekanizma kullandığı mekanizmaların kalitesine göre sıralamasını vs gösteren bir başlığı teknik bilgiler bölümüne açsak iyi olur özellikle watcher her ne kadar sevmesende blublu en iyi tanıyanlardan biri olduğu için başlığı açsa ve bilgileri yazsa çok iyiy olur gerekirse bu bilgileri yazdıktan sonra bunların bi işe yaramadığını dakiklik çok önemli değilse mekaniğe yönelmenin gerektiğini de yazabilirsin fumeur diable ok1 vieux zaten bugün Quartz contre atak başlığını açmışsın devamını getirmen ve dijital başlığı açman marka kalite bilgileri vermen çok iyi olur
deka

deka

Quartz ve dijital mekanizmalar hakkında bilgi veren başlık açmak gerekiyor Empty
MesajKonu: Geri: Quartz ve dijital mekanizmalar hakkında bilgi veren başlık açmak gerekiyor   Quartz ve dijital mekanizmalar hakkında bilgi veren başlık açmak gerekiyor Icon_minipostedPaz 7 Şub. - 6:37

Böyle bir başlık forumun ruhuna aykırı olur yaw, gençler, mekaniği görüp öğrensin, bilinçlensin ki, tercihlerini ona göre yapsın.Bu görev Watcher da müthiş sivilce yapar, mazallah hasta falan olur. fumeur
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Quartz ve dijital mekanizmalar hakkında bilgi veren başlık açmak gerekiyor   Quartz ve dijital mekanizmalar hakkında bilgi veren başlık açmak gerekiyor Icon_minipostedPaz 7 Şub. - 6:45

Boghhh igghhh
okurken dusuncesi bile kasintiya neden oldu diable
Eger genel istek varsa acarim ama benden oraya yazi beklemeyin pek, cunku klavyem bile isyan eder.
Quartz contre atak basligini yaklasik 8 saatte actim, yazdim yazdim sildim, en sonuncu yazdigimi da gozlerimi kapatip gonder dugmesine bastim.
Sifujak istersen basligi acayim ama konu ekleme sorumlulugunu yuklenmen sartiyla ve bu konuda bilgiler edinip forumun quartz uzmani olman sartiyla, ne dersin var misin?
http://www.turksaatforumu.com
sifujack

sifujack

MesajKonu: Geri: Quartz ve dijital mekanizmalar hakkında bilgi veren başlık açmak gerekiyor   Quartz ve dijital mekanizmalar hakkında bilgi veren başlık açmak gerekiyor Icon_minipostedPaz 7 Şub. - 6:54

watcher abi ders çalışmadığım sürece varım ama bilgim şu kadar eta ,isa miyota,ronda Smile ve üstüne üstlük ingilizcem yok sen bunlara katkı yapacaksan yazı ve bilgiler buldukça eklerim . yanlış anlaşılmasın ben Quartz cı değilim ALLAH Bİ DAHA QUARTZ ALMAYA MUHTAÇ ETMESİN BENİ artık saat tercihlerim hep mekanik olacak ama araştıranlar için böyle bi başlık gerekli diye düşündüm .

bilgi eklemeye gelince elbette eklerim abi sen gereken yere Quartz ve dijital konusunu istediğin başlıkla aç ben bulduğum türkçe bilgileri eklerim
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Quartz ve dijital mekanizmalar hakkında bilgi veren başlık açmak gerekiyor   Quartz ve dijital mekanizmalar hakkında bilgi veren başlık açmak gerekiyor Icon_minipostedPaz 7 Şub. - 7:26

ok yaptim, senin sorumlulugunda artik ve bu bolumun editoru oldun, basina is actin Very Happy
Haydi bakalim kolay gelsin. Top sende ok1
deka

deka

MesajKonu: Geri: Quartz ve dijital mekanizmalar hakkında bilgi veren başlık açmak gerekiyor   Quartz ve dijital mekanizmalar hakkında bilgi veren başlık açmak gerekiyor Icon_minipostedPaz 7 Şub. - 9:27

sifujack,hayırlı olsun, kolay gelsin. by
teng

teng

MesajKonu: Geri: Quartz ve dijital mekanizmalar hakkında bilgi veren başlık açmak gerekiyor   Quartz ve dijital mekanizmalar hakkında bilgi veren başlık açmak gerekiyor Icon_minipostedPaz 7 Şub. - 9:32

