Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım

+25
orcunicen
bootsector
yemre
barett
besyolu66
ooomegaa
vervito
merih
cemele
aegean76
certus
mustafasuren
solestar
steppenwolf
cemosero
ticktock
Axiaziz
teng
Drao
peugeot206wrc
watcher
silver
egunns
dreren
deka
29 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
watcher
Admin
watcher

Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım   Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 13 Haz. - 5:45

Vallahi arkadaslar ben elimden geleni yaptim soyleyebilecegim tek sey bu,
bu arada uretici ile de konustum, vazgecmeler sikinti dogurmayacak, fazlalik olan saatleri alacak bir saat magazasi varmis, yine benim de burada cevremde almak isteyen arkadaslar vardi, bu nedenle almak istemeyen arkadaslar bu konuda sikinti vermiyorlar sadece gercekten bize ozel birsey oldugu icin hatira olarak ta olsa alinmali diye dusunuyorum.
42/22 olmasi icin gercekten ugras vermis olduguma ozellikle inanmanizi isterim dostlar.
http://www.turksaatforumu.com
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım   Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 13 Haz. - 6:22

Sağlık olsun, kısmette yokmuş napalım...
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım   Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 13 Haz. - 6:54

@ teng in 8/50 no lu saate talibim
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım   Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 16 Haz. - 23:12

saate isim yazma son gününe kadar hakkını devretmek isteyen olursa talibim?
certus

certus

MesajKonu: Geri: Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım   Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 16 Haz. - 23:23

egunns, ben vazgeçtim ... mete abiye de söyledim... istersen benim yerimi alabilirsin...
aegean76

aegean76

MesajKonu: Geri: Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım   Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 22 Haz. - 9:28

boşa çıkan saat olursa bende talip olabilrim...
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım   Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 22 Haz. - 21:52

aegean76 demiş ki:

teng ve vervito arkadaslar sanirim saati silah zoru ile alacaklar istersen irtibata gec. En son watcher in kelesi gorunce sus pus olmuslardi muhaha
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım   Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 22 Haz. - 22:25

Bence zorlamayın alsınlar,emeği en çok geçen arkadaşlarda bir forum hatırasının olması gerekir. ok1
merih

MesajKonu: Geri: Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım   Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 23 Haz. - 9:14

Sn.Eagean76 benim hakkımı arzu ederseniz kullanabilirsiniz
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım   Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 23 Haz. - 9:25

cemele demiş ki:
aegean76 demiş ki:

teng ve vervito arkadaslar sanirim saati silah zoru ile alacaklar istersen irtibata gec. En son watcher in kelesi gorunce sus pus olmuslardi muhaha
Kalaşnikov kısmı işin esprisi idi. Zaten Watcher'ın '' dostum bu saati almalısın'' demesi benim için uçaksavar makineliden bile daha etkilidir.Korktuysam ne olim by

Yani belki biraz muhaha
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım   Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 23 Haz. - 21:13

teng demiş ki:
cemele demiş ki:
aegean76 demiş ki:

Kalaşnikov kısmı işin esprisi idi. Zaten Watcher'ın '' dostum bu saati almalısın'' demesi benim için uçaksavar makineliden bile daha etkilidir.Korktuysam ne olim by

Yani belki biraz muhaha

hahaha monstre
ticktock

ticktock

MesajKonu: Geri: Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım   Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 5 Tem. - 8:39

arkadaslar maddi nedenlerden oturu herhangi bir isim yazdırmadıgım 7 numaralı saatimden vazgecmek zorunda kalıyorum.

eger bu hareketim diger saat sahiplerini yada genel olarak proje yi kotu yonde etkileyecekse, bir sekilde saati alıcagıma soz veriyorum.

7 numaralı saat bostur. ilgilenenler benle yada axiaziz ile irtibata gecebilirler.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım   Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 5 Tem. - 9:58

Ok ben talibim ,
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım   Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 5 Tem. - 10:22

Tayfun abi eğer sizin için farkı yoksa 7yi ben alabilirmiyim 49 yerine.

En son vervito tarafından Ptsi 5 Tem. - 11:39 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım   Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 5 Tem. - 12:00

Arkadaşlar konuyu anladım, atılan mesajları aldım.
Zaten halledilmiş. Benlik bir durum yok...

Ayrıntılarla ilgili yarın akşam, gereken mesajları atarım.
Eve şimdi girdim ve yarın işe gideceğim için. Pek fazla durmayayım şimdi diyorum.
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım   Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 5 Tem. - 12:07

şimdi gördüm. Merih'ten boşalan 5 numara boş mu halen?
Boş ise ben oraya kayayım Smile miammiam
ticktock

ticktock

MesajKonu: Geri: Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım   Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 7 Tem. - 7:53

merhabalar, 7 numaralı saatimi teng e devretmis bulunuyorum. hayırlısı olsun =)
Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım   Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 7 Tem. - 8:20

vervito demiş ki:
şimdi gördüm. Merih'ten boşalan 5 numara boş mu halen?
Boş ise ben oraya kayayım Smile miammiam

Merih Bey' den boşalan bir 5 numara yok zaten. Merih Bey saatini alacak.
Kendisine Ankara' da ellerimle teslim edeceğim. Smile
merih

MesajKonu: Geri: Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım   Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 7 Tem. - 10:04

Aziz Bey'e ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Dediği gibi saati kendisinden teslim alacağım. Bu nedenle hakkımı devretmekten vazgeçtim.
ooomegaa

ooomegaa

MesajKonu: Geri: Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım   Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 9 Tem. - 0:51

