Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bugün aklımızdaki otomobil

+15
sermerhat
deka
ekonomist
certus
bumblebee
bootsector
silver
watcher
ofis
parabellum p08
sandeman
burbank
GAREZ
krytime
egunns
19 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
egunns

egunns

Bugün aklımızdaki otomobil Empty
MesajKonu: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedÇarş. 26 Ocak - 3:21

konuya fantezi bir modelle başlayayim
bu aralar aklımda bir prestij ve zerafet sembolü bir model var
2000 li yılların başından bir Bentley Continantel R - Millenium Edition
0-100 km 4.5 sn

Bugün aklımızdaki otomobil B6361
Bugün aklımızdaki otomobil B6374
Bugün aklımızdaki otomobil B6377
krytime

krytime

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedC.tesi 29 Ocak - 7:19

Benim aklımda ki otomobil egunns un Bentley i yanında sönük kalacak ama bugün aklımda olan araba bu Smile .

Bugün aklımızdaki otomobil Peugeot30082

Bugün aklımızdaki otomobil Peugeot3008

GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedC.tesi 29 Ocak - 7:59

Bugün aklımızdaki otomobil 200px-Picture_025a
benimkide bu ama 1977 model tek kapılısı... clown
http://teknolojivesaatler.blogspot.com
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedPaz 30 Ocak - 1:41

@ Krytime,

Peugeot'nun yeni 3008 ve 5008 serisi gerçekten de oldukça donanımlı, konforlu ve rahat mpv'ler. Maalesef biraz tuzlu.

@ Garez,

Anladığım kadarıyla senin Anadol araban var iki kapılı. Peki dün aklında da sendekinin 4 kapılısı mı vardı? Very Happy

Bu arada arabanı güle güle kullan. Anadolların kısa bir dönem için banttan çıkan özellikle sarı renkli olan sper modelleri var, az bulunuyor. Ben de onları beğeniyorum. Sonuçta fiber de olsa Devrim gibi Türk emeğinin ürünü.
sandeman

sandeman

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedPaz 30 Ocak - 2:21

Benim de aklımda daha ziyade arabanın vergisi var,geçen seneyi de ödemedik bakalım hayırlısı Smile Krytime'ınkinden bile daha realist Smile
krytime

krytime

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedPaz 30 Ocak - 5:39

sandeman demiş ki:
Benim de aklımda daha ziyade arabanın vergisi var,geçen seneyi de ödemedik bakalım hayırlısı Smile Krytime'ınkinden bile daha realist Smile

sandeman aslında önemli bir konuya değindin.Türkiye de otomobil sahibi olmak gerçekten insanın bütçesini çok zorlayan bir olay. Hem dünya kadar vergi ödüyorsunuz , hem dünyanın en pahalı benzinini kullanıyorsunuz hem de şehir içi ve dışı yolların berbat durumu yüzünden bi o kadar da servis ve parça masrafına katlanıyorsunuz. Trafik te karşılaşılan ve insanın sinirlerini sonuna kadar geren durumlar ve insanlar da cabası. Bazen şeytan diyor ki arabayı sat ve bir daha da alma Very Happy .
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedPaz 30 Ocak - 5:40

burbank demiş ki:
@ Krytime,

Peugeot'nun yeni 3008 ve 5008 serisi gerçekten de oldukça donanımlı, konforlu ve rahat mpv'ler. Maalesef biraz tuzlu.

@ Garez,

Anladığım kadarıyla senin Anadol araban var iki kapılı. Peki dün aklında da sendekinin 4 kapılısı mı vardı? Very Happy

Bu arada arabanı güle güle kullan. Anadolların kısa bir dönem için banttan çıkan özellikle sarı renkli olan sper modelleri var, az bulunuyor. Ben de onları beğeniyorum. Sonuçta fiber de olsa Devrim gibi Türk emeğinin ürünü.

