Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Forumun saatine kutu

+16
dewittfan
Axiaziz
kuvarsit
egunns
certus
mustafasuren
sifujack
solestar
deka
teng
deha
ertay
silver
borahan
watcher
aaltindeger
20 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
borahan
Admin
borahan

Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 29 Mart - 23:48

beyler bana olcu lazım elınde kutu olanlardan olcu alabılır mıyım?

dış:
yukseklık x derınlik x genişlik

iç:
derinlik

bir de saatı uzunlamasına bır kutuya koyarsak (kı daha duzgun olacaktır dusuncesındeyım) yanlarına yedek kadran ve kayısların gelecegı yerlerı de hesaba katarak olcu verebılecek olan var mı?
http://www.boraeresici.com
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 29 Mart - 23:59

Benim aklıma gelen geniş yastıklı bir kutu 17/17 cm, ve yastığın altında kadran ve kayışları koyarız.
Çünkü bunlar için özel yer yaparsak çok tuzlu olur diye düşünüyorum.
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 30 Mart - 0:35

bir tane buldum cok da hosuma gitti yıne omega tasarımı Smile resmını paylasırım. bır soracagım bakalım kaca gelır yapması ama ıcındekı yastık vs kaplamalar yapak sorun yaratabılır.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 1 Nis. - 3:32

Belki fikir verebilir

Forumun saatine kutu - Sayfa 2 356070529_tp

Forumun saatine kutu - Sayfa 2 356070627_tp

Forumun saatine kutu - Sayfa 2 356070668_tp
http://www.turksaatforumu.com
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 1 Nis. - 6:28

fıkır verıyor da marangoz bulmak lzım bu kutular ıle oynayacak kımse ugrasmak ıstemez bende asagıdakı kutuya bayıldım kaplaması ve cekmece olayı cok guzel dusunulmus Smile

Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Omega_speedmaster_3
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 3 Nis. - 6:45

ben yazmaya devam ediyim Smile

gold kutu ürünler hiç fena gozumuyor, yakından kutulara bakmak lazım yeri cağaloğlundaymış ben yıne bır hsonu ugrarım Smile
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 5 Nis. - 23:53

Yahu arkadaslar, simdi baktim da, kuvarsit'te acaip guzel replika kutular var.
Diyorum ki acaba ayni tip kutulardan birini secsek, bize ozel isim uzerine yazilsa olamaz mi?
Kuvarsit bildigim kadariyla ozel siparis te aliyordu degil mi?
Belki bizim kutu isine bir fikir olabilir.

En son watcher tarafından Salı 6 Nis. - 1:10 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 6 Nis. - 0:33

Kasa derken saat kasası mı, yoksa bu başlıkda bahsi geçen saat kutusu mu?
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 6 Nis. - 1:00

teng demiş ki:
Replika saat gibi replika saat kutuları da var işimizi görmezmi ?

E ben de aynı şeyi dedim ya vieux Sayın Watcher , rica edicem fumeur
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 6 Nis. - 1:11

Kutu yerine kasa yazmisim, ozur clown

Sevgili Teng kutu isine senin dedigin gibi bir cozum olabilir, var olan replika kutu modellerinden birine bizim markamizi yazamazlar mi acaba?
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 6 Nis. - 2:13

Malum site, pardon malum kişi Çin'den gelsin konuşacağım
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 6 Nis. - 9:37

Hazır Çin de iken bizede kutu getirseydi. Very Happy
certus

certus

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 9 Nis. - 23:58

Forumun saatine kutu - Sayfa 2 922487389_6_BnXi
Forumun saatine kutu - Sayfa 2 922487423_6_U9Re
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 11 Nis. - 12:23

her kutu birbirinden orjinal
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 11 Nis. - 21:17

Vakit yavas yavas geliyor, eger kutu icin harekete gecilecekse pek zaman kaybetmemek gerekiyor artik bence.
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 12 Nis. - 18:08

teng ustad sen kuvartis ile konuşabildin mi? ben bu h.içi gold kutuya gitmeyi planlıyorum tahtakaledeki yerden ses soluk çıkmadı...

golda belki kutu için birşeyler yaptırabiliriz. replika kutu da alsak ustunde değişiklik yapmak gerekecek hepsinin üstünde içinde markanın logosu ismi vs. bulunuyor biliyorsunuz ki.