Arkadaşlar 48/50 numaralı saatten vazgeçmek durumundayım, dileyen arkadaşımız alabilir. Kaporaya yatırdığım parayı ise müzeye bağışlanacak saatte veya eksiği olan bir arkadaşta kullanılır ise sevinirim.
besyolu66

besyolu66

MesajKonu: Geri: Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım   Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 11 Eyl. - 1:16

bu saaten bende almak istiyorum ne yapmayılım?foruma yeni üye oldum yardımcı olursanız memnun olurum
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım   Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 11 Eyl. - 1:24

besyolu66 demiş ki:
bu saaten bende almak istiyorum ne yapmayılım?foruma yeni üye oldum yardımcı olursanız memnun olurum

Saatlerimiz artık neredeyse teslim aşamasına geliyor. Şuanda boşta olan numara yok. zaten yedek üye listesinde halen bakleyenler olsa gerek. Axiaziz takip ediyor bu durumu.
barett

barett

MesajKonu: Geri: Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım   Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 11 Eyl. - 1:26

besyolu66 demiş ki:

yeni projelerde bizimle birlikte olabilirsiniz.
yemre

MesajKonu: Geri: Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım   Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 30 Ekim - 1:42

arkadaşlar frumdan daha bugun haberim oldu ve saat projeniz cok hoşuma gitti.
saati almayı istiyorum ancak yedekten sıra gelir mi bilmem
ben yinede şansımı denemek istiyorum.
listeye eklersenız sevınırm
yunus emre beyaz
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım   Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 30 Ekim - 2:02

Saatlerin hepsi alıcılarını buldu dostum. Maalesef yedek liste kalmadı ortada. Yeni bir proje yapım aşamasında şu anda ve şuradan ulaşabilirsin:
http://www.turksaatforumu.com/rumi-projemiz-kod-for-2-10-f32/peseux-7001-model-rumi-resimler-tasarimlar-t2123.htm
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım   Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 30 Ekim - 2:04

Yunus bey hezafen saatleri bitti,
sırada "rumi" projesi var, yakında liste açılacak, konu başlığı altında tüm yorumları okumanızı tavsiye ederim
orcunicen

MesajKonu: Geri: Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım   Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 1 Kas. - 7:56

sa inş bizimde olur bizede üretsek olmazmı usta ALLAH aşkı için ?
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım   Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 1 Kas. - 7:59

Maalesef böyle birşey mümkün değil. O zaman 50 adet limitli üretimin bir özelliği kalmaz. Ama Rumi projesinde adınızı kaydettirin. Rumi'yi kaçıranlara kusura bakma bu saat limitliydi bir daha üretilmez dersiniz benim gibi Very Happy
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım   Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 1 Kas. - 8:13

orcunicen demiş ki:
sa inş bizimde olur bizede üretsek olmazmı usta ALLAH aşkı için ?

Sayin Orcunicen, hezarfen'i yeniden uretemeyiz, gercekten bunu yapamayiz cunku her projeye baslarken bir limit belirliyor ve o sayida oncelik forum uyeleri olmak uzere urettiriyoruz.
Ama simdi Mevlana Celaleddin Rumi temali ve o felsefeye uygun bir saat projemiz var, forumda bu konu ile ilgili basliklari okursaniz bootsector arkadasimizin dedigi gibi yine baskalarinda olmayacak ve bir daha uretilmeyecek baska bir gecmisimize atifta bulunan saati alabilirsiniz.
Rumi saatimiz de limitli olacak ve bir daha uretilmeyecek, ama daha sonra sirada Avicenna (ibn-i sina) projemiz var, daha sonra Batlamius (el battani), nusrat (canakkaledeki mayin gemimiz), gibi projeler gelecek, ama hepsi ayni mantikla ve bir daha uretilmemek uzere limitli olacak.
Amacimiz forum uyelerinin bir daha hickimsede asla olamayacak bir saate sahip olmalari, ve bunu torunlarina bile birakabilmeli, bu duzey kalitede olsun istiyoruz.
mehmedkaya

mehmedkaya

MesajKonu: Geri: Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım   Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 1 Kas. - 10:34

arkadaşlar hezarfen saat ten bende almak istiyorum ama ne yapmam gerekiyor . bu sitede daha yeniyim yardımcı olursanız sevinirim.
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım   Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 1 Kas. - 12:35

hezarfen saatler 50 adet üretildi ve tükendi. yeni Rumi projesine katılabilirsiniz.
Attaroğlu

MesajKonu: Geri: Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım   Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 3 Kas. - 10:06

Hezarfen saat i almam bu trih itibariyle mümkünmü?

Saygılarımla
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım   Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 3 Kas. - 10:11

Maalesef mümkün değil, şu an için rumi gündemde almak isterseniz listeye yazılabilirsiniz.
asymptote

asymptote

MesajKonu: Geri: Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım   Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 21 Ağus. - 15:56

Yanarım yanarım Hezarfen' i kaçırdığıma yanarım. Bu foruma daha önce üye olmadığıma yanarım...
Hezarfen' e sahip olmayabilirim ama böyle kimliği ve ruhu olan bir saatin mevcut olduğunu bilmek dahi insanı mutlu kılıyor. Emeği geçen herkese teşekkürler. Sonsuz teşekkürler..
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım   Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 21 Ağus. - 18:27

2 gündür rüyama giriyor.

birisini yolda çevirdim beyazıt civarında 2 kişilerdi ikiside forum üyesi ama saat inceleyeceğim sırada başka markaya dönüştü.diğerinide tv de ünlü birinin kolunda gördüm ona yapışamadım tabiki.rüya işte.

iyiki rumiye katılmışım.ne olurdu benim halim Very Happy

Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Forumun saatine kutu
» Forumun saatine makine seçelim
» Forumun Saatine Kutu alacaklar
» Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)
» RUMİ çelik kasa için yedek liste