bir kaç versiyonu olmuş... benim seçtiğim model 2 kapı spor versiyon... artık bulmak zor olduğundan sadece resimlere bakarız artık...
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedPaz 30 Ocak - 11:41

dostlar bu başlıkta keyfimizi sürelim, bırakın vergileri bir tarafa...onlar otomobil genel de kalsın Very Happy

bugünlerde A8
kokpit ayrı bir dünya drunken

Bugün aklımızdaki otomobil Audia82011800x600wallpak
Bugün aklımızdaki otomobil Audia82011800x600wallpak
Bugün aklımızdaki otomobil Audia82011800x600wallpa
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedPtsi 31 Ocak - 0:58

Tabii ya, burası hayallerin dünyası.
Getirin benim yeni Cayenne Turbo'yu şöyle yamacıma çekin, Maşukiye'ye balık yemeye gideceğiz ailecek Very Happy

Bugün aklımızdaki otomobil 2011porschecayenneimage

En son burbank tarafından Ptsi 31 Ocak - 2:36 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedPtsi 31 Ocak - 2:01

burbank demiş ki:
Tabii ya, burası hayallerin dünyası.
Getirin benim yeni Panamera'yı şöyle yamacıma çekin, Maşukiye'ye balık yemeye gideceğiz ailecek Very Happy

Bugün aklımızdaki otomobil 2011porschecayenneimage

cayenna S mi o?
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedPtsi 31 Ocak - 2:37

Garez olmuşken Yeni Cayenne Turbo olsun, yukarıda da gerekli düzeltmeyi yaptım.
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedPtsi 31 Ocak - 4:56

cayanne hernekadar Toureg ile aynı platformu paylaşsada, aracın içi inanılmaz özgün, tasarım

GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedPtsi 31 Ocak - 5:06

egunns demiş ki:
cayanne hernekadar Toureg ile aynı platformu paylaşsada, aracın içi inanılmaz özgün, tasarım

şasisini ve aktarma donanımını VW üretiyordu Porsche'tan önce davranıp Touregi yaptılar neredeyse mahkemelik oluyorlardı...
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedÇarş. 2 Şub. - 9:45

CL varsa benim için diğerleri tefarruattır...
15 yaşımdada öyleydi; o kadar yaşarsak 70 yaşında da

Bugün aklımızdaki otomobil Mercedesbenzi
Bugün aklımızdaki otomobil Mercedesben
parabellum p08

parabellum p08

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedÇarş. 2 Mart - 20:33

Klasiğe devam o zaman. Her daim yakışıklı, her daim seçim ve prestij sembolü güzeller geliyor. Hatırlayalım biraz değil mi?

Bugün aklımızdaki otomobil Dmercedesbenzs320w14019

Bugün aklımızdaki otomobil W123front

GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedÇarş. 2 Mart - 21:38

Bugün aklımızdaki otomobil W123front
80'li bir model mi bu?
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedÇarş. 2 Mart - 21:45

honda jazz hep aklımda bu aralar

Bugün aklımızdaki otomobil Hondajazz.th
Bugün aklımızdaki otomobil Hondajazz.th
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedÇarş. 2 Mart - 21:56

Bugün aklımızdaki otomobil 1977-corvette-3
Bugün aklımızdaki otomobil 1977-corvette-5
1977 model Corvette daha iyidir... hep akılda kalan marka...
parabellum p08

parabellum p08

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedÇarş. 2 Mart - 22:02

Şefim, bu kasa W123 koduyla adlandırılıp Aralık 1975 ve Ocak 1986 yılları arasında üretimde kalmıştır. En sağlam ve tutulan kasalardan biri olup kare farlısı daha makbuldür. Eski ustaların havaleli araba diye tabirlerine konu olmuş bu araç, bugün bile 5000-10000 Tl aralığındaki fiyatına rağmen sıfır birçok araçta bulunmayan konfora ve özelliklere sahiptir. W124 kasalardaki M102 motoru kullanan modelleri de mevcuttur. Sadece hobi olarak bile ucuza alınıp rahatlıkla restore edilebilecek bir değerdir bana göre. Üstteki siyah olan ise W140 kasa olup Mart 1991 Genova otomobil fuarında tanıtılıp Ağustos 1991'de seri üretime geçilmiştir. 1999 yılında ise üretime son verilmiştir.
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedÇarş. 2 Mart - 22:07