[url=gold kutu]http://www.goldkutu.com/ahsap.htm[/url]
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 12 Nis. - 20:51

Bana geri dönecek.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 12 Nis. - 23:10

Kuvarsit ile görüştüm. Saat projemizi çok beğendiğini, kutu konusunda da maddi bir beklentisi olmaksızın elinden gelen desteği yaparak çorbada tuzunun olmasını istediğini söyledi.
Ben de kendisini foruma üye olmaya davet ettim.Konuyu daha rahat ve detaylıca konuşuruz. Kuvarsit adı ile bu akşam üye oluyor.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 16 Nis. - 11:21

Buraya yazabiliriz.
kuvarsit

kuvarsit

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 18 Nis. - 5:15

merhaba. yuksek kalitede iscilik ve malzeme ile yapilmis kutular konusunda yardimci olabilirim. Teng ile konustuk nasil yardimci olabilecegimi sordu ve buraya yazmami istedi.
sadece yurtdisinda uretici arkadaslarim var. sitemde gordugunuz tumkutulari yapan samimi bir arkadasim Vincent. sadece orjinal ayarinda kutular yapiyor. dusuk kalite uretim yapmiyor. hatta kendi orjinal Ulysse Nardin blue surf un kutusunu istemisti benden birebir yapmak icin oda sertifikadaki seri numarasina kadar ayni yapti. hatta ulke kismi Turkiye yazar.
iste bu

yaptigi diger isleri gorebilirsiniz buradan
digerleri

simdi bu uretimlerden herhangi bir dizayn secilebilir markasinin yerine Hezarfen vs. yazilabilir. yani tum marka bulunan bolgeler degisebilir.
ancak bazi arkadaslarin istedigi gibi her kutuda ayri isim ve alicilarin istedigi ozel yazilar olurmu bilemiyorum? ama sanmiyorum. kabul etmez. cunku bu kutulardaki yazilar siradan bir serigrafi isi degil. her yazi icin ayri kalip ve maliyet doguruyor. bunu kendisi ile konusmam gerek.
su an Turkiyedeyim ayin 9 unda gidiyorum yurtdisina. bu konu ile ilgili nasil yardimci olabilecegim konusunda ortak bir fikir cikarirsaniz ona gore gider gitmez harekete gecebilirim.
tabi bu arada eger Vincente yaptirilirsa kutular,her kutu kendi sahibine gonderilir direkt yurtdisindan.
toplu olarak gonderilmesi icin gumruk ithalat islemleri gerekir.
normalde 50 adet yapmayi kabul etmez fakat benim icin yapar.
fakat bu 50 kisinin icinde diyelimki 20 kisi yaptirmak istemiyor. adet dusecek ve is zora girecek.
o yuzden herseyden once toplu bir mutabakat sart bence.
tabi bunlar benim nacizane fikirlerim. patron sizsiniz...
saygilar
kuvarsit

kuvarsit

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 18 Nis. - 5:51

BURAYA POST EKLEMISTIM NEDEN SILINDI ACABA Smile
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 18 Nis. - 7:26

merhaba;

desteğiniz için öncelikle teşekkürler. her kutuya isim zor olabilir marka olarak "Turksaat" mdoel olarak da "hezarfen" yazılır.

örnek olarak vacheron constantine kutusu gibi bir kutu olabilir ya da saat ve yedek kadran gibi ekipmanlar da yanına konabilir.

farklı bir kutu yapabilirse ustteki omega kutusu gibi raflı olabilir. on taraftaki metal kısma da isim ve model numarası baskı yaptırılır diye düşünüyorum.

benim oyum olursa tabii ki omega Wink
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 18 Nis. - 8:27

post yok ?
deha

deha

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 18 Nis. - 8:38

Sayın Kuvarsit Süpersiniz,

Desteğiniz için teşekkrüler. Arkadaşlarla hangi kutuda karar kılınacak olursa olsun benden OK'dir, baştan belirteyim. Bazen seyahatte olduğumdan forumdan uzak kalıyorum, bir şeyler kaçırmak istemem.