[quote="watcher"]Boghhh igghhh
okurken dusuncesi bile kasintiya neden oldu diable
Eger genel istek varsa acarim ama benden oraya yazi beklemeyin pek, cunku klavyem bile isyan eder.
Quartz contre atak basligini yaklasik 8 saatte actim, yazdim yazdim sildim, en sonuncu yazdigimi da gozlerimi kapatip gonder dugmesine bastim.
quote]
Karbonatlı su ile gargara da yaptın mı ?? hahaha
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Quartz ve dijital mekanizmalar hakkında bilgi veren başlık açmak gerekiyor   Quartz ve dijital mekanizmalar hakkında bilgi veren başlık açmak gerekiyor Icon_minipostedPaz 7 Şub. - 9:36

Yok gonderdikten hemen sonra ellerime dermovat krem surdum muhaha
deka

deka

MesajKonu: Geri: Quartz ve dijital mekanizmalar hakkında bilgi veren başlık açmak gerekiyor   Quartz ve dijital mekanizmalar hakkında bilgi veren başlık açmak gerekiyor Icon_minipostedPaz 7 Şub. - 9:41

Bende o başlığı görünce şaşırmış,acaba kendinde mi diye düşünmüştüm,kısaca ben şok olmuştum,dedim dünya tersine mi dönmeye başladı, şu an ne hissediyorsun, pişmanmısın? fumeur
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Quartz ve dijital mekanizmalar hakkında bilgi veren başlık açmak gerekiyor   Quartz ve dijital mekanizmalar hakkında bilgi veren başlık açmak gerekiyor Icon_minipostedPaz 7 Şub. - 9:44

Forum icin kendimi feda ettigim icin basim dik ve gururluyum,
hahahahaaaaaa
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Quartz ve dijital mekanizmalar hakkında bilgi veren başlık açmak gerekiyor   Quartz ve dijital mekanizmalar hakkında bilgi veren başlık açmak gerekiyor Icon_minipostedÇarş. 14 Nis. - 23:55

aslında Quartz saatler kötü değil... özellikle elektrik şoku ile test ettiğinizde manyetolu çakmak manyetosu ile digital quartz saate akım uyguladığınızda çok ilgin bir şey olur... yada dondurup -30 derecede c'de 100 derece c suya sok çıkar Q&Q marka saat Quartz oluyor banamısın demedi...
http://teknolojivesaatler.blogspot.com
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Quartz ve dijital mekanizmalar hakkında bilgi veren başlık açmak gerekiyor   Quartz ve dijital mekanizmalar hakkında bilgi veren başlık açmak gerekiyor Icon_minipostedPerş. 15 Nis. - 3:04

.

En son katil balina tarafından Perş. 9 Eyl. - 9:36 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Quartz ve dijital mekanizmalar hakkında bilgi veren başlık açmak gerekiyor   Quartz ve dijital mekanizmalar hakkında bilgi veren başlık açmak gerekiyor Icon_minipostedPerş. 15 Nis. - 20:43

Quartz'in adi cikmis bikere, artik agziyla kus tutsa olmaz.
Ister derin dondurucuya girsin, ister pazarda gorucuye ciksin, quartz saatler derin bir mekanik saat krizini haketti.

Quartz ve dijital mekanizmalar hakkında bilgi veren başlık açmak gerekiyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Quartz olmayan pilli mekanizmalar
» mekanizmalar hakkında yardım
» Quartz saatler hakkında teknik bilgiler
» Saat hakkında bilgi
» Rolex hakkında bilgi