Mercedes'te 9 yıl üret sonra bitirme takıntısı mı var? niye her modeli 9 yıl üretip sonra bırakıyor?
parabellum p08

parabellum p08

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedÇarş. 2 Mart - 22:08

Tabi, Amerikanları da kendi kulvarında değerlendirmek lazım. Bir Chevy, Mustang, Caddy bunlar ölmeyen klasikler sonuçta. Hem Mercedes'teki gibi kötü bir imajları da yok. Ama işin teknik kısmına baktığınızda, sağlamlık, teknoloji, estetik ve fiyat oranına vurduğunuzda işte o zaman hayranlık başlıyor kafanızda. Daha çok araştırıp öğrendikleriniz karşısında vay beee diyorsunuz. Yoksa bendeniz de 57 Chevy ve 64 İmpala konusunda kronik bir hastayımdır. İnşallah onları da bir gün penceremin altında göreceğim. Haydi arkadaşlar All together, İiiinşallaaah!
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedÇarş. 2 Mart - 22:10

eyvallah see you tomorrow...
parabellum p08

parabellum p08

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedÇarş. 2 Mart - 22:14

Bilemiyorum ama bir ara kasa modeli yenilemesi oldukça sık yaşanmış. Bu konuda herkesin değişik inanış ve yorumları var. Kimisi üstteki siyah olanı en son Mercedes-Benz olarak kabul ederken kimisi de 2004 yılını milat olarak kabul ediyor. Malum insanımızda bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma hastalığı vardır ya. Tam bir araştırma yapmadan bir şey söylemem doğru olmaz. Benim kullandığım W124 de 1985-1996 yılları arasında üretimdeydi. Sonraki çıkan W210, 1995-2002 üretim yıllarıyla onu takip etti.
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedÇarş. 2 Mart - 23:01

bir kasa günümüz rekabet ortamında 9 yıl güncelliğini koruyorsa daha ne istenir...mercedes bunu SL serisiyle 11-12 yıla kadar taşımakta....günümüz SL kasası tüm dünya ortak beğenisini kazanmak için bütün kıtalardan yüzlerce mühendisin çalışmasıyla 2001 yılında ortaya çıktı...sene 2011..hala taze

GAREZ demiş ki:
Mercedes'te 9 yıl üret sonra bitirme takıntısı mı var? niye her modeli 9 yıl üretip sonra bırakıyor?
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedÇarş. 2 Mart - 23:06

FIAT daha uzun süreli üretiyor... Tempralar 20 yıl filan gitmedi mi?
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedPerş. 3 Mart - 0:22

Asagidaki araba da bende 90 li yillarda vardi. (TVR 350i)
Arabaya ancak iki kere bindim, ikisinde de yolda bozulup kaldi.
Birinde Turkiyeden gelen arkadasimla beraberdik ve araba Brukselin ortasinda zap diye kalinca, dusunsenize spor kbrio ve muhtesem bir araba ve iki tane iyi giyimli adam kufurler ede ede arabayi iteliyor, o zaman bundan nefret ettim ve hemen sattim, el yapimi arabalar bunlar ve bozulma oranlari ve yolda kalma oranlari cok yuksek, gerci yeni modelleri daha guvenilir imis ama benden paso, almiyim kalsin guluyor

Resimler net'ten asirma, cunku arabanin resmini cekecek kadar bende kalmadi Very Happy

Bugün aklımızdaki otomobil 1989_tvr_400se_cabriolet_01_mBugün aklımızdaki otomobil 1989_tvr_400se_cabriolet_03_m
Bugün aklımızdaki otomobil 1989_tvr_400se_cabriolet_09_m
http://www.turksaatforumu.com
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedPerş. 3 Mart - 1:23

GAREZ demiş ki:
FIAT daha uzun süreli üretiyor... Tempralar 20 yıl filan gitmedi mi?

bildiğim kadarıyla artık AB standartları gereği 4-5 yılda değişim gerekiyordu
baz modelleri farları değiştirerek makyajlıyorlar zaten ( albea - palio - symbol gibi ) sonrada başka bir baz model gelince üretimi kesiyorlar.