Selamlar,
Deha
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 18 Nis. - 20:30

Benden de su oneri:
Kutulara hezarfen yazdirmazsak, sadece turksaat yazarsa, ayni kutuyu baska projelerde de kullanabiliriz, bu durumda adet sikintisi olmaz.
Sevgili kuvarsit arkadasimiza da tesekkur ediyorum destegi icin ok1
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 18 Nis. - 20:40

Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 19 Nis. - 7:14

watcher demiş ki:
Ben su kutulari cok sevdim:

http://www.kuvarsitwatch.com/store/ProductDetails.aspx?productid=85989

http://www.kuvarsitwatch.com/store/ProductDetails.aspx?productid=85795

http://www.kuvarsitwatch.com/store/ProductDetails.aspx?productid=85982

Öncelikle tabii ki, @kuvarsite teşekkürler.

@watcher bu üçünden bir seçim yapsam, 1. sıradaki Vacheron Kutusunu daha çok beğendiğimi söyleyebilirim. Sandık şeklinde olan biraz fazla feminen olur bence.

(Bu arada sayın kuvarsit ten forumsaati yle ilgili mesaj bekliyorum. Kendisini listeye ekleyeceğiz, o bölüme son yazılanları görmedi sanırım.)
silver

silver

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 19 Nis. - 9:45

Kutular güzelde bence 150 lira kutuya vermeyelim, 50$ gibi bir rakam olsun kutu bütçemiz Smile Ufak ahşap bir kutu tercihimdir.
kuvarsit

kuvarsit

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 19 Nis. - 11:09

Deha bey. demek sizde burdasiniz Smile
cok sevindim burda olmaniza
ayrica mesajiniz icinde tesekkur ederim.
ayni sekilde diger arkadaslarada tesekkur ediyorum tabiki.

simdi dedigim gibi ben su an ortak bir karar cikana kadar bekliyorum.
herhalde yakin zamanda ortak bir karara varilir. o zaman Teng abimle detayli konusuruz nasil bir yol izleyecegimiz konusunda.

ayrica Aziz bey ben diger yazilari gormedim saat hakkinda. kusuruma bakmayin sizin gibi iyi takip edemiyorum forumu.
sizden rica etsem bana bir mail atarmisiniz saat icin yapmam gerekenleri.

saygilar
Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 19 Nis. - 18:45

kuvarsit demiş ki:

ayrica Aziz bey ben diger yazilari gormedim saat hakkinda. kusuruma bakmayin sizin gibi iyi takip edemiyorum forumu.
sizden rica etsem bana bir mail atarmisiniz saat icin yapmam gerekenleri.

saygilar

Olsun, gözden kaçmıştır. Ben mail atıyorum şimdi size.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 19 Nis. - 19:11

Forum saatinin tipine kare kutu iyi gider diye düşünüyorum.
mustafasuren

mustafasuren

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 19 Nis. - 22:35

kutuların resimlerini göremiyorum.sayfa açılmıyor. Crying or Very sad
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 1 Mayıs - 7:52

[img]Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Biua69z79m8o75tet[/img][img]Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Biua6rwd9ayfk2yhx[/img]
Bugün Pir-Han da bunu buldum . 17.5 dolar fiyatı var. Bir tarafına yastık yaparak öbür tarafını kayış vs için kullaniliriz diye konuştuk. 10 dolara da varçama onlar çarşamba günü geliyor. Tekrar bakacağım.
silver

silver

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 1 Mayıs - 8:02

20 liraya versinler bu alınabilir bence Smile
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 1 Mayıs - 8:04

Adamın ismi Tolga, pazarlık yapmaya yanaşmıyan biri ama bir de sen dene istersen.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 1 Mayıs - 21:58

