Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İzmir'de güvenilir ustalar

+4
Deniz-KSK
vervito
dreren
watcher
8 posters
YazarMesaj
watcher
Admin
watcher

İzmir'de güvenilir ustalar Empty
MesajKonu: İzmir'de güvenilir ustalar   İzmir'de güvenilir ustalar Icon_minipostedPaz 7 Mart - 1:26

Arkadaslar buraya daha once tanidigimiz ya da tecrubesini yasadigimiz, arkadaslarimiza tavsiye edebilecegimiz ustalari, isim ve bulunabilecekleri yerleri, yasadigimiz tecrube ile beraber yazalim.
Boylece bir bilgi arsivi de olusturmus oluruz ok1
http://www.turksaatforumu.com
dreren

dreren

MesajKonu: Geri: İzmir'de güvenilir ustalar   İzmir'de güvenilir ustalar Icon_minipostedCuma 20 Ağus. - 12:20

FATİH iLSEVER 05323413725
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: İzmir'de güvenilir ustalar   İzmir'de güvenilir ustalar Icon_minipostedCuma 20 Ağus. - 16:14

Valjoux usta izmirde değil mi ?
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: İzmir'de güvenilir ustalar   İzmir'de güvenilir ustalar Icon_minipostedCuma 20 Ağus. - 21:44

vervito demiş ki:
Valjoux usta izmirde değil mi ?

Evet valjoux ustamiz var ustelik forum modlarindan, ben hararetle tavsiye ediyorum
Deniz-KSK

Deniz-KSK

MesajKonu: Geri: İzmir'de güvenilir ustalar   İzmir'de güvenilir ustalar Icon_minipostedCuma 5 Kas. - 1:09

Peki Valjoux usta nerede İzmir'de?? Question
http://www.google.com
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: İzmir'de güvenilir ustalar   İzmir'de güvenilir ustalar Icon_minipostedCuma 5 Kas. - 2:15

Balcova'da
Kendisiyle pm ile irtibat kurabilirsiniz.
kemal-cebeci

kemal-cebeci

MesajKonu: Geri: İzmir'de güvenilir ustalar   İzmir'de güvenilir ustalar Icon_minipostedCuma 5 Kas. - 9:44

valjoux tek kelime harika .
u3kagitci

u3kagitci

MesajKonu: Geri: İzmir'de güvenilir ustalar   İzmir'de güvenilir ustalar Icon_minipostedPaz 27 Şub. - 4:37

Hımm Smile burnumun dibinde usta warmış haberimiz yokmuş Smile Balçovada nerde acaba tam oLarak Smile adres falan verseniz yada kendisi verse çok memnun olurum. Saat aldım seiko 5 şuan kargo ile geliyo bide daha alınacak 2 saat kestirdim gözüme..Başlangıç aşamasındayım hem biraz bilgi alırım nedir ne değildir diye:) açık adres ve telefon verirseniz çok mutlu olurum ...
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: İzmir'de güvenilir ustalar   İzmir'de güvenilir ustalar Icon_minipostedÇarş. 6 Tem. - 6:23

Bugün Valjoux ustaya gittim. Önceden Balçova bana çok uzak olduğu için gitmeye üşeniyordum ama bugünkü misafirperverliği, içten muhabbeti ve en önemlisi maharetiyle keşke daha önceden gelseymişim dedim.
Valjoux üstada 2 saat götürdüm, çok kısa sürede ikisini de tam istediğim gibi tamir etti cheers 10 üzerinden 10 üstada. alkisalkis
Kesinlikle güvenilir ve işinin ehli bir saat ustası. İşyeri adresini PM ile alabilirsiniz kendisinden.
Akif

Akif

MesajKonu: Geri: İzmir'de güvenilir ustalar   İzmir'de güvenilir ustalar Icon_minipostedCuma 8 Tem. - 22:32

recklesstr demiş ki:
Bugün Valjoux ustaya gittim. Önceden Balçova bana çok uzak olduğu için gitmeye üşeniyordum ama bugünkü misafirperverliği, içten muhabbeti ve en önemlisi maharetiyle keşke daha önceden gelseymişim dedim.
Valjoux üstada 2 saat götürdüm, çok kısa sürede ikisini de tam istediğim gibi tamir etti cheers 10 üzerinden 10 üstada. alkisalkis
Kesinlikle güvenilir ve işinin ehli bir saat ustası. İşyeri adresini PM ile alabilirsiniz kendisinden.

ok1 ok1 ok1
Tamamen katılıyorum. alkisalkis

İzmir'de güvenilir ustalar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İstanbul'da güvenilir ustalar
» Ankara'da güvenilir ustalar
» Güney bölgemizde güvenilir ustalar
» Kuzey bölgemizde güvenilir ustalar
» Doğu ve Güneydoğu bölgelerimizde güvenilir ustalar