AB standartları konusunda yanılıyo olabilirim bu pazarlamayla alakalıda olabilir tabiki.

toyota ve honda bu konuda çok sık değişiklik yapanlardan (corolla luna tam bir fiyaskoydu) en geç 3 yılda kasa bile değişebiliyor ama yeni corolla ve civic kasaları oturdu bakalım ne zaman değişir.
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedPerş. 3 Mart - 1:32

watcher demiş ki:
Asagidaki araba da bende 90 li yillarda vardi. (TVR 350i)
Arabaya ancak iki kere bindim, ikisinde de yolda bozulup kaldi.
Birinde Turkiyeden gelen arkadasimla beraberdik ve araba Brukselin ortasinda zap diye kalinca, dusunsenize spor kbrio ve muhtesem bir araba ve iki tane iyi giyimli adam kufurler ede ede arabayi iteliyor, o zaman bundan nefret ettim ve hemen sattim, el yapimi arabalar bunlar ve bozulma oranlari ve yolda kalma oranlari cok yuksek, gerci yeni modelleri daha guvenilir imis ama benden paso, almiyim kalsin guluyor

Resimler net'ten asirma, cunku arabanin resmini cekecek kadar bende kalmadi Very Happy

Bugün aklımızdaki otomobil 1989_tvr_400se_cabriolet_01_mBugün aklımızdaki otomobil 1989_tvr_400se_cabriolet_03_m
Bugün aklımızdaki otomobil 1989_tvr_400se_cabriolet_09_m

tesadüf... bence en iyi spor otomobil markası FERRARI'dir tabi Avrupa'dan...
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedPerş. 3 Mart - 4:45

watcher bu tvr la ne canlar yakmışsındır dicektim ama ömrü 2 gün sürmüş...olsun 2 günlük aşk Smile
bunlar kupon markalar...ama araçtan anlayanlar için prestige sembolü
tvr,bristol hatta jag gibi ingiliz markaları maddi darboğazla uğraşmaktan argeleri çok çok düştü

garez her gördüğün aracı hala üretiliyor zannetme
ortalama bir markanın ortalama ürettiği kasa ömrü 7 yıldır
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedPerş. 3 Mart - 4:49

egunns demiş ki:
watcher bu tvr la ne canlar yakmışsındır dicektim ama ömrü 2 gün sürmüş...olsun 2 günlük aşk Smile
bunlar kupon markalar...ama araçtan anlayanlar için prestige sembolü
tvr,bristol hatta jag gibi ingiliz markaları maddi darboğazla uğraşmaktan argeleri çok çok düştü

garez her gördüğün aracı hala üretiliyor zannetme
ortalama bir markanın ortalama ürettiği kasa ömrü 7 yıldır

üretiliyor demedim sadece alınması gereken mükemmel araçlar...
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedPerş. 3 Mart - 5:39

silver

silver

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedC.tesi 5 Mart - 3:52

Şu Bmw olayını kafamdan atamıyorum

F10 520d yeter bana... ama M paket Sophisto gri 19" M jantlar Xenon Sunroof birde prof. müzik sistemi olacak cheers ama fiyatı 85-90 bin euroyu buluyor devenin basi
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedC.tesi 5 Mart - 8:07

m5 nasıl 568 ps...uçmuşlar uşmuş
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedPaz 20 Mart - 5:44

Bugün aklımızdaki otomobil 03nissanjukepress.th

çıktığından beri hastasıyım.
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedPaz 24 Nis. - 12:45

Arkadaşlar geri döndüüümmm!!!!
Uzun bir aradan sonra tekrar aranızda olmaktan çok mutluyum dostlarım. Hemen araba olayına dalıyorum.
Yeni Mercedes CL serisinin Cabrio modeli:
Bugün aklımızdaki otomobil Mercedes_cl216_cabrio

Son kasadan bir önceki Mercedes SL55 AMG:
Bugün aklımızdaki otomobil 2251746285_9406768948