Bu kutuda güzel gözüküyor, fiyatıda makul, yeni gelecekleride görmek lazım.
dewittfan

dewittfan

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 2 Mayıs - 0:32

pirhandaki tolga; eğer kutu işinde 3 imalatçı varsa onlardan bir tanesidir.pazarlık konusunda kesinlikle taviz vermez bence deneme hatta tersine gittinmi hiç uğraşmıyor bile Very Happy dediğim gibi imalatçı olduğu için fiyatları piyasadan daha uygun ama pazarlık çok ama çok zor

internet sitesi akgulstand.com
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 8 Mayıs - 0:32

Arkadaşlar Teng ile dün birkaç yere baktık kutu için.
Tolga'da bir kaç yeni model var.
Adama uyuz oldum açıkcası, adam da bizden kıllandı galiba Smile kutuların resimlerini çekmek istediğimizde sandı ki rsmi götürüp başkasına yaptıracağız...
neyse bunlar tolga'nın kutuları
ortadaki genişlik olarak iyi ancak rengi pek güzel değildi.
Forumun saatine kutu - Sayfa 2 073e95df

başka bir üretici ile de konuştuk (Star kutu, sultanahmete yakın bir yerde)
Bunlara Alışverişsaatin'den Elif hanım aracılığı ile ulaştık. Teng ile gittik orda Orhan beyle kısa bir toplantı yaptık. beklentilerimizi ilettik.. bir deri bir de ahşap olmak üzere 2 örnek yapacaklar 2 hafta içinde de bize haber verecekler...daha çok kuyumculara kutu yapan bir firma ancak sipariş üzerine her tür kutu yapabiliyorlar...şirketin sahibi Alışverişsaati'nin sahibi Kudret beyin abisi. Kudret beyi şahsen tanımıyorum ancak Elif hanım fiyatta indirim yapabileceklerini söyledi.. örnekler yapılınca fiyat da verecekler bize.. fiyatı o zaman konuşacağız. Teng aldı eline kağıdı mimari ustalıkla bir kutu cizdi verdi onlar da yaparız dediler.. bekliyoruz şimdi.
yaptıları işleri gördük kaliteleri bence (teng de bana katılır) Tolga'nın işlerinden kat kat üstün.
Söylemeyi unuttuğum bir şey varsa Teng ekleyecektir.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 8 Mayıs - 0:57

Haberler iyi gözüküyor, haydi hayırlısı, teng çizdiyse işlem tamamdır.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 8 Mayıs - 0:57

Orada örnek istenince ayaküstü (aslında elüstü olması gerekmezmi çizdim. Very Happy neyse ) bir kroki çizip verdim. Şöyleki kutu 15/15 cm sol tarafta 5/13 cm kayış (kadran 4 cm çapında kayış uzunluğu 12 cm ) ve kadran koyma boşluğu var, sagda ise iri bir saat yastığı bulunuyor. Tahta olanın rengi kutu bahsinde resmi geçen sürmeli Omega gibi,çok hoş ama deri de çok güzel. Galiba seçim sırasında zorluk yaşayacağız. ok1
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 8 Mayıs - 1:11

deri olanın içi de deri olacak...
dreren

dreren

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 8 Mayıs - 2:24

Akgül standdan daha önce ben de alışveriş yapmıştım;kutuları gerçekten güzel;ama yastıkları kumaş kaplama bence onun için ayrı bir istekte bulunabiliriz
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 8 Mayıs - 5:05

ben akgul stand a gıdememıstım cok ıyı olmus. pir han dakı kutuları acıkcası ılk gunde beyenmemıstım. :( bızım saatımız ıcın hafıf kalacaklarını dusunuyorum. kutu olsun koyalım dıyorsanız alınp kullanılabılır ancak ama ozel bır kutu ıstıyorsak beklentımızı karsılamayacaktır.

akgul standakı kutular bıtsın bakalım Smile

akgul kutu ıcıne raf yapabılıyor mu? omega dakı gıbı ??? bence hos olurdu.
dreren

dreren

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 8 Mayıs - 6:12

zannederim;yapabiliriler;bir de Tolga Bey Çin'e gidiyor;belki oaradan taleplerimiizi karşılayabilecek bir takım toplu ürün getirimi yapabilir;arzu ederseniz ben de telefon numarası var;görüşürüm
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 13 Mayıs - 17:37

bir gelişme var mı dostlar kutular ile ilgili...
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 13 Mayıs - 20:09

Bizi önümüzdeki hafta arayacaklar.
deha

deha

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 14 Mayıs - 9:24

Sevgili arkadaşlar, kutu konusunda şöyle bir gelişme var,

Öncelikle Sayın Kuvarsit, şu anda yurt dışında ve bulunduğu yerden bazı sitelere erişemediğinden ( galiba forumumuz yurt dışında yasaklı sitelerden Very Happy ), MSN üzerinden demin görüştüğümüzde kendisinin iletmek istediği bazı bilgileri sizlere ulaştırmaya çalışacağım;

Herkese çok selamları var. Kendisi bizim kutu ile ilgilenmekte, şu anda ağırlıklı Franck Müller tipi üzerinde durulduğu için onun üzerinde görüşmüş. Kutunun ic ve dis kutusu ve ayrica icindeki yazilari "franck muller" yerine baska isim yani Türksat vb. yazdirmayi kabul ettirmiş akadaşına. İlk önce 50 adet cok az diye belirtmiş arkadaşı ancak israr edince 50 adeti kabul ettirmiş. Ancak sertifika ve kağıt olamayacakmış zira o matbaacının işiymiş ve matbaacı da 300 adetten aşağı kabul etmiyormuş. Dolayısıyla sertifika ve kağıt kapsam dışı olarak düşünülecek. Talep 50 adede ulaşmaz da 30-40'da kalırsa bile ben geriye kalanları kendi adıma alırım diye belirtti. Fiyat olarak ise 55 USD gibi süper bir fiyat alabilmiş, kargo hariç. Kargo konusunda ise bir kaç yerle görüşüp teklif aldıktan sonra bir iki gün içinde bize dönecek rakam kesinleşince.

Burada tabi ki herkesin farklı fikri olabilir ama

http://www.kuvarsitwatch.com/store/ProductDetails.aspx?productid=85795

adresinde verilen türde bir kutuyu 55 USD + kargo gibi bir rakama temin etmek bence süper. Standart kırmızı Omega kutusunu piyasada 60 TL civarında bulabiliyoruz, neticede bu bir ahşap kutu, üzerinde bizim istediğimiz yazılar olacak vs.. Forum saatimiz çok çok güzel olacak eminim, ona da güzel bir saat kutusu yakışacaktır bence. Benim fikrim, yaklaşık 100 TL olması yerine 50-60 TL olacak diye daha basit bir kutu kullanmamamızdır, neticede bir kere alınıyor olacak bu saat ve kutusu da. Ama 50 saat sahibinden de belirli bir çoğunluğu yakalamamız gerekecektir ki böylesi bir kutuya kavuşabilmemiz için.
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 14 Mayıs - 11:51

evdeki kutu çokluğundan dolayı bu işe kendi adıma sıcak bakmıyordum ama bu mullerde feci imiş yahuu
bu arada teng ile vervitonun ayağına sağlık
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 14 Mayıs - 22:09

Su kargo olayina duzgun bir cozum nasil buluruz acaba?
Kargo, kutunun fiyatini cok arttirmasninin onune nasil geceriz?
Nihai fiyata gore ben de 10-15 adet ilk etapta alabilirim, kutulari ikinci proje icin de kullanabiliriz diye dusunuyorum.
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Forumun saatine kutu   Forumun saatine kutu - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 16 Mayıs - 19:30

bende alabılırım.

bu arada kutu ıcıne raf olabilir mi? sorusuvardı yanlıs hatırlamıyorsam yedek kayıs vs. koyacak yerı ayarlamak gerekecek... onu da onutmamk lazım.

Forumun saatine kutu
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Forumun Saatine Kutu alacaklar
» Forumun saatine makine seçelim
» Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım
» Kutu aksesuar_FESTINA italyan saati.
» Birkaç Longines cep saatine rastladım