Ve son olarak tabiki de Ferrari 355 Spider:
Bugün aklımızdaki otomobil Ferrari-F355-Spider
bumblebee

bumblebee

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedPaz 24 Nis. - 18:29

Audi A5 Coupe cheers

Bugün aklımızdaki otomobil Audi-a5-coupe
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedPaz 24 Nis. - 22:05

Toyota mr-2...
Galiba bu yaz alacagim...
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedPaz 24 Nis. - 22:09

watcher demiş ki:

Bugün aklımızdaki otomobil B-314646-Toyota_MR2
Toyota mr-2...
Galiba bu yaz alacagim...

bumudur? kırmızı, gümüş?
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedPaz 24 Nis. - 22:29

Kirmizi veya lacivert, yeni model 2001'den itibaren.
Fakat yeni bir sey kesfettim, arabalar ingiltere'de acaip ucuz, direksiyon sagdan ama belcikada register olabiliyor ve belcika plakasi ile kullanilabiliyor.
Bi ara vakit buldugumda gidecegim, aslinda kabrio arabalarda fiyatlar artik %50 artti, yaz geldi ya, en dogrusu kisin almak, 1500 pound fiyata idi yaklasik bir ay once, ama simdi en az 2500-3000 olmus, bakalim belki bir tane privat satistan bulurum, olmazsa almanyadan slk da alabilirim, su andaki bmw'den biktim, bir de arkada koltuk olmasin gercek bir roadster olsun istiyorum, bu arada bunlarin hicbiri olmazsa bir tvr chimeara da olabilir, bakalim belki haftaya birkac gunlugune kacabilirim.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedPaz 24 Nis. - 22:30

Ingilteredeki fiyatlar icin bir fikriniz olsun diye:
gumtree-cars
ya da
autotrader uk
veya
ebay-uk
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedPtsi 2 Mayıs - 8:08

watcher hoca biz burada elle tutulur birşeye servet dökerken siz saat parasına güzel arabalara biniyorsunuz; gözümüz yok devlet utansın

bu aralar rakiplerinden ağırlığı yüzde 10 azaltılmış A6 yı düşlüyorum

Bugün aklımızdaki otomobil 5bcav
Bugün aklımızdaki otomobil 2lnvbyp
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedPtsi 2 Mayıs - 18:36

egunns demiş ki:
watcher hoca biz burada elle tutulur birşeye servet dökerken siz saat parasına güzel arabalara biniyorsunuz; gözümüz yok devlet utansın

bu aralar rakiplerinden ağırlığı yüzde 10 azaltılmış A6 yı düşlüyorum

Bugün aklımızdaki otomobil 5bcav
Bugün aklımızdaki otomobil 2lnvbyp

her ayrıntıyı opsiyonel olarak satan pas pasa bile para alan bir anlayıştan ötürü audi yi sevmiyorum

fakat geçen bir abim ziyeretime geldi a6 s vardı arabada konuştuk.çok güzel araç o günden beri benimde aklımda.ülkemizde de yurt dışındaki gibi volswogen ile aynı kefede satılırsa tadından yenmez.
certus

certus

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedPtsi 2 Mayıs - 21:46

Suzuki GSXR 600
Bugün aklımızdaki otomobil Suzuki-GSXR-600-autoline
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedPtsi 2 Mayıs - 23:18

certus birde buna racing saat bulmak lazım Smile

@ofis maalesef vw group Tr de Doğuş oto nun düdükleyici zihniyeti altında; araçlarını hint kumaşı zihniyetinde ve hazırladılkları fiyat listesinde sıfır esneklik uygulama konusunda üzerlerine yok
krytime

krytime

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedSalı 3 Mayıs - 7:06

Bugün aklımızdaki otomobil Bt6bjx48lrn9g957l

Bugün aklımızdaki otomobil Bt6bkmm3pqybxv1k1
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedSalı 3 Mayıs - 20:58

Bu da 5 yil once sattigim motorum agliyor
14 yasimdan beri hep bir motorsikletim oldu ve artik yok agliyor
Yaslandin artik motor sevdasindan vazgec diye cevremdeki herkesin baskisi sonucu oldu bu Crying or Very sad

Bugün aklımızdaki otomobil Okpict11

Bugün aklımızdaki otomobil Pict0110 Bugün aklımızdaki otomobil Pict0210
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedSalı 3 Mayıs - 21:10

watcher demiş ki:
Bu da 5 yil once sattigim motorum agliyor
14 yasimdan beri hep bir motorsikletim oldu ve artik yok agliyor
Yaslandin artik motor sevdasindan vazgec diye cevremdeki herkesin baskisi sonucu oldu bu Crying or Very sad

Bugün aklımızdaki otomobil Okpict11

Bugün aklımızdaki otomobil Pict0110 Bugün aklımızdaki otomobil Pict0210

http://www.orangecountychoppers.com/news

occ'deki Paul Sr hala motor kullanıyor... onu örnek göster...

Bugün aklımızdaki otomobil Image-paul-sr
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedSalı 3 Mayıs - 21:13

Evet ama hanim ben binmem diyor, e hanim olmayinca da kendi basima gezmek pek keyif vermez, cevremdeki herkes te ayipliyor benim bu sevdami.
Ben de isi degistirip roadster bir kabrio alayim diye dusunuyorum ama oyle bir sey olmali ki motor sevdasini bir olcude azaltsin.
Caterham marka arabalari denemeye calistim ama kokpit ve surucu koltugu oylesine kucuk ki icine sigip oturamadim bile.
Toyota mr2 yeni model, honda s2000 veya honda crx, smart roadster modelleri de bir deneyecegim, yine aslinda mercedes slk cok hosuma gidiyor, gecenlerde londra'da bir tane kirmizi slk230 otomatik vardi fiyati 2.000 sterlin idi ama yatisemedim, 4 saat icinde satildi.
Bir de honda beat modeli var, sadece japonyada uretilmis, icinde motosiklet motoru var ama araba tam bit kadar kucuk, sadece resimlerini gordum, arabanin ilk firsatta kendisini de gormeye calisacagim, bazen ingilterede satisa cikabiliyor ama icine girebilirmiyim bilmiyorum, malum japonlarin olculerine gore uretilmis.
Gecen gun yine bir audi tt kabrio denedim kafam on camdan yukarida kaldi Very Happy
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedSalı 3 Mayıs - 21:17

watcher demiş ki:
Evet ama hanim ben binmem diyor, e hanim olmayinca da kendi basima gezmek pek keyif vermez, cevremdeki herkes te ayipliyor benim bu sevdami.
Ben de isi degistirip roadster bir kabrio alayim diye dusunuyorum ama oyle bir sey olmali ki motor sevdasini bir olcude azaltsin.
Caterham marka arabalari denemeye calistim ama kokpit ve surucu koltugu oylesine kucuk ki icine sigip oturamadim bile.
Toyota mr2 yeni model, honda s2000 veya honda crx, smart roadster modelleri de bir deneyecegim, yine aslinda mercedes slk cok hosuma gidiyor, gecenlerde londra'da bir tane kirmizi slk230 otomatik vardi fiyati 2.000 sterlin idi ama yatisemedim, 4 saat icinde satildi.
Bir de honda beat modeli var, sadece japonyada uretilmis, icinde motosiklet motoru var ama araba tam bit kadar kucuk, sadece resimlerini gordum, arabanin ilk firsatta kendisini de gormeye calisacagim, bazen ingilterede satisa cikabiliyor ama icine girebilirmiyim bilmiyorum, malum japonlarin olculerine gore uretilmis.
Gecen gun yine bir audi tt kabrio denedim kafam on camdan yukarida kaldi Very Happy

minyatür insanlara üretim yapan markaları boş ver gitsin... BMW X5 yada benzeri araçlara bak... onlar daha güvenli...
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Bugün aklımızdaki otomobil   Bugün aklımızdaki otomobil Icon_minipostedSalı 3 Mayıs - 21:29

benim istedigim motorsikletin yerine gececek bir araba, yoksa zaten normal arabaya gunluk biniyoruz.

Bugün aklımızdaki otomobil
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» 2. el otomobil tavsiyesi
» Otomobil genel
» Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya
» Bakın bugün kim geldi...
» Bugün itibariyle birkaç istatistik